Νέα

Γνωριμίες-σεξάκι μέσω internet (Facebook, dating sites κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alan7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Ποια θεωρείται πιο πετυχημένη φράση για να πεις σε γκόμενα στην πρώτη προσέγγιση μέσω net;
(hi, nice photo, θες να μιλησουμε;, θες να βρεθουμε σήμερα, που μένεις, θέλω να σε  :cum:, κλπ, κλπ, κλπ). Βάλτε φαντασία...
 

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
γεια σας παιδιά..σας έχει τύχει να γνωρίσετε κάποια να βγείτε να γαμηθείτε..και μετά τη κατάπιε η γή?
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.281
Κριτικές
94
Like
11.005
Πόντοι
17.885
Πιο νέος το κανα αρκετά το σπόρ! Μια φορά μου χε λάχει μια πολύ καλή! Πραγματικά ποτέ δεν κατάλαβα τι ήθελε τέτοιες φάσεις (άνετα μπορούσε να χε γκόμενο/ους) και τι έκανε με μένα!
Μετά όσο πιο πολύ μεγάλωνα το κοβα το σπορ, επίσης πλέον τραβάω γκόμενες που δεν θέλω έτσι...μπουρδέλα και μπύρες στα παγκάκια!
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
Πιο νέος το κανα αρκετά το σπόρ! Μια φορά μου χε λάχει μια πολύ καλή! Πραγματικά ποτέ δεν κατάλαβα τι ήθελε τέτοιες φάσεις (άνετα μπορούσε να χε γκόμενο/ους) και τι έκανε με μένα!

δεν ηθελε τους ηλιθιους του περιγυρου της μηπως?
ξερεις.. αυτους που μολις την πηδηξουν θα βγουν να το πουν παντου λες κι εκαναν κανα κατόρθωμα. Μπορει να ηθελε σεξ χωρις καμια δεσμευση.
 

Επισκέπτης
Στο Λαζόπουλο μόλις έδειξε το καλύτερο:
πήρε κάποια σε μία σχεσολόγο και ακολουθεί ο διάλογος:
-καλησπέρα
-καλησπέρα
-είστε άγαμη;
-μάλιστα,πολύ...  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
δεν ηθελε τους ηλιθιους του περιγυρου της μηπως?
ξερεις.. αυτους που μολις την πηδηξουν θα βγουν να το πουν παντου λες κι εκαναν κανα κατόρθωμα. Μπορει να ηθελε σεξ χωρις καμια δεσμευση.

μάλλον θα ενδιαφερόνταν πολύ για το...μελλοντικό γάμο της,

υ.γ. άλλο δέσμευση, άλλο διασυρμός...
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.281
Κριτικές
94
Like
11.005
Πόντοι
17.885
δεν ηθελε τους ηλιθιους του περιγυρου της μηπως?
ξερεις.. αυτους που μολις την πηδηξουν θα βγουν να το πουν παντου λες κι εκαναν κανα κατόρθωμα. Μπορει να ηθελε σεξ χωρις καμια δεσμευση.

κοίτα...

1)ήμουν 22 ήταν 25
2)λεφτά δεν είχα (καλά αυτό δεν έχει αλλάξει χαχα)
3)ήμουν ρεμάλι (ούτε αυτό έχει αλλάξει)

για καφέ την πήγαινα, κανά 2 φορές κλαμπάκι και χοτέλι για  :knockinb: :knockinb:

τι να πω, από τις λίγες γυναίκες που δεν θέλανε λεφτά! Μετά...26 εγώ 45άρες μου κοιτάνε, δεν ξανασχολήθηκα
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
κοίτα...

1)ήμουν 22 ήταν 25
2)λεφτά δεν είχα (καλά αυτό δεν έχει αλλάξει χαχα)
3)ήμουν ρεμάλι (ούτε αυτό έχει αλλάξει)

για καφέ την πήγαινα, κανά 2 φορές κλαμπάκι και χοτέλι για  :knockinb: :knockinb:

τι να πω, από τις λίγες γυναίκες που δεν θέλανε λεφτά! Μετά...26 εγώ 45άρες μου κοιτάνε, δεν ξανασχολήθηκα

εγω το λεω οτι δεν ειναι ολες οι γυναικες εξαρτημενες απο το χρημα, αλλα τι να πω.. αν πας μονο σε μπουρδελα μονο πουτανες θα συναντας.

μάλλον θα ενδιαφερόνταν πολύ για το...μελλοντικό γάμο της,

υ.γ. άλλο δέσμευση, άλλο διασυρμός...

κσνεις δεν θελει να βγαινει στη φορα η ιδιωτικη του ζωη με τετοιο τρόπο, δεν εχει να κανει με μελλοντικους γάμους. Τουλάχιστον οχι απαραιτητα.

Υ.Γ. σαφως και ειναι διαφορετικα, το ειπα ως άλλο ενα ενδεχομενο.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
[video]http://itunes.apple.com/us/app/find-love-in-facebook/id440197894?mt=8&ls=1[/video]

ηταν που ηταν το φεησμπουκ

τωρα ξεφτυλιστηκε τελειως  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom