Νέα

Γνωριμία από ροζ τηλέφωνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Eros82
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 40
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Eros82

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
827
Κριτικές
47
Like
9.284
Πόντοι
6.236
Φιλοι ανοίγω το θέμα. Πήρα κάποιες φορές τηλέφωνο σε ροζ γραμμή Αθήνα. Μίλησα καυλωσα καλά. Μου είπε μια να βρεθούμε έξω. Έχει κάποιος εμπειρια; είναι μουφες ή εκδίδονται οι κοπέλες που μιλούν;
 
OP
OP
Eros82

Eros82

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
827
Κριτικές
47
Like
9.284
Πόντοι
6.236

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.066
Πόντοι
11.956
Κοίτα φίλε αν είναι καλή θα ζητήσει κ λεφτα να την γαμησω
Και αφού θα δώσεις λεφτά ...γιατί δεν πας σε σίγουρη κορασίδα τόσες υπάρχουν εδώ μέσα με καλά σχόλια...η θα κάνεις τον κασκαντέρ?
 
OP
OP
Eros82

Eros82

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
827
Κριτικές
47
Like
9.284
Πόντοι
6.236
Και αφού θα δώσεις λεφτά ...γιατί δεν πας σε σίγουρη κορασίδα τόσες υπάρχουν εδώ μέσα με καλά σχόλια...η θα κάνεις τον κασκαντέρ?
Φίλε θα την δω σε καφέ.. αν είναι καλή την γαμαω..πολλές το κάνουν κ έτσι δίχως γραφείο..
 

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.680
Like
8.071
Πόντοι
1.056
Φιλοι ανοίγω το θέμα. Πήρα κάποιες φορές τηλέφωνο σε ροζ γραμμή Αθήνα. Μίλησα καυλωσα καλά. Μου είπε μια να βρεθούμε έξω. Έχει κάποιος εμπειρια; είναι μουφες ή εκδίδονται οι κοπέλες που μιλούν;
Υπάρχουν ακόμα ροζ τηλέφωνα; Νόμιζα ότι είχε εκλείψει το είδος.....
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.066
Πόντοι
11.956
Για να το λες θα ξέρεις.....άρα τι ρωτάς?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Υπάρχουν ακόμα ροζ τηλέφωνα; Νόμιζα ότι είχε εκλείψει το είδος.....
Και ποιος παίρνει εάν υπάρχουν...εγώ νόμιζα ότι αυτό το είδος είχε εκλείψει
 

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.680
Like
8.071
Πόντοι
1.056
Και ποιος παίρνει εάν υπάρχουν...εγώ νόμιζα ότι αυτό το είδος είχε εκλείψει
Αυτό σκέφτηκα και εγώ, με τόσες παροχές στο ίντερνετ τα ροζ τηλέφωνα είναι ξεπερασμένα και ακριβά.....
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.157
Κριτικές
5
Like
12.698
Πόντοι
3.786
Φιλοι ανοίγω το θέμα. Πήρα κάποιες φορές τηλέφωνο σε ροζ γραμμή Αθήνα. Μίλησα καυλωσα καλά. Μου είπε μια να βρεθούμε έξω. Έχει κάποιος εμπειρια; είναι μουφες ή εκδίδονται οι κοπέλες που μιλούν;
Πόσο σου βγήκε το μαλλί;Πρέπει να είναι φωτιά οι τηλεφωνικές χρεώσεις
 
OP
OP
Eros82

Eros82

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
827
Κριτικές
47
Like
9.284
Πόντοι
6.236
Απλά ήθελα να δω αν έχει κάποιος εμπειρία
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.958
Κριτικές
5
Like
8.061
Πόντοι
2.306
Τύπε, ο Ρέππας είσαι ή ο Παπαθανασίου;
mqdefault (1).jpg
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.468
Πόντοι
3.296
Φιλοι ανοίγω το θέμα. Πήρα κάποιες φορές τηλέφωνο σε ροζ γραμμή Αθήνα. Μίλησα καυλωσα καλά. Μου είπε μια να βρεθούμε έξω. Έχει κάποιος εμπειρια; είναι μουφες ή εκδίδονται οι κοπέλες που μιλούν;
Κανονισε μαζι της ραντεβου σε καφε με κοσμο και δες αν θα εμφανιστει.
Τι εχεις να χασεις σιγα.
Το πολυ πολυ να μην ερθει
Στ αρχιδια σου.
Πινεις τον καφε σου και πας για αλλα.
 

LION-974

Μέγας
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.534
Κριτικές
11
Like
3.409
Πόντοι
4.615
Τι μου θύμισες τώρα... προ δεκαπενταετίας περίπου, γνωριμία με γυναίκα που δούλευε σε ροζ τηλέφωνα (εκτός της εργασίας της τη γνώρισα).
Λοιπόν, η τύπισσα ήταν μία τσουπωτή 48άρα ζωντοχήρα τότε, καμία σχέση με νέα γκομενάρα που διαφημίζουν στις φώτο τους. Το μόνο προσόν για να προσληφθεί ήταν η αισθησιακή φωνή, αφού αυτό ''πουλάει'' (δε βλέπεις φάτσα κορμί). Δεν ήταν βίζιτα η γυναίκα, παίχτηκε καλή φάση και ήταν πολύ ''δυνατή''.
Μέσω αυτής γνώρισα και τη φίλη της και συνάδελφό της, 35άρα τότε παντρεμένη, ομοίως τσουπωτή και μέτρια σε εμφάνιση, με μόνο προσόν την καλή φωνή (και αυτή δεν ήταν βίζιτα και παίχτηκε δυνατή φάση και με την παντρεμένη).
Να τη γνωρίσεις, δε χάνεις τίποτα, αλλά έχε στα υπόψη σου τα όσα αναφέρω παραπάνω.
 

Alexis_cool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.379
Like
4.576
Πόντοι
456
Στα Ροζ τηλέφωνα παλιά πετύχαινες και κανονικές γκόμενες. Είχα χτυπήσει καμία 10αριά. Με την εξάπλωση του ίντερνετ και των σοσιαλ μίντια δεν υπάρχει λόγος να πληρώνουμε πλέον.
 
OP
OP
Eros82

Eros82

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
827
Κριτικές
47
Like
9.284
Πόντοι
6.236
Κανονισε μαζι της ραντεβου σε καφε με κοσμο και δες αν θα εμφανιστει.
Τι εχεις να χασεις σιγα.
Το πολυ πολυ να μην ερθει
Στ αρχιδια σου.
Πινεις τον καφε σου και πας για αλλα.
Έτσι λέω φίλε
 

DayStalker

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
3.491
Like
7.076
Πόντοι
1.056
Πωπω μ'επιασε νοσταλγία τώρα ρε μαλάκες. Είχα γνωρίσει κι εγώ ροζτηλεφωνήτρια προ 20ετιας περιπου (στο παλιο μυθικο irc του jokes gr για τους μυστες μιας ηλικιας και πανω, είχαμε ρίξει όλοι αναρίθμητες πούτσες μεσα απο εκει, αλλες εποχες αγνές και ΠΑΣΟΚικες). Η τυπισσα ήταν τερμα σεξομανής καυλιάρικο 20χρονο (αλλά δυστυχώς εμφανισιακά ήταν από αυτές που αρέσουν στον Αλεξ). Δεν είχε καν ανάγκη τη δουλειά ή τα χρήματα , ήταν από πολύ ευκατάστατη επιχειρηματική οικογένεια της Θεσσαλονίκης. Απλά το γούσταρε.
Μιλάγαμε πολλούς μήνες στο τηλ (εγω σπούδαζα Αθήνα τότε)μου είχε εξιστορήσει όλη τη ζωή της. Είχε φάει άπειρες πουτσες όλων των χρωμάτων και μεγεθών , πολλές απ' τις οποίες ήταν από μαλακοπίτουρες μεσήλικες που επαιρναν τηλ στις ροζ γραμμές (δεν υπήρχε το bou ακόμα να μπαινουν να πρήζουν τα παπάρια μας) . Παρτουζες , ζευγάρια , νεοι , γεροι κλπ Ειχε ξεπαρθενιαστεί στα 13 από ηλικιωμένο οικογενειακό φίλο.. Γενικώς γουσταρε πολύ κινκι , μποντατζ και ακραιες φάσεις που ηταν too much για το δικο μου ανωριμο μυαλό τότε. Μου χει μεινει που ηθελε να την πηδηξω σε εκκλησία , σε νεκροταφείο , σε χείλος γκρεμού... Τέτοια ζήταγε.
Τρομερά αισθησιακή φωνή , τον είχα κάνει λάστιχο κυριολεκτικά σε συνδυασμό με τις περιγραφές. Μια μπανιερα σπερμα ειχα γεμισει εξαιτιας της. Και ειχα και σχεση (μυξοπαρθενα βεβαια μπροστά της αλλά εμφανίσιμη).
Φευ, αν και η τυπισσα γουσταρε με τρέλα , μου στελνε ανθοδέσμες και δώρα και με παρακάλαγε να ανεβω Θεσ/νικη να την ξεσκίσω και να τα πληρώσει όλα αυτή , πτήσεις , ξενοδοχεία κλπ είχα σκαλώσει στο εμφανισιακό και δεν το έκανα ποτέ. Ισως έχασα μια εμπειρία που δεν θα ξαναβρω ποτέ , ίσως και όχι. Ποτέ δεν θα μάθω. Να σαι καλά Μ. όπου κι αν βρίσκεσαι , έχεις την αιώνια ευγνωμοσύνη του πούτσου μου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom