Νέα

«Γκομενο-Παγίδες». Ποιά είναι η «καλύτερη»;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα 70Silencer
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 64K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Ποια θεωρείτε ότι είναι η καλύτερη γκομενο-παγίδα;

  • Αυτοκίνητο

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Μηχανή

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Σκάφος-Κότερο

    Ψήφοι: 2 16,7%
  • Εξοχικό-Villa (πισίνα, τζακούζι κλπ.)

    Ψήφοι: 3 25,0%
  • Ντύσιμο

    Ψήφοι: 1 8,3%
  • Επάγγελμα

    Ψήφοι: 1 8,3%
  • Πολλά "Ευρώπουλα"

    Ψήφοι: 3 25,0%
  • Σκύλος-Γάτα (ή άλλο κατοικίδιο)

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Να είσαι ο εαυτός σου !!!!!

    Ψήφοι: 1 8,3%
  • Μια άλλη Γκόμενα !!!!!!!!!!!

    Ψήφοι: 1 8,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    12

Επισκέπτης
η καλυτερη γκομενοπαγιδα ειναι ολα αυτα που εχεις στην ψηφοφορια μαζι με μια ισορροπημενη ψυχικα/κοινωνικα προσωπικοτητα....ολα τ'αλλα ειναι παιχνιδακι...
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Να τα χεις καλα με τον εαυτο σου και η αυτοπεποιθηση...Μονο αυτα!
 

MatureHunter77

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2005
Μηνύματα
139
Like
1
Πόντοι
1
οι καριες θελουν τα τσεκ επιταγων,πιστωτικες...πως θα κανουν τα ψωνακια τους στην ερμου,στο μολ...δεν θα θελουν να κανουν και κουρα ομορφιας...απο μενα ομως εχουν και θα εχουν απο το μακρυ το μακρυτερο...ποπο με αναψατε βραδιατικα με τα τρελα σας τοπικ :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Η καλύτερη γκομενοπάγιδα για την ηλικία 18-30 με 35 είναι ένα πολύ καλο άμαξι και λεφτά να δείχνεις πολύ ματσωμένος και να έχεις και το υφάκι τους γαμάω όλους...μετά τα 35  χρείαζεται το άμαξι τα λεφτά και καμία σπιταρώνα με πισίνα και μια γαμηστερή δουλέια που να σου δίνει κύρος:p
 

omorfopedo

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
442
Like
6
Πόντοι
1
Τι να της γράψεις κανένα κότερο η καμιά βίλα …… εεεεεεεεεεε ….. :jerking: :jerking:

υπογραφη στην αιτηση να της εκδοσεις "χρυση" πιστωτικη καρτα
Αν αυτη εχει στα χερια της "χρυση", εσυ θα βγαζεις την "χρυση" μολις βλεπεις καθε μηνα το λογαριασμο
 

anos

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2007
Μηνύματα
571
Like
0
Πόντοι
6
υπογραφη στην αιτηση να της εκδοσεις "χρυση" πιστωτικη καρτα
Αν αυτη εχει στα χερια της "χρυση", εσυ θα βγαζεις την "χρυση" μολις βλεπεις καθε μηνα το λογαριασμο

Μπα θα πάμε για εγκεφαλικό ……  :2funny: :2funny: :2funny:
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
η καλυτερη ειναι τα λεφτα....!!!και αν εχεις γκαφρα...εχεις και αυτοκινητο εχεις και βιλα με πισινα και σκατα εχεις και κοτερο εχεις και της πουτανας τα ματια εχεις....!!
ενα απο αυτα αν εχειςσυνεπαγονται και τα υπολοιπα....!!!
ε αν εισαι και ωρεος...!
εισαι αρχοντας...!
τωρα το θεμα ειναι οτι πολοι τσαντιζονται με αυτο το γεγονος επειδη οι γυναικες κοιτανε καποια στανταρ...!!!
και μενα μου την δινει ρε μαγκες το γεγονος οτι μπορει μια κοπελα να ερθει μαζι μου για το αυτοκινητο μου (λεμε τωρα αν και δεν εχω) αλλα αν το καλοσκεφτουμε ετσι ειναι...!!!
οταν ειρθε μια φορα ο κολητος μου και με πηρε με ενα mercedes clk cabrio 4 θεσιο και μονο που μπηκα και εκανα βολτες εκσπερματωσα....οπως και με μια bmw cabrio (black)
οι γκομενες γιατι να μην γουσταρουν????
 

god_gr

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
657
Like
4
Πόντοι
6
να γουστάρουν. δεν λέει κανείς το αντίθετο! αλλά να γουστάρουν πρώτα εσένα για αυτό που είσαι (εμφάνιση και ψυχή) και μετά όλα τα υπόλοιπα!!!
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
να γουστάρουν. δεν λέει κανείς το αντίθετο! αλλά να γουστάρουν πρώτα εσένα για αυτό που είσαι (εμφάνιση και ψυχή) και μετά όλα τα υπόλοιπα!!!
τοττε για να το πετυχεις αυτο!
το καλυτερο που χεις να κανεις ειναι να μην της δειξεις αρχικα τα τρελα λεφτα...!για αυτους που τα διαθετουν ετσι!!!!!
τον 1ο καιρο...!!σιγα σιγα
αν παλι ειναι για ενα πηδουλο??
της δειχνεις και το αυτοκινητο και το κοτερο αραγμενο στο λιμανι και μετα την πας για ενα πηδουλο μες στο τζακουζι
 

LEFTY2

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
3.594
Κριτικές
1
Like
126
Πόντοι
16
Σκαφος αλλα παραμονευει ο Αλογοσκουφης!
 

virusam

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0
αν εισαι παντρεμενος ειναι μεγαλη γκομενοπαγιδα. καλα δε λεμε να πας βολτα με τα παιδια σου. στις παιδικες χαρες και στους παιδοτοπους γινονται τα χειροτερα..... :dancing:
 

JOULIANI

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
7
Like
90
Πόντοι
16
Μονο τα υλικα αγαθα ειναι αυτα που τις τραβανε .
Εχετε δει γυρω σας τιποτα γκομενες να τις τραβαει τιποτα αλλο ?
Υπαρχουν βεβαια και οι εξερεσεις ..αντε ενα 5% ειναι το πολυ .

Και αφου θα πρεπει να εχεις λεφτα για να βρεις γκομενα ποιος ο λογος να "πληρωνεις" μια ?
Πληρωνεις καθε μερα και διαφορετικη , εχει τεθει και αλλες φορες το βασικο ερωτημα .....σε τι διαφερουν ολες αυτες ,με τα cg ? Απλα στο οτι τα cg το δηλωνουν ,ενω ολες οι αλλες το παιζουν ηθικες και καλα λεμε τωρα .
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Η καλλίτερη "παγίδα" θεωρώ ότι είναι αυτή που χρησιμοποιούν για τις αρκούδες, τις έχετε δεί? Μέχρι να τις πάνε στο νοσοκομείο, θα έχουν πεθάνει από αιμορραγικό σοκ.

Τώρα, ένα Hummer Η1 με bull bar μπροστά ίσως προκαλεί ανάλογη ζημιά σε μετωπική σύγκρουση μόνο, οπότε κινδυνεύεις από τον νόμο αν σε πιάσουνε.
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
ΠΟΛΛΑ ευρώ! Αλλά ΠΟΛΛΑΑΑ... γιατί εφόσον τα'χεις... μπορείς να έχεις κι όλα τ'άλλα απ' τον Κατάλογο !!!
 

Επισκέπτης
Μεγαλύτερη γκομενοπαγίδα απο τα λεφτά δεν υπάρχει κύριοι
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
Γκομενο-παγίδα...μάλιστα....

Για να σκεφτώ λίγο.

Λοιπόν το σκέφτηκα.

Για μένανε που είμαι τυπάς και όμορφος η καλύτερη γκομενοπαγίδα είμαι εγώ. Οταν κοιτάζω τη γκόμενα πάντα, μα πάντα ξύνω τη μύτη μου. Αν τύχει και βγάλω κάτι καλό, την κοιτάζω χαμογελώντας με νόημα. ΜΕτά το τρώω.

Αν είναι για πήδημα, δεν υπάρχει λόγος επένδυσης σε σκάφη και τα ρέστα. Ρευστότης κύριοι και ας είστε με σαγιονάρα.

Αν είναι αίσθημα, δε θα ήθελα ποτέ να με θέλει για όσα έχω.

Είναι βασικό να έχεις μια σωστή βάση εκκίνησης (οικονομική, πνευματική) όχι όμως τίποτα φοβερά πράματα. Απο κει και πέρα παίζεις εσυ σαν προσωπικότητα.
 

AssFiller

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
6.084
Κριτικές
4
Like
26
Πόντοι
66
Παίδες μιλώντας για μουνοπαγιδα ..και μόνο για μουνοπαγιδα…Υπάρχουν τύποι με πολλά ευρώ που φαίνονται οι χειρότεροι…

Και αντίθετα ..αλάνια με λίγα ευρώ που σου δίνουν την αίσθηση ότι είναι πλοιοκτήτες….

Δεν νομίζω ότι είναι τα ευρώ…είναι η αίσθηση ότι τα κατέχεις (αν βέβαια τα κατέχεις και ξέρεις και να το δείχνεις ..εκρηκτικός συνδυασμός ) ..Τουλάχιστον για κοντινό χρονικό διάστημα ..δηλ όσο ακριβώς χρειάζεται για να..  ;)
 

Επισκέπτης
Γκομενο-παγίδα...μάλιστα....

Για να σκεφτώ λίγο.

Λοιπόν το σκέφτηκα.

Για μένανε που είμαι τυπάς και όμορφος η καλύτερη γκομενοπαγίδα είμαι εγώ. Οταν κοιτάζω τη γκόμενα πάντα, μα πάντα ξύνω τη μύτη μου. Αν τύχει και βγάλω κάτι καλό, την κοιτάζω χαμογελώντας με νόημα. ΜΕτά το τρώω.

Αν είναι για πήδημα, δεν υπάρχει λόγος επένδυσης σε σκάφη και τα ρέστα. Ρευστότης κύριοι και ας είστε με σαγιονάρα.

Αν είναι αίσθημα, δε θα ήθελα ποτέ να με θέλει για όσα έχω.

Είναι βασικό να έχεις μια σωστή βάση εκκίνησης (οικονομική, πνευματική) όχι όμως τίποτα φοβερά πράματα. Απο κει και πέρα παίζεις εσυ σαν προσωπικότητα.

Εσένα θα σου κάτσω για τον τύπο σου ...χεχε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom