Νέα

«Γκομενο-Παγίδες». Ποιά είναι η «καλύτερη»;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα 70Silencer
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 64K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ποια θεωρείτε ότι είναι η καλύτερη γκομενο-παγίδα;

  • Αυτοκίνητο

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Μηχανή

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Σκάφος-Κότερο

    Ψήφοι: 2 16,7%
  • Εξοχικό-Villa (πισίνα, τζακούζι κλπ.)

    Ψήφοι: 3 25,0%
  • Ντύσιμο

    Ψήφοι: 1 8,3%
  • Επάγγελμα

    Ψήφοι: 1 8,3%
  • Πολλά "Ευρώπουλα"

    Ψήφοι: 3 25,0%
  • Σκύλος-Γάτα (ή άλλο κατοικίδιο)

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Να είσαι ο εαυτός σου !!!!!

    Ψήφοι: 1 8,3%
  • Μια άλλη Γκόμενα !!!!!!!!!!!

    Ψήφοι: 1 8,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    12

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Εγώ παίδες δεν προσπαθώ να εντυπωσιάσω με φτηνούς τρόπους μια γυναίκα. Κι αυτό διότι θέλω να μ'αγαπήσει γι'αυτό που κρύβω μέσα μου κι όχι για το καλλίγραμμο κορμί μου... :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
ΜΑΓΚΕΣ ΑΠΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!!ΜΗΝ ΤΟ ΚΟΥΡΑΖΟΥΜΕ!!ΠΑΡΤΕ ΕΝΑ ΜΕΡΣΕΝΤΕΣ ΣΛ500 ΠΑΡΤΕ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ ΣΤΗΝ ΕΚΑΛΗ ΜΕ ΜΙΑ ΠΙΣΙΝΟΥΛΑ ΠΡΟΣΛΑΒΕΤΕ Κ ΜΙΑ ΚΑΘΑΡΙΣΤΡΙΑ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΘΑ ΠΗΔΑΤΕ ΚΙΟΛΑΣ Κ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΧΕΙ ΑΡΧΙΣΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΜΟΝΑ ΤΟΥΣ.ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ ΠΑΡΑΛΙΑΚΗ ΜΕ ΤΡΑΠΕΖΑΚΙ ΣΤΑ ΠΡΙΒΕ ΚΑΙ....ΚΑΛΗ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ!!!
Παρε και μια ΤΥΡΟΠΙΤΑ και κανε παρεα στους αλλους ΤΥΡΟΠΙΤΕΣ
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.249
Κριτικές
4
Like
1.899
Πόντοι
266
Εγώ παίδες δεν προσπαθώ να εντυπωσιάσω με φτηνούς τρόπους μια γυναίκα. Κι αυτό διότι θέλω να μ'αγαπήσει γι'αυτό που κρύβω μέσα μου κι όχι για το καλλίγραμμο κορμί μου... :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:

Αν μη τι άλλο, έχεις χιούμορ!!
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.249
Κριτικές
4
Like
1.899
Πόντοι
266

Πάλι εσύ εδώ??? Δε μου απάντησες για κεινα τα έρμα τα Βελγικά Πανεπιστήμια... Μήπως έχουν 3 στην πρώτη δεκάδα των καλύτερων παγκοσμίως?? Γιατί οι Άγγλοι ΕΧΟΥΝ...
 

SMOKER

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2007
Μηνύματα
143
Like
0
Πόντοι
1
........περνεις ενα ζευγαρη χειροπαιδες με λεοπαρδαλε καλυμα και τις δενεις σε ενα παγκακι στο παρκο βαζεις και μια ταμπελα που γραφει αυτα τα βραχιολακια ειναι για την ποιο ομορφη γυναικα.Αφου εχεις βαλει την παγιδα φευγης και επιστρεφης μετα απο 24 ωρες.σιγουρα θα βρεις μια γκομενα να της φοραει ...το προβλημα ειναι οτι θα ειναι ξανθια..αλλα στα.......@@ σου.. το μυαλο θελεις να πηδιξης?

ΟΕΟ!!!! :cool2: :bigdick: :cool2:
 

kinezokyprios

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2007
Μηνύματα
106
Like
0
Πόντοι
1
Κύριοι δεν υπάρχει καμία απόλυτως γκομενοπαγίδα. η κάθε γυναίκα είναι διαφορετική, και το μόνο κοινό τους είναι η ανάγκη τους για σεξ (άσχετα ποιός είναι ο λόγος που θέλουν σεξ). είτε έχεις Μερσεντέ είτε ταξιδεύεις με το EasyKTEΛ είναι το ίδιο και το αυτό. Το μόνο που χρειάζεσαι είναι θάρρος να πάς να της μιλήσεις, αν σε θέλει έχει καλώς, αν όχι σιγά μην βάλει ένας σοβαρός άντρας το μυαλό του στη διαδικασία να αναλύσει το πως σκέφτεται μια γυνάικα(σίγουρα ούτε η ίδια γνωρίζει). Απλά να επικεντρώνετε σε αυτές που πραγματικά θέλετε, και όχι σε αυτές που νομίζετε ότι θα σας κάτσουν, οι πιθανότητες να σας κάτσουν είναι οι ίδιες σε κάθε περίπτωση. Ο έρωτας (αγοραίος και μη) είναι διαδικασία δημοκρατική εκ φύσεως, με μόνο κριτήριο επιλογής την  πειθώ και την αποφασιστικότητα. Ή θα φανείς ηγέτης (ακόμα και αν δεν έχεις καμία εξουσία)ή θα πας άπατος. Με πειθώ και αποφασιστικότητα πρέπει να επιδιώξεις την συνεργασία που σε ωφελεί. Αυτά τα ολίγα εκ μέρους μου (κριτική κάνετε δεν κάνετε δεν με απασχολεί, ούτε και θα απαντήσω, εγώ ασχολούμαι μόνο με το δικό μου κυνήγι της γκόμενας, εσείς μπορείτε να διαβάσετε τα γραφόμενα μου και αν σας βοηθήσουν χαίρομαι για σας). Κάλο Βόλι και καλό σκοράρισμα σε όλους!
 

MOUSIGETIS

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
81
Like
0
Πόντοι
0
Κύριοι δεν υπάρχει καμία απόλυτως γκομενοπαγίδα. η κάθε γυναίκα είναι διαφορετική, και το μόνο κοινό τους είναι η ανάγκη τους για σεξ (άσχετα ποιός είναι ο λόγος που θέλουν σεξ). είτε έχεις Μερσεντέ είτε ταξιδεύεις με το EasyKTEΛ είναι το ίδιο και το αυτό. Το μόνο που χρειάζεσαι είναι θάρρος να πάς να της μιλήσεις, αν σε θέλει έχει καλώς, αν όχι σιγά μην βάλει ένας σοβαρός άντρας το μυαλό του στη διαδικασία να αναλύσει το πως σκέφτεται μια γυνάικα(σίγουρα ούτε η ίδια γνωρίζει). Απλά να επικεντρώνετε σε αυτές που πραγματικά θέλετε, και όχι σε αυτές που νομίζετε ότι θα σας κάτσουν, οι πιθανότητες να σας κάτσουν είναι οι ίδιες σε κάθε περίπτωση. Ο έρωτας (αγοραίος και μη) είναι διαδικασία δημοκρατική εκ φύσεως, με μόνο κριτήριο επιλογής την  πειθώ και την αποφασιστικότητα. Ή θα φανείς ηγέτης (ακόμα και αν δεν έχεις καμία εξουσία)ή θα πας άπατος. Με πειθώ και αποφασιστικότητα πρέπει να επιδιώξεις την συνεργασία που σε ωφελεί. Αυτά τα ολίγα εκ μέρους μου (κριτική κάνετε δεν κάνετε δεν με απασχολεί, ούτε και θα απαντήσω, εγώ ασχολούμαι μόνο με το δικό μου κυνήγι της γκόμενας, εσείς μπορείτε να διαβάσετε τα γραφόμενα μου και αν σας βοηθήσουν χαίρομαι για σας). Κάλο Βόλι και καλό σκοράρισμα σε όλους!αρκει να εχεις τουλαχιστον μια αλφα εμφανιση, και λιγα φραγκα γιατι χωρις αυτα zero το αποτελεσμα
 

kinezokyprios

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2007
Μηνύματα
106
Like
0
Πόντοι
1
Μουσιγέτη φίλε δεν χρειάζετε ούτε καν εμφάνιση και χρήμα μόνο τσαγανό. Να ακολουθείς παντα το κριτήριο εμφάνισης της γκόμενας που σου αρέσει και να μην διστάζεις.Τα κινητρά της μπορεί να είναι το χρημα ή η εμφάνιση αλλα και μπορεί να μην είναι, ποτέ δεν μπορεις να το ξέρεις αυτό. Είναι απλά τα πράγματα ή θα σου κάτσει ή δεν θα σου κάτσει. Αυτό εξαρτάται από τις εκάστοτε ορέξεις της και μόνο. Εσύ το μόνο που έχεις να κάνεις είναι να αξιοποιήσεις τα όποια όπλα/εφοδια σου, και να μην διστάσεις. Και μόνο η τόλμη ανταμείβεται. Και φυσικά ποτέ μα ποτέ μην μπείτε στην λογική να ανταγωνιστείτε τον γκομενό τους και να τις διεκδικήσετε από αυτόν (ακόμα και αν εσείς είστε αυτός, μην πω ειδικά αν εσείς είστε ο γκομενός τους ή ο αντρας τους). Αυτά και κλείνω.
 

MOUSIGETIS

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
81
Like
0
Πόντοι
0
το ξερω οτι ο τολμων νικα(τι κομαντο ειμουνα..) αλλα θελει και λιγο χλιδα, 2008 εχουμε
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.249
Κριτικές
4
Like
1.899
Πόντοι
266
Πάλι τα ιδια θα λέμε? Οι γκομενοπαγίδες είναι οι εξής: Εξουσία, χρήμα, πνευματική αυθεντία, ευγένεια, γενναιοδωρία και καλώς νοούμενο θράσος. Όποιος ταχει όλα έκανε BINGO!
 

stranger88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.105
Κριτικές
3
Like
88
Πόντοι
16
φραγκα τιποτα αλλο αν εχεις και χαζος να εισαι θα ενθουσιαστει η χαζογκομενα απο το χρημα και θα ανοιξει τα σκελια της!
γυναικα=πουτανα στην μια πληρωνεις 20 για μια εκτονωση και την αλλη συνεχεια και σου πρηζει και τα αρχιδια!
 

MARKISIOSDESADE

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2008
Μηνύματα
54
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
εγώ πιστεύω το ακριβό αυτοκίνητο που συνεπάγεται με πολλά ευρώπουλα... :dancing:
δυστηχώς,η πλειοψηφία τους αυτά θέλει :headbang: :uglystupid: :S
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
κ εσεις εχετε ολα τα καλα του κοσμου εκτος απ τ αυτοκινητο δλδ? κ γι αυτο σας φτυνουν? :rolleyes:
 

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
Ρε συ bite pου ξέρεις ότι τα παιδιά αυτά τα "φτύνουν" οι γυναίκες, έτσι χαρακτηριστικά όπως το γράφεις κιόλας;

Έχουν τρελαθεί απλά τα παιδιά και αναρωτιώνται τι θέλουν τελικά οι γυναίκες για να τους κάτσουν. Λογικό είναι! Ειδικά αν ζεις σε μία χώρα όπου οι γυναίκες εκδηλώνουν όταν βρίσκονται έξω στον κόσμο μία από τις χειρότερες συμπεριφορές που μπορεί να συναντήσει ένας άντρας παγκοσμίως (εγωκεντρική, επιδεικτική, αλλαζονική, υποκριτική, καθόλου φιλική και πολλές φορές απάνθρωπη)!

Πάντως η δική μου εντύπωση είναι ότι οι γυναίκες δεν τρέχουν με τη μιας πάνω στον λεφτά. Ήμουν με γνωστό μου αμερικάνο που είχε κότερο και ακόμη κι αυτός ναύλωνε βίζιτες στο κότερο. Αρκετές φορές προσπαθήσαμε να ψαρέψουμε ελεεινίδες από παραλίες για να τις ανεβάσουμε στο κότερο αλλά οι περισσότερες αρνιόντουσαν.

Το έχουν γράψει αρκετοί συναγωνιστές εδώ και συμφωνώ μαζί τους. Οι Ελλεηνίδες μαμιώνται σήμερα σαν τρελές. Αυτή η απελευθέρωση τους όμως δεν βρίσκει μία αντίστοιχη ίση κατανομή στους Έλληνες άντρες. Αντί να μαμάει τρελά και η πλειοψηφία των Ελλήνων, στην Ελλάδα τα πράγματα γίνονται τόσο διεστραμμένα που όλη αυτή η ιστορία έχει καταλήξει στο να μαμάει τελικά αβέρτα - κουβέρτα μόνο μία μειοψηφία αντρών στη χώρα μας!

Και αν θέλετε να σας περιγράψω τα χαρακτηριστικά αυτής της μειοψηφίας πηδήκουλων σημερινών  Ελλήνων, που μαμάει τρελά Ελλεηνίδες, οι άντρες αυτοί (τα έχω ξαναπεί)είναι ως τα εξής:

" ΨΗΛΟΙ, ΠΙΘΗΚΟ-ΒΑΡΒΑΡΟ-ΓΛΥΚΟΥΛΗΔΕΣ - ΓΚΟΦΡΑΧΛΙΔΑΤΟΙ "!

Αυτό είναι το περιορισμένο και προκάτ target group της σημερινής Ελλεηνίδας, σε τέτοιους άντρες πέφτει πάνω σα λυσσασμένη και ανοίγει διάπλατα τα σκέλια. Αυτή η μειοψηφία Ελλήνων μαμάει με τρελούς σχετικά ρυθμούς τις νευρο-σπαστικο-"απελευθερωμένες" σημερινές Ελλεηνίδες! Η υπόλοιπη - πλειοψηφία - Ελλήνων μένει τα μεγαλύτερα χρονικά διαστήματα με τον λούτσο στο χέρι!   
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
ε συμπερασμα ητο... αφου εδω μεσα μονο αυτο γραφουμε.. μας φτυνουν κ μας γραφουν κ μας ρανουν γιατι δεν εχουμε αυτοκινητο καρντια μου.. κ δεν ειμαστε κ πλουσιοπουλοι...
διοτι αν ειχαν ολα τα υπολοιπα που θελουν οι γυναικες, κ ενω τους ελειπε τ αυτοκινητο, κ παραπονο απ τις γυναικες δεν ειχαν κανενα, δεν θα γραφαν εδω μεσα τετοια ποστς (οχι αυτοι στους οποιους απαντησα, γενικοτερα μερικοι μερικοι)

ενταξει κατανοητο? αυτο που πρεπει ν αναλυω καθε φορα τι εννοω παλαιε με κουραζει λιγο, αλλα τα παιρνεις ολα πολυ σοβαρα ρε παιδι μου κ συ

 

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
Εσένα σε κουράζει βρε bite. Τα παιδιά δεν τα κουράζει να τα αποπαίρνεις έτσι στην ψύχρα ότι τα "φτύνουν"; Σα γυναίκα, βέβαια, είσαι από την άλλη πλευρά και δεν μπορείς να καταλάβεις τα αισθήματα τους. Μην είσαι, όμως, τόσο εισαγγελική.

P.S. Εδώ είναι δημόσιο βήμα και σε ένα δημόσιο βήμα τίποτε δεν είναι τυχαίο και δεν λέγεται καθαρά "για πλάκα". Αν είμαστε 2-3 άτομα σε ταβέρνα εκεί θα κάναμε αυθεντική πλάκα. 
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
Αμα εισαι και κοντος δεν εχεις καμια ελπιδα....
 


χρηστακη οχι.. αμα εισαι κοντος.. να κοιτας τις κοντες... 165-
Εσένα σε κουράζει βρε bite. Τα παιδιά δεν τα κουράζει να τα αποπαίρνεις έτσι στην ψύχρα ότι τα "φτύνουν"; Σα γυναίκα, βέβαια, είσαι από την άλλη πλευρά και δεν μπορείς να καταλάβεις τα αισθήματα τους. Μην είσαι, όμως, τόσο εισαγγελική.

P.S. Εδώ είναι δημόσιο βήμα και σε ένα δημόσιο βήμα τίποτε δεν είναι τυχαίο και δεν λέγεται καθαρά "για πλάκα". Αν είμαστε 2-3 άτομα σε ταβέρνα εκεί θα κάναμε αυθεντική πλάκα.
λες να τα εχω πληγωσει τοσο πολυ?
παιδια αν δεν μπορειτε να κοιταξετε πλεον τον κοσμο με ψηλα το κεφαλι λογω της υποθεσης μου οτι σας φτυνουν (οχι ολες αυτες με τ αυτοκινητα)... να σας ζητησω κ σορρυ.. να σας κανω ενα καφε της παρηγοριας.. να σας δωσω σοκολατακια να σας γλυκανω...

εισαι λιγο υπερβολικος παλαιε.. τεσπα ειναι το στυλ σου ετσι τι να κανεις κ συ *P
 

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
λες να τα εχω πληγωσει τοσο πολυ?
παιδια αν δεν μπορειτε να κοιταξετε πλεον τον κοσμο με ψηλα το κεφαλι λογω της υποθεσης μου οτι σας φτυνουν (οχι ολες αυτες με τ αυτοκινητα)... να σας ζητησω κ σορρυ.. να σας κανω ενα καφε της παρηγοριας.. να σας δωσω σοκολατακια να σας γλυκανω...

εισαι λιγο υπερβολικος παλαιε.. τεσπα ειναι το στυλ σου ετσι τι να κανεις κ συ *P

χριστακη οχι.. αμα εισαι κοντος.. να κοιτας τις κοντες... 165-

Δεν νομίζω να έχω κάποιο ιδιαίτερο στυλ, bite. Απλά είμαι συντροφικός με τους συναγωνιστές μου εδώ και παράλληλα δεν μου αρέσουν οι εισαγγελείς.
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
αν σου φαινομαι εγω ως τετοια... μαλλον δεν εχεις δει τα χειροτερα εδω μεσα :2funny:

ουτε εμενα μου αρεσει σε οτι γραφω να ζητανε να τ αναλυω κ να μην αντιλαμβανονται οτι παντα κανω χιουμορ κ μαλιστα καλοπροαιρετα.. ακομη κ οταν θελω να πω κατι σοβαρο κ να παρεξηγουνται... αλλα ειναι φορουμ οπως ειπες κ συ κ δεν θα μ απασχολησει κιολας περισσοτερο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom