Νέα

«Γκομενο-Παγίδες». Ποιά είναι η «καλύτερη»;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα 70Silencer
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 64K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ποια θεωρείτε ότι είναι η καλύτερη γκομενο-παγίδα;

  • Αυτοκίνητο

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Μηχανή

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Σκάφος-Κότερο

    Ψήφοι: 2 16,7%
  • Εξοχικό-Villa (πισίνα, τζακούζι κλπ.)

    Ψήφοι: 3 25,0%
  • Ντύσιμο

    Ψήφοι: 1 8,3%
  • Επάγγελμα

    Ψήφοι: 1 8,3%
  • Πολλά "Ευρώπουλα"

    Ψήφοι: 3 25,0%
  • Σκύλος-Γάτα (ή άλλο κατοικίδιο)

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Να είσαι ο εαυτός σου !!!!!

    Ψήφοι: 1 8,3%
  • Μια άλλη Γκόμενα !!!!!!!!!!!

    Ψήφοι: 1 8,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    12

20some

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2006
Μηνύματα
91
Κριτικές
2
Like
7
Πόντοι
0
Ψηφισα το "αλλη γυναικα". Οι γυναικες ελκονται απο τον αντρα που εχει αποδοχη και απηχηση γενικα, και ειδικοτερα στις αλλες γυναικες. και αυτος μπορει να ειναι ο νεος ομορφος επιχειρηματιας με την καγιεν, αλλα μπορει να ειναι και ο καγκουρας με το παπακι που κανει μπαφους, απο το περιστερι. αρκει ειπαμε να τον γουσταρουν οι αλλες γυναικες. αν δε αυτες που τον γουσταρουν ειναι και στον κυκλο των "φιλων" ε τοτε θα εχει σιγουρη επιτυχια.
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Oποιος τα έχει ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ φαίνεται... και δεν χρειάζεται να πει τίποτα από μόνος του!

Οι περισσότεροι που "το παίζουν πλούσιοι" είναι λαμόγια, χρεωμένοι μέχρι τον λαιμό στις Τράπεζες κλπ...
 

forbadwomen

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2007
Μηνύματα
155
Like
6
Πόντοι
1
Η εξουσία και το χρήμα ειναι αφροδισιακά .. πές μου ότι δεν το ήξερες και το ακουσες πρώτη σου φορά απο εμένα!
Ναι εγώ θέλω πολλά φράγκα..κότερα, σπίτια, αυτοκίνητα κτλ Εχεις; :dancing: :2funny:
τα εχω .τα θελεις??????????????
 

forbadwomen

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2007
Μηνύματα
155
Like
6
Πόντοι
1
χαχα τυχερεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!
 

andreoug

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.508
Κριτικές
22
Like
387
Πόντοι
6.055
Για να πιασεις παντως κουβεντα, το κατοικιδιο αλλα πολυ περισσοτερο το παιδι ειναι μαγνητες. Η νυφη μου λεει να κανω κι εγω παιδι, αφου βγαζω τοσο συχνα την ανηψια μου βολτα για παιχνιδι! Ο αδερφος μου καταλαβαινει τον λογο.

Γενικοτερα, ως γνωστον, με μπρατσα η/και πολλα φραγκα γαμας οτιδηποτε.
 

forbadwomen

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2007
Μηνύματα
155
Like
6
Πόντοι
1
Για να πιασεις παντως κουβεντα, το κατοικιδιο αλλα πολυ περισσοτερο το παιδι ειναι μαγνητες. Η νυφη μου λεει να κανω κι εγω παιδι, αφου βγαζω τοσο συχνα την ανηψια μου βολτα για παιχνιδι! Ο αδερφος μου καταλαβαινει τον λογο.

Γενικοτερα, ως γνωστον, με μπρατσα η/και πολλα φραγκα γαμας οτιδηποτε.
οποτε να βγαλω εξω και την κορμαρα μου???????????????
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
οποτε να βγαλω εξω και την κορμαρα μου???????????????

Χαλαρά.

Μπορείς μάλιστα να έχεις μια συνδυαστική προσέγγιση.

Κορμάρα, πάνω στο σκάφος σου, 50-60 χιλιάρικα ευρώ στο τραπέζι να βρίσκονται, υπηρέτες να τρέχουν να προλάβουν κάθε σου επιθυμία και ο πρόεδρος Πούτιν να συναγωνίζεται τον Σαρκοζί ποιος θα σου μιλήσει πρώτος για κάτι συμφωνίες.

Τι περιμένεις, προχώρα και φώναξέ μας και εμάς να κάνουμε μια ωραία ατμόσφαιρα.
 

forbadwomen

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2007
Μηνύματα
155
Like
6
Πόντοι
1
Χαλαρά.

Μπορείς μάλιστα να έχεις μια συνδυαστική προσέγγιση.

Κορμάρα, πάνω στο σκάφος σου, 50-60 χιλιάρικα ευρώ στο τραπέζι να βρίσκονται, υπηρέτες να τρέχουν να προλάβουν κάθε σου επιθυμία και ο πρόεδρος Πούτιν να συναγωνίζεται τον Σαρκοζί ποιος θα σου μιλήσει πρώτος για κάτι συμφωνίες.

Τι περιμένεις, προχώρα και φώναξέ μας και εμάς να κάνουμε μια ωραία ατμόσφαιρα.
αν ειναι για να κουραστω τοσο πολυ τρεχω να βρω το ψινακη ή ακομα καλυτερα καμια βεντη,λαμπρου,μπεζεντακου ολο και κανα ψωνιο θα υπαρχει τριγυρω!!
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
Κοίτα, πάρε ψινάκη και αν δε μπορεί προχώρα σε Μπεζεντάκου.

Και μετά στείλε πμ
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
Οκ. Και εγώ θα πάρω τηλ τη Βίνα Ασίκη και θα σου στείλω πμ
 

forbadwomen

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2007
Μηνύματα
155
Like
6
Πόντοι
1
ολοι αυτοι οι λαλακες της Τν ειναι τοσο μα τοσο μπαζα αλλα για την δημοσιοτητα τους κολλαει και η σταρ ελλας πανω τους!!!!!!!!!!!
 

Xartinos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
456
Like
1
Πόντοι
1
Η καλύτερη γκομενοπαγίδα είναι:
1) Να έχεις χρόνο για να ασχοληθείς με τα πουτανάκια.
2) Να έχεις φράγκα
3) Να αδιαφορείς (τρελένει τις γυναίκες)
4) Να τις γαμάς όλες, ώστε να μη κολλάς με καμία.
5) Να αποφύγεις δια ροπάλου να φας κόλλημα με μια.
 
και... όλα τάλλα έρχονται!!!
 

Επισκέπτης
Αυτή είναι η καλύτερη μουνοπαγίδα!!! Μεταμορφώνεται σε όλες τις επιλογές που έχετε βάλει!!!

 

Συνημμένα

  • money.jpg
    money.jpg
    27,5 KB · Εμφανίσεις: 17

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.392
Κριτικές
1
Like
903
Πόντοι
96
Για να πιασεις παντως κουβεντα, το κατοικιδιο αλλα πολυ περισσοτερο το παιδι ειναι μαγνητες. Η νυφη μου λεει να κανω κι εγω παιδι, αφου βγαζω τοσο συχνα την ανηψια μου βολτα για παιχνιδι! Ο αδερφος μου καταλαβαινει τον λογο.
Γενικοτερα, ως γνωστον, με μπρατσα η/και πολλα φραγκα γαμας οτιδηποτε.

 δυστυχως με την κουβεντα δεν γαμας!!!!
 Αν δεν εχεις τίποτα απο τα παραπάνω μια "πονεμενη" ιστορια βοηθάει!!
 Επισης χιλιοειπωμενες ατακες όπως "η γυναικα μου δεν με καταλαβαινει" και παπαριες του τύπου "ψαχνω μια κοπελα για σχεση" βοηθανε πολύ περισσότερο απο το να ψαχνεις την κορυφαια ατακα!!!
 
 Γενικα τις γυναικες δεν πρεπει να τις μπερδευεις με περιεργα αστεια γιατι τα κορυφαια τα χανουν ενω με τα απλα γελανε! Ασε που αμα σε γουσταρουν οτι παπαρια πεις θα γελάσουν!

 Η γκομενα ειναι σαν το ποδοσφαιρο. Να μπει η μπαλλα στο πλεχτο και ας ειναι απο οφσαιντ, μουφα πέναλτι και καταστροφικό ποδόσφαιρο .

 και τελος να μην δίνετε σημασια σε αυτα που λένε γιατι και αυτες δεν ξέρουν τι θέλουνε. Εμενα πχ η ατακα "ειμαι μεθυσμενη" παντοτε με κλειδωνε!! Δηλαδη κυρα μου  να ορμηξω στο παρασυνθημα ή να ερθω αυριο που θα εχεις ξεμεθυσει??

 τελος αν θέλετα να ΞΕΦΟΡΤΩΘΕΙΤΕ μια γκόμενα κορυφαιες απαντησεις στο "με τι ασχολεισαι??" ειναι 'ειμαι φανταρος" και "ειμαι ανεργος/ψαχνω για δουλεια" αλλα δυστυχως οι ωραιες/μετριες/ασχημες φευγουν τρεχοντας αλλα οι πατσαβουρες σε παρηγορουν κανα 5λέπτο και μετά φευγουν!!

 Υγ και μια ιστορια για επεξήγηση σε ενα παρτυ καθομουν μονος σαν  :jerking: ερχειται μια γκομενα "ΑΑΑ δεν κανει να καθεσαι παμε να χορεψουμε......Να σου συστησω την κολλητη μου και ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ :idiot: :idiot: εκατσα 3 λεπτα σαν πάλτο να κουνιεμαι και πηγα σπιτι!!!!!

Λογικα σπασιμο στον γκομενο της ηθελε να κάνει η γκομενα αλλα και καμια 10ρια χρονια πιο μεγαλος ειμαι και φοραω την βέρα οταν βγαινω!!! :headbang: :headbang:
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Και μια που λέμε για γκομενοπαγίδες... ορίστε η Nicole "Coco" Austin, πρώην playmate και νυν σύζηγος του πολυεκατομμυριούχου raper ICE-T
 

Συνημμένα

  • NicoleCocoAustin.jpg
    NicoleCocoAustin.jpg
    106,3 KB · Εμφανίσεις: 20
  • NicoleCocoAustin2.jpg
    NicoleCocoAustin2.jpg
    88,5 KB · Εμφανίσεις: 43

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66

kosats

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
289
Like
0
Πόντοι
1
εγω παντως με το κορολακι που ειχα-ενα χαρβαλο-γαμουσα πιο πολυ και πιο ευκολα,τωρα με το "καλο" αυτοκινητο μου το παιζουνε πολυ δυσκολες και ας γουσταρουνε τρελλα!οπως και να χει εισαι οτι δηλωσεις και οτι δειχνεις.με λιγο μπλα μπλα και παντα χαμογελο ολα τα αλλα ειναι ευκολα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom