Νέα

Γνωριμίες-σεξάκι μέσω internet (Facebook, dating sites κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alan7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ΜrKavlopoulos

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
1.251
Κριτικές
82
Like
3.658
Πόντοι
13.610
Υπάρχει φόρουμ στο οποίο μπορώ να ανεβάσω φωτογραφία της πούτσας μου και να μου πουν οι γυναίκες που συμμετέχουν τη γνώμη τους; :think:

Βάλε μια ρόμπα και βγές στο δρόμο!! Θα πάρεις σίγουρα καλά επιφωνήματα...στην αρχή!!!  :2funny: :2funny:

Και καλά εγώ κάνω πλάκα τώρα αλλά ο τύπος μάλλον μιλάει σοβαρά! :think:

Ανασφάλειες που έχει ο άνθρωπος!  :uglystupid:
 

bignick14

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.057
Κριτικές
5
Like
38
Πόντοι
16
μήπως μπορεί κανένας φίλος να ποστάρει λίνκ από τάνες που έχουν προφίλ στο Badoo?
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
477
Πόντοι
36
Παλιότερα ασχολούμουν πολύ με dating sites. Υπήρχε ένα site που λεγόταν dating club. Έπαιζε τρελά μουνιά. Πολλή καύλα έπαιζε σας λέω. Είχα γνωρίσει μια-δυο αλλά οι υπόλοιπες ήταν εκτός Θεσ/νίκης και δε βόλευε να τις δω άμεσα και μετά το πράγμα ξεφούσκωνε. Τι μια τύπισσα από Αθήνα που μου είχε δώσει σταθερό και κινητό και ήθελε να με φιλοξενήσει με το καλημέρα σας, τι μία άλλη που δούλευε σε τηλεοπτικό κανάλι και γούσταρε phone sex (απίστευτο μουνί, παντρεμένη και ο άντρας της την είχε πιάσει να τον απατάει αλλά δε χώρισαν), τι η άλλη που γαμιόταν με όποιον και όποια ήθελε και μετά μου έστελνε sms με τις λεπτομέρειες!!! όλες αυτές δυστυχώς μακρυά από την πόλη μου. Συνήθως Αθήνα (έχετε χρυσάφι εκεί και δεν το ξέρετε) ;)
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Παλιότερα ασχολούμουν πολύ με dating sites. Υπήρχε ένα site που λεγόταν dating club. Έπαιζε τρελά μουνιά. Πολλή καύλα έπαιζε σας λέω. Είχα γνωρίσει μια-δυο αλλά οι υπόλοιπες ήταν εκτός Θεσ/νίκης και δε βόλευε να τις δω άμεσα και μετά το πράγμα ξεφούσκωνε. Τι μια τύπισσα από Αθήνα που μου είχε δώσει σταθερό και κινητό και ήθελε να με φιλοξενήσει με το καλημέρα σας, τι μία άλλη που δούλευε σε τηλεοπτικό κανάλι και γούσταρε phone sex (απίστευτο μουνί, παντρεμένη και ο άντρας της την είχε πιάσει να τον απατάει αλλά δε χώρισαν), τι η άλλη που γαμιόταν με όποιον και όποια ήθελε και μετά μου έστελνε sms με τις λεπτομέρειες!!! όλες αυτές δυστυχώς μακρυά από την πόλη μου. Συνήθως Αθήνα (έχετε χρυσάφι εκεί και δεν το ξέρετε) ;)
Καλα τυπε αν τις γνωριζες και απο κοντα τωρα θα εκανες παρελασεις σε τιποτα gay parade. :grin:
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
477
Πόντοι
36
Καλα τυπε αν τις γνωριζες και απο κοντα τωρα θα εκανες παρελασεις σε τιποτα gay parade. :grin:
Το περίμενα... Καυλωμένη γυναίκα = άντρας καμουφλαρισμένος. Ωραία. Εμείς λοιπόν που έχουμε κάνεις σεξ και χωρίς λεφτά άφησέ μας να ξέρουμε κάτι παραπάνω... Μην κρίνεις χωρίς να ξέρεις τύπε.
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Τυποι αν δεν γνωρισετε την κοπελα απο κοντα να κοψετε συμπεριφορες φατσα και φασεις μην ασχολειστε καθολου
Διαφορετικα θα μπλεξετε σε αρρωστες καταστασεις που θα το βγαλουν ξυνο οτι κανετε !!!!!!
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
477
Πόντοι
36
Τυποι αν δεν γνωρισετε την κοπελα απο κοντα να κοψετε συμπεριφορες φατσα και φασεις μην ασχολειστε καθολου
Διαφορετικα θα μπλεξετε σε αρρωστες καταστασεις που θα το βγαλουν ξυνο οτι κανετε !!!!!!
Τις άρρωστες καταστάσεις τις μυριζόμουν από μίλια μακρυά. Και είχα πέσει σε ουκ ολίγες τέτοιες. Απ'την αρχή φαινόταν το πράγμα. Από το πρωτο chat. Μέχρι και τώρα που ασχολούμαι πολύ σπάνια με dating sites μου τυχαίνουν μαλακισμένες ή και άντρες όπως είπε πριν ο τύπος. Απλά επειδή ξέρω τι να ρωτήσω καταλαβαίνω ότι κάποιο λάκο έχει η φάβα από το πρώτο λεπτό.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Το περίμενα... Καυλωμένη γυναίκα = άντρας καμουφλαρισμένος. Ωραία. Εμείς λοιπόν που έχουμε κάνεις σεξ και χωρίς λεφτά άφησέ μας να ξέρουμε κάτι παραπάνω... Μην κρίνεις χωρίς να ξέρεις τύπε.
Τυπε το 99% των περιπτωσεων σε αυτα τα σαιτ η ειναι τιποτα φαλαινες η πουσταρες που το παιζουν γυναικες.
αν εσυ πιστευεις οτι ενας μουναρος θα ψαχνεται απο dating site να γαμηθει την στιγμη που με το που θα βγει απο το σπιτι θα εχει απειρες επιλογες η πιτσιρικας εισαι η ανιδεος.
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
Παλιότερα ασχολούμουν πολύ με dating sites. Υπήρχε ένα site που λεγόταν dating club. Έπαιζε τρελά μουνιά. Πολλή καύλα έπαιζε σας λέω. Είχα γνωρίσει μια-δυο αλλά οι υπόλοιπες ήταν εκτός Θεσ/νίκης και δε βόλευε να τις δω άμεσα και μετά το πράγμα ξεφούσκωνε. Τι μια τύπισσα από Αθήνα που μου είχε δώσει σταθερό και κινητό και ήθελε να με φιλοξενήσει με το καλημέρα σας, τι μία άλλη που δούλευε σε τηλεοπτικό κανάλι και γούσταρε phone sex (απίστευτο μουνί, παντρεμένη και ο άντρας της την είχε πιάσει να τον απατάει αλλά δε χώρισαν), τι η άλλη που γαμιόταν με όποιον και όποια ήθελε και μετά μου έστελνε sms με τις λεπτομέρειες!!! όλες αυτές δυστυχώς μακρυά από την πόλη μου. Συνήθως Αθήνα (έχετε χρυσάφι εκεί και δεν το ξέρετε) ;)

έχουν μεγάλη φαντασία εδώ οι αγάμητες και οι πούστηδες ....και σε απόσταση ασφαλείας από την πόλη σου ....μην τυχόν και τις ψάξεις

αν θες να σου γνωρίσω μια στα Γιάννενα που από το πρωί που ξυπνούσε ήθελε αχαλίνωτο sex ....από το ασανσέρ μέχριτον απορροφητήρα...και όλο έτρεχε να παίρνει συνεντεύξεις από διάσημους !!! (στα Γιάννενα) αλλά και σε κάθε διάλειμμα του live της στο τοπικό ραδιόφωνο μου έστελνε μηνύματα του τύπου έλα τώρα να σε πάρω στο στόμα μου...βάλτον μου στις τουαλέτες κλπ κλπ....ότι διάβαζε στην espresso την Κυριακή μου τα λεγε μεσοβδομαδα....

Μέχρι που μια μέρα πήρα το αυτοκίνητο και πήγα 5 ώρες δρόμο κάπου έξω από την Θεσσαλονίκη για να βρω μια άλλη μουνάρα που γούσταρε τα τριο...και βρέθηκα σε καταυλισμό αθίγγανων σε ένα χωριό φάντασμα χωρίς κατοίκους στην κυριολεξία με ένα καφενείο όλο κι όλο με κάτι γερόντια...

Φυσικά η σταρ της πίπας ήταν μια τσιγγάνα πολυκαιρισμένη αλλά δεν μάσησα έριξα ένα στα χωράφια και γύρισα Αθήνα....

Αν είσαι έτοιμος για περιπέτειες τα dating sites -αν δεν πέσεις σε πουτάνα- το μόνο ενδιαφέρον που έχουν είναι πολιτιστικό...
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
477
Πόντοι
36
Τυπε το 99% των περιπτωσεων σε αυτα τα σαιτ η ειναι τιποτα φαλαινες η πουσταρες που το παιζουν γυναικες.
αν εσυ πιστευεις οτι ενας μουναρος θα ψαχνεται απο dating site να γαμηθει την στιγμη που με το που θα βγει απο το σπιτι θα εχει απειρες επιλογες η πιτσιρικας εισαι η ανιδεος.
Για το πιτσιρικάς θύμισέ με να σε κεράσω όταν έρθεις Σαλόνικα ;)
Όχι ρε συ, άλλες εποχές πριν 10-12 χρόνια, για τότε μιλάω. Τότε που δεν υπήρχαν οι paysafe (ούτε ασχολήθηκα ποτέ να μάθω τι είναι αυτές οι κάρτες), τότε που οι γυναίκες έκαναν σεξ για την ηδονή και όχι για το χρήμα, τότε που το ίντερνετ ήταν κάτι νέο για τους πολλούς. Ίσα-ίσα εγώ τις δούλευα τις περισσότερες όταν έμπαινα σε προφίλ λεσβίας για παράδειγμα και το έπαιζα ότι τα είχα με μία bi και γουστάραμε να κάνουμε τρίο. Κι εκείνες το πίστευαν. Για δοκίμασε να το κάνεις τώρα αυτό. Θα σε πάρουν με τις ντομάτες. Με αυτές που δεν συναντήθηκα ποτέ: μου έστελναν φωτό, μετά από χρόνια γίναμε και φίλοι στο fb (με κάποιες), άλλες έμαθα ότι παντρεύτηκαν κλπ (τι δεν καταλλλαβαίνεις...?) :grin:
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Τις άρρωστες καταστάσεις τις μυριζόμουν από μίλια μακρυά. Και είχα πέσει σε ουκ ολίγες τέτοιες. Απ'την αρχή φαινόταν το πράγμα. Από το πρωτο chat. Μέχρι και τώρα που ασχολούμαι πολύ σπάνια με dating sites μου τυχαίνουν μαλακισμένες ή και άντρες όπως είπε πριν ο τύπος. Απλά επειδή ξέρω τι να ρωτήσω καταλαβαίνω ότι κάποιο λάκο έχει η φάβα από το πρώτο λεπτό.
Σωστο σε βρισκω τυπε μου !!!!

Εγω το εκοψα το σπορτ ηδη και δεν ασχολουμαι πια .....
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
έχουν μεγάλη φαντασία εδώ οι αγάμητες και οι πούστηδες ....και σε απόσταση ασφαλείας από την πόλη σου ....μην τυχόν και τις ψάξεις

αν θες να σου γνωρίσω μια στα Γιάννενα που από το πρωί που ξυπνούσε ήθελε αχαλίνωτο sex ....από το ασανσέρ μέχριτον απορροφητήρα...και όλο έτρεχε να παίρνει συνεντεύξεις από διάσημους !!! (στα Γιάννενα) αλλά και σε κάθε διάλειμμα του live της στο τοπικό ραδιόφωνο μου έστελνε μηνύματα του τύπου έλα τώρα να σε πάρω στο στόμα μου...βάλτον μου στις τουαλέτες κλπ κλπ....ότι διάβαζε στην espresso την Κυριακή μου τα λεγε μεσοβδομαδα....

Μέχρι που μια μέρα πήρα το αυτοκίνητο και πήγα 5 ώρες δρόμο κάπου έξω από την Θεσσαλονίκη για να βρω μια άλλη μουνάρα που γούσταρε τα τριο...και βρέθηκα σε καταυλισμό αθίγγανων σε ένα χωριό φάντασμα χωρίς κατοίκους στην κυριολεξία με ένα καφενείο όλο κι όλο με κάτι γερόντια...

Φυσικά η σταρ της πίπας ήταν μια τσιγγάνα πολυκαιρισμένη αλλά δεν μάσησα έριξα ένα στα χωράφια και γύρισα Αθήνα....

Αν είσαι έτοιμος για περιπέτειες τα dating sites -αν δεν πέσεις σε πουτάνα- το μόνο ενδιαφέρον που έχουν είναι πολιτιστικό...
:rockon: :rockon: :rockon: :thumbsup: :thumbsup:
μονη εξαίρεση το facebook όταν ήταν στα πάνω του ειδικά και το zoo παλιότερα.εννοείται πολύ καλο μουνί θα καθόταν να γαμηθεί σαν σκύλα μέσω τέτοιας γνωριμίας μονο με φωτό και ίσως και κάμερα εφόσον μετρούσες εμφανισιακά.αυτή είναι η ωμή αλήθεια.
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Το να ψαχνει κανεις για σεξ απο το ιντερνετ, αντικατοπριζει την απελπισια και την κακομοιρια που τον δερνει την στιγμη που εχει απειρες χειροπιαστες επιλογες, τοσο σε μπουρδελακια, οσο και σε στουντιο, με κοπελες που τις βλεπεις πριν κανεις οτι κανεις !!!!!!!

Χαζο μου φαινεται ολο αυτο ..... με εξαιρεση το να τυχει μια γνωριμια με αγνωστη καταλληξη !!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom