Νέα

«Γκομενο-Παγίδες». Ποιά είναι η «καλύτερη»;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα 70Silencer
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 64K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποια θεωρείτε ότι είναι η καλύτερη γκομενο-παγίδα;

  • Αυτοκίνητο

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Μηχανή

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Σκάφος-Κότερο

    Ψήφοι: 2 16,7%
  • Εξοχικό-Villa (πισίνα, τζακούζι κλπ.)

    Ψήφοι: 3 25,0%
  • Ντύσιμο

    Ψήφοι: 1 8,3%
  • Επάγγελμα

    Ψήφοι: 1 8,3%
  • Πολλά "Ευρώπουλα"

    Ψήφοι: 3 25,0%
  • Σκύλος-Γάτα (ή άλλο κατοικίδιο)

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Να είσαι ο εαυτός σου !!!!!

    Ψήφοι: 1 8,3%
  • Μια άλλη Γκόμενα !!!!!!!!!!!

    Ψήφοι: 1 8,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    12

Επισκέπτης
Μουνίλα είσαι σπέσιαλ και σε γουστάρω!

Η ελλεηνίδα δεν τσιμπάει μόνο με το  ψηλός. Με τόσους πολλούς άντρες που έχει διαθέσιμους γύρω της κυνηγάει το "ιδανικό": δηλαδή KAI ψηλός ΚΑΙ πιθηκο-βαρβαρο-γλυκούλης ΚΑΙ γκοφραχλιδάτος"!

Αυτός ρε παιδιά είναι ο "Ιδανικός" άντρας στα μάτια της σημερινής Ελλεηνίδας!

Επομένως ρε μουνίλα μάλλον δεν είσαι "πιθηκο-βαρβαρο-γλυκούλης" :rockon:

Αλλά ούτε και γκοφραχλιδάτος....

ρε βουρρρρρρρρρρρρρ για Πλακα και ασε τα υπολοιπα ;)
 

Επισκέπτης
α ρε ελληνες ...καθηστε σκεφτειτε τι ειναι η καλυτερη γκομενοπαγιδα ενω αλλοι τις πηδανε ...ρε θα σοβαρευτειτε καμμια φορα,οι γυναικες απο τη δυναμη ελκυονται,αλλος εχει φραγκα για δυναμη,αλλος εχει αρχιδια αλλος,αλλος...εσεις κοιταξτε να βρειτε τι δυνατο εχετε πανω σας και περαστε καλα με αυτο...ακομα και αχρηστοι να στε ξερετε ποσες γοητευονται απο μπατιρηδες ,αποτυχημενους κτλ?ξερω ατομο χασικλη με κωλοδουλεια που παντρευεται τωρα μουναρα με δουλεια στην τραπεζα που θα τον βαλει κι αυτον εκει για δουλεια...και του την επεσε κιολας αυτη...ειναι και φυλακοβιος...
 

peterk

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2006
Μηνύματα
168
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
1
κλασικό παράδειγμα παιδούλα-Τζίνα Αλιμόνου βάτραχος-Παύλος Βαρδινογιάννης
 

Επισκέπτης
κλασικό παράδειγμα παιδούλα-Τζίνα Αλιμόνου βάτραχος-Παύλος Βαρδινογιάννης
ρε τι κολλας εκει,ενταξει πηρε το βαρδινογιαννη για τα λεφτα,ηλιου φαεινοτερον.και τι μ αυτο?μαγκια της αν αυτο ηθελε,εσυ τι κανεις ειναι το θεμα οχι ο βαρδινογιαννης
 

peterk

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2006
Μηνύματα
168
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
1
μια χαρά πηδάω εγώ κ δεν λένε για τη γυναίκα μου οτι είναι μαζί μου για το χρήμα.

Εσύ?
 

Επισκέπτης
μια χαρά πηδάω εγώ κ δεν λένε για τη γυναίκα μου οτι είναι μαζί μου για το χρήμα.

Εσύ?
ρε τι μου το λες ,εσυ να το ξερεις κι ολα καλα ,δε σε κρινω εγω.απλως ολη αυτη η συζητηση περι γκομενοπαγιδας ειναι απο μονη της μια βλακεια και μιση γιατι σε βαζει στη διαδικασια να σκεφτεις τι πρεπει να κανεις κι οχι τι θελεις να κανεις,σα τα περιοδικα ενα πραμα που σου λενε τι πρεπει ,και καλα,να κανεις για να αρεσεις...γι αυτο ειναι ολοι κομπλεξικοι.
 

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
Συναγωνιστή drummerboy σχεδόν τα ίδια λέμε!

Απλά η μέση σημερινή Ελλεηνίδα είναι πιο εκλεπτυσμένη και όχι πια τόσο σαβουροδάμισα ώστε να τρέχει πίσω από το κάθε πρεζόνι και φυλακόβιο!

Το δικό της ιδεατό δύναμης - όπως έχω ήδη εξηγήσει - το εκπροσωπεί μια χαρά ένας άντρας:

                ΨΗΛΟΣ, ΠΙΘΗΚΟ-ΒΑΡΒΑΡΟ-ΓΛΥΚΟΥΛΗΣ, ΓΚΟΦΡΑΧΛΙΔΑΤΟΣ

Αυτός ο ανεγκέφαλος για μένα συνδυασμός φέρνει ζουμιά στα σκέλια της σημερινής μέσης Ελλεηνίδας!
 

Επισκέπτης
Συναγωνιστή drummerboy σχεδόν τα ίδια λέμε!

Απλά η μέση σημερινή Ελλεηνίδα είναι πιο εκλεπτυσμένη και όχι πια τόσο σαβουροδάμισα ώστε να τρέχει πίσω από το κάθε πρεζόνι και φυλακόβιο!

Το δικό της ιδεατό δύναμης - όπως έχω ήδη εξηγήσει - το εκπροσωπεί μια χαρά ένας άντρας:

                ΨΗΛΟΣ, ΠΙΘΗΚΟ-ΒΑΡΒΑΡΟ-ΓΛΥΚΟΥΛΗΣ, ΓΚΟΦΡΑΧΛΙΔΑΤΟΣ

Αυτός ο ανεγκέφαλος για μένα συνδυασμός φέρνει ζουμιά στα σκέλια της σημερινής μέσης Ελλεηνίδας!
εχει πλακα ο χαρακτηρισμος δε λεω αλλα ποσους τετοιους βλεπεις να υπαρχουν και να ειναι με καποια?σκεψου το λιγο...
 

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
εχει πλακα ο χαρακτηρισμος δε λεω αλλα ποσους τετοιους βλεπεις να υπαρχουν και να ειναι με καποια?σκεψου το λιγο...

Μαμιώνται όμως πολύ φίλε με τέτοιους άντρες. Και ξέρεις, το μαμήσι είναι αόρατο....
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
ξερω ατομο χασικλη με κωλοδουλεια που παντρευεται τωρα μουναρα με δουλεια στην τραπεζα που θα τον βαλει κι αυτον εκει για δουλεια...και του την επεσε κιολας αυτη...ειναι και φυλακοβιος...
Απλα την πηδαει και της ξηγιεται καλα.Μπορει να την κερασε και μπαφια και να γουσταρε η γκομενα.Αυτοπεποιηθηση και μαγκια να υποταξεις το γυναικειο μυαλο.
 

Επισκέπτης
Μαμιώνται όμως πολύ φίλε με τέτοιους άντρες. Και ξέρεις, το μαμήσι είναι αόρατο....
ρε συ δεν υπαρχει τετοιο πραγμα που λες ειναι γελοιο και μονο στην εκφραση του...υπαρχει μονο στο μυαλο των γυναικων και οχι παντα...
 

Επισκέπτης
Απλα την πηδαει και της ξηγιεται καλα.Μπορει να την κερασε και μπαφια και να γουσταρε η γκομενα.Αυτοπεποιηθηση και μαγκια να υποταξεις το γυναικειο μυαλο.
τιποτα δεν την κερασε και την κερατωνει κιολας.το ξερω γιατι ειναι φιλος μου .αλλα βλεπεις τοση ελλειψη ανδρων τον ειδε η τυπισσα στην τραπεζα του την επεσε και να σου ο γαμος και το παιδι...βεβαια αυτον θα τον πανε μεσα σε λιγο λογω χασις αλλα το παρεβλεψε η γκομενα....
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
τιποτα δεν την κερασε και την κερατωνει κιολας.το ξερω γιατι ειναι φιλος μου .αλλα βλεπεις τοση ελλειψη ανδρων τον ειδε η τυπισσα στην τραπεζα του την επεσε και να σου ο γαμος και το παιδι...βεβαια αυτον θα τον πανε μεσα σε λιγο λογω χασις αλλα το παρεβλεψε η γκομενα....
:2funny: :2funny:Πειτε του οτι δεν ειναι Αμστερνταμ εδω για να κυκλοφορει με σακουλια.Κριμα θα ειναι να μπει στην ψυρρου. :2funny:
 

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
Κοίταξε, οι γυναίκες είναι περίεργα τρένα!

Καλύτερα να τους κάνεις φάλαγγα παρά να σου ομολογήσουν ότι μαμιώνται με πολλούς άντρες! Τραβάνε κάποιο ζόρι μ' αυτό (ότι θα τις πουν πουτάνες).

Μαμιώνται, όμως, φίλε μου στην εποχή μας ελεύθερα και με πολλούς άντρες (και με γεια τους και χαρά τους που το κάνουν αυτό! Είμαι από τους τύπους που γουστάρουν γενικά το ελεύθερο μαμήσι). Απλά, ο τύπος του Έλληνα άντρα με τον οποίο οι Ελλεηνίδες μαμιώνται πιο συχνά έχει τα χαρακτηριστικά που περιέγραψα προηγούμενα... 
 

Επισκέπτης
:2funny: :2funny:Πειτε του οτι δεν ειναι Αμστερνταμ εδω για να κυκλοφορει με σακουλια.Κριμα θα ειναι να μπει στην ψυρρου. :2funny:
τον καρφωσανε κατι παπαρες στο χωριο ρε γαμωτο και τωρα περιμενει για τη δικη,αστα.τον ειχαν κρατητηριο και παραγγελναν πιτσα με κατι αλβανους ρε συ ελεος που ζουμε...
 

Επισκέπτης
Κοίταξε, οι γυναίκες είναι περίεργα τρένα!

Καλύτερα να τους κάνεις φάλαγγα παρά να σου ομολογήσουν ότι μαμιώνται με πολλούς άντρες! Τραβάνε κάποιο ζόρι μ' αυτό (ότι θα τις πουν πουτάνες).

Μαμιώνται, όμως, φίλε μου στην εποχή μας ελεύθερα και με πολλούς άντρες (και με γεια τους και χαρά τους που το κάνουν αυτό! Είμαι από τους τύπους που γουστάρουν γενικά το ελεύθερο μαμήσι). Απλά, ο τύπος του Έλληνα άντρα με τον οποίο οι Ελλεηνίδες μαμιώνται πιο συχνά έχει τα χαρακτηριστικά που περιέγραψα προηγούμενα... 
ενταξει να γαμιουνται αμα γουσταρουν αλλα τωρα αυτο που λες δεν υπαρχει,στην  τελικη δες εξω στο δρομο και στις καφετεριες η στα κλαμπ ...ολο φλωρους η τσαμπα μαγκες βλεπεις...
 

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
Που σημαίνει τι ρε drummer; Ότι το πρεζόνι ή ο φυλακόβιος είναι ο καλύτερος άντρας; Κόψε λίγο τη φάση γύρω σου! Οι Ελλεηνίδες ρίχνουν αβέρτα κουβέρτα άκυρο σε όποιον φουκαράκο της πλησιάσει και πάνε την ίδια στιγμή και την πέφτουν χύμα οι ίδιες στον πιθηκοβάρβαρο που τους έφερε ανατριχίλα στο νουνί τους! 
 

Lawman

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2007
Μηνύματα
9
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Η γκομενοπαγίδα κατά τη γνώμη μου είναι διαφορετική για κάθε ηλικία. Η γυναίκα γενικότερα από τη φύση της θέλει να αισθάνεται ασφάλεια και γι αυτό το λόγο την έλκει, από το αντίθετο φύλλο, ο πιο ισχυρός.
Τα χρόνια του δημοτικού σχολείου, την έλκει το παιδάκι που παίζει καλύτερο ποδόσφαιρο στην αυλή, που μπορεί να δείρει τα άλλα παιδάκια, που κερδίζει στα χαρτάκια κλπ.
Τα χρόνια του γυμνασίου – λυκείου, την έλκει αυτός που κάνει πνεύμα στην τάξη, που είναι καλός στα μαθήματα, που πηγαίνει στην καφετέρια αντί για τα g00dys, που καπνίζει το προαύλιο.
Τα φοιτητικά χρόνια, την έλκει αυτός που οδηγεί το αυτοκίνητο του πατέρα του και μπορεί να την πάει βόλτα, που ντύνεται πιο τρέντυ, που έχει πολλές γνωριμίες στην καφετέρια που την βγάζει έξω, που την πηγαίνει στο κλαμπ μέρα παρά μέρα .
Μετά τις σπουδές και μόλις βγει στην αγορά εργασίας γενικότερα, την έλκει αυτός που έχει καλή δουλειά με κοινωνικά κριτήρια ( ήτοι να είναι γόνος επιχειρηματία, γιατρού, δικηγόρου, πάντως κάποιου πλούσιου, και σε καμία περίπτωση υπάλληλος ), που έχει καλό αυτοκίνητο, καλό διαμέρισμα δικό του ( όχι με στεγαστικό δάνειο και αποπληρωμή σε 30 χρόνια ) και μητέρα που να μην τον εξουσιάζει ( αλλά και αυτό να συμβαίνει, ξέρει αυτή τον τρόπο να αντιστρέψει το κλίμα υπέρ της ), που του ζητάει ο,τι θέλει και της το παίρνει και του κάθεται που και που, βασικά όταν θέλει αυτή μόνο.
 

Επισκέπτης
Που σημαίνει τι ρε drummer; Ότι το πρεζόνι ή ο φυλακόβιος είναι ο καλύτερος άντρας; Κόψε λίγο τη φάση γύρω σου! Οι Ελλεηνίδες ρίχνουν αβέρτα κουβέρτα άκυρο σε όποιον φουκαράκο της πλησιάσει και πάνε την ίδια στιγμή και την πέφτουν χύμα οι ίδιες στον πιθηκοβάρβαρο που τους έφερε ανατριχίλα στο νουνί τους! 
ρε δε διαφωνω ουτε ειπα οτι τα πρεζονια και οι φυλακοβιοι ειναι αντρες και οι υπολοιποι οχι.αυτο που λεω και που ισχυει ειναι οτι οι γυναικες την πεφτουν μετα απο καποια ηλικια σ οποιον να ναι χωρις να το πολυσκεφτουν...
 

Επισκέπτης
επειδη το τραβηξα και δε θελω να λεω παρα πολλα,η ουσια ειναι να περασεις καλα οπως μπορεις χωρις να σκεφτεσαι τον εαυτο σου σε σχεση με τους αλλους ως προς τη δυναμη κτλ...εσυ κοιτα τι κανεις κι ασε τους αλλους...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom