Νέα

«Γκομενο-Παγίδες». Ποιά είναι η «καλύτερη»;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα 70Silencer
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 64K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποια θεωρείτε ότι είναι η καλύτερη γκομενο-παγίδα;

  • Αυτοκίνητο

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Μηχανή

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Σκάφος-Κότερο

    Ψήφοι: 2 16,7%
  • Εξοχικό-Villa (πισίνα, τζακούζι κλπ.)

    Ψήφοι: 3 25,0%
  • Ντύσιμο

    Ψήφοι: 1 8,3%
  • Επάγγελμα

    Ψήφοι: 1 8,3%
  • Πολλά "Ευρώπουλα"

    Ψήφοι: 3 25,0%
  • Σκύλος-Γάτα (ή άλλο κατοικίδιο)

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Να είσαι ο εαυτός σου !!!!!

    Ψήφοι: 1 8,3%
  • Μια άλλη Γκόμενα !!!!!!!!!!!

    Ψήφοι: 1 8,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    12

MatureHunter77

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2005
Μηνύματα
139
Like
1
Πόντοι
1
ναι αλλα ειρωνευεται και πουλαει πνευμα η εριναλ...πραγμα που δυναμιτιζει το κλιμα της συζητησης
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
Αν και τώρα που το σκέφτομαι ξανά... δεν μπορώ γιατί θα πρέπει να ασχοληθώ με τον ενφόρσερ..αίσθημα βλεπεις ;)
Τι να τα κάνεις τα λεφτά :rolleyes:..

Και εσύ χαλάρωσε.

Πολύ σοβαρά το πήρες
 

god_gr

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
657
Like
4
Πόντοι
6
Εγώ είμαι πολύ ήρεμος και χαλαρός όπως πάντα άλλωστε!!! Όποιος peak-άρεται με τις συζητήσεις μάλλον πρέπει να κάνει και λίγο την αυτοκριτική του! Να αναθεωρήσει και κάποια πράγματα.

erinal_w εννοείται πως μπορείς να λες την άποψη σου ελεύθερα αλλά μέχρι ένα όριο! Εδώ μέσα δεν είμαστε επειδή ψάχνουμε απεγνωσμένα να γ*μ*σ*υμε ! Δεν είναι νταβατζο-site εδώ ούτε site γνωριμιών!

Με αυτά που έγραψες ποιο πριν (λεφτά, αυτοκίνητο κλπ.) επιβεβαιώνεται πως υπάρχουν γκομενο-ΠΑΓΙΔΕΣ ! Δηλαδή πολλές φορές οι κοπελίτσες αλλά και γυναίκες μεγαλύτερης ηλικίας κοιτούν τα υλικά αγαθα παρά την προσωπικότητα.
 

Επισκέπτης
Εγώ είμαι πολύ ήρεμος και χαλαρός όπως πάντα άλλωστε!!! Όποιος peak-άρεται με τις συζητήσεις μάλλον πρέπει να κάνει και λίγο την αυτοκριτική του! Να αναθεωρήσει και κάποια πράγματα.

erinal_w εννοείται πως μπορείς να λες την άποψη σου ελεύθερα αλλά μέχρι ένα όριο! Εδώ μέσα δεν είμαστε επειδή ψάχνουμε απεγνωσμένα να γ*μ*σ*υμε ! Δεν είναι νταβατζο-site εδώ ούτε site γνωριμιών!

Με αυτά που έγραψες ποιο πριν (λεφτά, αυτοκίνητο κλπ.) επιβεβαιώνεται πως υπάρχουν γκομενο-ΠΑΓΙΔΕΣ ! Δηλαδή πολλές φορές οι κοπελίτσες αλλά και γυναίκες μεγαλύτερης ηλικίας κοιτούν τα υλικά αγαθα παρά την προσωπικότητα.

Αν με διαβάσεις πιο ήρεμα πιθανόν να με καταλάβεις .. πάρε τον χρόνο σου.
 

chrisvnv

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2006
Μηνύματα
232
Κριτικές
2
Like
37
Πόντοι
1
ειχα μια κοπελα πολυ ομορφη αλλα και πολυ ιδιοτροπη! οταν αποφασισαμε να παντρευτουμε απαιτησε να αγορασω ενα καλο ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ και να πουλησω την αγαπημενη μου ΜΗΧΑΝΗ που με ειχε ταξιδεψει σε ολη σχεδον την Ευρωπη!θα κανουμε παιδια μου ελεγε αλλα....
Απο τον πρωτο χρονο του γαμου με εβαλε να αγορασω ενα ΕΞΟΧΙΚΟ εκτος αττικης διοτι ηθελε λεει να ερχονται οι φιλες της για να παιζουν χαρτια με την ησυχια τους.Στην ΒΙΛΛΑ αυτη εγω δεν πολυπηγαινα διοτι δεν ηθελε λεει να την ενοχλω και ελεγε χαρακτηριστικα οτι μπορει να την πεσω στις φιλες της.. οταν αποφασισα να παω να της κανω εκπληξη ειδα οτι ειχε τοποθετηθει και ΠΙΣΙΝΑ και η γυναικα μου μεσα στην πισινα μελετουσε  σχεδια για το ΤΖΑΚΟΥΖΙ μαζι με εναν νεαρο που μου συστηθηκε ως poolboy... μετα εμαθα οτι ηταν και αρχιτεκτονας...
Το επομενο καλοκαιρι η γυναικα μου μου ζητησε να αγορασουμε ΚΟΤΕΡΟ γιατι ηθελε να κανει ενα τουρ στα ελληνικα νησια που το ειχε υποσχεθει στη μαμα της. Οταν ομως πηγα να την βρω για να της κανω εκπληξη στην Παρο γνωρισα και καποιους φιλους του πατερα της οι οποιοι ομως ηταν συνομηλικοι μου.. προφανως θα ηταν μαθητες του στο σχολειο που διδασκε..α η μανα της μου εβαλε και τις φωνες που δεν ειδοποιησα ωστε να ετοιμασει κατι να φαμε...
απο τοτε που παντρευτηκαμε το ΝΤΥΣΙΜΟ της αλλαξε προς το καλυτερο! Ομως εχω ξεκινησει να κανω και δευτερη δουλεια διοτι το ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ μου δεν ειναι αρκετο να με κανει να βγαζω πολλα ΕΥΡΩΠΟΥΛΑ για να την συντηρησω. Μεσα στην στεναχωρια μου αποφασισα να παρω ενα ΣΚΥΛΟ για να μου κανει παρεα μεσα στο σπιτι διοτι το παιδι ηταν πια μια χαμενη υποθεση αλλα και παλι δεν της αρεσε και με αναγκασε να παρουμε ΓΑΤΑ παρολο που ξερει οτι τις μισω και μου προκαλουν αλλεργια!!
Τελικα με ολα αυτα συνειδητοποιησα οτι δεν ΕΙΜΑΙ Ο ΕΑΥΤΟΣ ΜΟΥ και αποφασισα να βρω ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΓΚΟΜΕΝΑ...
 

DarkAngelOfStrips

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
505
Like
1
Πόντοι
6
Λεφτά.. λεφτά.. λεφτά ... λεφτ.. α...... :grin: :grin: :grin:

Αν είχατε λεφτά θα θέλατε και άλλα; Αν το πει αυτό κάποιος άνδρας θα ήταν ή φτωχός, ή με φτωχά παιδικά χρόνια. Οι περισσότεροι αν δεν έχουν σοβαρό δυσμορφικό ή ψυχολογικό πρόβλημα κάτι τα κάνουν ή κάτι θέλουν.
Σόρρυ που χαλώ το εύχαρες κλίμα χα χα, αλλά είναι από τις λίγες πραγματικές απορίες που έχω για τις γυναίκες. Τι θα έκαναν αν είχαν δικαιωματικά εξουσία και χρήμα στη κοινωνία. Ξαναγράφω ότι θα ήθελαν κάποιον να τους κάνει κουμάντο.
 

Επισκέπτης
Αν είχατε λεφτά θα θέλατε και άλλα; Αν το πει αυτό κάποιος άνδρας θα ήταν ή φτωχός, ή με φτωχά παιδικά χρόνια. Οι περισσότεροι αν δεν έχουν σοβαρό δυσμορφικό ή ψυχολογικό πρόβλημα κάτι τα κάνουν ή κάτι θέλουν.

Μην ψαρώνετε ....
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Ολους μας εχει απασχολησει και μας απασχολει το θεμα αυτο απο τοτε που αρχισε το κρεας μας να μας σηκωνεται :rockon:Απο εκει και περα και βασει των εμπειριων του  αντρικου πληθυσμου που γνωριζουμε θα ελεγα οτι μπορει να ειναι και ολα αυτα που τιθενται προς ψηφοφορια,μπορει και τιποτα απο ολα αυτα διοτι πολυ απλα ειναι και λιγο αβυσσος η ψυχη της γυναικας!Το θεμα ειναι σε τι αποβλεπει η καθε γυναικα στον εκαστοτε ανδρα οποτε αν γνωριζουμε αυτο τοτε γνωριζουμε και την καταλληλη παγιδα!αρα ειναι στην δικη μας κριση(αν και πολλες φορες αυτη αγνοειται απο καποιους εγκεφαλους :idiot:)!
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
υποννοεις κατι για τη μυτη μου κ το βαρος μου? :rolleyes: :P

η αλλη γκομενα γιατι αποτελει "παγιδα"? :think:
 

DarkAngelOfStrips

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
505
Like
1
Πόντοι
6
Θα μου απαντήσει καμιά κυρία στη απορία μου ή θα βγω στο δρόμο και στο καλντερίμι να αναζητήσω καμιά με χρήμα και εξουσία;
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
Η καλύτερη γκομενοπάγιδα για την ηλικία 18-30 με 35 είναι ένα πολύ καλο άμαξι και λεφτά να δείχνεις πολύ ματσωμένος και να έχεις και το υφάκι τους γαμάω όλους...μετά τα 35  χρείαζεται το άμαξι τα λεφτά και καμία σπιταρώνα με πισίνα και μια γαμηστερή δουλέια που να σου δίνει κύρος:p

σιγα ρε φιλαρακι, για ηρεμησε λιγο..
κατι τετειες αποψεις εχουν μερικοι και τις εχουν καταντησει απαιτητικες και καραψωνισμενες.
 

Επισκέπτης
κοτερο? τουλαχιστον αεροπλανο :P

Μπαιτ εγω πάντως αποκόμισα μερικά πράγματα για τους άντρες απο αυτο το θρέντ και τρία για τις γυναίκες
Οι άντρες
1)Εδώ μέσα όλοι ειναι φτωχοί πλην τίμιοι
2)Όλοι γαμ...δες
3)Τους έχουν φτύσει γκόμενες με άσχημο τρόπο

Οι γυναίκες
1) Είναι που...ες
2) Είναι που...ες
3)Είναι που...ες

Χιούμορ... χεχε
 

Επισκέπτης
Αν είχατε λεφτά θα θέλατε και άλλα; Αν το πει αυτό κάποιος άνδρας θα ήταν ή φτωχός, ή με φτωχά παιδικά χρόνια. Οι περισσότεροι αν δεν έχουν σοβαρό δυσμορφικό ή ψυχολογικό πρόβλημα κάτι τα κάνουν ή κάτι θέλουν.
Σόρρυ που χαλώ το εύχαρες κλίμα χα χα, αλλά είναι από τις λίγες πραγματικές απορίες που έχω για τις γυναίκες. Τι θα έκαναν αν είχαν δικαιωματικά εξουσία και χρήμα στη κοινωνία. Ξαναγράφω ότι θα ήθελαν κάποιον να τους κάνει κουμάντο.
Οχι παλικάρι η ερώτηση σου είναι λάθος και δεν έχει απάντηση. Η γυναίκα έχει εξουσία και εκεί είναι το θέμα..όλο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom