Νέα

«Γκομενο-Παγίδες». Ποιά είναι η «καλύτερη»;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα 70Silencer
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 64K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Ποια θεωρείτε ότι είναι η καλύτερη γκομενο-παγίδα;

  • Αυτοκίνητο

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Μηχανή

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Σκάφος-Κότερο

    Ψήφοι: 2 16,7%
  • Εξοχικό-Villa (πισίνα, τζακούζι κλπ.)

    Ψήφοι: 3 25,0%
  • Ντύσιμο

    Ψήφοι: 1 8,3%
  • Επάγγελμα

    Ψήφοι: 1 8,3%
  • Πολλά "Ευρώπουλα"

    Ψήφοι: 3 25,0%
  • Σκύλος-Γάτα (ή άλλο κατοικίδιο)

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Να είσαι ο εαυτός σου !!!!!

    Ψήφοι: 1 8,3%
  • Μια άλλη Γκόμενα !!!!!!!!!!!

    Ψήφοι: 1 8,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    12

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Εχεις ενα δικιο, δεν μπορω να πω :cheesy:
 

stunt

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.136
Like
4
Πόντοι
16
χαλαρωσε ρε κακε! ουτε τις γυναικες μας να ελεγε οτι θελει να γαμησει δεν θα εκανες ετσι!!!  :grin: :grin: :grin: :grin:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Μία είναι η απόλυτη μουνοπαγίδα που διαλάει και αμάξια και φράγκα και τα πάντα...

...

Σκυλάκια...γλυκούλικα, χαζούλικα, παιχνιδιάρικα μικρά σκυλάκια...οι γυναίκες ψοφάνε για τέτοια. Ειδικά τα πιπίνια!
 

mad_max

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
1.006
Κριτικές
97
Like
4.780
Πόντοι
22.915
Ενας φίλος με τπ που πήρε Mercedes είδε τρομερη αλλαγή στη προσέγγιση απο το άλλο φύλο (προς το καλύτερο). Να σημειώσω πως πήρε τη σειρά Ε και οχι καποιο σπορ μοντέλο.
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.379
Κριτικές
5
Like
64.818
Πόντοι
12.056
Μαγκες ..οι καλυτερες παγιδες ειναι τα μωρα σε καροτσακια...χεχεχεχ Εχω μαζεψει 4 κινητα ως τωρα απο μαμαδες...  ;-)
 

Επισκέπτης
Είμαι της άποψης ότι τα φράγκα και τα καλά αμάξια μόνο τις χαζογκόμενες "παγιδεύουν". Βέβαια αυτό, ως γνωστόν, δεν μας χαλάει καθόλου. Αφού είναι τόσο ηλίθιες που ανοίγουν τα πόδια τους ανάλογα με τα cc του αυτοκινήτου/μηχανής... no problemo!!!

Aπλά προσέξτε γιατί αυτές οι χαζογκόμενες μπορεί να είναι χαζές, αλλά μπορούν να σας "φάνε" πολλά! Γαμήσι κι άντε στο καλό πρέπει να είναι το σύνθημά μας!!!
 

delaxo

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
183
Κριτικές
3
Like
7
Πόντοι
1
Πω πω ρε σεις τι μου κάνατε... ???
Είχα έναν ευτυχισμένο γάμο και ενα BMW 320 (με γλυκοκοίταζε και κάνα γκομενακι που και που)...
Επηρεάστηκα και πούλησα το BMW 320 και πηρα ενα FIAT UNO.
Η γυναίκα μου με παράτησε και δεν με πλησιάζει πια ούτε γύφτισα στα φανάρια για να μου καθαρίσει τα τζαμια.
Να ξαναβάλω γραμμάτια να παρω πατ κιουτ άλλο κάρο?
:grin: :grin: :grin:
 

Liosiomenos

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2005
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπόν αν έστω πήγες και έσκασες κάνα 60κ (και λίγα λέω) τουλάστιχον για το ιταλικό σου καβουρντιστίρι θα μπορούσες κάλλιστα με ένα 15κ να πάρεις ένα αμαξάκι να κάνεις την δουλειά σου και θα σου έμεναν και 45Κ

Με 45Κ θα μπορούσες να "αγοράσεις" καμμιά 250αριά βίζιτες... Δηλαδή αν ήθελες να γαμάς 2-3 φορές την εβδομάδα (μην μου πείς ότι περιμένεις να βγάζεις πάνω από 2-3 πιπίνια την εβδομάδα και να σου κάθονται κιόλας επιτόπου)  καθαρίζεις τα γαμίσια σου για κάνα 3άρι 3αμισάρι χρόνια χαλάρα με την διαφορά των χρημάτων (και σου μένει και το αμάξι να κάνεις την δουλειά σου)

Και σκέψου αυτά:
1. Οι 250 βίζιτες δεν έχουν τεκμίριο
2. Από τα "ανεγγέφαλα" πιπίνια που θα μαζέψεις με το "ιταλικό" "γκάμπριό" σου, κάποιο σύντομα θα καταλάβει ότι είσαι "κουμπαράς" και θα σου κάνει δύο τσαλίμια και θα γίνει κυρία "κουμπαρά"... και εσύ δεν θα το πάρεις χαμπάρι ... (γάμος γαρ)
3. Τις 250 βίζιτες τις αγοράζεις πριν σου υπολογήσω το επιπλέον κόστος  βενζίνης+ασφαλειών+συνεργείων κτλ κτλ... (άρα θα πάρεις κάτι επιπλέον)
4. Οι 250 βίζιτες θα είναι της επιλογής σου διαφορετικές γκόμενες -αν προσέξεις και λίγο θα κάνουν και καλά την δουλειά τους- οπότε θα έχεις και ποικιλία. Η "ανεγγέφαλη" πιπίνα που θα σου κατσικωθεί όταν καταλάβει τον "κουμπαρά" θα είναι η μια...η ίδια ...και μετά από λίγο η συνηθισμένη.
5. Οι 250 βίζιτες δεν θα σου πρίξουν μετά το γαμήσι τα @@...ενώ η "ανεγγέφαλη" πιπίνα θα σου τα πρίξει...(είναι πάντα μέσα στο πρόγραμμα εκπαίδευσης του καλού "κουμπαρά"
6. Με το φτηνότερο αυτοκίνητο και τα 45κ στην τσέπη κανείς όταν τον προσπερνάς στον δρόμο δεν θα σκέφτετε κοίτα τον γεροκαραγκιοζάκο που περνάει κλιμάκτηριο...
7. Βέβαια επειδή το ποστ σου ήταν χιουμοριστικό και δεν τα ενοούσες κυριολεκτικά αυτά για το "όχι Αλφα - παραπάνω" - αυτά που γράφω και εγώ είναι απλά για να διασκεδάσουμε.
8. Καλοτάξιδο...

Φιλικά Λιο    
 

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
28
Πόντοι
16
Να πάρεις αμάξι για να βελτιώσεις τις "επιδόσεις" σου στο καμάκωμα γυναικών είναι  :jerking:

 

Επισκέπτης
Προσωπικά έχω ξεκινήσει κάτι διαφορετικό. Έχω στο αμάξι η στη τσάντα, μερικά (10) μουσικά CD με διάφορα σχετικά ερωτικά τραγούδια.
Μόλις κόψω καμιά καλή, χτυπάω το παράθυρο, τη χαιρετώ και της δίνω το CD. Δεν πιάνει 100% αλλά 2 φορές έχω περάσει καλά. Το έχω ξεκινήσει από το Μάη.
Να σημειώσω πως στο εξώφυλλο του CD, υπάρχει το Νο του κινητού και το e mail
 

ljsilver

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
508
Like
14
Πόντοι
6
Προσωπικά έχω ξεκινήσει κάτι διαφορετικό. Έχω στο αμάξι η στη τσάντα, μερικά (10) μουσικά CD με διάφορα σχετικά ερωτικά τραγούδια.
Μόλις κόψω καμιά καλή, χτυπάω το παράθυρο, τη χαιρετώ και της δίνω το CD. Δεν πιάνει 100% αλλά 2 φορές έχω περάσει καλά. Το έχω ξεκινήσει από το Μάη.
Να σημειώσω πως στο εξώφυλλο του CD, υπάρχει το Νο του κινητού και το e mail

:headbang: :headbang: :headbang: Με κάτι τέτοια που διαβάζω, θα με κάνετε να μεταναστεύσω!!! 8)
 

sakoulas

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2005
Μηνύματα
50
Like
0
Πόντοι
0
Είμαι της άποψης ότι τα φράγκα και τα καλά αμάξια μόνο τις χαζογκόμενες "παγιδεύουν". Βέβαια αυτό, ως γνωστόν, δεν μας χαλάει καθόλου. Αφού είναι τόσο ηλίθιες που ανοίγουν τα πόδια τους ανάλογα με τα cc του αυτοκινήτου/μηχανής... no problemo!!!

αυτο ακριβως λεω και εγω!!!!

προς τους υπολοιπους:


κανεις την (οδηγικη)καυλα σου αγοραζοντας ενα πισωκινητο ελαφρυ διθεσιο και εχεις και τα τυχερα σου.  ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ. οχι θελω να εχω τα τυχερα μου αρα θα παρω διθεσιο καμπριο... αυτο ειναι pathetic που λενε και οι φιλοι μας οι αμερικανοι
 

god_gr

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
657
Like
4
Πόντοι
6
Καλώς ή Κακώς οι σημερινές γυναίκες (σε μεγάλο ποσοστό) εντυπωσιάζονται (σε πρώτη φάση τουλάχιστον) από κάποια υλικά αγαθά και όχι από την προσωπικότητά μας. Σε τι από τα παραπάνω επικεντρώνουν το ενδιαφέρον τους.

PS: 1. Κάντε και άλλες προτάσεις
    2. Οι γυναίκες του Forum μην κράζετε !!!
 

AssMaster

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
288
Κριτικές
65
Like
1.115
Πόντοι
6.830
Ολες οι αλλες επιλογες περιλαμβανονται σε αυτη των πολλων ευρωπουλων,αρα ποιο το νοημα της ψηφοφοριας?
 

anos

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2007
Μηνύματα
571
Like
0
Πόντοι
6
τι μπλα μπλα .. δεν το βαλατε και ομως παιζει πολυ ..
 

god_gr

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
657
Like
4
Πόντοι
6
Δεν είναι απαραίτητο αυτό. Πολλά άτομα έχουν πανάκριβο αυτοκίνητο το οποίο όμως μετα βίας το συντηρούν!!!
Από την άλλη, είναι και κάποιοι άνθρωποι, η οποίοι έχουν χρήματα αλλά τα ξοδεύουν π.χ. στα μπουζούκια, και ας μην έχουν αυτοκίνητο ή δικό τους σπίτι !!!!!
Σωστά ???
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Όλα αυτά που αναφέρονται στην ψηφοφορία, συνθέτουν τη λεγόμενη προσωπικότητα, όπως την καταλαβαίνουν οι γυναίκες :grin:
 

DarkAngelOfStrips

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
505
Like
1
Πόντοι
6
Αν είχε κάποιος ένα κότερο και γαμούσε έστω αδιακρίτως, δε θα του κακόπεφτε για προσωπικότητα
 

omorfopedo

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
442
Like
6
Πόντοι
1
Η καλυτερη γκομενοπαγιδα ειναι μια... υπογραφή
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom