Νέα

«Γκομενο-Παγίδες». Ποιά είναι η «καλύτερη»;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα 70Silencer
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 64K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Ποια θεωρείτε ότι είναι η καλύτερη γκομενο-παγίδα;

  • Αυτοκίνητο

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Μηχανή

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Σκάφος-Κότερο

    Ψήφοι: 2 16,7%
  • Εξοχικό-Villa (πισίνα, τζακούζι κλπ.)

    Ψήφοι: 3 25,0%
  • Ντύσιμο

    Ψήφοι: 1 8,3%
  • Επάγγελμα

    Ψήφοι: 1 8,3%
  • Πολλά "Ευρώπουλα"

    Ψήφοι: 3 25,0%
  • Σκύλος-Γάτα (ή άλλο κατοικίδιο)

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Να είσαι ο εαυτός σου !!!!!

    Ψήφοι: 1 8,3%
  • Μια άλλη Γκόμενα !!!!!!!!!!!

    Ψήφοι: 1 8,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    12

DarkAngelOfStrips

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
505
Like
1
Πόντοι
6
Μπα. βαριέμαι να ασχολούμαι και τα αμάξια είναι ωραία. Με τη νοοτροπία που επικρατεί εδώ, απλά κάνεις τη ζωή σου ευκολότερη.
 

punter

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2007
Μηνύματα
2.048
Like
9
Πόντοι
16
Αν ειναι να ειμαι τοσο απεγνωσμενος ωστε να παρω αμαξι για να γαμαω, και μαλιστα μερτσεντε, τοτε κλαφτα χαραλαμπε.

αυτα τα λενε αυτοι που δεν γαμανε!!! Εγω Fiat 127ακι ειχα κ μαμουσα MILF.
τι σχεση εχει το ενα με το αλλο δεν μπορω να καταλαβω...
Κ σιγα μην παμε να παρουμε αμαξι για τις ψολες γυναικες!!
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Σιγουρα δεν ειναι 18 χρονων στο ΤΕΙ αιγαλεω κανοντας τρακα 10 ευρω για να πιει τον καφε του και πιθανον να μη χρησιμοποιει τη λεξη μουνι, μαλακας, γκομενα, γαυρος, σουβλακια ανα πεντε δευτερολεπτα (μπροστα στις γκομενες....οι κολλητοι ειναι αλλη ιστορια) :)

εγω τουλαχιστον αν εβλεπα ενα τετοιο ατομο να μου μιλαει για μερσεντες θα ημουν καχυποπτη...γενικα εαν μου μιλαγε καποιος για το αμαξι του θα ημουν καχυποπτη :2funny:

Όλες τις έξυπνες κάνουν και βλέπουμε με ποιούς καταλήγουν.
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Μπα. βαριέμαι να ασχολούμαι και τα αμάξια είναι ωραία. Με τη νοοτροπία που επικρατεί εδώ, απλά κάνεις τη ζωή σου ευκολότερη.

Αν ειναι τουλαχιστον να το συνδυασεις να παρεις και κανα αμαξι της προκοπης να βγαζεις κανα γουστο, οχι το μερτσεντε που ειναι για 70αρηδες.

Αλλα και παλι, για εμενα ειναι μαλακια το αμαξι να ειναι επεκταση του πουστου, γιατι απλα δειχνει την ανικανοτητα.

Μπορω να γαμησω αν θελω ( και το εχω κανει ) χωρις να εχω την αναγκη του αμαξιου, ποσο μαλιστα ενος μερτσεντε ( και καλα ).

Οσοι αρεσκονται σε τετοιες πρακτικες, αυτα τους αξιζουν ;)
 

DarkAngelOfStrips

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
505
Like
1
Πόντοι
6
οχι για compressor μιλαω 26-30000 το παλιό.
Όλοι εχουμε γαμήσει ρε φίλε χαχαχχα αλλά ουδεμία συντομοτέρα πλην της ευθείας χαχαχαχ
 

litle cat boy

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2006
Μηνύματα
94
Like
1
Πόντοι
0
Σιγουρα δεν ειναι 18 χρονων στο ΤΕΙ αιγαλεω κανοντας τρακα 10 ευρω για να πιει τον καφε του και πιθανον να μη χρησιμοποιει τη λεξη μουνι, μαλακας, γκομενα, γαυρος, σουβλακια ανα πεντε δευτερολεπτα (μπροστα στις γκομενες....οι κολλητοι ειναι αλλη ιστορια) :)

εγω τουλαχιστον αν εβλεπα ενα τετοιο ατομο να μου μιλαει για μερσεντες θα ημουν καχυποπτη...γενικα εαν μου μιλαγε καποιος για το αμαξι του θα ημουν καχυποπτη :2funny:


Δεν πάω στο τει Αιγάλεω
Δεν παρακολουθώ μπάλα
Τα  σουβλάκια όμως μου αρέσουν…..
Έλεος δηλαδή... γιατί να πρέπει να το παίζω κουλτούρα για να γαμήσω?
Δεν είναι ότι οι γκόμενες στην Ελλάδα παρακολουθούν όπερα   και ακούνε beethoven
Την ημέρα μεσημεριανές εκπομπές βλέπουν και το βράδυ πάνε σκυλάδικα...
Από τις κομμώτριες μέχρι και τις φιλόλογους... 
Όσο για το αν ξέρω να μιλάω δεν χρειάζεται να πάρω και ειδικό  degree  από εσένα μουνιτσα
 

aims

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
114
Like
0
Πόντοι
1
Σιγουρα δεν ειναι 18 χρονων στο ΤΕΙ αιγαλεω κανοντας τρακα 10 ευρω για να πιει τον καφε του και πιθανον να μη χρησιμοποιει τη λεξη μουνι, μαλακας, γκομενα, γαυρος, σουβλακια ανα πεντε δευτερολεπτα (μπροστα στις γκομενες....οι κολλητοι ειναι αλλη ιστορια) :)

εγω τουλαχιστον αν εβλεπα ενα τετοιο ατομο να μου μιλαει για μερσεντες θα ημουν καχυποπτη...γενικα εαν μου μιλαγε καποιος για το αμαξι του θα ημουν καχυποπτη :2funny:
σιγά μωρη ψαροκασέλα που θες να είμαστε και του τει για να σε πάρουμε
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Μικρο γατακι ξαναδιαβασε το ποστ μου και ξαναπερασε γιατι εμεινες μεταξεταστεος.... :)

 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Είναι γνωστό ότι η ελεεινίδα είναι πολύ της κουλτούρας. Διαβάζει (κώδικα νταβίντσι), ενημερώνεται (κόσμο ή και μαρι κλαιρ), διασκεδάζει (σκυλάδικο, ορθάδικο, παρακμιακό κλαμπάκι), καλλιεργεί την κοινωνικότητά της (με άλλες λάμιες), γνωρίζει την τεχνολογία (στέλνει συνέχεια χεσεμες).
 

aims

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
114
Like
0
Πόντοι
1
Είναι γνωστό ότι η ελεεινίδα είναι πολύ της κουλτούρας. Διαβάζει (κώδικα νταβίντσι), ενημερώνεται (κόσμο ή και μαρι κλαιρ), διασκεδάζει (σκυλάδικο, ορθάδικο, παρακμιακό κλαμπάκι), καλλιεργεί την κοινωνικότητά της (με άλλες λάμιες), γνωρίζει την τεχνολογία (στέλνει συνέχεια χεσεμες).
και θέλει και άντρα του τει αιγάλεω.Δεν της φτάνει να ειναι μπετατζής η παλιογαλώτσα,εχει και απαιτήσεις
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
16
με λιγα λογια να πανε να γ...θουν οι ελεεινιδες γιατι στις ανεπτυγμενες χωρες ξεσκιζονται σαν τα σκυλια και οταν βλεπουν ελληνες δονειται το ξανθομουνο τους και εδω μας το παιζουν ιστορια και κουλτουρα..βρε ουστ ουστ ουστ σιχαμενες..
 

aims

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
114
Like
0
Πόντοι
1
με λιγα λογια να πανε να γ...θουν οι ελεεινιδες γιατι στις ανεπτυγμενες χωρες ξεσκιζονται σαν τα σκυλια και οταν βλεπουν ελληνες δονειται το ξανθομουνο τους και εδω μας το παιζουν ιστορια και κουλτουρα..βρε ουστ ουστ ουστ σιχαμενες..
οπως η κατίνα,η καβλίτσα και η bi-sex που έχουν φέρει εδω μέσα
 

Xartinos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
456
Like
1
Πόντοι
1
Υπάρχει κανείς στην Ελλάδα που να θελήσει να γαμήσει και να μη βρει;;;;;
Τότε γιατί μερικοί χτυπιέστε έτσι για τις Ελληνίδες;;;;;
Ο μόνος λόγος που μου πάει στο μυαλό είναι ότι ζητάτε "Σχεσάρες" και "Γάμους".
Γιατί ρε μάγκες, αφου να γαμήσουμε έχουμε,
γιατί τόσος λόγος τελικά!!!
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Ειμζ......αν και δεν ειπα αυτο στα προηγουμενα μου ποστ και προφανως δεν μπορεις να καταλαβεις την ειρωνια μου στο ποστ με την μερσεντες (εξ ου και το τει αιγελω κτλ κτλ κτλ) οφειλω να σου πω οτι εγω προσωπικα δεν ενδιαφερομαι για το αν εχει βγαλει τει αιγαλεω ή εθνικο μετσοβιο αλλα με απασχολει το επιπεδο του αντρα αυτου να ειναι ιδιο ή καλυτερο απο το δικο μου........μπορει να το κανει αυτο και να ειναι μπετατζης? ας προσελθει....ποσως με απασχολει :)
 

Xartinos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
456
Like
1
Πόντοι
1
Mounitsa φαίνεσαι δύσκολη γκομενίτσα,
και είσαι πραγματική πρόκληση για κάθε υποψήφιο καμάκι!
Μακάρι να βρεθεί μία σαν και σένα στο δρόμο μου,
για να ασκήσω και να βελτιώσω την τέχνη μου!
Με την ωριμότητα που μιλάς και φέρεσαι θα έδινα ένα 30% να σε φάω,
και ένα 70% να αποτύχω!
Είσαι κοπέλα για σεμινάριο καμακίου!
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
16
Mounitsa φαίνεσαι δύσκολη γκομενίτσα,
και είσαι πραγματική πρόκληση για κάθε υποψήφιο καμάκι!


καμμια ελλεεινιδα δεν αποτελει προκληση για ενα καμακι που σεβεται τον εαυτο του! :rockon:
 

dimis2500

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2006
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
Διαβάζοντας τον τίτλο του θέματος μου ήρθε στο μυαλό κάτι που διάβασα χθες!
[URL unfurl="true"]http://sxeseis.gr/viewthread.php?tid=19539[/url].
Εγώ λέω πως προφανώς τα πρότυπα καλά κρατούν την σήμερον ημέρα, αλλά κάπου έχει δίκιο κι αυτό το άρθρο!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom