Νέα

Γιωργάκης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα palermo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 30K
  • Εμφανίσεις 742K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Θα οδηγηθει η ελλαδα σε προωρες εκλογες το 2011?

  • Ναι

    Ψήφοι: 165 36,7%
  • Οχι

    Ψήφοι: 108 24,0%
  • Θα χρεωκοπήσουμε

    Ψήφοι: 177 39,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    450

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
προφανώς λες ό,τι σου λέει το τιβι.
δεν απέρχεται - παραδίδει την πρωθυπουργία λόγω του οτι παραδέχτηκε την αποτυχία του.
Απερχεται για δύο κυρίως λόγους:
1. Επειδή ξέρει πως στο επόμενο διάστημα των 4-5 μηνών ό,τι αποφάσεις και να πάρει θα είναι επιζήμιες για το κόμμα του. Φεύγοντας τώρα αφήνει όλες τις δύσκολες αποφάσεις στο ΠΑΣΟΚ ελπίζοντας πως σε 4-5 μήνες θα μπορέσει  να αναστρέψει το κλίμα μέχρι τις ευρωεκλογές.
2. Επειδή δεν έχει νόημα είτε φύγει τώρα είτε στις προεδρικές. Τώρα όμως κάνει και μια ψευτοκάθαρση λέγοντας στους μπλεγμένους να μην ξανακατέβουνε με σκοπό να μας πει στις προεδρικές πως εκείνος έκανε αυτοκάθαρση στο κόμμα του ενώ το ΠΑΣΟΚ ήρθε πάλι στην εξουσία με τους ίδιους νοματαίους (τυπικά θα λέει αλήθεια, στην ουσία πάλι λόγια του αέρα)

Το ΠΑΣΟΚ από την άλλη έχει δύο δρόμους τακτικά:

Ή 1. θα πει πως η ΝΔ παρέδωσε καμμένη γη που προηγουμένως δεν την ήξεραν (παλιό καλό κόλπο) - αναρωτιέμαι όμως τώρα πώς και με τι στοιχεία κοντράρουνε τους υπουργούς που λένε τα δικά τους - που σημαίνει πως όλα τα ξέρουνε. Σε αυτή την περίπτωση θα βάλουνε κι άλλους φόρους κλπ - να μην ξεφεύγουμε από το εθνικό σπορ των φόρων.

Ή 2. θα μιλήσει για άνοιξη πια και διέξοδο από την κρίση και θα αρχίσει το "Τσοβόλα δώστα όλα πάλι" - αλήθεια αυτός πού χάθηκε;; Οπότε ξαφνικά στο τέλος της 4ετίας θα έχουμε μια ωραία ιστορία πάλι με μοχλευμένα αποτελέσματα ως συνήθως και με κάτι ανοίγματα ΝΑ μετά συγχωρήσεως.

Βασικά και στις δύο περιπτώσεις, πάλι η οικονομία χειρότερα θα πάει. Είτε σπέρνουνε χρήμα, είτε θερίζουνε, εκείνοι θα τρώνε. Οπότε...για τη μεσαία τάξη κυρίως και για τις κατώτερες τάξεις πάντα θα είναι μία από τα ίδια. Από την εποχή Ράλλη που μπορώ να θυμηθώ, δεν θυμάμαι να έχει περάσει χρόνος και ο επόμενος να είναι καλύτερος από τον προηγούμενο.

Στο concept της ΝΔ θα τη χαλάσει αν προτείνει ο Γιωργάκης κανά Σουφλιά για Πρόεδρο. Ή αν το ΠΑΣΟΚ επιλέξει τη δεύτερη επιλογή διακυβέρνησης για τους πρώτους 6 μήνες.


Και φυσικά σε όλα αυτά η απλή συνισταμένη είναι πως αυτή τη στιγμή με τις εκλογές όλα παγώνουνε για τουλάχιστον 3 μήνες οπότε μετά πάλι εκλογές - άλλοι 3 μήνες μίνιμουμ και μετά έχει ο Θεός.
φοβερή ανάλυση..........

ειλικρινά θέλω να δω πώς μια Νου Δου με διαρκείς εσωτερικές κόντρες, με 80-85 βουλευτές, με θέμα αντικατάσταδης Καραμανλή και με 5-6 μονάδες ήττα θα προκαλέσει ξανά εκλογές το Μάρτη και μάλιστα με το νέο νόμο που θα δίνει και ισχυρότερη αυτοδυναμία στο πρώτο κόμμα....
Πες μου μόνο τι πίνεις...........
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
τέρμα ο μισθός...... πες μας για τα μελλοντικά σου σχέδια στην πρασινοκρατούμενη κρατική μηχανή.

συμβιωση με τα θραδυδειλα εγωπαθη ανδρεικελα της ελληνικης πλεμπας...εχω συνηθισει
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Βρε επαναπατρισμό σου έταξαν και σκούζεις πάλι?
Μην ξεχνάς όμως οτι υποστήριζες και τον Άλεξ Τσίπρας όταν πρωτοεμφανίστηκε και σήμερα χαροπαλεύει να μπεί στην βουλή.
Κανόνισε γκαντεμόπαράωρε να ξαναβγεί η ΝΔουλα.
Επίσης, το χιλιαρικάκι δεν το έδωσες. Το διαβατήριο το κατέθεσες??
Κλάααααααααααααααααααάψε τώρα, όπως μόνο εσυ ξέρεις.  :birdman: :grin: :birdman: :grin: :birdman: :grin: :birdman: :grin: :birdman: :grin: :birdman: :grin:

2χίλιαρο ήταν. Μου το επέστρεψαν με επιστροφή φόρου.
Μακάρι να ξαναβγεί η ΝουΔου.
Για να πάρετε μια και καλή τομπούλο όλοι οι άχρηστοι. Να ησυχάσουμε κιόλας.
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Το ΠΑΣΟΚ από την άλλη έχει δύο δρόμους τακτικά:

Ή 1. θα πει πως η ΝΔ παρέδωσε καμμένη γη που προηγουμένως δεν την ήξεραν (παλιό καλό κόλπο) - αναρωτιέμαι όμως τώρα πώς και με τι στοιχεία κοντράρουνε τους υπουργούς που λένε τα δικά τους - που σημαίνει πως όλα τα ξέρουνε. Σε αυτή την περίπτωση θα βάλουνε κι άλλους φόρους κλπ - να μην ξεφεύγουμε από το εθνικό σπορ των φόρων.

Ή 2. θα μιλήσει για άνοιξη πια και διέξοδο από την κρίση και θα αρχίσει το "Τσοβόλα δώστα όλα πάλι" - αλήθεια αυτός πού χάθηκε;; Οπότε ξαφνικά στο τέλος της 4ετίας θα έχουμε μια ωραία ιστορία πάλι με μοχλευμένα αποτελέσματα ως συνήθως και με κάτι ανοίγματα ΝΑ μετά συγχωρήσεως.
Ούτε το ένα, ούτε το άλλο.
Για όποιον κερδίσει τις εκλογές.
Διαβάζουμε www.tovima.gr/default.asp?pid=2&ct=16&artId=287036&dt=06/09/2009]εδώ[/url] και πιο συγκεκριμένα στην τέταρτη παράγραφο τα σοφά λόγια του Αλμαμούνια.

2χίλιαρο ήταν. Μου το επέστρεψαν με επιστροφή φόρου.
Μακάρι να ξαναβγεί η ΝουΔου.
Για να πάρετε μια και καλή τομπούλο όλοι οι άχρηστοι. Να ησυχάσουμε κιόλας.
Σκέτη απογοήτευση κατάντησες.
Μπορείς να κλάψεις καλύτερα.
Προσπάθησε  :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :grin: :grin: :grin:
Και μην ξεχνάς το διαβατήριο.
 

vlachodeutsch

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2008
Μηνύματα
6.218
Like
4
Πόντοι
66
φοβερή ανάλυση..........

ειλικρινά θέλω να δω πώς μια Νου Δου με διαρκείς εσωτερικές κόντρες, με 80-85 βουλευτές, με θέμα αντικατάσταδης Καραμανλή και με 5-6 μονάδες ήττα θα προκαλέσει ξανά εκλογές το Μάρτη και μάλιστα με το νέο νόμο που θα δίνει και ισχυρότερη αυτοδυναμία στο πρώτο κόμμα....
Πες μου μόνο τι πίνεις...........
απλα θελει να ειναι αισιοδοξος οτι αμεσα θα ξεναγινει κυβερνηση η ΝΔ
δεν μας λεει ομως γιατι αυτο θα ηταν καλο
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
έτσσσσσσσσσσιιιιιι
20 χρόνια έκλανες τις καπότες απ τον κώλο....

λανθανεις για μια ακομη φορα , δεν με αγγιζουν οι κομματοσκυλικες ταμπελες , μου εχουν απομεινει στοιχεια ανθρωπιας ακομα ...
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Μπορείς να κλάψεις καλύτερα.
Προσπάθησε  :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :grin: :grin: :grin:
Και μην ξεχνάς το διαβατήριο.

ποιός κλαίει ρε κρυφονουδούλη....
δες το νησί 5 Οκτώβρη.... Πράσινο ΟΛΟΚΛΗΡΟ θα είναι...
Κλάψε τώρα και κρύψου........
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
Promoveatur ut amoveatur

οποιος στερειται στρατηγικης , του αρμοζει να αφεθει να παρει τις εκλογες για να φθαρει μεσω της ιδιας του της ανεπαρκειας και επιπολαιοτητας, στο τελος ο αντιπαλος θα εχει βγει πιο δυνατος , οικοδομωντας εκ νεου πανω απ'τα συντριμια των αφρωνων.
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
ποιός κλαίει ρε κρυφονουδούλη....
δες το νησί 5 Οκτώβρη.... Πράσινο ΟΛΟΚΛΗΡΟ θα είναι...
Κλάψε τώρα και κρύψου........
α) Ε οχι και κρυφοΝΔουλης.
Ξεκάθαρα το έχω γράψει οτι τους [size=16pt]ψήφιζα[/size]
β) Μια ζωή πράσινο είναι βρε τελειωμένε μαλακογκάβλη. Σιγά το κατόρθωμα που τα 55-60% που βγάζουν θα γίνουν 75+%. Γρόθε  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
γ) Δε γαμιέσαι που θα κρυφτώ? Στα δύσκολα έμεινα πίσω, δεν την κοπάνησα.
Στα δυσκολότερα θα κάνω τον μαλάκα??
δ) Το διαβατήριο να παραδώσεις ρεεεεεεεεεεε.
ε) Κλάαααααααααααααααάψε  :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :grin: :grin: :grin:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Promoveatur ut amoveatur

οποιος στερειται στρατηγικης , του αρμοζει να αφεθει να παρει τις εκλογες για να φθαρει μεσω της ιδιας του της ανεπαρκειας και επιπολαιοτητας, στο τελος ο αντιπαλος θα εχει βγει πιο δυνατος , οικοδομωντας εκ νεου πανω απ'τα συντριμια των αφρωνων.

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

πάει το χασαν  :grin: :grin:

θα μου πεις πριν 1.5 χρόνο ήταν 3 πόντους μπροστά και τώρα είναι 6 πίσω........  :dancing: :dancing:

δε γίνεται να μη σαλέψεις....  :uglystupid:
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
μοικάνε ούτε κατατρεγμένος έφυγα, ούτε πρόβλημα έχω εκεί που πήγα..
Αλλά προφανώς και έχω καταλήξει ότι για τον μέσο νεοέλληνα που τον εκφράζεις ακόμα και στα ποδοσφαρικά απόλυτα, δεν έχει νόημα να δείχνω ενδιαφέρον και να συνδιαλλέγομαι.

Στην τελική, δε γαμιέται. Αμα δεν θέλει κάποιος να σωθεί από μόνος του, το μόνο που κάνει είναι να απαξιώνει αυτούς που δε μαστίζονται από τη δική του κατάντια......
Να απέχεις. Ούτως ή άλλως πάντα θεωρούσα τους απέχοντες από τα κοινά, απέχοντες από τη ζωή και την εξέλιξη.
Κάτσε σπίτι σου, κρύψου κάτω απ τα ασκεπάσματα, μη μιλάς, μην αντιδράς, μην ακούγεσαι και μπορεί να σε αφήσουν να ζήσεις για 700 Ευρώ......  :tits2:
εσύ έχεις πει πως σε έδιωξε η χώρα σου.
εσύ έχεις πει πως είχες άνετη ζωή με μερσεντές και σπίτια.
εσύ είπες πως τα πούλησες όλα και την έκανες σε τόπο χλοερότερο.
Δεν τα είπα εγώ αυτά.
Αν δεν ξέρεις τι γράφεις, ξαναδιάβασέ τα.

Από την άλλη εγώ δεν είπα ποτέ πως βγάζω 700 ευρώ ή δεν περνάω ανετα. Το αντίθετο. Αλλά δε σου πέφτει και λόγος. Ακόμα και να ήμουνα χαμηλόμισθος ή άνεργος, εσύ δεν θα μπορούσες να με κρίνεις. Όπως δεν τους κρίνω εγώ. Υπάρχουνε άνεργοι κατεπιλογή και άνεργοι επειδή η τύχη τους έπαιξε άσχημο παιχνίδι, οπότε δεν τους κρίνω.

Εξήγησέ μου πώς σώνεται κανείς από μόνος του. Φεύγοντας; Εσύ δεν λές πως είμαστε λαός αρχιλαμόγιων και παρτάκηδων; Επομένως εσύ ως καλός παρτάκιας θες να σωθείς μόνος σου και να πάει να γαμηθεί ο τόπος. Προσωπική μου άποψη είναι πως έφυγες γιατί σε κυνηγούσε η δικαιοσύνη και όχι για να βρεις την ηρεμία σου. Αλλά πρόβλημά σου ρε αδερφέ. Δεν σε κρίνω.
Εσυ κρίνεις όλο τον κόσμο σαν Ποντίφικας.

Σοφιστείες, μαλακίες κλπ. Δεν μπορείς να με μειώσεις. Εγώ ξέρω τι έχω κάνει στη ζωή μου, δεν περιμένω εσένα να μου πεις, ειδικά όταν κρίνεις χωρίς να ξέρεις κάποιον.

Η αποχή απο τις εκλογές δεν είναι αποχή από τη ζωή. Είναι αποχή από την επιλογή να συμμετέχω στο γαμήσι μου. Εσύ επέλεξες να το κάνεις (ίσως) φεύγοντας. Οκ. Δεν μπορούν να το κάνουνε όλοι. Ή δεν θέλουνε.
Από τη στιγμή που μένουνε λοιπόν, επιλέγουνε τι θα κάνουνε στη ζωή τους. Επιλέγουνε και τι θα ψηφίσουνε.
Αν θεωρείς εσύ πως είναι διάννοια ο Γιωργάκης και θα σώσει τη χώρα, σου είπα, έλα πίσω πάλι και μείνε. Υπέρτατη μαγκιά να τα ξαναπουλήσεις όλα και να γυρίσεις.

Όσο για τη χώρα που ζεις τώρα, ξέρω καλά τις συνθήκες. Και τις ξέρεις και εσύ. Γιατί όταν γαμάς την κάθε γκομενίτσα κουνώντας το ρούβλι ή το ευρώ σε μια πλατεία δεν μπορείς να με πείσεις πως η οικονομική κατάσταση του λαού είναι τέλεια.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
α) Ε οχι και κρυφοΝΔουλης.
Ξεκάθαρα το έχω γράψει οτι τους [size=16pt]ψήφιζα[/size]
β) Μια ζωή πράσινο είναι βρε τελειωμένε μαλακογκάβλη. Σιγά το κατόρθωμα που τα 55-60% που βγάζουν θα γίνουν 75+%. Γρόθε  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
γ) Δε γαμιέσαι που θα κρυφτώ? Στα δύσκολα έμεινα πίσω, δεν την κοπάνησα.
Στα δυσκολότερα θα κάνω τον μαλάκα??
δ) Το διαβατήριο να παραδώσεις ρεεεεεεεεεεε.
ε) Κλάαααααααααααααααάψε  :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :grin: :grin: :grin:
είσαι και ψευτούλης....
δεν ήταν όλο τη νησί πράσινο το 04 και το 07.....

μ αρέσει που λες τους ΨΗΦΙΖΕΣ.... ΟΦΑ να γλιτώσουμε τις παράπλευρες ψωλές.....
κλάψε.......
το διαβατήριο το κρατάω για να κάνω πλάκα με κάτι νούμερα σαν και σένα στις εκλογές........ :grin: :grin: :grin:
ΠΑΣΟΚ θέλεις. Νου δου θα ρίχνω.
Νου ΔΟΥ θέλεις ΠΑΣΟΚ θα ρίχνω.....
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
φοβερή ανάλυση..........

ειλικρινά θέλω να δω πώς μια Νου Δου με διαρκείς εσωτερικές κόντρες, με 80-85 βουλευτές, με θέμα αντικατάσταδης Καραμανλή και με 5-6 μονάδες ήττα θα προκαλέσει ξανά εκλογές το Μάρτη και μάλιστα με το νέο νόμο που θα δίνει και ισχυρότερη αυτοδυναμία στο πρώτο κόμμα....
Πες μου μόνο τι πίνεις...........
δεν πίνω. ούτε καπνίζω. είμαι παρθένος οργανισμός. :PPP
αλλα σου το εξηγώ αν θέλεις: το συμφέρον ενώνει. και το συμφέρον στο φαί ενώνει άρρηκτα.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
εσύ έχεις πει πως σε έδιωξε η χώρα σου.
εσύ έχεις πει πως είχες άνετη ζωή με μερσεντές και σπίτια.
εσύ είπες πως τα πούλησες όλα και την έκανες σε τόπο χλοερότερο.
Δεν τα είπα εγώ αυτά.
Αν δεν ξέρεις τι γράφεις, ξαναδιάβασέ τα.

Από την άλλη εγώ δεν είπα ποτέ πως βγάζω 700 ευρώ ή δεν περνάω ανετα. Το αντίθετο. Αλλά δε σου πέφτει και λόγος. Ακόμα και να ήμουνα χαμηλόμισθος ή άνεργος, εσύ δεν θα μπορούσες να με κρίνεις. Όπως δεν τους κρίνω εγώ. Υπάρχουνε άνεργοι κατεπιλογή και άνεργοι επειδή η τύχη τους έπαιξε άσχημο παιχνίδι, οπότε δεν τους κρίνω.

Εξήγησέ μου πώς σώνεται κανείς από μόνος του. Φεύγοντας; Εσύ δεν λές πως είμαστε λαός αρχιλαμόγιων και παρτάκηδων; Επομένως εσύ ως καλός παρτάκιας θες να σωθείς μόνος σου και να πάει να γαμηθεί ο τόπος. Προσωπική μου άποψη είναι πως έφυγες γιατί σε κυνηγούσε η δικαιοσύνη και όχι για να βρεις την ηρεμία σου. Αλλά πρόβλημά σου ρε αδερφέ. Δεν σε κρίνω.
Εσυ κρίνεις όλο τον κόσμο σαν Ποντίφικας.

Σοφιστείες, μαλακίες κλπ. Δεν μπορείς να με μειώσεις. Εγώ ξέρω τι έχω κάνει στη ζωή μου, δεν περιμένω εσένα να μου πεις, ειδικά όταν κρίνεις χωρίς να ξέρεις κάποιον.

Η αποχή απο τις εκλογές δεν είναι αποχή από τη ζωή. Είναι αποχή από την επιλογή να συμμετέχω στο γαμήσι μου. Εσύ επέλεξες να το κάνεις (ίσως) φεύγοντας. Οκ. Δεν μπορούν να το κάνουνε όλοι. Ή δεν θέλουνε.
Από τη στιγμή που μένουνε λοιπόν, επιλέγουνε τι θα κάνουνε στη ζωή τους. Επιλέγουνε και τι θα ψηφίσουνε.
Αν θεωρείς εσύ πως είναι διάννοια ο Γιωργάκης και θα σώσει τη χώρα, σου είπα, έλα πίσω πάλι και μείνε. Υπέρτατη μαγκιά να τα ξαναπουλήσεις όλα και να γυρίσεις.

Όσο για τη χώρα που ζεις τώρα, ξέρω καλά τις συνθήκες. Και τις ξέρεις και εσύ. Γιατί όταν γαμάς την κάθε γκομενίτσα κουνώντας το ρούβλι ή το ευρώ σε μια πλατεία δεν μπορείς να με πείσεις πως η οικονομική κατάσταση του λαού είναι τέλεια.

εγώ δεν είπα ότι πούλησα τίποτα... Είπα ότι ξεκίνησα απ το μηδέν......
Ρε μαλάκα τι πίνεις;
Αλλα γράφω άλλα διαβάζεις και τώρα μας γράφεις ότι μένω και Ρωσσία;  :uglystupid: :uglystupid:

Πολύ θα το ήθελα αλλά δεν μου έκατσε.....  :huh:

Ρε τι πίνεις; Ειλικρινά το ρωτάω;  :uglystupid: :grin:

Υ.Γ. η χώρα δε διώχνει κανέναν. Οι μαλάκες οι κάτοικοί της το κάνουν.  :pipa2:
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
εσύ έχεις πει πως σε έδιωξε η χώρα σου.
εσύ έχεις πει πως είχες άνετη ζωή με μερσεντές και σπίτια.
εσύ είπες πως τα πούλησες όλα και την έκανες σε τόπο χλοερότερο.
Δεν τα είπα εγώ αυτά.
Αν δεν ξέρεις τι γράφεις, ξαναδιάβασέ τα.

αμα αληθευουν αυτα , σιγουρα εισαι ΑΝΕΠΙΘΥΜΗΤΟΣ
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
δεν πίνω. ούτε καπνίζω. είμαι παρθένος οργανισμός. :PPP
αλλα σου το εξηγώ αν θέλεις: το συμφέρον ενώνει. και το συμφέρον στο φαί ενώνει άρρηκτα.

σταμάτα να καταλήγεις σε αυθαίρετα συμπεράσματα. Σου κάνει κακό. Σου έχω πει ότι πιστεύω πως είσαι καλό παιδί και καταλαβαίνεις απλά σε έχει επηρεάσει αρνητικά το νοσηρό πολιτικό κλίμα της Ελλάδας.
:uglystupid:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom