Νέα

Γιωργάκης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα palermo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 30K
  • Εμφανίσεις 742K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Θα οδηγηθει η ελλαδα σε προωρες εκλογες το 2011?

  • Ναι

    Ψήφοι: 165 36,7%
  • Οχι

    Ψήφοι: 108 24,0%
  • Θα χρεωκοπήσουμε

    Ψήφοι: 177 39,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    450

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
είσαι και ψευτούλης....
δεν ήταν όλο τη νησί πράσινο το 04 και το 07.....

μ αρέσει που λες τους ΨΗΦΙΖΕΣ.... ΟΦΑ να γλιτώσουμε τις παράπλευρες ψωλές.....
κλάψε.......
το διαβατήριο το κρατάω για να κάνω πλάκα με κάτι νούμερα σαν και σένα στις εκλογές........ :grin: :grin: :grin:
ΠΑΣΟΚ θέλεις. Νου δου θα ρίχνω.
Νου ΔΟΥ θέλεις ΠΑΣΟΚ θα ρίχνω.....
Ε είσαι τελειωμένος. Ξεστραβώσου
Το 2007 μόνο που πήρε το νομό Ρεθύμνης. Αν και....  :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Το διαβατήριο δεν σου χρειάζεται πλέον.
Άσε που μπορεί τύχει και τίποτα αύριο μεθαύριο. Φαντάσου τώρα να γίνει καμιά επιστράτευση και να πρέπει να τρέχεις στην πρεσβεία να το παίζεις αρρωστάρης. Αφού δεν υπάρχει περίπτωση να έρθεις. Κάτσε εκεί αλλά παρέδωσε το κιόλας. 11000000 είμαστε, ένας μαλάκας λίγοτερος δεν θα μας βλάψει  :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Προσωπική μου άποψη είναι πως έφυγες γιατί σε κυνηγούσε η δικαιοσύνη και όχι για να βρεις την ηρεμία σου. Αλλά πρόβλημά σου ρε αδερφέ.

Ξέρεις πόσο θα ήθελα να είμαι ο Χριστοφοράκος τώρα;  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:

Αλλα δυστυχώς δεν είχα το στομάχι για αρχιλαμόγιο........ :grin:

Κατά τα λοιπά δέχομαι αιτήσεις για μετανάστευση... Ειδικά από τον μόρτη τώρα που θα βγει ο θλιβερός...  :2funny:
Για τον μοικάνο που είναι καλό παιδί έχω ένα σχέδιο μέσα-εξω...
Επειδή με κυνηγάει η ελληνική δικαιοσύνη θα είναι ο αντιπρόσωπός μου εν Ελλάδι..... :boobies:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Ε είσαι τελειωμένος. Ξεστραβώσου
Το 2007 μόνο που πήρε το νομό Ρεθύμνης. Αν και....  :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Το διαβατήριο δεν σου χρειάζεται πλέον.
Άσε που μπορεί τύχει και τίποτα αύριο μεθαύριο. Φαντάσου τώρα να γίνει καμιά επιστράτευση και να πρέπει να τρέχεις στην πρεσβεία να το παίζεις αρρωστάρης. Αφού δεν υπάρχει περίπτωση να έρθεις. Κάτσε εκεί αλλά παρέδωσε το κιόλας. 11000000 είμαστε, ένας μαλάκας λίγοτερος δεν θα μας βλάψει  :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman:
μ αρέσει που με λες τελειωμνένο και μου ποστάρεις το νησί με το νομό ρεθύμνης μπλέ, δλδ το 25% της νήσου...
η φούντα φέτος πρέπει στη νήσο λόγω κλίματος να είναι σπέσιαλ...... :uglystupid:

οσο και να χτυπιέσαι δεν το παραδίδω......  :boobies: :boobies:
στην επιστράτευση θα με παρακαλάτε να σας παραχωρήσω ντιβάνι να κοιμάστε.  :dancing: γιατί να τρέχω στην πρεσβεία; Υπάρχουν στρατολογικά στο εξωτερικό και δεν το γνωρίζω  :2funny:

Ε ρε πίκρα που έχει πέσει στην πατρίδαααααααααααααααααααααααααα  :sunglasses:
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
έχετε ξεφύγει λέμεεεεεεε..................... :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

ψηφίστε ΒΕΡΓΗ ρεεεεεε...μα την τσουτσού έξω ο μάγκας....... :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1:
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
μ αρέσει που με λες τελειωμνένο και μου ποστάρεις το νησί με το νομό ρεθύμνης μπλέ, δλδ το 25% της νήσου...
η φούντα φέτος πρέπει στη νήσο λόγω κλίματος να είναι σπέσιαλ...... :uglystupid:

οσο και να χτυπιέσαι δεν το παραδίδω......  :boobies: :boobies:
στην επιστράτευση θα με παρακαλάτε να σας παραχωρήσω ντιβάνι να κοιμάστε.  :dancing: γιατί να τρέχω στην πρεσβεία; Υπάρχουν στρατολογικά στο εξωτερικό και δεν το γνωρίζω  :2funny:

Ε ρε πίκρα που έχει πέσει στην πατρίδαααααααααααααααααααααααααα  :sunglasses:
25% της έκτασης, ναι. Του πλυθησμού οχι.
Μια φορά πάντως στα 30 χρόνια δικαιολογείται η αλλαξοκωλιά  :grin: :grin: :grin:
Κόψε την  :jerking: :jerking: :jerking:, κοτζάμ μεγαλοστέλεχος είσαι.

Μην το επιστρέψεις βρε μαλάκα, σιγά μην κάτσω να σκάσω.
Κράτα το να θυμάσαι οτι κάποτε είχες αγαθές προθέσεις για το μέλλον μιας χώρας.
Αλλά δεν πάλεψες, έφυγες  :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
έχετε ξεφύγει λέμεεεεεεε..................... :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

ψηφίστε ΒΕΡΓΗ ρεεεεεε...μα την τσουτσού έξω ο μάγκας....... :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1:

ασε με ρε μαλάκα να τους πριζώνω....
τέτοια πίκρα στην Ελλάδα έχω να συναντήσω από το 80.....

και μην ξεχνάς... Είμαι ένας φυγόδικος φυγόποινος που κατέληξα στη Ρωσσία για να γλιτώσω από το διεθνές ένταλμα σύλληψης της Ιντερπόλ......... :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:

Μοικάνεεεεεεεεεεεεεεεεεεε  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

να σαι καλά ρε πάντα ........ :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:

 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Ούτε το ένα, ούτε το άλλο.
Για όποιον κερδίσει τις εκλογές.
Διαβάζουμε www.tovima.gr/default.asp?pid=2&ct=16&artId=287036&dt=06/09/2009]εδώ[/url] και πιο συγκεκριμένα στην τέταρτη παράγραφο τα σοφά λόγια του Αλμαμούνια.
δεν κατάλαβα πού διαφωνεί αυτό με την επιλογή 1 που έγραψα.
Καμμένη γη.
Απλά τώρα θα έχει και βάση το επιχείρημα.
Όσο για το μέλλον της Ελλάδας, το έχω ξαναγράψει. Σε μια πενταετία θα ψάχνουμε όλοι να φύγουμε από εδώ. Πίστευα πως θα ήτανε 10ετία αλλά βλέποντας την κατάσταση ειδικά σε Βουλγαρία-Ρουμανία που ταξιδεύω λόγω δουλειάς, κατάλαβα πως είναι πολύ λιγότερα τα ψωμιά μας.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
25% της έκτασης, ναι. Του πλυθησμού οχι.
Μια φορά πάντως στα 30 χρόνια δικαιολογείται η αλλαξοκωλιά  :grin: :grin: :grin:
Κόψε την  :jerking: :jerking: :jerking:, κοτζάμ μεγαλοστέλεχος είσαι.

Μην το επιστρέψεις βρε μαλάκα, σιγά μην κάτσω να σκάσω.
Κράτα το να θυμάσαι οτι κάποτε είχες αγαθές προθέσεις για το μέλλον μιας χώρας.
Αλλά δεν πάλεψες, έφυγες :birdman:

ΚΟΚΟΚΟ ΚΟΚΟΚΟ.

ΓΙΩΤΑ ΓΙΩΤΑ ΖΩΗ ΚΑΙ ΚΟΤΑ .......  :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
μ αρέσει που με λες τελειωμνένο και μου ποστάρεις το νησί με το νομό ρεθύμνης μπλέ, δλδ το 25% της νήσου...
η φούντα φέτος πρέπει στη νήσο λόγω κλίματος να είναι σπέσιαλ...... :uglystupid:

οσο και να χτυπιέσαι δεν το παραδίδω......  :boobies: :boobies:
στην επιστράτευση θα με παρακαλάτε να σας παραχωρήσω ντιβάνι να κοιμάστε.  :dancing: γιατί να τρέχω στην πρεσβεία; Υπάρχουν στρατολογικά στο εξωτερικό και δεν το γνωρίζω  :2funny:

Ε ρε πίκρα που έχει πέσει στην πατρίδαααααααααααααααααααααααααα  :sunglasses:
στρακοφλωρακο προσεχε με τον συντεκνο γιατι στο χαλουμονησο εχει 100.000 ρωσακια..αντε μην σου στειλω τιποτε τσετσενους & σε στελνουν πισω στην μητερα πατριδα σε δοσεις-τεμαχια..
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Όσο για το μέλλον της Ελλάδας, το έχω ξαναγράψει. Σε μια πενταετία θα ψάχνουμε όλοι να φύγουμε από εδώ. Πίστευα πως θα ήτανε 10ετία αλλά βλέποντας την κατάσταση ειδικά σε Βουλγαρία-Ρουμανία που ταξιδεύω λόγω δουλειάς, κατάλαβα πως είναι πολύ λιγότερα τα ψωμιά μας.

εμένα λοιπόν γιατί μου τη λέτε που έφυγα;
Μιλάμε παράνοια είστε ρε, αλλά να είστε καλά να με διασκεδάζετε πάντα έτσι.....

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
απλα θελει να ειναι αισιοδοξος οτι αμεσα θα ξεναγινει κυβερνηση η ΝΔ
δεν μας λεει ομως γιατι αυτο θα ηταν καλο
ρε σεις..να διαβάζετε ξέρετε; ή δεν περάσατε από δημοτικό; πού είδες να είπα πως θέλω να ανέβει η ΝΔ;

το ξένη κυβέρνηση που έγραψα σου λέει κάτι ή σου έκανε κόπο να το διαβάσεις;
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
στρακοφλωρακο προσεχε με τον συντεκνο γιατι στο χαλουμονησο εχει 100.000 ρωσακια..αντε μην σου στειλω τιποτε [size=24pt]τσετσενους[/size] & σε στελνουν πισω στην μητερα πατριδα σε δοσεις-τεμαχια..

στείλε στείλε να έχω αντάρτες να αντιμετωπίσω τους Ζαγοριανούς και τους Εισαγγελείς που θα στείλουν για να με εκδόσουν στην Ελλάδα......
:grin: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
το ξένη κυβέρνηση που έγραψα σου λέει κάτι ή σου έκανε κόπο να το διαβάσεις;

και το 67 ξένη κυβέρνηση είχαμε αλλά εσύ μας είχες πει παλαιότερα ότι η χούντα έγινε λόγω πολιτικής αστάθειας ....... και ότι ήσουν εναντίον της χούντας.  :helpplea:
 

Επισκέπτης
στείλε στείλε να έχω αντάρτες να αντιμετωπίσω τους Ζαγοριανούς και τους Εισαγγελείς που θα στείλουν για να με εκδόσουν στην Ελλάδα......
:grin: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
επιστρεφω σε λιγο..
μεχρι τοτε φροντισε να εχεις αφησει μερικους & για εμενα..
Υ.Γ Milica Dabovic
το νεο αποκτημα της ομαδας μπασκετ του παλαιου φαληρου
 

Συνημμένα

  • Milica Dabovic.jpg
    Milica Dabovic.jpg
    58,1 KB · Εμφανίσεις: 30
  • Milica Dabovic00.jpg
    Milica Dabovic00.jpg
    20,2 KB · Εμφανίσεις: 28
  • dabovic_milica_fhm_didele.jpg
    dabovic_milica_fhm_didele.jpg
    49,3 KB · Εμφανίσεις: 16

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Ποιος το έκανε αυτό;

εγώ..... [size=24pt]Ο ΦΥΓΟΠΟΙΝΟΣ ΦΥΓΟΔΙΚΟΣ ΥΠΑΝΘΡΩΠΟΣ ΛΙΠΟΤΑΚΤΗΣ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΠΟΥ ΚΡΥΒΟΜΑΙ ΣΤΙΣ ΡΩΣΣΙΚΕΣ ΜΟΥΝΟΣΤΕΠΕΣ [/size]μέχρι να αλλάξει η κυβέρνηση [size=24pt]ΚΑΙ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΕΞΟΥΣΙΑ[/size].......

:uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
:think: :think: :think: :think: :think:
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
πλέ σταμάτα να μας καβλώνεις...
έχουμε σοβαρή πολιτική συζήτηση...  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
δεν κατάλαβα πού διαφωνεί αυτό με την επιλογή 1 που έγραψα.
Καμμένη γη.
Απλά τώρα θα έχει και βάση το επιχείρημα.
Όσο για το μέλλον της Ελλάδας, το έχω ξαναγράψει. Σε μια πενταετία θα ψάχνουμε όλοι να φύγουμε από εδώ. Πίστευα πως θα ήτανε 10ετία αλλά βλέποντας την κατάσταση ειδικά σε Βουλγαρία-Ρουμανία που ταξιδεύω λόγω δουλειάς, κατάλαβα πως είναι πολύ λιγότερα τα ψωμιά μας.
Τα κεφάλια μέσα για δουλειά και αλλάγες πιστεύω οτι λέει ο Αλμαμούνιας.
Ούτε τα ρίχνουμε στους προηγούμενους, ούτε στους επόμενους.
Δες επίσης και τον τίτλο του άρθρου.
Προεκλογικά, με το ΠΑΣΟΚ να έχει μεν προβάδισμα, χωρίς ακόμα να έχουν παρουσιάσει τα προγράμματα τους τα κόμματα (διάλλειμα για  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :jerking: ) προεξοφλεί τριετή λιτότητα.
Μάλλον που το Υπουργείο Οικονομίας έχει ήδη τον Υπουργό του.  :grin: :grin: :grin: :grin:
Όποιος μαλάκας και αν κερδίσει.

εμένα λοιπόν γιατί μου τη λέτε που έφυγα;
Μιλάμε παράνοια είστε ρε, αλλά να είστε καλά να με διασκεδάζετε πάντα έτσι.....

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Εσύ μας έπρηξες τα αρχίδια και δεν παραδίδεις και το γαμωδιαβατήριο.
Σιγά να μην στη χαρίσουμε κιόλας.
Κλάααααααααααααααααααααααάψε, αλλά δε σε θέμε πια  :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
επιστρεφω σε λιγο..
μεχρι τοτε φροντισε να εχεις αφησει μερικους & για εμενα..
Υ.Γ Milica Dabovic
το νεο αποκτημα της ομαδας μπασκετ του παλαιου φαληρου
ωρε μουναρος....αμα βγει η νδ θα φερουν κι αλλες τετοιες λες; :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom