Νέα

Γνωριμία από λάθος SMS κινητό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα milfslover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 481
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
επίσης ρε παιδιά τώρα που το λέμε, τέσσερις ξαδέλφες έχω στην αμφιάλη (τσουλιά κι αυτές, αλλά από τα ωραία), οι τρεις μέχρι τα 19 τους είχαν πειραματιστεί με άλλα κοριτσάκια, οι δύο απ'αυτές τώρα έχουν γκόμενο και η μία, η μικρότερη, γκόμενα...
τι σκατά, τους βάζουν κάτι στο νερό?  :think:
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
επίσης ρε παιδιά τώρα που το λέμε, τέσσερις ξαδέλφες έχω στην αμφιάλη (τσουλιά κι αυτές, αλλά από τα ωραία), οι τρεις μέχρι τα 19 τους είχαν πειραματιστεί με άλλα κοριτσάκια, οι δύο απ'αυτές τώρα έχουν γκόμενο και η μία, η μικρότερη, γκόμενα...
τι σκατά, τους βάζουν κάτι στο νερό?  :think:
αυτο με το νερο ειναι σοβαρο θεμα προς συζητηση. επεισης οποιος ξερει απο καρδιτσα θα συμφωνησει με ενα τρομερο στατιστικο.οοοοοοολες εχουν μεγαλα βυζια .ομορφα ασχημα σηκωμενα πεσμενα μικρες μεγαλες.οολες ομως τα εχουν μεγαλα.και κει το νερο θα ναι
 
OP
OP
milfslover

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
αυτο με το νερο ειναι σοβαρο θεμα προς συζητηση. επεισης οποιος ξερει απο καρδιτσα θα συμφωνησει με ενα τρομερο στατιστικο.οοοοοοολες εχουν μεγαλα βυζια .ομορφα ασχημα σηκωμενα πεσμενα μικρες μεγαλες.οολες ομως τα εχουν μεγαλα.και κει το νερο θα ναι
οντωσ καρδιτσα επειδη εχω κατι μιλφοθειεσ ολεσ με βυζαρεσ θεικεσ :tits:
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
τρομερο πραμα.εκει τα εσωρουχαδικα κανουν δουλειες τρελα

Να, πρόσφορο θέμα για συζήτηση από αγαπητό μέλος του site μας που ειδικεύεται σε ασκήσεις ακριβείας γυναικείων γεννητικών οργάνων......! :grin: :grin: :grin:
 

up-load-boy

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2009
Μηνύματα
284
Like
0
Πόντοι
1
Καλημερα μαγκες...
Λοιπον φίλε επειδή και εμένα με εχει τύχη παρομοια περιπτοση και ξερω τι παιζη προσεξε αυτα που θα σε πω με της πηθανοτητες που παιζοντε.
Καταρχην σε ολους μας και περισσότερο στα μουνια υπαρχη η αγονία για το άγνωστο
οπος σε εσενα ακουγετε τοσο γλυκια η φωνουλα της απο το τηλ ετσι και αυτη εχει τη περιεγεια να δει ποιος βρισκεται και ειναι τοσο ευγενικος μαζι της αυτο περισσοτερο παιζει αν εχει φάει καμία
απογοήτευση και φτύσιμο.
Δευτερη περίπτωση να μην εχει αυτοπεποίθηση σαν γυναικα να βλεπει τον εαυτο της στον καθρέφτη και να απελπίζεται(μη σε ξεγελαει η ομορφη φωνή της απο το τηλ) δεν μπορείς να καταλάβεις σε ολες της γυναίκες αρέσει να της ανεβάζουν και να της λενε πόσο όμορφες ειναι και οτι νοιάζεται κάποιος για αυτες.
Να θυμάσαι πως οι γυναίκες λειτουργούν περισσότερο εγκεφαλικά δεν είναι σαν και εμάς που θέλουμε να τον χώσουμε κατευθείαν.Πάντως γνώμη μου είναι να το τραβήξεις λίγο καιρό ακόμα μίλα της σαν άνθρωπος για να καταλάβεις που βρισκεται και θα καταλάβεις πολλά.
Επισης μη περνης τηλ συνέχεια ασε δυο τρεις μέρες να σε παίρνει αυτή αν είναι πεσμένη-στεναχωρημένη και σε εμπιστευτεί τοτε θα σε ανοιξη τα πόδια πιο εύκολα
Μη βιάζεσαι να πας για να τη δεις........ άλλα  αν σαλτάρεις και δεν αντέχεις πάντα η συνάντηση να γινη μέσα σε καφετέρια με πολύ κόσμο.









 

kauliarogatos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
799
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
606
επίσης ρε παιδιά τώρα που το λέμε, τέσσερις ξαδέλφες έχω στην αμφιάλη (τσουλιά κι αυτές, αλλά από τα ωραία), οι τρεις μέχρι τα 19 τους είχαν πειραματιστεί με άλλα κοριτσάκια, οι δύο απ'αυτές τώρα έχουν γκόμενο και η μία, η μικρότερη, γκόμενα...
τι σκατά, τους βάζουν κάτι στο νερό?  :think:
Τα πιτσιρίκια έχουν ξεφύγει, εμένα μια ανιψιά μου , 20χρονο γλωσσοφιλιάστηκε τις προάλλες μπροστά μου με μια φίλη της και οι δύο έχουν γκόμενο εντωμεταξύ, και δεν είναι και από την Αμφιάλη, γαμώ τις φάσεις
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Τα πιτσιρίκια έχουν ξεφύγει, εμένα μια ανιψιά μου , 20χρονο γλωσσοφιλιάστηκε τις προάλλες μπροστά μου με μια φίλη της και οι δύο έχουν γκόμενο εντωμεταξύ, και δεν είναι και από την Αμφιάλη, γαμώ τις φάσεις

Φαντάσου να ήταν κιόλας...... :dancing:
 

llrx8

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.314
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
16
ζητα κανα φεισμπουκ αν εχει και κοψε πανω κατω τι θα δεις
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
ζητα κανα φεισμπουκ αν εχει και κοψε πανω κατω τι θα δεις

Αν είχες διαβάσει από την αρχή το thread, θα είχες δει, ότι κατά δήλωση της κοπέλας, έχει μαύρα μεσάνυκτα από τέτοιες δραστηριότητες. (Αλήθεια ή ψέμματα...ποιός ξέρει?)
 

llrx8

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.314
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
16
Αν είχες διαβάσει από την αρχή το thread, θα είχες δει, ότι κατά δήλωση της κοπέλας, έχει μαύρα μεσάνυκτα από τέτοιες δραστηριότητες. (Αλήθεια ή ψέμματα...ποιός ξέρει?)
δεν το διαβασα να πω την αληθεια, κανα κινητο να στειλει φωτο η και αυτο το προτεινατε;
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
δεν το διαβασα να πω την αληθεια, κανα κινητο να στειλει φωτο η και αυτο το προτεινατε;

Νομίζω ότι δεν προτάθηκε κάτι τέτοιο, αλλά σε blind dates, (προσωπική μου γνώμη) πρέπει να μην χάνεται η μαγεία του άγνωστου και του απροσδόκητου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom