Νέα

«Γκομενο-Παγίδες». Ποιά είναι η «καλύτερη»;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα 70Silencer
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 64K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Ποια θεωρείτε ότι είναι η καλύτερη γκομενο-παγίδα;

  • Αυτοκίνητο

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Μηχανή

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Σκάφος-Κότερο

    Ψήφοι: 2 16,7%
  • Εξοχικό-Villa (πισίνα, τζακούζι κλπ.)

    Ψήφοι: 3 25,0%
  • Ντύσιμο

    Ψήφοι: 1 8,3%
  • Επάγγελμα

    Ψήφοι: 1 8,3%
  • Πολλά "Ευρώπουλα"

    Ψήφοι: 3 25,0%
  • Σκύλος-Γάτα (ή άλλο κατοικίδιο)

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Να είσαι ο εαυτός σου !!!!!

    Ψήφοι: 1 8,3%
  • Μια άλλη Γκόμενα !!!!!!!!!!!

    Ψήφοι: 1 8,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    12

Barone

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
403
Like
6
Πόντοι
1
κατουρας καθολου barone η ολο μεσα τον εχεις?  :headbang:
Το όλο θέμα το εγραψα για να πω τι κατα την γνωμη μου ειναι γκομενοπαγίδα όπως λεει το θρεντ. Αμα σου εμεινε μόνο αυτό, να σου απαντησω, οτι πραγματικά γαμαω τόσο και αν εσυ δεν μπορεις δεν σημαινει οτι και εγω δεν μπορω, αλλα και στα αρχιδια μου και αν δεν το πιστευεις. Αλλα δεν ειναι αυτο το θεμα.
 

geopon

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.639
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
2.007
ευροπουλα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Επισκέπτης
οταν ειρθε μια φορα ο κολητος μου και με πηρε με ενα mercedes clk cabrio 4 θεσιο και μονο που μπηκα και εκανα βολτες εκσπερματωσα....οπως και με μια bmw cabrio (black)

Με τι ακριβώς καύλωσες;
Με τα γκάζια που προσφέρουν οι 165 ίπποι στη CLK και οι 100-120 στην 316-318 cabrio;

Εμένα με καυλώνει στα συγκεκριμένα το ότι θεωρούνται "μούρες" και τα ξεφτυλίζω όπου τα πετύχω με το ... Golf μου!
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Εισαι αστειος τελικα.

Η μεγαλυτερη γκομενοπαγιδα.
 

siasia

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.120
Like
4
Πόντοι
16
Χμμμ... λέτε να πιάνουν; για να δούμε...

Αυτοκίνητο: προτιμώ το δικό μου
Μηχανή: μπα, δεν είναι της ηλικίας μου
Σκάφος: προτιμώ το νοικιασμένο, άμα είναι δικό σου θέλει περιποίηση
Κότερο: προτιμώ τα πανιά
Εξοχικό: συνήθως εννοούν το σπίτι του παππού τους στο χωριό...
Villa (πισίνα, τζακούζι κλπ.): έχω δει στο σινεμά... για να παρηγοριέμαι πάω που και που σε ξενοδοχεία με spa
Ντύσιμο: δεν δίνω σημασία, εκτός αν είναι κραγμένο, οπότε  :(
Επάγγελμα: δε μασάω, άμα ο τύπος είναι βλάχος δεν τον σώζει τίποτα
Πολλά "Ευρώπουλα": συνήθως εγώ βγάζω περισσότερα
Σκύλος-Γάτα (ή άλλο κατοικίδιο): χαριτωμένο :thumbsup:, αλλά τι να σου κάνει το ζωάκι;
Να είσαι ο εαυτός σου: επιτέλους... κάτι ενδιαφέρον... κύττα μόνα να είσαι ο καλός σου εαυτός, έτσι;
Μια άλλη Γκόμενα: τέτοιες μαλακίες μόνο σε μαλακισμένες πιάνουν, οπότε αν το χρησιμοποιήσετε και τσιμπήσει η γκόμενα μη κλαφτείτε ότι πέσατε σε μαλακισμένη  :uglystupid:

Αυτά για τις επιλογές που προτάθηκαν, αλλά υπάρχουν κι άλλες. Καλά, ξέρω... για σεβασμό, εκτίμηση και τέτοια δεν θα πω κουβέντα. Αλλά κανένα σαϊνι δεν σκέφτηκε το cunnilingus varvatus (κοινώς γλυφομούνι);
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Μου συμβαινουν διαφορα καμακια στο δρομο…
Άλλος με το γλυκο μπλα μπλα…
Άλλος με τα λεφτα…
Άλλος με το ωραιο αυτοκινητο…..
Όταν τους λεω ότι ειμαι….’’τανα’’….εξατμιζονται…
Και η πλακα είναι ότι το λεω επιτηδες επειδη εχω παρει
ενα ρολοι με χρονομετρο και θελω να το δοκιμασω….
Ο τελευταιος έκανε το 100σταρι σε 15δευτερα…
Ψαχνω πρωταθλητη……
Αχαχαχαχαχαχα….!!!!!
 

god_gr

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
657
Like
4
Πόντοι
6
Καλά, ξέρω... για σεβασμό, εκτίμηση και τέτοια δεν θα πω κουβέντα. Αλλά κανένα σαϊνι δεν σκέφτηκε το cunnilingus varvatus (κοινώς γλυφομούνι);

Δηλαδή , αν κατάλαβα καλά προτείνεις αν δώ μια ωραία γκόμενα να τις πω ότι κάνω καλό cunnilingus varvatus και αν θέλει να τις δείξω κιόλας, προκειμένου να την ρίξω ???
 

Barone

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
403
Like
6
Πόντοι
1
Αυτά για τις επιλογές που προτάθηκαν, αλλά υπάρχουν κι άλλες. Καλά, ξέρω... για σεβασμό, εκτίμηση και τέτοια δεν θα πω κουβέντα. Αλλά κανένα σαϊνι δεν σκέφτηκε το cunnilingus varvatus (κοινώς γλυφομούνι);
Για να σε αφησει όμως να της κανεις γλυφομούνι φιλε μου, πρέπει να εχεις και ολα τα άλλα!!!
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
Κάποτε είχα μόνο την εμφάνιση μου και τη γοητεία μου!!! τα πήγαινα μέτρια με τις κοπέλες!!! Είχα χάσει πολλές όμως, γιατί πάντα κάποιος είχε κάτι περισσότερο  από έμενα, αλλά δεν ήξερα τι…..
Είχα μια καλή δόση αλητείας! Άρεσε πολύ παραπάνω από την εμφάνιση!!!
Μετά απέκτησα λεφτά και ποιοτική ζωή και είχα ακόμα εμφάνιση και αλητεία! Πήγαινα καταπληκτικά! σχεδόν κάθε μήνα και άλλη κοπέλα.
Μετά όμως απέκτησα το πιο σημαντικό όλων!!! ΕΞΟΥΣΙΑ - ΔΥΝΑΜΗ - ΚΥΡΟΣ!!!!! Κάθε βδομάδα σχεδόν κύριοι, όσο και να μην το πιστέψετε έχω διαφορετική γυναίκα. Κάθε μέρα είμαι με κάποια και σχεδόν 30 έως 40 φόρες το μηνά έχω σεξουαλική επαφή.
Έχω γίνει περιζήτητος γαμπρός , γκόμενος, σύντροφος, φίλος και πια δεν αναγκάζομαι ούτε καν να φλερτάρω μερικές φορές.
Έτσι ανακάλυψα στη ζωή μου, ότι άλλες κοπέλες θέλουν την γοητεία, άλλες το χιούμορ, άλλες τα λεφτά, μα καμία δεν αντιστέκεται στην Εξουσία!!!!!!
Ευτύχησα να συνδυάζω όλο αυτό το πακέτο, νιάτα, γοητεία, λεφτά, μια δόση αλητείας, πολύ χιούμορ, αίσθημα, ευαισθησία (αρέσει πολύ), κάλους τρόπους, πείρα, μα πάνω από όλα ΕΞΟΥΣΙΑ, σημείο που καμία δεν το προσπερνά!!!!  Κάποτε γέλαγα και εγώ και πίστευα ότι με την μαγκιά μου μπορώ να γαμήσω όποια ήθελα. Μερικές τις γαμούσα, αλλά στο τέλος τις έχανα γιατί κάποιος είχε κάτι παραπάνω από τα προηγούμενα.
Τώρα πια ξέρω τι θέλουν οι γυναίκες…..
δεν ξερω τι λενε οι αλλοι και δεν με ενδιαφερει....!!!
αν τα κανες αυτα και τα κανεις εισαι ωρεος........!

αλλα θα συμμφωνησω στα εξης (και το χω διαπιστωσει απειρες φορες)

μια δόση αλητείας, πολύ χιούμορ, αίσθημα, ευαισθησία (αρέσει πολύ), κάλους τρόπους, πείρα, μα πάνω από όλα ΕΞΟΥΣΙΑ, σημείο που καμία δεν το προσπερνά!!!!

 

poly omorfos

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2007
Μηνύματα
232
Like
6
Πόντοι
1
Μου συμβαινουν διαφορα καμακια στο δρομο…
Άλλος με το γλυκο μπλα μπλα…
Άλλος με τα λεφτα…
Άλλος με το ωραιο αυτοκινητο…..
Όταν τους λεω ότι ειμαι….’’τανα’’….εξατμιζονται…
Και η πλακα είναι ότι το λεω επιτηδες επειδη εχω παρει
ενα ρολοι με χρονομετρο και θελω να το δοκιμασω….
Ο τελευταιος έκανε το 100σταρι σε 15δευτερα…
Ψαχνω πρωταθλητη……
Αχαχαχαχαχαχα….!!!!!
Μπράβο ρε Κατερίνα πολύ διακριτικά το θέτεις στον υποψήφιο γαμπρό.....χε,χε.....

Εκφράσου πιο διακριτικά βρε παιδί μου.....

Πες "είμαι ελεύθερος επαγγελματίας, έχω δική μου επιχείρηση....."

Άσε να έχει και λίγο μυστήριο η ιστορία.....

Και ύστερα όλα θα πάρουν το δρόμο τους!!!!!
 

god_gr

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
657
Like
4
Πόντοι
6
Μου συμβαινουν διαφορα καμακια στο δρομο…
Άλλος με το γλυκο μπλα μπλα…
Άλλος με τα λεφτα…
Άλλος με το ωραιο αυτοκινητο…..
Όταν τους λεω ότι ειμαι….’’τανα’’….εξατμιζονται…
Και η πλακα είναι ότι το λεω επιτηδες επειδη εχω παρει
ενα ρολοι με χρονομετρο και θελω να το δοκιμασω….
Ο τελευταιος έκανε το 100σταρι σε 15δευτερα…
Ψαχνω πρωταθλητη……
Αχαχαχαχαχαχα….!!!!!
... Άλλος με τα TATTOO ...
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
Μπράβο ρε Κατερίνα πολύ διακριτικά το θέτεις στον υποψήφιο γαμπρό.....χε,χε.....

Εκφράσου πιο διακριτικά βρε παιδί μου.....

Πες "είμαι ελεύθερος επαγγελματίας, έχω δική μου επιχείρηση....."

Άσε να έχει και λίγο μυστήριο η ιστορία.....

Και ύστερα όλα θα πάρουν το δρόμο τους!!!!!
μαγκια του επειδη εχει επειχηρηση........και ειδεικα αν την εκανε μονος του..........!
αν την βρηκε παλι ετοιμη παλι μαγκια του........!
τι θες να μας πεις οτι εσυ αν την ειχε ο πατερας σου δεν θα την επαιρνες...?????
η αν ειχες την οικονομικη δυνατοτητα να παρεις ενα καλο bmw cabrio δεν θα το παιρνες για να μην σε ζηλευουν.....????
οτι και να κανεις παντα θα σχολιαζεσαι.....!
 

poly omorfos

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2007
Μηνύματα
232
Like
6
Πόντοι
1
Αυτά για τις επιλογές που προτάθηκαν, αλλά υπάρχουν κι άλλες. Καλά, ξέρω... για σεβασμό, εκτίμηση και τέτοια δεν θα πω κουβέντα. Αλλά κανένα σαϊνι δεν σκέφτηκε το cunnilingus varvatus (κοινώς γλυφομούνι);
Μωρέ το έχουμε σκεφτεί.....όπως φυσικά και κάποια άλλα πράγματα sia.....

Αλλά θα μας κακοχαρακτηρίσετε (φαλλοκρατικά γουρούνια και οι λοιποί γνωστοί ασύδοτοι χαρακτηρισμοί.....)   :grin:
 

siasia

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.120
Like
4
Πόντοι
16
Δηλαδή , αν κατάλαβα καλά προτείνεις αν δώ μια ωραία γκόμενα να τις πω ότι κάνω καλό cunnilingus varvatus και αν θέλει να τις δείξω κιόλας, προκειμένου να την ρίξω ???
Ο μόνος λόγος να μην το κάνεις είναι ότι δεν θα σε πιστέψει - και δικαίως, με τόση μούφα που κυκλοφορεί στην πιάτσα (Βιβλιογραφία το ποστ της Κατερίνας, λίγο πριν). Αν όμως είσαι ο εαυτός σου (παγίδα υπ' αριθμ. 9) θα βρεις τον τρόπο και ... καλό βόλι :dancing:
 

god_gr

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
657
Like
4
Πόντοι
6
Εγώ πάντως δεν θα είχα κανένα πρόβλημα να νταλαβερίζομαι με "τάνα" , αλλά τα ταμπού μου και οι προκαταλήψεις μου δεν θα με άφηναν να το παω παραπέρα!
 

poly omorfos

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2007
Μηνύματα
232
Like
6
Πόντοι
1
μαγκια του επειδη εχει επειχηρηση........και ειδεικα αν την εκανε μονος του..........!
αν την βρηκε παλι ετοιμη παλι μαγκια του........!
τι θες να μας πεις οτι εσυ αν την ειχε ο πατερας σου δεν θα την επαιρνες...?????
η αν ειχες την οικονομικη δυνατοτητα να παρεις ενα καλο bmw cabrio δεν θα το παιρνες για να μην σε ζηλευουν.....????
οτι και να κανεις παντα θα σχολιαζεσαι.....!
Τελείως άσχετη απάντηση φίλε.....

Εγώ έκανα χιούμορ στο τι θα έπρεπε να πει η Κατερίνα στο "καμάκι", στον τύπο που της την "έπεσε".....

(Για τα υπόλοιπα που λες συμφωνώ, αλλά ποιος σου είπε ότι έχω πρόβλημα; Άλλα έγραψα , άλλα κατάλαβες....)
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
Εγώ πάντως δεν θα είχα κανένα πρόβλημα να νταλαβερίζομαι με "τάνα" , αλλά τα ταμπού μου και οι προκαταλήψεις μου δεν θα με άφηναν να το παω παραπέρα!
κατσε το νταλαβερι πως το ενοεις???
να χεις σχεση μαζι της?
η
να βρισκεστε να περνατε μαζι και αντε γεια...
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
Τελείως άσχετη απάντηση φίλε.....

Εγώ έλεγα έκανα χιούμορ στο τι θα έπρεπε να πει η Κατερίνα στο "καμάκι", στον τύπο που της την "έπεσε".....

(Για τα υπόλοιπα που λες συμφωνώ, αλλά ποιος σου είπε ότι έχω πρόβλημα; Άλλα έγραψα , άλλα κατάλαβες....)
δεν απαντησα σε σενα....!!!
ουτε αναφερθηκα προσωπικα...!!!απλα μιλησα γενικα...!
γιατι τα χω ακουσει και αυτα χιλιαδες φορες....!!
σορυ αν καταλαβες κατι τετιο...!
απλα πανω σε αυτο το θεμα μου την δινουνε αρκετα θεματα...!!και γενικα τα σχολια ζηλιας που ακουω (και ξερω οτι δεν προκειται ποτε να σταματησουν)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom