Νέα

«Γκομενο-Παγίδες». Ποιά είναι η «καλύτερη»;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα 70Silencer
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 64K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Ποια θεωρείτε ότι είναι η καλύτερη γκομενο-παγίδα;

  • Αυτοκίνητο

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Μηχανή

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Σκάφος-Κότερο

    Ψήφοι: 2 16,7%
  • Εξοχικό-Villa (πισίνα, τζακούζι κλπ.)

    Ψήφοι: 3 25,0%
  • Ντύσιμο

    Ψήφοι: 1 8,3%
  • Επάγγελμα

    Ψήφοι: 1 8,3%
  • Πολλά "Ευρώπουλα"

    Ψήφοι: 3 25,0%
  • Σκύλος-Γάτα (ή άλλο κατοικίδιο)

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Να είσαι ο εαυτός σου !!!!!

    Ψήφοι: 1 8,3%
  • Μια άλλη Γκόμενα !!!!!!!!!!!

    Ψήφοι: 1 8,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    12

punter

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2007
Μηνύματα
2.048
Like
9
Πόντοι
16
να πω κ ενα που λεγαμε στο σχολειο παλια!!!

500 Honda κ πουτσα 3.80   

αυτη ειναι παγιδα!!!
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Αν ειναι τουλαχιστον να το συνδυασεις να παρεις και κανα αμαξι της προκοπης να βγαζεις κανα γουστο, οχι το μερτσεντε που ειναι για 70αρηδες.

Αλλα και παλι, για εμενα ειναι μαλακια το αμαξι να ειναι επεκταση του πουστου, γιατι απλα δειχνει την ανικανοτητα.

[size=12pt]Μπορω να γαμησω αν θελω ( και το εχω κανει ) χωρις να εχω την αναγκη του αμαξιου, ποσο μαλιστα ενος μερτσεντε ( και καλα ).[/size]

Οσοι αρεσκονται σε τετοιες πρακτικες, αυτα τους αξιζουν ;)

Φυσικά, αν ασχοληθείς με γκόμενες που σε γουστάρουν...Οι γκόμενες που είχα στα φοιτητικά μου χρόνια και λίγο μετά (όλες άνω του μετρίου εμφανισιακά), έμειναν δίπλα μου χωρίς να έχω αυτοκίνητο και όντας άφραγκος...Σίγουρα υπάρχουν τα στερεότυπα, αλλά δεν είναι το παν...Ξέρω και κάποιους που έχουν φράγκα και τη βγάζουν με γουδάκι...


Δηλαδή θες να μας πεις ότι ψάχνεις έναν άντρα με επίπεδο; Όπως www.cosmopolitan.gr/cosmo/cosmomisc.showthread?fthid=544267]αυτή[/url] πχ;

Ξαναχτύπησε το γνωστό κοιλεντερωτό του cosmo :2funny:

Κι αυτήν άμα τη ρωτήσεις, θα σου απαντήσει πως κοιτάει το επίπεδο του άντρα :2funny:
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Τοντοκ μου συγγνωμη αλλα δεν μπορω να καταλαβω που κολλαει το λινκ που παραθετεις με αυτο που συζηταμε....αν θες μου εξηγεις :)

χαρτινε αν και ειναι κολακευτικα αυτα που λες δε με θεωρω ουτε δυσκολη γκομενα ουτε προκληση καμακιου :2funny:
απλα εχω καποιες απαιτησεις στις οποιες φυσικα ξερω να ειμαι ανταξια....και μια εξ αυτων ειναι να μπορων να επικοινωνω με τον αλλον και να υπαρχουν κοινα ενδιφεροντα.......αυτο εννοω επιπεδο.....οχι το αν πηγαινει στο μεγαρο ή στα μπουζουκια
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Κολλάει στο ότι όπως σωστά υπέθεσε ο fleshforfantasy και αυτή ισχυρίζεται ότι θέλει έναν άντρα με επίπεδο.

Όσο για το για τι είσαι αντάξια, το έχουμε ήδη καταλάβει.
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Διαβάζοντας τον τίτλο του θέματος μου ήρθε στο μυαλό κάτι που διάβασα χθες!
[URL unfurl="true"]http://sxeseis.gr/viewthread.php?tid=19539[/url].
Εγώ λέω πως προφανώς τα πρότυπα καλά κρατούν την σήμερον ημέρα, αλλά κάπου έχει δίκιο κι αυτό το άρθρο!

Οι γυναίκες δεν έλκονται από την ευφυία, πολύ απλά γιατί θέλουν να επικοινωνήσουν στο επίπεδό τους, το οποίο δεν είναι ιδιαίτερα ευφυές.
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Στις δικές μου.

Εσύ ζήσε με την ψευδαίσθηση ότι οι γυναίκες είναι οι ίδιες ευφυείς.
 

dimis2500

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2006
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
Δεν έχεις ακούσει τον όρο φυσική επιλογή μάλλον, μάθετον και μετά πες και σε μας...
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Σωστά, όλοι όσοι δεν έχουν επιτυχίες με τις γυναίκες είναι κακάσχημοι, ηλίθιοι και δεν πληρούν τους όρους της φυσικής επιλογής.
 

dimis2500

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2006
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
Που ξέρεις, ίσως και όσοι τα βάζουν με ΟΛΕΣ τις γυναίκες (και γενικότερα με όλους/όλες κλπ)  φταίνε κι αυτοί κάπου...Ο κόσμος υπήρχε και πριν από μας...
Απλά δεν χρειαζόμαστε κόμπλεξ , υπάρχει αρκετό εκεί έξω...
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Eσύ που δεν έχεις "κόμπεξ" γιατί δε πας να κάνεις σχέση με τις υπέροχες γυναίκες που κυκλοφορούν γύρω σου και έρχεσαι σε ένα site με μπουρδελιάρηδες;
 

dimis2500

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2006
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
Πάντως για να τελειώνει το θέμα...δεν θα δώσω και λογαριασμό σε κανέναν, ούτε δίνω ούτε ζητώ... :grin:
Κι αυτοί με τα κόμπλεξ που λες και τις διάφορες εμμονές...ας τα / τις έχουν, αρκεί να μην μας ενοχλούν.Δικό τους πρόβλημα.
Αυτά.
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Άμα δε σου αρέσει να δίνεις λογαριασμό τότε να μην προκαλείς. Εσύ ήσουν που μίλησες για "κόμπεξ", αλλά φαίνεται ότι ακόμα και με τα δικά σου κριτήρια βλέπεις πόσο ανεπαρκής είσαι.
 

litle cat boy

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2006
Μηνύματα
94
Like
1
Πόντοι
0
Τοντοκ μου συγγνωμη αλλα δεν μπορω να καταλαβω που κολλαει το λινκ που παραθετεις με αυτο που συζηταμε....αν θες μου εξηγεις :)

χαρτινε αν και ειναι κολακευτικα αυτα που λες δε με θεωρω ουτε δυσκολη γκομενα ουτε προκληση καμακιου :2funny:
απλα εχω καποιες απαιτησεις στις οποιες φυσικα ξερω να ειμαι ανταξια....και μια εξ αυτων ειναι να μπορων να επικοινωνω με τον αλλον και να υπαρχουν κοινα ενδιφεροντα.......αυτο εννοω επιπεδο.....οχι το αν πηγαινει στο μεγαρο ή στα μπουζουκια


Πάντως τα δικά μου κριτήρια για μια γυναίκα  τουλάχιστον αν είναι να κάνω σοβαρή σχέση μαζί της θα είναι να με αγαπάει
(Όχι να την γαμήσω αυτό είναι εύκολο)να με αγαπάει γι αυτό που είμαι

 

dimis2500

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2006
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
Γιατί συνεχίσεις κάτι που δεν έχει νόημα...Εγώ την λέξη αυτήν την είπα γενικά. Αλλά όποιος έχει την μύγα μυγιάζεται...ίσως δεν έχεις μάθει να ακούς τους άλλους...
Πάντως εσύ προκάλεσες, αποκαλώντας τους μίσους του είδους σου χαζούς…
Αν είναι έτσι πολύ πιθανόν να είναι και το άλλο μισό έτσι…
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Πρώτα μας έκανες τον έξυπνο που ξέρει για την φυσική επιλογή, μετά το έριξες στην κλαψομουνίαση, αφού πρώτα μίλησες για "κόμπεξ" και όταν είδες ότι δε σε συνέφερε άρχισες τα γκομενίστικα. Φαίνεται έχεις πολλά θηλυκά γονίδια, γι'αυτό δεν πληρείς τους όρους της φυσικής επιλογής.
 

Επισκέπτης
καμμια ελλεεινιδα δεν αποτελει προκληση για ενα καμακι που σεβεται τον εαυτο του! :rockon:

Πεστα ρεεεε πεσταα χρυσοστομε!Σιγα μην μπουμε και στον κοπο να καμακωσουμε τις Ελεινιδες!Απλα της αφηνουμε να υπαρχουν και δειχνουμε πληρης αδιαφορια απεναντι τους μονο ετσι αντιμετωπιζονται!
 

tsapgeo

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2007
Μηνύματα
862
Κριτικές
1
Like
66
Πόντοι
6
καλη γκομενοπαγιδα!μια αλλη γκομενα σαν κι αυτο το ρωσιδακι :sperm: κανει τις υπολοιπες ψωλες να σκιζουν τα πτυχια τους! :uglystupid:
 

Συνημμένα

  • 1196506670_xxx2.jpg
    1196506670_xxx2.jpg
    26,8 KB · Εμφανίσεις: 45

iaswnas

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
180
Like
0
Πόντοι
1
μια για ολες...ΓΑΜΟΣ!!!!! αν εισαι "καλο" παιδι και ταζεις γαμο... τις μαζευεισ απο χαμω...
 

punter

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2007
Μηνύματα
2.048
Like
9
Πόντοι
16
έλα μουνι στον τοπο σου.... Τι φωτο ειναι αυτη ρε φιλε??
 

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Εγω πιστευω οτι ενα σκληροπυρηνικο μποντιμπιλντεραδικο σωμα και ενα  εμφανισημο αυτοκινητο και σπιτι ειναι αρκετα.η φαση ειναι να χτυπησειs ρωσιδακι τιs ελληνιδεs αστεs ησυχεs ξεσκονιζουν το ραφι τουs,αυτο εκαναν παντα!! 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom