Νέα

Γνωριμίες-σεξάκι μέσω internet (Facebook, dating sites κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alan7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
477
Πόντοι
36
:rockon: :rockon: :rockon: :thumbsup: :thumbsup:
μονη εξαίρεση το facebook όταν ήταν στα πάνω του ειδικά και το zoo παλιότερα.εννοείται καλο μουνί θα καθόταν να γαμηθεί σαν σκύλα μέσω τέτοιας γνωριμίας μονο με φωτό και ίσως και κάμερα εφόσον μετρούσες εμφανισιακά.αυτή είναι η ωμή αλήθεια.
Ναι και από zoo έχω γνωρίσει μια-δυο. Παλιότερα όμως γύρω στο 2004-2005. Τώρα μόνο βίζιτες δείχνουν ενδιαφέρον (που δεν είναι κακό αυτό) και πούστηδες (που όπως είπα τους καταλαβαίνω από την αρχή)
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
Το να ψαχνει κανεις για σεξ απο το ιντερνετ, αντικατοπριζει την απελπισια και την κακομοιρια που τον δερνει την στιγμη που εχει απειρες χειροπιαστες επιλογες, τοσο σε μπουρδελακια, οσο και σε στουντιο, με κοπελες που τις βλεπεις πριν κανεις οτι κανεις !!!!!!!

ρε μήτσο αυτές είναι επαγγελματίες, οι υπηρεσίες τους ανάλογες, τις πληρώνεις και έχεις περιορισμό χρόνου, τι σχέση έχουν τα παραπάνω με την τύπισσα που θα βρεις στο νετ
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
477
Πόντοι
36
Το να ψαχνει κανεις για σεξ απο το ιντερνετ, αντικατοπριζει την απελπισια και την κακομοιρια που τον δερνει την στιγμη που εχει απειρες χειροπιαστες επιλογες, τοσο σε μπουρδελακια, οσο και σε στουντιο, με κοπελες που τις βλεπεις πριν κανεις οτι κανεις !!!!!!!

Χαζο μου φαινεται ολο αυτο ..... με εξαιρεση το να τυχει μια γνωριμια με αγνωστη καταλληξη !!!!
Για μένα τα μπουρδέλα είναι το εφαλτήριο για τα υπόλοιπα. Αν για παράδειγμα έχεις καιρό να φλερτάρεις πας σε ένα μπουρδέλο ή μασάζ ή στριπ, έρχεσαι σε επαφή με την άλλη γυναίκα (για όσους είμαστε παντρεμένοι ή δεσμευμένοι γενικά) και σιγά-σιγά μπαίνεις στο παιχνίδι της γκόμενας. Ακριβώς το αντίθετο υποστηρίζω δηλαδή. Το πληρωμένο είναι το μέσον και όχι το ζητούμενο.
 

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
25
Πόντοι
66
αν κάποιος είναι θεός από κάθε άποψη όπως εγώ  :2funny: δεν θα ψάξει για σεξ μέσω ίντερνετ, τέλος.
αν κάποια γυναίκα είναι μουνάρα και ψάχνει για σεξ μέσω ίντερνετ η να κερατώσει τον άντρα της διακρητικά θέλει, η είναι fucking crazy nympho, τέλος.
πακιστανός speaking !!!  :2funny:
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
477
Πόντοι
36
αν κάποιος είναι θεός από κάθε άποψη όπως εγώ  :2funny: δεν θα ψάξει για σεξ μέσω ίντερνετ, τέλος.
αν κάποια γυναίκα είναι μουνάρα και ψάχνει για σεξ μέσω ίντερνετ η να κερατώσει τον άντρα της διακρητικά θέλει, η είναι fucking crazy nympho, τέλος.
πακιστανός speaking !!!  :2funny:
Πακιστανέ, μαζί σου! ;)
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
Ναι και από zoo έχω γνωρίσει μια-δυο. Παλιότερα όμως γύρω στο 2004-2005. Τώρα μόνο βίζιτες δείχνουν ενδιαφέρον (που δεν είναι κακό αυτό) και πούστηδες (που όπως είπα τους καταλαβαίνω από την αρχή)
τα καλά χρονια για γνωριμίες σε τέτοια site ήταν η δεκαετία από 98-08.
ειδικά το facebook στα καλά του ήταν το μεγαλύτερο "γαμοπαζαρο". :pipa1: :pipa2: :zfuck: :fuck1: :fuck2: :knockinb: :sunglasses: :grin:
εγώ ο μαλάκας το σνόμπαρα τότε και έτρεχα στα μπαράκια να χαλάω ένα σκασμό λεφτά.και στο zoo έβαζες φωτό και αν μετρούσες μετά πηγαίνατε με την γκόμενα που έψαχνε ωραίο αρσενικό να πηδηχθεί στο msn με κάμερα και μετά γνωριμία από κοντά. :grin: :grin:
τώρα πέρασε αυτή η εποχή αν και πάλι μπορείς να κανεις παιχνίδι.
 

drizzt

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2005
Μηνύματα
709
Κριτικές
8
Like
758
Πόντοι
306
παντως ακομα και τώρα , όπου το fb εχει δυσκολεψει τα αιτήματα φιλίας , αν εισαι εμφανισιμος και δεν εισαι λιγουρης να αρχισεις απο το 5λέπτο για ραντεβου και σεξ , εχεις καλές πιθανότητες να γαμησεις ...
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
παντως ακομα και τώρα , όπου το fb εχει δυσκολεψει τα αιτήματα φιλίας , αν εισαι εμφανισιμος και δεν εισαι λιγουρης να αρχισεις απο το 5λέπτο για ραντεβου και σεξ , εχεις καλές πιθανότητες να γαμησεις ...
πιστεύω πως ναι.πάντως το facebook έχει πέσει λόγω twitter το οποιο δεν το λες περίπτωση dating site παρόλο που έχει τα άμεσα μηνύματα για να μιλήσεις πριβέ. :grin: :grin:
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
ρε μήτσο αυτές είναι επαγγελματίες, οι υπηρεσίες τους ανάλογες, τις πληρώνεις και έχεις περιορισμό χρόνου, τι σχέση έχουν τα παραπάνω με την τύπισσα που θα βρεις στο νετ
Η διαφορα βρισκεται στο πρηξαρχιδισμα μετα μαν !!!!
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Το να ψαχνει κανεις για σεξ απο το ιντερνετ, αντικατοπριζει την απελπισια και την κακομοιρια που τον δερνει την στιγμη που εχει απειρες χειροπιαστες επιλογες

σκασε ηλιθιε μογγολε. με τις χειροπιαστες επιλογες σου
M33bh.gif
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
εγω ενα εχω να σας πω μαγκες...εχω τρελλαθει να γαμαω απο το fb και το topface...μεσα σε 2 μηνες εχω γαμησει 3...στο παρελθον και αλλες πολλες.
λιγη υπομονη θελει και μπλα μπλα και λιγα ψεμματακια μεχρι να συναντηθειτε...μετα παιζεις μπαλλα απο κοντα πλεον.
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
εγω ενα εχω να σας πω μαγκες...εχω τρελλαθει να γαμαω απο το fb και το topface...μεσα σε 2 μηνες εχω γαμησει 3...στο παρελθον και αλλες πολλες.
λιγη υπομονη θελει και μπλα μπλα και λιγα ψεμματακια μεχρι να συναντηθειτε...μετα παιζεις μπαλλα απο κοντα πλεον.
δεν ξέρω αν λες αλήθεια φιλε αλλα μιλάς σωστά.φυσικά με φωτό η video call στο chat αν μετράς εμφανισιακά γαμάς πιο γρήγορα και εύκολα.αλλα αν συνεχίσεις το μιλητό όχι για το mpla mpla αλλα για να αποκτήσει μια οικειότητα η γκόμενα τότε θα έχεις αποτελέσματα.υπόχη μεγάλο ρολο παίζει να διαλέξεις γκόμενες που μένουν στο ίδιο μέρος η σε ένα μέρος που δεν θα είχες πρόβλημα να episkefteis.p.x. αν κανεις ένα καλο κώνε στην επαρχία μπορείς να το συνδυάσεις με ένα τριήμερο εκεί.
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
σου λεω την αληθεια...τοπαν ειναι να τους λες αυτο που θελουν να ακουσουν και το σημαντικο ειναι να ξερεις που στοχευεις.
μην περιμενεις να γαμησεις τοπ μοντελ απο το φβ!!!
πας σε γκομενες μεγεθους 7 με αριστα το 10 και 8 μπορω να πω που βαριουνται και δεν ειναι κομπλεξικες σημαντικο πολυ...
Εχω εχω την ευτυχια και την τυχη να εχω πολυ μπλα μπλα και να μιλαω ευγενικα χωρις να τις πιεζω.
Αμα θελησουν εχει καλως...
Αυτο δουλευει πολυ,δεν τους αρεσει ο βιαστικος,ο πεινασμενος.
Μπορουν να δουν το προφιλ μου,οποτε ξερουν ποιος ειμαι και δεν τους κρυβομαι και ειναι πιο ανοιχτες...
Εχω πετυχει απο ξεκωλιαρες εντελως,μεχρι γυναικες για σπιτι που απλα δεν βγαινουν πολυ και δοκιμαζουν ετσι απο περιεργεια...
Τωρα γαμαω μια μιλφ,απο αλβανια(ποιος εγω που δεν τους γουσταρω καθολου τους αλβανους)η οποιοα ειναι και γαμω τις γυναικες!!!
Μολις την ειδα επαθα πλακα!Τραβιομαστε ενα μηνα τωρα και το κρεβατι που κανουμε ειναι απιθανο...με γουσταρει τρελλα αλλα εγω κολλαω γιατι ειναι στην ηλικια μου,37,εγω θελω μικροτερες και εχει γιο 15 χρονων και λογω της καταγωγης της βεβαια...
Βεβαια εχω κ αλλες 2 στα σκαρια αλλα τις παω σιγα σιγα γιατι αυτην την στιγμη παιζω με 4 και δεν ξερω που να τον πρωτοχωσω...
 

biggest

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2007
Μηνύματα
252
Like
332
Πόντοι
21
Mάγκες εγω από το καλοκαιρι εχω ξεσκιστει να γαμαω. βρισκω γκόμενες στο zoo.gr ..... από τον Aύγουστο μεχρι τωρα , έχω γαμησει , ή με έχουν πιπώσει , 5 γκόμενες όλες παντρεμενες. Hλικιακα από 25 χρονων , έως 49. Eιναι λυσσασμενες για πουτσο μιλάμε , αλλα θελει αυτο που ειπε και ενας φιλος πιο πάνω , πολυ μπλα μπλα , υπομονη  και φωτο όταν χρειαστει. Eιδικα για εμας τους παντρεμενους , χρειάζεται και πολυ προσοχη μην εχουμε και τίποτα θέματα. Στο zoo πάντως γίνεται χαμός .... όλες διψανε για πούτσο , ασχετα με το τι λένε στην αρχη , που το παιζουν παρθένες.
Aφου πλέον εχω σταματησει να πηγαινω στα μπουρδελα της περιοχης , δεν νιωθω την αναγκη να ξεχαρμανιασω εκει. Σηκωνω το τλέφωνο και 3 τουλαχιστον είναι πρόθυμες για γαμησι.

Y.Γ. O φίλος που ειπε για την Aθήνα ότι ειναι "χρυσορυχειο" είχε απόλυτο δικιο. Eιστε τυχεροι οι Aθηναιοι.
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
Mάγκες εγω από το καλοκαιρι εχω ξεσκιστει να γαμαω. βρισκω γκόμενες στο zoo.gr ..... από τον Aύγουστο μεχρι τωρα , έχω γαμησει , ή με έχουν πιπώσει , 5 γκόμενες όλες παντρεμενες. Hλικιακα από 25 χρονων , έως 49. Eιναι λυσσασμενες για πουτσο μιλάμε , αλλα θελει αυτο που ειπε και ενας φιλος πιο πάνω , πολυ μπλα μπλα , υπομονη  και φωτο όταν χρειαστει. Eιδικα για εμας τους παντρεμενους , χρειάζεται και πολυ προσοχη μην εχουμε και τίποτα θέματα. Στο zoo πάντως γίνεται χαμός .... όλες διψανε για πούτσο , ασχετα με το τι λένε στην αρχη , που το παιζουν παρθένες.
Aφου πλέον εχω σταματησει να πηγαινω στα μπουρδελα της περιοχης , δεν νιωθω την αναγκη να ξεχαρμανιασω εκει. Σηκωνω το τλέφωνο και 3 τουλαχιστον είναι πρόθυμες για γαμησι.

Y.Γ. O φίλος που ειπε για την Aθήνα ότι ειναι "χρυσορυχειο" είχε απόλυτο δικιο. Eιστε τυχεροι οι Aθηναιοι.
έτσι είναι αλλα όχι όπως palia.se τέτοιες ηλικίες παίζει το zoo τώρα με παντρεμένες και χωρισμένες.
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
σου λεω την αληθεια...τοπαν ειναι να τους λες αυτο που θελουν να ακουσουν και το σημαντικο ειναι να ξερεις που στοχευεις.
μην περιμενεις να γαμησεις τοπ μοντελ απο το φβ!!!
πας σε γκομενες μεγεθους 7 με αριστα το 10 και 8 μπορω να πω που βαριουνται και δεν ειναι κομπλεξικες σημαντικο πολυ...
Εχω εχω την ευτυχια και την τυχη να εχω πολυ μπλα μπλα και να μιλαω ευγενικα χωρις να τις πιεζω.
Αμα θελησουν εχει καλως...
Αυτο δουλευει πολυ,δεν τους αρεσει ο βιαστικος,ο πεινασμενος.
Μπορουν να δουν το προφιλ μου,οποτε ξερουν ποιος ειμαι και δεν τους κρυβομαι και ειναι πιο ανοιχτες...
Εχω πετυχει απο ξεκωλιαρες εντελως,μεχρι γυναικες για σπιτι που απλα δεν βγαινουν πολυ και δοκιμαζουν ετσι απο περιεργεια...
Τωρα γαμαω μια μιλφ,απο αλβανια(ποιος εγω που δεν τους γουσταρω καθολου τους αλβανους)η οποιοα ειναι και γαμω τις γυναικες!!!
Μολις την ειδα επαθα πλακα!Τραβιομαστε ενα μηνα τωρα και το κρεβατι που κανουμε ειναι απιθανο...με γουσταρει τρελλα αλλα εγω κολλαω γιατι ειναι στην ηλικια μου,37,εγω θελω μικροτερες και εχει γιο 15 χρονων και λογω της καταγωγης της βεβαια...
Βεβαια εχω κ αλλες 2 στα σκαρια αλλα τις παω σιγα σιγα γιατι αυτην την στιγμη παιζω με 4 και δεν ξερω που να τον πρωτοχωσω...
ok όντως θέλει υπομονή για να μην δείξεις ότι είσαι λυγούρης.φυσικά μπορείς να φας και άκυρα και κάποιες που den θέλουν chat καθόλου και σε διαγραφουν ειδικά αν δεν έχεις φωτό.σε ότι αφορά την περιέργεια που έγραψες δεν θα το έλεγα περιέργεια απλώς είναι για αυτές η πιο ασφαλής(για αυτές) διέξοδος ειδικά αν δεν έχουν μεγάλο κοινωνικό κύκλο.περιέργεια θα έχουν εφόσον σε γουστάρουν από φωτό η από το mpla mpla πράγμα που ισχύει και έξω
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
ok όντως θέλει υπομονή για να μην δείξεις ότι είσαι λυγούρης.φυσικά μπορείς να φας και άκυρα και κάποιες που den θέλουν chat καθόλου και σε διαγραφουν ειδικά αν δεν έχεις φωτό.σε ότι αφορά την περιέργεια που έγραψες δεν θα το έλεγα περιέργεια απλώς είναι για αυτές η πιο ασφαλής(για αυτές) διέξοδος ειδικά αν δεν έχουν μεγάλο κοινωνικό κύκλο.περιέργεια θα έχουν εφόσον σε γουστάρουν από φωτό η από το mpla mpla πράγμα που ισχύει και έξω
Οταν καποιος δεν εχει φωτο λογικο να τον διαγραψουν.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Mάγκες εγω από το καλοκαιρι εχω ξεσκιστει να γαμαω. βρισκω γκόμενες στο zoo.gr ..... από τον Aύγουστο μεχρι τωρα , έχω γαμησει , ή με έχουν πιπώσει , 5 γκόμενες όλες παντρεμενες. Hλικιακα από 25 χρονων , έως 49. Eιναι λυσσασμενες για πουτσο μιλάμε , αλλα θελει αυτο που ειπε και ενας φιλος πιο πάνω , πολυ μπλα μπλα , υπομονη  και φωτο όταν χρειαστει. Eιδικα για εμας τους παντρεμενους , χρειάζεται και πολυ προσοχη μην εχουμε και τίποτα θέματα. Στο zoo πάντως γίνεται χαμός .... όλες διψανε για πούτσο , ασχετα με το τι λένε στην αρχη , που το παιζουν παρθένες.
Aφου πλέον εχω σταματησει να πηγαινω στα μπουρδελα της περιοχης , δεν νιωθω την αναγκη να ξεχαρμανιασω εκει. Σηκωνω το τλέφωνο και 3 τουλαχιστον είναι πρόθυμες για γαμησι.

Y.Γ. O φίλος που ειπε για την Aθήνα ότι ειναι "χρυσορυχειο" είχε απόλυτο δικιο. Eιστε τυχεροι οι Aθηναιοι.
Τυπε φαντασου σκηνικο εκει που παιζεις με καποια να ειναι η γυναικα σου.Εκει τι κανεις ;
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
εγω σαφως και εχω φαει ακυρα,θα ντραπω να το πω?
απλα,περναω καλα με την ολη διαδικασια και γνωριζω πολλες γυναικες,αλλες ενδιαφερουσες,αλλες για τα μπαζα...
ειναι η ολη μαγεια της υποθεσης,γινεσαι ξανα κυνηγος,απλα ιντερνετικος...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom