Νέα

«Γκομενο-Παγίδες». Ποιά είναι η «καλύτερη»;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα 70Silencer
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 64K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ποια θεωρείτε ότι είναι η καλύτερη γκομενο-παγίδα;

  • Αυτοκίνητο

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Μηχανή

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Σκάφος-Κότερο

    Ψήφοι: 2 16,7%
  • Εξοχικό-Villa (πισίνα, τζακούζι κλπ.)

    Ψήφοι: 3 25,0%
  • Ντύσιμο

    Ψήφοι: 1 8,3%
  • Επάγγελμα

    Ψήφοι: 1 8,3%
  • Πολλά "Ευρώπουλα"

    Ψήφοι: 3 25,0%
  • Σκύλος-Γάτα (ή άλλο κατοικίδιο)

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Να είσαι ο εαυτός σου !!!!!

    Ψήφοι: 1 8,3%
  • Μια άλλη Γκόμενα !!!!!!!!!!!

    Ψήφοι: 1 8,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    12

Επισκέπτης
πιο πολυ ισχυει για τις γυναικες αυτο.αρεσκονται να παιρνουν το γκομενο της αλλης ,κυριως για να αποδεικνυουν στον εαυτο τους οτι αυτες ειναι οι καλυτερες.οσο,για γκομενοπαγιδες,εξαρταται απο την ηλικια και οικονομικη κατασταση των γκομενουδιων.κυριως ,η εξωτερικη εμφανιση,αλλα και ο σωστος χειρισμων των συζητησεων μαζι τους θα ελεγα.
 

eeeeee_20000

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2008
Μηνύματα
85
Like
0
Πόντοι
0
εγω εχω παρα πολλα λεφτα απο τους γονεις μου αλλα δεν μπορω να βγαλω γκομενα τι να κανω???

σημερα ρε πουστη μου ενα καφε εκατσα να πιω με εναν φιλο να ξεαγχωθω να ηρεμησω και μου λεει η σερβιτορα δειχνεις πολυ αμηχανος και προβληματισμενος,και μου λεει τι εχεις???
ελεοοςςςςς
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
εγω εχω παρα πολλα λεφτα απο τους γονεις μου αλλα δεν μπορω να βγαλω γκομενα τι να κανω???

σημερα ρε πουστη μου ενα καφε εκατσα να πιω με εναν φιλο να ξεαγχωθω να ηρεμησω και μου λεει η σερβιτορα δειχνεις πολυ αμηχανος και προβληματισμενος,και μου λεει τι εχεις???
ελεοοςςςςς
Δες τα ποσοστά ρε μεγάλεεεε!
Ξηγησου cabrio, ρίχνε το χρήμα όπου βρίσκεις ετσι για να σε μαθαίνουν και όλες επεσαν στα πόδια σου!
Έτσι έκανα και γω ο κακάσχημος!
Εφαγα όμως τα 6 διαμερίσματα και τα 3 μαγαζιά της κληρονομιάς απο τη θιτσα μου!
 

Pradadevil

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2008
Μηνύματα
1.399
Κριτικές
3
Like
862
Πόντοι
96
Δες τα ποσοστά ρε μεγάλεεεε!
Ξηγησου cabrio, ρίχνε το χρήμα όπου βρίσκεις ετσι για να σε μαθαίνουν και όλες επεσαν στα πόδια σου!
Έτσι έκανα και γω ο κακάσχημος!
Εφαγα όμως τα 6 διαμερίσματα και τα 3 μαγαζιά της κληρονομιάς απο τη θιτσα μου!
αξιζε τουλαχιστον που τα φαγες?
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
124
Πόντοι
16
ιδου η καλυτερη γκομενοπαγιδα
 

Συνημμένα

  • toilete_cash_roll.jpg
    toilete_cash_roll.jpg
    33,1 KB · Εμφανίσεις: 16

Sverige1975

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
43
Like
1
Πόντοι
0
Oποιος  διαβάζει  αυτό  το thread παθαίνει  7  εγκεφαλικά ειδικά  εγώ που μένω Σουηδία και είμαι περαστικός...

* Cabrio ...Mercedes ..Bίλες ..Κότερα..για μια Ελληνίδα...

  Για Ξυνόφατσες ..Κομπλεξικές ..χωρίς κοινωνικές δεξιότητες με μυαλό τυρόγαλο....

* Οι περισσότερες ψαρώνουν με μαλακίες ..και δεν μπορουν να αρθρώσουν μία άποψη για ένα θέμα.. Οι περισσότερες ψάχνουν για σπόνσορα...

  Ερώτημα πόσοι θα γίνουν πια sponsors?? Kαι πόσοι εχουν την  δυνατότητα ..10% 20% ??

  Οι υπόλοιπες τι θά κάνουν...?? Που θα τους βρούν??


  Ημουν παραλία σήμερα και έβλεπα  Μπάζα ..να έχουν ύφος Paris Hilton ...(HA!!) ..


  Mαύρα χάλια...

 
 

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Oποιος  διαβάζει  αυτό  το thread παθαίνει  7  εγκεφαλικά ειδικά  εγώ που μένω Σουηδία και είμαι περαστικός...

* Cabrio ...Mercedes ..Bίλες ..Κότερα..για μια Ελληνίδα...

  Για Ξυνόφατσες ..Κομπλεξικές ..χωρίς κοινωνικές δεξιότητες με μυαλό τυρόγαλο....

* Οι περισσότερες ψαρώνουν με μαλακίες ..και δεν μπορουν να αρθρώσουν μία άποψη για ένα θέμα.. Οι περισσότερες ψάχνουν για σπόνσορα...

  Ερώτημα πόσοι θα γίνουν πια sponsors?? Kαι πόσοι εχουν την  δυνατότητα ..10% 20% ??

  Οι υπόλοιπες τι θά κάνουν...?? Που θα τους βρούν??


  Ημουν παραλία σήμερα και έβλεπα  Μπάζα ..να έχουν ύφος Paris Hilton ...(HA!!) ..


  Mαύρα χάλια...

 
Πεστα ρε φιλε..........πεστα............
 

Valentino_Rossi

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2007
Μηνύματα
2.626
Κριτικές
1
Like
11
Πόντοι
16
για αυτο φιλε πουλας παραμυθι λες αυτα που θελουν να ακουσουν και τις εχεις για τον πουτσο γιατι δεν αξιζουν τπτ αλλο
 

Pradadevil

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2008
Μηνύματα
1.399
Κριτικές
3
Like
862
Πόντοι
96
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
2.072
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
16
Μην το κουραζετε τσαμπα...η μεγαλυτερη γκομενοπαγιδα για μενα κ μαλλον για τις περισσοτερες γυναικες ειναι ενας τυπος σαν το γκομενο μου...

θεος στο προσωπο, θεος στο κορμι, θεος στο κρεβατι,ΘΕΟΣ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ, με σοβαρα ενδιαφεροντα ,μου δειχνει ποσο ενδιαφερεται για μενα κ ειναι συνεχεια διπλα μου κ οχι στα μπουρδελα κ στα κωλομπαρα(μην πειτε οτι παει κρυφα γιατι σας διαβεβαιω οτι δεν παει)...γιατι ολοι οι αντρες δεν ειναι ιδιοι κ δεν θελουν τα ιδια πραγματα οπως κ για τις γυναικες ισχυει το ιδιο...
κ απο λεφτα?ουτε ευρω δεν ειχε οταν τον γνωρισα...κ ξερετε γιατι ειμαι καψουρα μαζι του?γιατι τον θαυμαζω που μπορεσε μονος του με το μυαλο κ τις ικανοτητες του να αποκτησει λιγα...κ οταν λεω λιγα δεν εννοω για bmw κ κοτερα...κ χαιρομαι που δε θελει ουτε αυτος κοτερα κ αυτοκινητα...γιατι μου δειχνει οτι δε μενει στην επιφανεια...επισης μην σκεφτειτε οτι με ριχνει με το μπλα-μπλα γιατι δεν εχει καθολου.κ ουτε θελω να εχει.πραξεις θελω κ ξεκαθαρα πραγματα

-ξενερωνω με τους αντρες που πηρανε mercedes κ χαιρονται γιατι ειναι σαν να βλεπω ενα μωρο να χαιρεται επειδη πηρε γλυφιντζουρι.
-επεισης ξενερωνω με τους αντρες κατω των 30 με λεφτα που τα ξοδευουν κ τα επιδεικνυουν γιατι ειναι λεφτα του μπαμπα κ απορω, δεν μπορουν να καταλαβουν οτι γινονται ρεζιλι δειχνοντας οτι η μονη ικανοτητα που εχουν ειναι να παιρνουν ετοιμα λεφτα κ να τα ξοδευουν?ο καθενας μπορει να το κανει αυτο, σιγα τα λαχανα...
-επεισης ξενερωνω με τους ανω των 30 γενικοτερα με λεφτα η χωρις γιατι μου πεφτουν μεγαλοι

σταματηστε να ασχολειστε με το αν οι γκομενες θελουν λεφτα η γαμο!υπαρχουν γκομενες που θελουν καποια πραγματα κ γκομενες που θελουν αλλα!ειναι απλο!αποφασιστε τι θελετε εσεις κ μετα βρειτε κ την αναλογη γκομενα.τοσο απλο

Μαλλον δεν ποσταρεις πλεον στο φορουν κριμα, μου αρεσαν τα ποστ σου μου δινουν πολλες ευκαιριες να σε <<καρφωνω>> πνευματικα.
Τελοσπαντων ενα σχολιο. Λυπαμαι που τα δεδομενα διαψευδουν την ουτοπια σου αλλα αν ο <<θεος>> σου  δεν ανηκει σε καποια απο τις τρεις παυλες που εσυ η ιδια παρεθεσες, τοτε η κοινωνια μας δεν ηθισται να τον αποκαλει θεο, αλλα loser.

>>ξενερωνω με τους αντρες που πηρανε mercedes κ χαιρονται γιατι ειναι σαν να βλεπω ενα μωρο να χαιρεται επειδη πηρε γλυφιντζουρι

ΥΓ. Οταν ερθει η ωρα, που στο ευχομαι ολοψυχα, να παντρευτεις τον <<θεο>> σου, με μεγαλη μου χαρα θα δεχτω PM σου να σας δανεισω το CLS του πατερα μου, γιατι γαμωτο ακομα ηθισται σε αυτη την παλιοχωρα να πηγαινουν οι νυφουλες με μερσεντικα στην εκκλησια, ε και δεν λεει τωρα μεσα σε τοσα εξοδα του γαμου, μιας που δεν εχετε και πολλα λεφτα, να νοικιαζετε και αμαξι.
Καλη σου εσπερα.
 

artista

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Μαγκες εγω πιστεβω οτι αν δεν εισαι Μπαρμαν δε γαμας ευκολα..Ακομα και μια μετρια που θα της την πεσεις και σε πολυ ωραιο στυλ μπορει να σε στειλει για βρουβες ακομα κι αν εισαι μια χαρα παληκαρι.Βεβαια πολυ ακομα και τις πατσαβουρες παρακαλαν να τις πηδηξουν κι ακομα κι αυτες την ψωνιζουν.Γι αυτο επιθεση μονο στα καλα μουνια για να αξιζει και η φωλα σε περιπτωση που τη φας.Ελπιζω να μην εθιξα κανεναν
 

staristo

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2007
Μηνύματα
433
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
ΜΑΓΚΕΣ ΑΠΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!!ΜΗΝ ΤΟ ΚΟΥΡΑΖΟΥΜΕ!!ΠΑΡΤΕ ΕΝΑ ΜΕΡΣΕΝΤΕΣ ΣΛ500 ΠΑΡΤΕ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ ΣΤΗΝ ΕΚΑΛΗ ΜΕ ΜΙΑ ΠΙΣΙΝΟΥΛΑ ΠΡΟΣΛΑΒΕΤΕ Κ ΜΙΑ ΚΑΘΑΡΙΣΤΡΙΑ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΘΑ ΠΗΔΑΤΕ ΚΙΟΛΑΣ Κ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΧΕΙ ΑΡΧΙΣΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΜΟΝΑ ΤΟΥΣ.ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ ΠΑΡΑΛΙΑΚΗ ΜΕ ΤΡΑΠΕΖΑΚΙ ΣΤΑ ΠΡΙΒΕ ΚΑΙ....ΚΑΛΗ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ!!!
 

staristo

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2007
Μηνύματα
433
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
ΜΑΓΚΕΣ ΑΠΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!!ΜΗΝ ΤΟ ΚΟΥΡΑΖΟΥΜΕ!!ΠΑΡΤΕ ΕΝΑ ΜΕΡΣΕΝΤΕΣ ΣΛ500 ΠΑΡΤΕ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ ΣΤΗΝ ΕΚΑΛΗ ΜΕ ΜΙΑ ΠΙΣΙΝΟΥΛΑ ΠΡΟΣΛΑΒΕΤΕ Κ ΜΙΑ ΚΑΘΑΡΙΣΤΡΙΑ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΘΑ ΠΗΔΑΤΕ ΚΙΟΛΑΣ Κ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΧΕΙ ΑΡΧΙΣΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΜΟΝΑ ΤΟΥΣ.ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ ΠΑΡΑΛΙΑΚΗ ΜΕ ΤΡΑΠΕΖΑΚΙ ΣΤΑ ΠΡΙΒΕ ΚΑΙ....ΚΑΛΗ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ!!!
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.249
Κριτικές
4
Like
1.899
Πόντοι
266
Μην ακούτε αυτή τη Brianna, ΛΕΕΙ ΨΕΜΑΤΑ!! 110%. Φτάνει πια η διαφήμιση των ΑΧΡΗΣΤΩΝ ΕΛΕΕΙΝΙΔΩΝ. Αρκετά...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom