Νέα

Γιωργάκης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα palermo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 30K
  • Εμφανίσεις 742K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Θα οδηγηθει η ελλαδα σε προωρες εκλογες το 2011?

  • Ναι

    Ψήφοι: 165 36,7%
  • Οχι

    Ψήφοι: 108 24,0%
  • Θα χρεωκοπήσουμε

    Ψήφοι: 177 39,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    450

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
επιστρεφω σε λιγο..
μεχρι τοτε φροντισε να εχεις αφησει μερικους & για εμενα..
Υ.Γ Milica Dabovic
το νεο αποκτημα της ομαδας μπασκετ του παλαιου φαληρου
Πολύ καλό, μόνο που είναι από πίσω σαν εργόχειρο. :headbang:

πλέ σταμάτα να μας καβλώνεις...
έχουμε σοβαρή πολιτική συζήτηση...  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Ποια πολιτική συζήτηση? :rolleyes:
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
Οταν δεν υπάρχουν επιχειρήματα, βρίζουμε οσους ΜΠΟΡΕΣΑΝ και βρηκαν εργασία στο εξωτερικό

Φανταζομαι οτι όσοι βρίζουν ειχαν πολλές ευκαιρίες καρριέρας εκτός ελλάδος αλλα επέλεξαν να μεινουν εδω

Α λα γεωργατος

Με ανακουφιση ειδα παντως οτι η πρωην δημαρχος αθηναιων και αποτυχημένη υπεξ, δηλωσε σημερα οτι

"εκτιμά ότι οι Έλληνες θα εμπιστευθούν ξανά τον Κώστα Καραμανλή και τη ΝΔ"

Μπορει να κανει τη δήλωση αυτή ο μπαμπας της;
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Πολύ καλό, μόνο που είναι από πίσω σαν εργόχειρο. :headbang:

Ποια πολιτική συζήτηση? :rolleyes:

ρε μαλάκα τι θα ψηφίσεις εσύ; θα κάνει λες αυτοδυναμία ο θλιβερός να μποροέσω και γω επιτέλους να επαναπατριστώ;
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Οταν δεν υπάρχουν επιχειρήματα, βρίζουμε οσους ΜΠΟΡΕΣΑΝ και βρηκαν εργασία στο εξωτερικό

Φανταζομαι οτι όσοι βρίζουν ειχαν πολλές ευκαιρίες καρριέρας εκτός ελλάδος αλλα επέλεξαν να μεινουν εδω

Α λα γεωργατος

Με ανακουφιση ειδα παντως οτι η πρωην δημαρχος αθηναιων και αποτυχημένη υπεξ, δηλωσε σημερα οτι

"εκτιμά ότι οι Έλληνες θα εμπιστευθούν ξανά τον Κώστα Καραμανλή και τη ΝΔ"

Μπορει να κανει τη δήλωση αυτή ο μπαμπας της;
αυτή μπορεί να την κάνει επειδή ξέρει ότι λέμε και καμμιά μαλακία να περνά η ώρα....... :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
το κομμα της νδ εχασε την εξουσία

απώλεσε επισης καθε ηθικό πλεονέκτημα το οποιο διεκδικουσε

παραδίδει κατεστραμμένη τη χώρα

Σε σχέση με την κατασταση της ελλάδας το 2003, ειμαστε καλύτερα σήμερα;

Παρακαλώ δικαιολογείστε με στοιχεία και επιχειρήματα τη θέση σας

αλλιως βριστε, θα καταλάβουμε

 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
χαχα έχω βρει άλλες γκόμενες καλύτερες..... :grin: :birdman: :dancing:
:think: :think: :think: :think: :think: :think:
Μάλλον εννοείς οτι αλλού έγινες γιοσουφάκι άλλου.
Δικαίωμα σου αδερφέ.
Το διαβατήριο  :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman:

Οταν δεν υπάρχουν επιχειρήματα, βρίζουμε οσους ΜΠΟΡΕΣΑΝ και βρηκαν εργασία στο εξωτερικό

Φανταζομαι οτι όσοι βρίζουν ειχαν πολλές ευκαιρίες καρριέρας εκτός ελλάδος αλλα επέλεξαν να μεινουν εδω

Α λα γεωργατος
Μην μπερδεύεσαι. Δε νομίζω οτι βρίζει κανείς αυτούς που δουλεύουν έξω.
Μάλλον αυτούς που είναι μόνο λόγια, αλλά απο ασφαλή αποστάση.
Ελάτε πίσω στα ζόρια και προσπαθήστε με τους υπόλοιπους.
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
Περσονακο, για πες μου σε παρακαλω , θεωρεις σοβαρο τον πολιτικο κυκλο του Τσαντ που θυμουνται τη χωρα μονο για να λαμογησουν?(νεο ρημα προερχομενο απο το "κυβερνησουν"), Που ητανε τοσο καιρο ολοι αυτοι οι πολιτικοι μεγιστανες? Βασουλες, Λαλιωτηδες, Ακηδες, Παγκαλοι, Μιλενες, Κουλουρηδες, και το λοιπο κακο συναπαντημνα του "ανανεωμενου" ΠΑΣΟΚ...... Μαλλον κρυβοντουσαν για να αποφυγουν την κριτικη της απαραδεκτης διακυβερνησης που ειχανε κανει επι χρονια μαζι με τον αρχηγο τους τον κατοχο του κληρονομικου χαρισματος του Πρωθυπουργου!

Δηλαδη θεωρεις σωστη λυση να φυγουνε οι αχρηστοι και να ξαναρθουνε οι λαμογιοαχρηστοι? Ποιο ειναι το πολιτικο παρελθον του γυιου της Μαργκαρετ με το οποιο εξασφαλιζεται η σωστη διακυβερνηση της χωρας απο εκεινον? Α το βρηκα, απο δω και περα για το καθετι θα κανει εκλογες....με εναν υποψηφιο..... για να τονωσει τη δημοκρατια! χαχαχα
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
:think: :think: :think: :think: :think: :think:
Μάλλον εννοείς οτι αλλού έγινες γιοσουφάκι άλλου.

όου γιες..... έχω καλύτερη σάουνα, καλύτερο κρεβάτι και περισσότερα ευεργετήματα......  :uglystupid:

κλάψεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε 


Μάλλον αυτούς που είναι μόνο λόγια, αλλά απο ασφαλή αποστάση.
Ελάτε πίσω στα ζόρια και προσπαθήστε με τους υπόλοιπους.

πριτςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς :badair:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Περσονακο, για πες μου σε παρακαλω , θεωρεις σοβαρο τον πολιτικο κυκλο του Τσαντ που θυμουνται τη χωρα μονο για να λαμογησουν?(νεο ρημα προερχομενο απο το "κυβερνησουν"), Που ητανε τοσο καιρο ολοι αυτοι οι πολιτικοι μεγιστανες? Βασουλες, Λαλιωτηδες, Ακηδες, Παγκαλοι, Μιλενες, Κουλουρηδες, και το λοιπο κακο συναπαντημνα του "ανανεωμενου" ΠΑΣΟΚ...... Μαλλον κρυβοντουσαν για να αποφυγουν την κριτικη της απαραδεκτης διακυβερνησης που ειχανε κανει επι χρονια μαζι με τον αρχηγο τους τον κατοχο του κληρονομικου χαρισματος του Πρωθυπουργου!

Δηλαδη θεωρεις σωστη λυση να φυγουνε οι αχρηστοι και να ξαναρθουνε οι λαμογιοαχρηστοι? Ποιο ειναι το πολιτικο παρελθον του γυιου της Μαργκαρετ με το οποιο εξασφαλιζεται η σωστη διακυβερνηση της χωρας απο εκεινον? Α το βρηκα, απο δω και περα για το καθετι θα κανει εκλογες....με εναν υποψηφιο..... για να τονωσει τη δημοκρατια! χαχαχα

οκ.....
αφού λοιπόν είμεθα σε αδιέξοδο (αν και εάν η Μιλένα γινόταν πρωθυπουργός τουλάχιστον οι μισοί θα βαράγανε μαλακία στα πρωθυπουργικά διαγγέλματα) περιμένω να μου πείτε τι να ψηφίσω τώρα πια που το κάνω από χόμπυ.....
:uglystupid: :dancing:
 

Επισκέπτης
μολις εφαγα & τωρα ακουω τον χοντρο απο την δεθ..
για να δουμε ποσοι μαγκες δημοσιοκαφροι υπαρχουν..
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
εγώ δεν είπα ότι πούλησα τίποτα... Είπα ότι ξεκίνησα απ το μηδέν......
Ρε μαλάκα τι πίνεις;
Αλλα γράφω άλλα διαβάζεις και τώρα μας γράφεις ότι μένω και Ρωσσία;  :uglystupid: :uglystupid:

Πολύ θα το ήθελα αλλά δεν μου έκατσε.....  :huh:

Ρε τι πίνεις; Ειλικρινά το ρωτάω;  :uglystupid: :grin:

Υ.Γ. η χώρα δε διώχνει κανέναν. Οι μαλάκες οι κάτοικοί της το κάνουν.  :pipa2:
θα μου πάρει ώρα....
αλλα θα ψάξω να το βρω και θα το κάνω παράθεση το ποστ σου.
οι τούμπες είναι ειδίκευσή σου.
Ούτε εγώ είπα πως μένεις ρωσία. Πού μένεις όμως; Άνθρωπος χωρίς πατρίδα....το τσαμένο.
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
Μην μπερδεύεσαι. Δε νομίζω οτι βρίζει κανείς αυτούς που δουλεύουν έξω.

Αναγνωση γνωρίζω εδω και πολλά χρόνια. Και επειδη τα γραπτα μενουν, θα σου πρότεινα να διαβασεις τι γραφτηκε 2-3 σελίδες πριν.

επισης, θα ηθελα να ενημερώσω οτι προσωπικά στ αρχίδια μου. οι γνωμες των περισσότερων απο εδω μέσα με αφηνουν αδιάφορο

Ελάτε πίσω στα ζόρια και προσπαθήστε με τους υπόλοιπους.  

Δυσκολο αυτό που προτείνεις. ανεφάρμοστο. Προσωπικά, αν παρατηρήσω οτι υπάρχει πολιτική βουλήση, οτι πανε φυλακη οι απατεώνες, οτι οι νόμοι εφαρμόζονται, οτι το συστημα υγειας εξελίσσεται, οτι το παιδί μου θα εχει παιδεία καλής ποιότητος, οτι υπάρχει αλληλοσεβασμός και ευγένεια, οτι επεσαν οι τιμες και οτι το κράτος και οι "πολίτες" σέβονται το περιβάλλον αντι να το καταστρέφουν τότε θα αφήσω αμέσως το πολιτισμένο κράτος στο οποιο εργαζομαι και θα έρθω εδω

αλλα μεχρι τότε, δεν υπαρχει περίπτωση να σπαταλήσω τη μια και μοναδική ζωή μου κυνηγώντας κάτι που δεν αλλάζει και να γυρίσω στα σκατα απο τα οποια με πολύ κόπο ξέφυγα
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
όου γιες..... έχω καλύτερη σάουνα, καλύτερο κρεβάτι και περισσότερα ευεργετήματα......  :uglystupid:
κλάψεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε 


πριτςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς :badair:
Α μωρή κάργια, σιγά σιγά τα βγάζεις στην φορά.
Βρήκες καλύτερο γαμιά και μας έχεις φλομώσει στην παπαριά.
Και πάλι όμως δικαίωμα σου. Δεν με αφορά η προσωπική σου ευχαρίστηση. Όπως θέλει ο καθένας την βρίσκει  :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman:

Το διαβατήριο όμως θα το επιστρέψεις. Να πάρεις την υπηκοότητα του γαμιά σου  :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
θα μου πάρει ώρα....
αλλα θα ψάξω να το βρω και θα το κάνω παράθεση το ποστ σου.
οι τούμπες είναι ειδίκευσή σου.
Ούτε εγώ είπα πως μένεις ρωσία. Πού μένεις όμως; Άνθρωπος χωρίς πατρίδα....το τσαμένο.

όπου γης πατρίς καραγκιοζάκο.......
ψάξε ψάξε.....
σ έχει αποτρελλάνει η νουδουλα και παραμιλάς..... γύρισε κι ο πλέ τώρα ΓΑΜΑΤΑ....
θα έχει πολύ κλάμαααααααααα.....
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Α μωρή κάργια, σιγά σιγά τα βγάζεις στην φορά.
Βρήκες καλύτερο γαμιά και μας έχεις φλομώσει στην παπαριά.
Και πάλι όμως δικαίωμα σου. Δεν με αφορά η προσωπική σου ευχαρίστηση. Όπως θέλει ο καθένας την βρίσκει  :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman:

Το διαβατήριο όμως θα το επιστρέψεις. Να πάρεις την υπηκοότητα του γαμιά σου  :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman:

αααχαχαχαχα....
κλάαααααααααααααααψεεε....
σας έχει κάνει τη ροδέλα ο κωστάκης χωνί........
:uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
οκ.....
αφού λοιπόν είμεθα σε αδιέξοδο (αν και εάν η Μιλένα γινόταν πρωθυπουργός τουλάχιστον οι μισοί θα βαράγανε μαλακία στα πρωθυπουργικά διαγγέλματα) περιμένω να μου πείτε τι να ψηφίσω τώρα πια που το κάνω από χόμπυ.....
:uglystupid: :dancing:

Περσονα πασχεις απο ελλειψη γουστου!
Εδω εχετε ολοκληρη Ευαρα στις ταξεις σας και καθεσαι και ασχολεισαι με την Μιλενα? Εισαι της αποψεως πως η γρια η κοτα εχει το ζουμι? γιατι εγω θα προτιμουσα στο δωματιο μου αφισα της Ευαρας με wet t-shirt να ιδρωνει για το καλο του τοπου! ;)
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
ρε μαλάκα τι θα ψηφίσεις εσύ; θα κάνει λες αυτοδυναμία ο θλιβερός να μποροέσω και γω επιτέλους να επαναπατριστώ;
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Είμαι μεταξύ Φιλελεύθερης Συμμαχίας & ΑΝΤΑΡΣΙΑ. :uglystupid: Δεν έχω ψηφίσει ποτέ ΠΑΣΟΚ, ΝΔ, ΚΚΕ - δεν πάει το χέρι με τίποτα. Μάλλον δε θα πάω ούτε τώρα - πάντως η εκτίμησή μου είναι αν μπουν οι Οικολόγοι στη Βουλή με 3% και δεν έχει αυτοδυναμία το ΠΑΣΟΚ, να κάνουν συνεργασία.

Η μεγαλύτερη πουτάνα του δημόσιου βίου που λέγεται Καρατζαφέρης μέχρι και με την ΕΠΕΝ θα έκανε συνεργασία προκειμένου να αποκτήσει λίγη δημοσιότητα παραπάνω. Το άτομο είναι σα τη Madonna - δεν το κάνει για τα λεφτά γιατί έχει πολλά. Δεν τους θέλει το ΠΑΣΟΚ βέβαια, αλλιώς μέσα ήταν η κωλο-φάρα. :jerking:

Η ΝΔ πάει για μεγάλη ήττα, όπως και ο ΣΥΡΙΖΑ. Αν γίνει αυτό, θα ανέβουν Οικολόγοι - ΚΚΕ - Λάος. Δεν ξέρω που ακριβώς είσαι στην Ευρώπη, πάντως μείνε εκεί. Εδώ είναι μόνο για ούζο στην Οία το καλοκαίρι. :dancing:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom