Νέα

«Γκομενο-Παγίδες». Ποιά είναι η «καλύτερη»;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα 70Silencer
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 64K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Ποια θεωρείτε ότι είναι η καλύτερη γκομενο-παγίδα;

  • Αυτοκίνητο

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Μηχανή

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Σκάφος-Κότερο

    Ψήφοι: 2 16,7%
  • Εξοχικό-Villa (πισίνα, τζακούζι κλπ.)

    Ψήφοι: 3 25,0%
  • Ντύσιμο

    Ψήφοι: 1 8,3%
  • Επάγγελμα

    Ψήφοι: 1 8,3%
  • Πολλά "Ευρώπουλα"

    Ψήφοι: 3 25,0%
  • Σκύλος-Γάτα (ή άλλο κατοικίδιο)

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Να είσαι ο εαυτός σου !!!!!

    Ψήφοι: 1 8,3%
  • Μια άλλη Γκόμενα !!!!!!!!!!!

    Ψήφοι: 1 8,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    12

beavis

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
583
Like
2
Πόντοι
6
προφανως ο whitey εννοει μουναρα γκομενα καποια φιλη που να του κανει πλατες  ;)  ολοι μας εχουμε χρησιμοποιησει φιλες στο παρελθον μεγαλη γκομενοπαγιδα
 

elenaxxx

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
η καλυτερη γκομενοπαγιδα ειναι να βγαζεισ συνεχοια απο την τσεπη 500 αρικα.ξερετε ποσοι κυκλοφορουν εκει εξω με αυτοκινητα,σπιτια ,κοτερα χρεωμενα σε τραπεζουλεσ.αρα τι να λεει.και πανω απο αλλα η best of the best γκομενοπαγιδα ειναι να εχεισ παιδεια :-*
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
εαν δεν υπηρχαν οι γυναικες, ολα τα λεφτα του κοσμου δεν θα ειχαν καμοια αξια. και ποιος το ειπε αυτο??? αριστοτελης ωνασης κυριοι!!!!
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235
Ειδον,ηλθον και απηλθον / δεν θα καταλαβατε τι εννοω αλλα καταλαβαινω πολυ καλα εγω και αρκει / καληνυχτα Ελληνιδες γκομενο-παγιδες
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235
Oχι το σωστο ειναι : ηλθον,ειδον,κατεκτησον και απηλθον ΘΟΥ - ΒΟΥ .....
 

punter

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2007
Μηνύματα
2.048
Like
9
Πόντοι
16
επειδη το τιτλος ειναι «Γκομενο-Παγίδες». Ποιά είναι η «καλύτερη»; κ οχι τη ειναι σωστο κ τι οχι θα απαντησω στο πρωτο..

Κατα τας γραφας η καλυτερη γκομενοπαγιδα ειναι σχετικη...

αναλογα ποιες γκομενες θες να ριξεις.. Βεβαια μια F40-50-60, Porsche, κλπ ειναι για ολα τα κυβικα.

Η καλυτερη παγιδα για ολα τα κυβικα πάλι ειναι το μπλα μπλα. Η το εχεις ή δεν το εχεις φιλοι μου.

Mε το ηχοσυστημα θα πας να ριξεις απο 15-20 χρονων (Μπουρναζι style)
Με το παπακι Γυμνασιο-Λυκειο κατασταση
Με το ξι.αμα το τουμπανοφτιαγμενο πας σε καμμενα κοριτσακια που νομιζουν οτι μπαινουνε σε Φερραρι
Με το ωραιο ξι.αμα πιστευω δεν ριχνεις καμια ετσι απλα γιατι δεν το μυριζουνε, εκτος κ αμα στην πασαρουνε(παρεα κλπ.)
Με τα φραγκα δεν νομιζω να τα κοιτανε τοσο γιατι οι ελλεεινιδες εχεις δεν εχεις φραγκα θα σε αρμεξουνε θες δεν θες  :headbang: :headbang:
Με την βερα στο δεξι πας για ΜΙLF μετα.. Γιατι ως γνοστων οι γυναικες θελουνε να φανε τον αντρα της αλλης.


Παντα υπαρχουνε κ οι εξερεσεις γιατι αλλιως η ζωη θα ητανε μονοτονη.

Μην λετε μαλακιες, κ πατε σε φασεις αμα ειχα 500 εκ. τοτε θα μαμουσαμ αμα, αμα, αμα...!!  

η εισαι η δεν εισαι....
 

polemistis

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
1.162
Like
6
Πόντοι
16
η καλυτερη γκομενοπαγιδα ειναι να βγαζεισ συνεχοια απο την τσεπη 500 αρικα.ξερετε ποσοι κυκλοφορουν εκει εξω με αυτοκινητα,σπιτια ,κοτερα χρεωμενα σε τραπεζουλεσ.αρα τι να λεει.και πανω απο αλλα η best of the best γκομενοπαγιδα ειναι να εχεισ παιδεια :-*

:grin: Πάντως για να λέμε και του στραβού το δίκιο κότερα με δανεικά δεν αγοράζεις, με 500άρικα δεν λέει να κυκλοφορείς γιατί δεν τα δέχεται σχεδόν κανένας και με την παιδεία γκόμενα δεν βγάζεις (άσε που μπορεί να στραβώσει νομίζοντας ότι την δουλεύεις αν πιάνει τα μισά από ότι λες).
 

sargiris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2006
Μηνύματα
724
Κριτικές
8
Like
762
Πόντοι
366
επειδη το τιτλος ειναι «Γκομενο-Παγίδες». Ποιά είναι η «καλύτερη»; κ οχι τη ειναι σωστο κ τι οχι θα απαντησω στο πρωτο..

Κατα τας γραφας η καλυτερη γκομενοπαγιδα ειναι σχετικη...

αναλογα ποιες γκομενες θες να ριξεις.. Βεβαια μια F40-50-60, Porsche, κλπ ειναι για ολα τα κυβικα.

Η καλυτερη παγιδα για ολα τα κυβικα πάλι ειναι το μπλα μπλα. Η το εχεις ή δεν το εχεις φιλοι μου.

Mε το ηχοσυστημα θα πας να ριξεις απο 15-20 χρονων (Μπουρναζι style)
Με το παπακι Γυμνασιο-Λυκειο κατασταση
Με το ξι.αμα το τουμπανοφτιαγμενο πας σε καμμενα κοριτσακια που νομιζουν οτι μπαινουνε σε Φερραρι
Με το ωραιο ξι.αμα πιστευω δεν ριχνεις καμια ετσι απλα γιατι δεν το μυριζουνε, εκτος κ αμα στην πασαρουνε(παρεα κλπ.)
Με τα φραγκα δεν νομιζω να τα κοιτανε τοσο γιατι οι ελλεεινιδες εχεις δεν εχεις φραγκα θα σε αρμεξουνε θες δεν θες  :headbang: :headbang:
Με την βερα στο δεξι πας για ΜΙLF μετα.. Γιατι ως γνοστων οι γυναικες θελουνε να φανε τον αντρα της αλλης.


Παντα υπαρχουνε κ οι εξερεσεις γιατι αλλιως η ζωη θα ητανε μονοτονη.

Μην λετε μαλακιες, κ πατε σε φασεις αμα ειχα 500 εκ. τοτε θα μαμουσαμ αμα, αμα, αμα...!! 

η εισαι η δεν εισαι....

+1.000.000
 

litle cat boy

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2006
Μηνύματα
94
Like
1
Πόντοι
0

Εγώ ρε παιδία στο θέμα αμάξι είχα κάνει μια πολύ μεγάλη πουστιά
Είχα πει σε μια ..χρονη σε ένα τσατ που γνώρισα   ότι είχα  αμάξι  mersedes μόνο που ήταν διαλυμένο γιατί το είχα   τρακάρει και καλά…  ακόμα  την πηδάω  και δεν της το έχω πει ότι δεν έχω αμάξι   ακόμα νομίζει πως είναι στο συνεργείο  …λίγο πσιλοπουστια …….
 

paterjohn

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2007
Μηνύματα
603
Like
0
Πόντοι
6
στην ζωη μου ειχα Αυτοκίνητα οπως πορσε φεραρι , και αλα πουδεν θυμαμαι  Μηχανή ? τις γρηγοροτερες 1000αρες παντα . Εχω 2 Σκάφη 1 80 ποδια και 1 45. Εξοχικό μυκονο φυσικα με πισίνα, τζακούζι κλπ  Ντύσιμο? τι γυμνος? αυτονοτα τα γαμηστεροτερα ντυσιματα .  Επάγγελμα που εγγυαται φυσικα πολλαπολλα Πολλά "Ευρώπουλα"  
Σκύλους γατες παπαγαλους αλβανους...μεχρι και κορκοδειλο εχω στην μυκονο   και ειμαι ο εαυτός μου . ΕΓΩ Μια άλλη Γκόμενα ??????????? ΟΣΕς θελω . ΟΜΩΣ ΔΕΝΘΕΛΩ αλλες γκομενες . ΘΕΛΩ την πουτανα μου. μια . μονοτονα . η εχουμε ΑΡΧΕΣ η δεν εχουμε.
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Εγώ ρε παιδία στο θέμα αμάξι είχα κάνει μια πολύ μεγάλη πουστιά
Είχα πει σε μια 16χρονη σε ένα τσατ που γνώρισα  ότι είχα  αμάξι  mersedes μόνο που ήταν διαλυμένο γιατί το είχα  τρακάρει και καλά…  ακόμα  την πηδάω  και δεν της το έχω πει ότι δεν έχω αμάξι  ακόμα νομίζει πως είναι στο συνεργείο  …λίγο πσιλοπουστια …….

Δηλαδη ολο το υπολοιπο σου στυλ (ντυσιμο, τροπος ομιλιας, εξοδοι κτλ κτλ κτλ) παραπεμπουν σε κατοχο μερσεντες? γιατι μαλλον για ουφο το κοβω το κοριτσακι :2funny:

εμενα βεβαια ο αδερφος μου μια φορα ειχε ριξει γκομενα απλα διαβαζοντας τον επενδυτη.....τον κοζαρε αυτη και αρχισε να της λεει μουφαρα οτι ειναι χρηματιστης κτλ κτλ κτλ και αυτη τα χαψε....χαχαχαχαχαχαχα









 

Επισκέπτης
Εγώ ρε παιδία στο θέμα αμάξι είχα κάνει μια πολύ μεγάλη πουστιά
Είχα πει σε μια 16χρονη σε ένα τσατ που γνώρισα  ότι είχα  αμάξι  mersedes μόνο που ήταν διαλυμένο γιατί το είχα  τρακάρει και καλά…  ακόμα  την πηδάω  και δεν της το έχω πει ότι δεν έχω αμάξι  ακόμα νομίζει πως είναι στο συνεργείο  …λίγο πσιλοπουστια …….


χαχαχαχαχαχ respect απλα!
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Δηλαδη ολο το υπολοιπο σου στυλ (ντυσιμο, τροπος ομιλιας, εξοδοι κτλ κτλ κτλ) παραπεμπουν σε κατοχο μερσεντες?

Δηλαδή σε τι διαφέρει ο κάτοχος merc από τον κάτοχο peugeot? Μιλάει 5 γλώσσες, φοράει στολή batman και βγαίνει στη Mallorca?
Α ρε κορόιδο...
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Σιγουρα δεν ειναι 18 χρονων στο ΤΕΙ αιγαλεω κανοντας τρακα 10 ευρω για να πιει τον καφε του και πιθανον να μη χρησιμοποιει τη λεξη μουνι, μαλακας, γκομενα, γαυρος, σουβλακια ανα πεντε δευτερολεπτα (μπροστα στις γκομενες....οι κολλητοι ειναι αλλη ιστορια) :)

εγω τουλαχιστον αν εβλεπα ενα τετοιο ατομο να μου μιλαει για μερσεντες θα ημουν καχυποπτη...γενικα εαν μου μιλαγε καποιος για το αμαξι του θα ημουν καχυποπτη :2funny:
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Σιγουρα δεν ειναι 18 χρονων στο ΤΕΙ αιγαλεω κανοντας τρακα 10 ευρω για να πιει τον καφε του και πιθανον να μη χρησιμοποιει τη λεξη μουνι, μαλακας, γκομενα, γαυρος, σουβλακια ανα πεντε δευτερολεπτα (μπροστα στις γκομενες....οι κολλητοι ειναι αλλη ιστορια) :)

εγω τουλαχιστον αν εβλεπα ενα τετοιο ατομο να μου μιλαει για μερσεντες θα ημουν καχυποπτη...γενικα εαν μου μιλαγε καποιος για το αμαξι του θα ημουν καχυποπτη :2funny:

Οι κατοχοι μερτσεντε ειναι οι χειροτεροι ψωμολυσσες και γλιτσες.

Μην προσπαθησουμε να τον θεοποιησουμε επειδη εχει ενα αμαξι το οποιο θα εχει παρει με 5-6 δανεια και το πηρε μπας και σταυρωσει καμια γκομενα γιατι χωρις αμαξι δεν παιζει να γαμησει ποτε του.
 

DarkAngelOfStrips

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
505
Like
1
Πόντοι
6
Να σας πω την άποψή μου. Αν είναι να γαμήσεις απλώς, τι σημασία έχει? Αντί να κάθεσαι να ασχολείσαι, παίρνεις ένα merc, αν μπορείς, και όλα είναι σαν καινούργια. Για άλλο, ισχύουν άλλα πράγματα
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Αν ειναι να ειμαι τοσο απεγνωσμενος ωστε να παρω αμαξι για να γαμαω, και μαλιστα μερτσεντε, τοτε κλαφτα χαραλαμπε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom