Νέα

Γιωργάκης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα palermo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 30K
  • Εμφανίσεις 741K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Θα οδηγηθει η ελλαδα σε προωρες εκλογες το 2011?

  • Ναι

    Ψήφοι: 165 36,7%
  • Οχι

    Ψήφοι: 108 24,0%
  • Θα χρεωκοπήσουμε

    Ψήφοι: 177 39,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    450

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.393
Κριτικές
61
Like
42.469
Πόντοι
22.785
Ευχαριστώ  :cheesy: :-* :-*

και μη μου φωνάζεις  >:(
δεν έχω σπουδάσει, δεν ξέρω ωραίες λέξεις  :cheesy:

εγο δε πιγα σχολιο ιμε χαζι κ αγραματι
αλοσ μου τα γραφι κε τα γραφο :smitten: :smitten: :-* :-* :-* :-*
 

Επισκέπτης
 Απο την αλλη δεν ακουσα ΚΑΝΕΝΑΝ να πει "οχι ρε δεν πηγα για μπανιο , σπιτι καθησα αλλα δεν πηγα να ψηφισω" το οποιο θα ηταν μια πολιτικη σταση !!!

Λοιπόν άκου να σου πω πως έχει το πράγμα για να το λήξουμε και σου απαντάω γιατί έστω κι αν διαφωνούμε σε αρκετά θέτεις το ερώτημά σου ευπρεπώς(sic)

Το σπίτι μου είναι 200m από την παραλία όπως επίσης και το εκλογικό μου κέντρο.
Συνεπώς δε με εμπόδιζαν οι εκλογές να πάω στην παραλία.
Σαφώς και η αποχή είναι για μένα πολιτική στάση όπως είναι πιστεύω και για πολύ κόσμο.
Από την άλλη δε νομίζω το αν κάθησε κάποιος στο σπίτι τον κάνει πιο συνειδητοποιημένο.
Αυτά κι ελπίζω να σε κάλυψα!
 

Επισκέπτης
i-has-frozen.jpg



Κανένας λόγος ανησυχίας στη φυσιολογική σου θερμοκρασία είσαι! :-*
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
  οσον αφορα τον Παγκαλο και ΜΟΝΟ το γεγονος οτι μενει στην ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ -δλδ την ακριβοτερη περιοχη της Αττικης- και ειναι παντρεμενος με μια γυναικα με τα μισα του χρονια θα επρεπε να αρκει για να καταδικαστει πολιτικα σε ΜΗΔΕΝ ψηφους .
τα προσωπικά κόμπλεξ του καθενός δε μπορούν να αποτελούν πολιτικό κριτήριο.
Αλλά δυστυχώς η ελλάς είναι καταδικασμένη για αυτούς τους λόγους.

Ο Αβραμόπουλος είναι όμορφος άρα μας αρέσει.
Ο Αλαβάνος δεν κάνει γιατί έχει περιουσία.
Ο Τσίπρας έχει ρεύμα γιατί καβλώνει τις πιτσιρίκες......
Ο Κωστάκης είναι καταλληλότερος γιατί "φαίνεται" καλός άνθρωπος.
Ο Γιωργάκης δεν κάνει γιατί κάνει σαρδάμ.


Και γαμώ τα πολιτικά κριτήρια έχει αυτή η χώρα...... 
:helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Τουλάχιστον ο Πάγκαλος απέκτησε το σπίτι του μετά από 30 χρόνια στην πολιτική. Τι να πούμε για τον Τεό που μέσα σε οκτώ χρόνια βρέθηκε από διαμέρισμα στου Ζωγράφου να έχει βίλες με πισίνες; Ή για τον Άκη με τους γάμους στα Παρίσια;   

δεν ξέρω τι έκανε και πόσα σπίτια πήρε.
Εγώ ξέρω ότι όποτε έχει κάτι να πει, είτε συμφωνεί είτε όχι με τη γραμμή του κόμματος το λέει. Και μάλιστα τις πλείστες φορές συμφωνώ μαζί του (όπως π.χ. στο θέμα του Ασύλου).
Το ίδιο κάνει και ο Μανώλης λ.χ.

Αλλά σε αυτή τη ΓΑΜΩΧΩΡΑ το προφανές είναι προδοσία, οπορτουνισμός, ντροπή και άλλα ωραία.
Αρκεί να μπουρδολογείς, να κάνεις πίπες στα συμφέροντα, να μην πηγαίνεις κόντρα και όλα πρίμα.
Δε γαμιέστε λέω γω. Και άμα έχετε τ αρχίδια βγάλτε και σεις γκόμενα ή γυναίκα στα μισά σας χρόνια.

Υ.Γ.
Η οιαδήποτε ανεπάρκεια του νεοέλληνα δεν αποτελεί σημείο αυτοκριτικής. Αποτελεί αρχή χολής και ξεκατινιάσματος. Γιατί αυτός και όχι εγώ.

Εχεις σκεφτεί ρε μπαγλαμά απλά ότι μπορεί να είναι πιο μάγκας, πιο έξυπνος, πιο μερακλής, ή εν πάση περιπτώσει καλύτερος από σένα;

Οχι. Δεν υπάρχει καλύτερος από μένα.
Ε αει γαμήσου στη Φυλής και άσε τον αυτόν να παντρεύεται και να γαμάει μουνάρες.
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
παρολαυτα, ο γιωργακης τον Οκτωβρη πρωθυπουργος δυστηχως.

γι αυτοι δεξιοι σταματηστε να κλαιτε,και κοιταχτε να βολευτειτε. μετα δεν εχει τυρι :cheesy:
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
σσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσς

ο έλληνας κοιμάται. Μην τον ξυπνήσουμε.
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
εσύ προηγουμένως έλεγες πως ο Έλληνας κατάλαβε....προφανώς σε ένα από τα δύο ποστ έκανες λάθος.
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.249
Κριτικές
4
Like
1.893
Πόντοι
266
δεν ξέρω τι έκανε και πόσα σπίτια πήρε.
Εγώ ξέρω ότι όποτε έχει κάτι να πει, είτε συμφωνεί είτε όχι με τη γραμμή του κόμματος το λέει. Και μάλιστα τις πλείστες φορές συμφωνώ μαζί του (όπως π.χ. στο θέμα του Ασύλου).
Το ίδιο κάνει και ο Μανώλης λ.χ.

Αλλά σε αυτή τη ΓΑΜΩΧΩΡΑ το προφανές είναι προδοσία, οπορτουνισμός, ντροπή και άλλα ωραία.
Αρκεί να μπουρδολογείς, να κάνεις πίπες στα συμφέροντα, να μην πηγαίνεις κόντρα και όλα πρίμα.
Δε γαμιέστε λέω γω. Και άμα έχετε τ αρχίδια βγάλτε και σεις γκόμενα ή γυναίκα στα μισά σας χρόνια.

Υ.Γ.
Η οιαδήποτε ανεπάρκεια του νεοέλληνα δεν αποτελεί σημείο αυτοκριτικής. Αποτελεί αρχή χολής και ξεκατινιάσματος. Γιατί αυτός και όχι εγώ.

Εχεις σκεφτεί ρε μπαγλαμά απλά ότι μπορεί να είναι πιο μάγκας, πιο έξυπνος, πιο μερακλής, ή εν πάση περιπτώσει καλύτερος από σένα;

Οχι. Δεν υπάρχει καλύτερος από μένα.
Ε αει γαμήσου στη Φυλής και άσε τον αυτόν να παντρεύεται και να γαμάει μουνάρες.

Ακριβώς αυτό που σουχω πει ρε ΚΕΦΤΕ. Είσαι ο ιδανικός κομματάνθρωπος, αυτός που πιστεύει ότι οι διάφοροι ΜΑΛΑΚΕΣ τύπου "Πάγκαλος" (που έπρεπε ναναι μέσα για τον Οτσαλάν) είναι "μαγκες", "έξυπνοι" και "μερακλήδες", επειδή κάποτε γράφτηκαν σ ένα σκατοκόμμα κι έβαλαν το δάχτυλο στο μέλι. εΝΏ όλοι εμείς οι υπόλοιποι είμαστε ΜΑΛΑΚΕΣ. ΑΡΧΙΔΙ ΤΟΥ ΚΕΡΑΤΑ. ΣΑΛΤΑ ΓΑΜΙΣΟΥ. :birdman: :birdman:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
εσύ προηγουμένως έλεγες πως ο Έλληνας κατάλαβε....προφανώς σε ένα από τα δύο ποστ έκανες λάθος.

την πολιτική, ιστορική και εν γένει τη γλωσσική και κριτική σου ανεπάρκεια μην προσπαθείς να την καλύψεις ερμηνεύοντας ως κάφρος αστεισμούς και διάφορα λεγόμενα άλλων.
Προσφάτως διαπίστωσα γιατί ο πλέζουρας σου έριχνε απίστευτα μπινελίκια στα θρεντ περί γάβρου.
Εγώ δεν θα πράξω το αυτό. Ούτως ή άλλως η φήρα, το έρμα χρειάζεται πάντα ως αντίβαρο.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Ακριβώς αυτό που σουχω πει ρε ΚΕΦΤΕ. Είσαι ο ιδανικός κομματάνθρωπος, αυτός που πιστεύει ότι οι διάφοροι ΜΑΛΑΚΕΣ τύπου "Πάγκαλος" (που έπρεπε ναναι μέσα για τον Οτσαλάν) είναι "μαγκες", "έξυπνοι" και "μερακλήδες", επειδή κάποτε γράφτηκαν σ ένα σκατοκόμμα κι έβαλαν το δάχτυλο στο μέλι. εΝΏ όλοι εμείς οι υπόλοιποι είμαστε ΜΑΛΑΚΕΣ. ΑΡΧΙΔΙ ΤΟΥ ΚΕΡΑΤΑ. ΣΑΛΤΑ ΓΑΜΙΣΟΥ. :birdman: :birdman:

αυτό είναι το κακό σου. Οτι εγώ γαμιέμαι σαν τον Πάγκαλο και συ βαράς μαλακία στο παγκάκι στην ουρά στη Φυλής....
Περαστικά.  :boobies:  :dancing:

Ο Πάγκαλος γιατί να είναι φυλακή για Κούρδο πολίτη ποτέ δεν το κατάλαβα.
Αλλά οι Κούρδοι λαθρομετανάστες είναι σωστό να την πουλέψουν, ενώ ο Οτσαλάν είναι ορθόν να στείλει φυλακή έλληνες πολιτικούς..
Κλάψε αρχιδάκι. Μια ζωή στην πρέσσα και την κατάντια θα είσαι. Μιζερούλα.
 

vlachodeutsch

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2008
Μηνύματα
6.218
Like
4
Πόντοι
66
Ακριβώς αυτό που σουχω πει ρε ΚΕΦΤΕ. Είσαι ο ιδανικός κομματάνθρωπος, αυτός που πιστεύει ότι οι διάφοροι ΜΑΛΑΚΕΣ τύπου "Πάγκαλος" (που έπρεπε ναναι μέσα για τον Οτσαλάν) είναι "μαγκες", "έξυπνοι" και "μερακλήδες", επειδή κάποτε γράφτηκαν σ ένα σκατοκόμμα κι έβαλαν το δάχτυλο στο μέλι. εΝΏ όλοι εμείς οι υπόλοιποι είμαστε ΜΑΛΑΚΕΣ. ΑΡΧΙΔΙ ΤΟΥ ΚΕΡΑΤΑ. ΣΑΛΤΑ ΓΑΜΙΣΟΥ. :birdman: :birdman:
το οτι δωσαμε στεγνα τον Οτσαλαν με στεναχωρησε παρα πολυ
τετοιον ανταρτη και επαναστατη
και μην ξεχναμε και τους αδερφους μας τους Κουρδους :2funny: :2funny: :2funny:
τον Παγκαλο τον εκτιμησα οταν ηταν ακομη υπουργος και ταχτηκε υπες της καταργησης των φοιτητικων νεολαιων ολων των κομματων για ευνοητους λογους
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.249
Κριτικές
4
Like
1.893
Πόντοι
266
αυτό είναι το κακό σου. Οτι εγώ γαμιέμαι σαν τον Πάγκαλο και συ βαράς μαλακία στο παγκάκι στην ουρά στη Φυλής....
Περαστικά.   :boobies:  :dancing:

Ο Πάγκαλος γιατί να είναι φυλακή για Κούρδο πολίτη ποτέ δεν το κατάλαβα.
Αλλά οι Κούρδοι λαθρομετανάστες είναι σωστό να την πουλέψουν, ενώ ο Οτσαλάν είναι ορθόν να στείλει φυλακή έλληνες πολιτικούς..
Κλάψε αρχιδάκι. Μια ζωή στην πρέσσα και την κατάντια θα είσαι. Μιζερούλα.

Άσε ρε ΠΑΠΑΡΑ. Σ' έχουν πάρει πρέφα όλοι εδώ μέσα. Άτομο πουχει πρότυπο πολιτικού τον Πάγκαλο. ΟΥΣΤ. Ψευτοκουλτουριάρη ΒΛΑΧΟΡΩΣΕ.
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.249
Κριτικές
4
Like
1.893
Πόντοι
266

.
αυτό είναι το κακό σου. Οτι εγώ γαμιέμαι σαν τον Πάγκαλο και συ βαράς μαλακία στο παγκάκι στην ουρά στη Φυλής....

Γαμιέσαι σαν τον Πάγκαλο ή ΜΕ τον Πάγκαλο ρε βλάχο? Ποιος βαράει ΜΑΛΑΚΙΑ στη Φυλής? Εγώ ή εσύ που έχεις 17000 μηνύματα στο bourdela??? E, ΜΑΛΑΚΟΠΙΤΟΥΡΑ?
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
.
Γαμιέσαι σαν τον Πάγκαλο ή ΜΕ τον Πάγκαλο ρε βλάχο? Ποιος βαράει ΜΑΛΑΚΙΑ στη Φυλής? Εγώ ή εσύ που έχεις 17000 μηνύματα στο bourdela??? E, ΜΑΛΑΚΟΠΙΤΟΥΡΑ?

για να το λες εσύ έτσι θα ναι.......

Ασπρούλη στα πόσα μηνύματα στο μπού δε γαμάμε καθόλου ρωσσίδες; να χω το νου μου να κάνω 10 κλώνους να μην καώ.  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.249
Κριτικές
4
Like
1.893
Πόντοι
266
για να το λες εσύ έτσι θα ναι.......

Ασπρούλη στα πόσα μηνύματα στο μπού δε γαμάμε καθόλου ρωσσίδες; να χω το νου μου να κάνω 10 κλώνους να μην καώ.  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Έχεις καεί προ πολλού βρε βλαξ. Δε χρειάζεται να μιλήσω Ρώσικα για να γαμήσω Ρωσίδα ΗΛΙΘΙΕ. ΞΥΠΝΑ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom