Νέα

Γνωριμίες-σεξάκι μέσω internet (Facebook, dating sites κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alan7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Οκ δεν ξερω για τους 2ους. Προσωπικα μιλαω για ατομα που υιοθετησαν τον δικο μου τροπο προσεγγισης και στασης. ΜΠηκα 1-2 φορες , ειδα τι παιζει , θεωρησα πως δεν δουλευει σωστα(συμφωνα με εμενα παντα). Και αρχισα το καφριλικι ωστε να φυγω
γελωντας.

Στο 1 προκυπτει απο το γεγονος οτι εισαι καχυποπτη αρχικα
εφοσον εσυ εισαι καχυποπτη γιατι να μην ειναι και ο αλλος απεναντι σου?
Ως προς τον χρονο του? Αυτο δεν το λαμβανεις καθολου υποψιν σου.
Για αυτο προκυπτει το συμπερασμα.
το σκομοπολιταν δεν ειναι σαιτ γνωριμιων.την ιδια καχυποψια που εχετε εσεις με το κοσμοπολιταν(μυξοπαρθενες-ηλιθιες-αγαμητες-καριολες)οταν ερχομαστε εδω συμβαινει κ το αντριστροφο με σας εκει.
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
το σκομοπολιταν δεν ειναι σαιτ γνωριμιων.την ιδια καχυποψια που εχετε εσεις με το κοσμοπολιταν(μυξοπαρθενες-ηλιθιες-αγαμητες-καριολες)οταν ερχομαστε εδω συμβαινει κ το αντριστροφο με σας εκει.
Τα δύο στρατόπεδα,οι βόρειοι κ οι νότιοι!!! :2funny:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
το σκομοπολιταν δεν ειναι σαιτ γνωριμιων.την ιδια καχυποψια που εχετε εσεις με το κοσμοπολιταν(μυξοπαρθενες-ηλιθιες-αγαμητες-καριολες)οταν ερχομαστε εδω συμβαινει κ το αντριστροφο με σας εκει.

Μα ουτε ενα τσατ ειναι σαιτ γνωριμιων. Θεωρητικα τιποτε δεν ειναι σαιτ γνωριμιων εκτος απο τα πολυ τραντακτα που δουλευουν με αγγελιες (και εκει οκ ειναι απατη η δουλεια εκει οντως κατι βρωμαει) αλλα το τσατ (γιατι και στο κοσμο με τσατ τα λετε πιο πολυ) δινει την δυνατοτητα για γνωριμιες... Ειχαμε παλαιοτερα ενα μαθημα παιδαγωγικο και ο καθηγητης ηταν φοβερος λεει το να μπεις μεσα να κανεις οτι λεει η υλη δεν ειναι μαθημα... μαθημα ειναι η οργανωση της υλης χαχαχα ετσι και εδω το τσατ απο μονο του δεν ειναι κατι απλα δινει δυνατοτητα.

Οσο για την καχυποψια να ξερεις πως κανεις ανθρωπος δεν διατυπωνει - σχηματιζει μια αποψη / εικονα για εσενα αν και εσυ δεν φταις εστω και λιγο για αυτο. Κατι στις κινησεις σου θα χαλασε την δουλεια αλλα που ειμεθα εγωιστες και δεν το παραδεχομαστε. Οταν εχω λαθος ο κοσμος δυσφορει μαζι μου... και δινω μια κακη εντυπωση καπως ετσι και εκει... μπηκα την αλλη φορα και ηταν επιθετικες ολες... λοιπον δεν φταιει παντα ο αλλος... αφηστε το αυτο. Εχουμε ενα κακο... μονιμως τα ριχνουμε στους αλλους πριν δουμε αν φταιει κατι εσωτερικα.
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Μα ουτε ενα τσατ ειναι σαιτ γνωριμιων. Θεωρητικα τιποτε δεν ειναι σαιτ γνωριμιων εκτος απο τα πολυ τραντακτα που δουλευουν με αγγελιες (και εκει οκ ειναι απατη η δουλεια εκει οντως κατι βρωμαει) αλλα το τσατ (γιατι και στο κοσμο με τσατ τα λετε πιο πολυ) δινει την δυνατοτητα για γνωριμιες... Ειχαμε παλαιοτερα ενα μαθημα παιδαγωγικο και ο καθηγητης ηταν φοβερος λεει το να μπεις μεσα να κανεις οτι λεει η υλη δεν ειναι μαθημα... μαθημα ειναι η οργανωση της υλης χαχαχα ετσι και εδω το τσατ απο μονο του δεν ειναι κατι απλα δινει δυνατοτητα.

Οσο για την καχυποψια να ξερεις πως κανεις ανθρωπος δεν διατυπωνει - σχηματιζει μια αποψη / εικονα για εσενα αν και εσυ δεν φταις εστω και λιγο για αυτο. Κατι στις κινησεις σου θα χαλασε την δουλεια αλλα που ειμεθα εγωιστες και δεν το παραδεχομαστε. Οταν εχω λαθος ο κοσμος δυσφορει μαζι μου... και δινω μια κακη εντυπωση καπως ετσι και εκει... μπηκα την αλλη φορα και ηταν επιθετικες ολες... λοιπον δεν φταιει παντα ο αλλος... αφηστε το αυτο. Εχουμε ενα κακο... μονιμως τα ριχνουμε στους αλλους πριν δουμε αν φταιει κατι εσωτερικα.
παμε στο τσατ θρεντ.παιρνω την παραθεση κ παω.
 
Εγγρ.
10 Απρ 2011
Μηνύματα
258
Like
1
Πόντοι
1
ετσι ειναι...καμια καλη εμφανισιακα νορμαλ στο μυαλο κ ελευθερη δε ψαχνετε στο νετ χωρις να βρωμαει κατι.

τελικα μαλλον ετσι ειναι τα πραγματα δυστυχως οποτε γυριζουμε στη μεθοδο κοινη παρεα ως τη μονη λυση γτ κ το καμακι στο δρομο ελαχιστες πιθανοτητες επιτυχιας εχει νομιζω  :think:
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
οχι πως
αλλα ποιος
ανονυμα γραφεις,μπορει αν εισαι και ειλικρινης
ειλικρινα τελειως σου απανταω.γ μενα κ γ πολλες ακομα που ξερω παιζει μεγαλυτερο ρολο το "πως"απο το "ποιος".
και κουκλος να ειναι ο αλλος αν πεταει βατραχια το πολυ πολυ να προσπερασω γελωντας κοροιδευτικα.

αν ομως ειναι μετριος η και ασχημος και πει κατι εξυπνο παιζει να πιασω κ κουβεντα....
 

vlachodeutsch

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2008
Μηνύματα
6.218
Like
4
Πόντοι
66
αν ομως ειναι μετριος η και ασχημος και πει κατι εξυπνο παιζει να πιασω κ κουβεντα....
και αν εχει χιουμορ θα μετρησει υπερ του
τελικα δεν ξερω αν αυτοπαραμυθιαζοσαστε η απλα τα λετε ετσι για να τα λετε
 

John Hoston

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2011
Μηνύματα
432
Like
1
Πόντοι
1
εξαρταται ποιος ,πως και που το κανει.
Όπου και να το κάνεις, τόσο ζώα που είναι οι Ελλεεινίδες και ψωνάρες, και ο Brad Pitt να τους την έπεφτε θα κάναν τις δύσκολες. :2funny: Πλέον πάντως είναι δύσκολο να χτυπήσεις γκόμενα απο Chat Room κυρίως λόγο του οτί έχουν γίνει πλέον πολύ καχύποπτες και φοβούνται μιάς και βγαίνουν κατά καιρούς διάφοροι φωστήρες που τονίζουν τους κινδύνους του διαδικτύου. Σε πιο παλιές εποχές (2002-2007) μπορούσες ΑΝΕΤΑ να χτυπήσεις γκόμενα απο νέτ. Τώρα άμα δε δούν φωτό δε σου μιλάνε κάν. Ξύπνησαν... :2funny:   Περισσότερες πιθανότητες έχεις να πέσεις σε καμία η οποία θα σου υπόσχεται να σου κάνει στριπτίζ ή να σου δείξει να βυζάκι άμα της αγοράσεις κάρτα για το κινητό... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Όπου και να το κάνεις, τόσο ζώα που είναι οι Ελλεεινίδες και ψωνάρες, και ο Brad Pitt να τους την έπεφτε θα κάναν τις δύσκολες. :2funny: Πλέον πάντως είναι δύσκολο να χτυπήσεις γκόμενα απο Chat Room κυρίως λόγο του οτί έχουν γίνει πλέον πολύ καχύποπτες και φοβούνται μιάς και βγαίνουν κατά καιρούς διάφοροι φωστήρες που τονίζουν τους κινδύνους του διαδικτύου. Σε πιο παλιές εποχές (2002-2007) μπορούσες ΑΝΕΤΑ να χτυπήσεις γκόμενα απο νέτ. Τώρα άμα δε δούν φωτό δε σου μιλάνε κάν. Ξύπνησαν... :2funny:   Περισσότερες πιθανότητες έχεις να πέσεις σε καμία [size=20pt]η οποία θα σου υπόσχεται να σου κάνει στριπτίζ ή να σου δείξει να βυζάκι άμα της αγοράσεις κάρτα για το κινητό...[/size] :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  

είχα φίλο που το είχε κάνει επιχείρηση όταν αποφάσιζε να κάτσει να κάνει τσατ ζητούσε να του αγοράσουν κάρτα και τους έδινε τρελές υποσχέσεις. :2funny: :2funny: :2funny:

είχε καταφέρει σε μια ημέρα να μαζέψει στον λογαριασμό του κινητού 60-70€ από κάρτες........
 

VanPucerMan

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
666
Κριτικές
7
Like
8
Πόντοι
6
Εσείς από ποιό site έχετε "ρίξει" τις περισσότερες; Ποιό θεωρείτε ότι είναι το καλύτερο για γνωριμίες?

πριν χρονια μιλαγες για το ζοο και για πιο εξτριμ το ανταλτ ... πλεον ολα ειναι στο φατσοβιβλιο
 

dnmntpns

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2011
Μηνύματα
39
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0


Όπου και να το κάνεις, τόσο ζώα που είναι οι Ελλεεινίδες και ψωνάρες, και ο Brad Pitt να τους την έπεφτε θα κάναν τις δύσκολες. 2funny
κ αυτο ισχυει δυστυχως

δυστυχως μια πολυ μεγαλη αληθεια!
πριν καποια χρονια ειχα μπει λιγες φορες σε καποια ξενα chats, αμερικανικα, αγγλικα, ρουμανικα, ακομη κ βουλγαρικα!
Καμμια σχεση με τις ελληνιδες, καταρχας δεν προλαβαινα μα κανω λογκιν μου μιλουσαν σχεδον παντα αμεσα, σε 5-10΄τουλαχιστον 4-5 κοπελες!
Αυτο στο Ελάντα δεν παιζει βεβαια!
Εχω κανει τρελες γνωριμιες, κ αρκετες, αλλα δεν θελω να πω λεπτομεριες, αλλα αν δεν θελεις μπαζολες, ειναι παρα πολυ ευκολο να μην τις δεις ποτε, απλα ρωτας πως ειναι!
εχω βγει αρκετα ραντεβου, με μετριες κ πανω κοπελες!
Απλα πολλες φορες δνε εγινε φαση γιατι ηταν "λιγες" σε καποια πραγματα που ηθελα εγω, οχι εμφανηση η στο σεξ!

Αυτο που μου την σπαει τρελα στο φατσοβιβλιο, κ γιαυτο κ δεν ασχολουμαι καθολου, ειναι οτι παρα πολλες τυπισες βλεπεις να κανουν δεκαδες η κ εικοσαδες τυπους για φιλους καθημερινα! :rolleyes:
 

Erect Alexander

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2011
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
1. Άπαιχτο αβατάρ, προσκυνώ!!! Που τελειώνει το μουστάκι (αν υπάρχει!!) και που αρχίζει το μουνί;;;

Αυτο που μου την σπαει τρελα στο φατσοβιβλιο, κ γιαυτο κ δεν ασχολουμαι καθολου, ειναι οτι παρα πολλες τυπισες βλεπεις να κανουν δεκαδες η κ εικοσαδες τυπους για φιλους καθημερινα! :rolleyes:
2. Εύγε! Γάμα το το fuckbook!
 

savras poniridis

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2011
Μηνύματα
155
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Χαχα! Δείτε τι βρήκα! Έτσι που είναι και για site...

 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Όπου και να το κάνεις, τόσο ζώα που είναι οι Ελλεεινίδες και ψωνάρες, και ο Brad Pitt να τους την έπεφτε θα κάναν τις δύσκολες. 2funny
δυστυχως μια πολυ μεγαλη αληθεια!
πριν καποια χρονια ειχα μπει λιγες φορες σε καποια ξενα chats, αμερικανικα, αγγλικα, ρουμανικα, ακομη κ βουλγαρικα!
Καμμια σχεση με τις ελληνιδες, καταρχας δεν προλαβαινα μα κανω λογκιν μου μιλουσαν σχεδον παντα αμεσα, σε 5-10΄τουλαχιστον 4-5 κοπελες!
Αυτο στο Ελάντα δεν παιζει βεβαια!
Εχω κανει τρελες γνωριμιες, κ αρκετες, αλλα δεν θελω να πω λεπτομεριες, αλλα αν δεν θελεις μπαζολες, ειναι παρα πολυ ευκολο να μην τις δεις ποτε, απλα ρωτας πως ειναι!
εχω βγει αρκετα ραντεβου, με μετριες κ πανω κοπελες!
Απλα πολλες φορες δνε εγινε φαση γιατι ηταν "λιγες" σε καποια πραγματα που ηθελα εγω, οχι εμφανηση η στο σεξ!

Αυτο που μου την σπαει τρελα στο φατσοβιβλιο, κ γιαυτο κ δεν ασχολουμαι καθολου, ειναι οτι παρα πολλες τυπισες βλεπεις να κανουν δεκαδες η κ εικοσαδες τυπους για φιλους καθημερινα! :rolleyes:
τυπε ολες αυτες που λες ετσι και μιλαγες ακομη λιγο θα αρχιζαν να σου ζητουσαν λεφτα για να σε επισκεφτουν και να σου δωθουν ολοκληρωτικα. :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom