Νέα

Γιατί οι γυναίκες γουστάρουν Αλβανούς. Μύθος ή πραγματικότητα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Sokol.Ndreu
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 663
  • Εμφανίσεις 50K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Προσυπογράφω λέξη προς λέξη...
Ζηλεύουν και πέφτουν στα σκληρά που δε μπορούν να μας φτάσουν ούτε να μας μοιάσουν παρά το γεγονός ότι έχουν όλο το σύστημα και τους πούστηδοι με το μέρος τους οπότε είναι πιο βολικό να μας αντιγράφουν... Βρίζουν, υποφέρουν και κάνουν σαματά σαν άδειοι τενεκέδες. Επιζητούν και καυλώνουν με το παιχνίδι αλλά στην πορεία συνειδητοποιούν ότι δεν μπορούν να παίξουν ούτε και να αντεξουν...αφού το έχουμε στήσει για να κερδίζουμε εμείς πάντα και παντού. Θα ήθελαν πολύ να είναι στη θέση της πουτάνας που διακορεύει και λούζει με υγρόν πυρ ο ιερός φαλλός αλλά τρέμουν και μόνο στην ιδέα να τις αποκαλέσουν έτσι πόσο μάλλον να γίνονταν οι ίδιες έστω για μια νύχτα

Εκανες φοβερο ποστ. :kneel: Με εκανες χαρουμενο τωρα. Σε ευχαριστω που καταλαβες.

Γι αυτο φιλε μου και οταν ξενογαμιουνται απο τον ανδρα τους, δινουν το μαξιμουμ.
Και μας αρεσει. Εχεις αισθανθει ποτε την απολογια της παντρεμενης στον εραστη της;
το ποσο πολυ την αγχωνει η εικονα της σε εσενα ως εραστη επειδη θελει να ξεχασει τι εκανε
με τον ανδρα της; που τον πουλησε εστω για καποιους λογους;
αναλογικα λιγοι μπορουμε να καταλαβουμε τι συμβαινει μεσα τους κι οσο το μπορουμε κι εμεις
μιας που με τοση κυκλοθυμια που εχουν δεν ξερουν τι τους γινεται ωρες ωρες.
Προ καιρου ειχα κανει ενα ποστ που περασε στο ντουκου.
Σε γενικες γραμμες ελεγα πως ολη η ιστορια εχει να κανει με σεξ, κυριαρχια και συναισθημα.
Ισως φανει φθηνο αλλα οταν γαμησεις μια γυναικα και δεν την θες πια για χ λογους
θα σου μεινει μαζι με τις αναμνησεις ενα ακομα πραγμα.
Οτι εκανε (και το θες) μαζι σου τα οργια των οργιων κι αυτο απο μονο του σε βγαζει ανωτερο
στον εγωισμο που εχουμε στο γαμησι (εκει τον εχουμε ολοι οσοι μετραμε και για να μετραμε)
οτι δεν εμεινε τιποτα που να μην κανετε μαζι.
Οτι φτασατε μαζι στην κορυφη. Εστω στο σεξ γιατι στα αλλα δεν υπηρξε ποτε εμπιστοσυνη
αναλογως την περιπτωση σας.

Ετσι δεν ειναι κυριες μου;

:hi:
 
Τελευταία τροποποίηση:

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.208
Like
1.753
Πόντοι
216
Εκανες φοβερο ποστ. :kneel: Με εκανες χαρουμενο τωρα. Σε ευχαριστω που καταλαβες.

Γι αυτο φιλε μου και οταν ξενογαμιουνται απο τον ανδρα τους, δινουν το μαξιμουμ.
Και μας αρεσει. Εχεις αισθανθει ποτε την απολογια της παντρεμενης στον εραστη της;
το ποσο πολυ την αγχωνει η εικονα της σε εσενα ως εραστη επειδη θελει να ξεχασει τι εκανε
με τον ανδρα της; που τον πουλησε εστω για καποιους λογους;
αναλογικα λιγοι μπορουμε να καταλαβουμε τι συμβαινει μεσα τους κι οσο το μπορουμε κι εμεις
μιας που με τοση κυκλοθυμια που εχουν δεν ξερουν τι τους γινεται ωρες ωρες.
Προ καιρου ειχα κανει ενα ποστ που περασε στο ντουκου.
Σε γενικες γραμμες ελεγα πως ολη η ιστορια εχει να κανει με σεξ, κυριαρχια και συναισθημα.
Ισως φανει φθηνο αλλα οταν γαμησεις μια γυναικα και δεν την θες πια για χ λογους
θα σου μεινει μαζι με τις αναμνησεις ενα ακομα πραγμα.
Οτι εκανε μαζι σου τα οργια των οργιων και αυτο απο μονο του σε βγαζει ανωτερο
στον εγωισμο που εχουμε στο γαμησι (εκει τον εχουμε ολοι οσοι μετραμε και για να μετραμε)
οτι δεν εμεινε τιποτα που να μην κανετε μαζι.
Οτι φτασατε μαζι στην κορυφη. Εστω στο σεξ γιατι στα αλλα δεν υπηρξε ποτε εμπιστοσυνη.

Ετσι δεν ειναι κυριες μου;

:hi:
Είσαι αδερφός, δεν έχω να προσθέσω τίποτα :rockon:
 
  • Like
Αντιδράσεις: tnt

pipinia luv

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.642
Like
309
Πόντοι
36

pipinia luv

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.642
Like
309
Πόντοι
36
προκαλει τυπε ο κουτσουροκωλης την ειδε γιατρος τωρα και μοιραζει "γνωση" στο θρεντ του κοβιντ :(

τυπε αυτη τη φορα προλαβε και εγραψε πολλα ποστ :confused: :confused: :confused:
τις αλλες φορες 1ο-2ο ποστ ετρωγε το μπαν :confused::confused::confused:
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
συγνωμη μια ερωτηση.αυτος ειναι που γαμαει ελληνιδες σαν τον συμπατριωτη του τον αλαιν ντελον της στυλιδας?
οκ οτι να'ναι.αν δεν ειναι τρολια δεν ξερω τι να πω.
Ο σοκολά παραδέχθηκε ευθέως πως είναι ΟΛΑ αλήθεια, δεν μπορούσε να κάνει κι αλλιώς άλλωστε αφού γνωρίζει πως έχω ατράνταχτες αποδείξεις.

Δεν είναι κατακριτέο πως ο φίλος μας ο σιπτάρις είναι ένας καταπιεσμένος πούστης, αλλά μην μας το παίζει και ιστορία.

Παραθέτω τα ποστ της παραδοχής του ότι είναι gay αυτούσια, το πρώτο είναι η απάντηση του στην αποκάλυψη μου και το δεύτερο η απελευθέρωση και κατάθεση ψυχής που έκανε...

Επίσης άλλη μια φωτογραφία με την οποία προσπαθεί να προσελκύσει αρσενικά... :confused: :confused: :confused:
sokola-dipsa-gia-poutsa.png


αυτα ειναι προσωπικα δεδομενα τυπε.

ενταξει ειμαι και αδερφη τωρα.
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.274
Like
24.238
Πόντοι
6.056
τυπε αυτη τη φορα προλαβε και εγραψε πολλα ποστ :confused: :confused: :confused:
τις αλλες φορες 1ο-2ο ποστ ετρωγε το μπαν :confused::confused::confused:
μπηκε σαν τον κλεφτη τυπε και αργησαμε να τον καταλαβουμε
μετα ξεσαλωσε η κουτσουροπνιχτρα
 

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.194
Κριτικές
62
Like
20.277
Πόντοι
14.936
Ο σοκολά παραδέχθηκε ευθέως πως είναι ΟΛΑ αλήθεια, δεν μπορούσε να κάνει κι αλλιώς άλλωστε αφού γνωρίζει πως έχω ατράνταχτες αποδείξεις.

Δεν είναι κατακριτέο πως ο φίλος μας ο σιπτάρις είναι ένας καταπιεσμένος πούστης, αλλά μην μας το παίζει και ιστορία.

Παραθέτω τα ποστ της παραδοχής του ότι είναι gay αυτούσια, το πρώτο είναι η απάντηση του στην αποκάλυψη μου και το δεύτερο η απελευθέρωση και κατάθεση ψυχής που έκανε...

Επίσης άλλη μια φωτογραφία με την οποία προσπαθεί να προσελκύσει αρσενικά... :confused: :confused: :confused:
sokola-dipsa-gia-poutsa.png
αδερφε τι να πω.σαφεστατα δεν ειναι κακο που παει με αντρες ας κανει οτι θελει αλλα το σας γαμαω τις γυναικες γαμαω και δερνω γενικα
και ολα αυτα σκεπασμενα με το γνωστο στυλακι των γειτονων δημιουργει εκρηκτικο κοκτεηλ.ας μην ξεχναμε οτι η συγκεκριμενη εθνοτικη ομαδα
το 2004 κυνηγηθηκε απο ολη την Ελλαδα με αφορμη εναν αγωνα.δεν μπορω να πιστεψω οτι οποιαδηποτε αλλη ομαδα θα κυνηγιοταν
τοσο εντονα με πογκρομ.π.χ Δανια-Γαλλια-Βελγιο κλπ.που θελω να καταληξω?το τραβαει ο οργανισμος τους το γαμησι.ειναι προκλητικοι ειναι υπερεθνικιστες εχουν εντονο σωβινισμο και ολα αυτα τα ωραια οχι μενοντας Αλβανια αλλα Ελλαδα.φοβεροι τυποι αυτοι και οι Τουρκοι της Γερμανιας τα ιδια πραγματα ακριβως.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
αδερφε τι να πω.σαφεστατα δεν ειναι κακο που παει με αντρες ας κανει οτι θελει αλλα το σας γαμαω τις γυναικες γαμαω και δερνω γενικα
και ολα αυτα σκεπασμενα με το γνωστο στυλακι των γειτονων δημιουργει εκρηκτικο κοκτεηλ.ας μην ξεχναμε οτι η συγκεκριμενη εθνοτικη ομαδα
το 2004 κυνηγηθηκε απο ολη την Ελλαδα με αφορμη εναν αγωνα.δεν μπορω να πιστεψω οτι οποιαδηποτε αλλη ομαδα θα κυνηγιοταν
τοσο εντονα με πογκρομ.π.χ Δανια-Γαλλια-Βελγιο κλπ.που θελω να καταληξω?το τραβαει ο οργανισμος τους το γαμησι.ειναι προκλητικοι ειναι υπερεθνικιστες εχουν εντονο σωβινισμο και ολα αυτα τα ωραια οχι μενοντας Αλβανια αλλα Ελλαδα.φοβεροι τυποι αυτοι και οι Τουρκοι της Γερμανιας τα ιδια πραγματα ακριβως.
Είναι ξεκάθαρο πως το κάνει για να ερεθίζει και να αγριεύει τους Ελληναράδες γαμιάδες του...άβυσσος η κωλάρα του καταπιεσμένου gay αλβανού... :confused: :confused: :confused:
 

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.194
Κριτικές
62
Like
20.277
Πόντοι
14.936
κανενα προβλημα να συζηταμε ανθρωπινα με ολον τον κοσμο πραγματικα.οταν μπαινει ο οποιος
μπολικος και απλας γαμαω σκοτωνω δερνω κλαστε μου τον πουτσο ελεος ρε γαμωτο.
πισω απο τα πληκτρολογια ολοι πια κανουν εκτροπα.
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.429
Like
7.117
Πόντοι
1.206
ειπες το ζευγαρωμα με διαφορετικους κανει καλυτερους απογονους.

οι νανοι ειναι διαφορετικοι.

τα παιδια που θα κανεις μαζι τους ομως δεν θα ειναι καλυτερα.

δεν ξες τι λες φαινεται.

ο αντισθενης με εχει μπαναρει 3 φορες για αυτο αλλαξα 3 φορες ονομα και λογαριασμο.

κατι αλλο για να αλλαξεις κουβεντα και να μην παραδεχτεις την παπαρια που ειπες?

(ηδη σκεφτηκες οτι ειμαι φασιστας, οτι ειμαι ανικανος για ερευνητης -εχω δουλεψει και στην ερευνα λιγο, και τωρα πετας τον αντισθενη ως τι? να μπλεκεις μαναδες στην κουβεντα τετοιος χαμηλου επιπεδου εισαι)
Βλαμμένε,Επειδή έχω δει πάρα πολλά ποστ σου που μιλάνε για αναπαραγωγή,επιβίωση,ένστικτα κλπ:

Κόψε τα πολλά ντοκιμαντέρ.Δεν είναι όλα Βιολογία.Αν ήταν όλα Βιολογία θα τρώγαμε ο ένας τον άλλον.

Επίσης,πολλές φορές συγκρίνεις την ζωική με την ανθρώπινη αναπαραγωγή.Ξεχνας ότι ο άνθρωπος έχει κάτι που δεν έχουν τα ζώα και λείπει σε εσένα επίσης.
Νοημοσύνη λέγεται.
 
OP
OP
S

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
Εκανες φοβερο ποστ. :kneel: Με εκανες χαρουμενο τωρα. Σε ευχαριστω που καταλαβες.

Γι αυτο φιλε μου και οταν ξενογαμιουνται απο τον ανδρα τους, δινουν το μαξιμουμ.
Και μας αρεσει. Εχεις αισθανθει ποτε την απολογια της παντρεμενης στον εραστη της;
το ποσο πολυ την αγχωνει η εικονα της σε εσενα ως εραστη επειδη θελει να ξεχασει τι εκανε
με τον ανδρα της; που τον πουλησε εστω για καποιους λογους;
αναλογικα λιγοι μπορουμε να καταλαβουμε τι συμβαινει μεσα τους κι οσο το μπορουμε κι εμεις
μιας που με τοση κυκλοθυμια που εχουν δεν ξερουν τι τους γινεται ωρες ωρες.
Προ καιρου ειχα κανει ενα ποστ που περασε στο ντουκου.
Σε γενικες γραμμες ελεγα πως ολη η ιστορια εχει να κανει με σεξ, κυριαρχια και συναισθημα.
Ισως φανει φθηνο αλλα οταν γαμησεις μια γυναικα και δεν την θες πια για χ λογους
θα σου μεινει μαζι με τις αναμνησεις ενα ακομα πραγμα.
Οτι εκανε (και το θες) μαζι σου τα οργια των οργιων κι αυτο απο μονο του σε βγαζει ανωτερο
στον εγωισμο που εχουμε στο γαμησι (εκει τον εχουμε ολοι οσοι μετραμε και για να μετραμε)
οτι δεν εμεινε τιποτα που να μην κανετε μαζι.
Οτι φτασατε μαζι στην κορυφη. Εστω στο σεξ γιατι στα αλλα δεν υπηρξε ποτε εμπιστοσυνη
αναλογως την περιπτωση σας.

Ετσι δεν ειναι κυριες μου;

:hi:
με οσες παντρεμενες η σε σχεση πηγα παντα εφταιγε ο γκομενος

θυμαμαι φαση με γκομενα, απο γλυφαδα παρακαλω, με γκομενο με σπουδες, αυτος λοιπον ειχε παει για 6 μηνες στο ντουμπαι με ελληνικη εταιρια, μηχανικος. Πανω στους 2 μηνες με γνωρισε, μου την επεσε και μετα το πηδημα μου ελεγε δε μου δινει καμια σημασια, τα εχουμε τρια χρονια και δεν υπαρχει φλογα κλπ κλπ κλπ, ειναι τελειως απαθης και μαλακιες.

Ο τυπος ειχε παει το Μαρτιο, τη γνωρισα τελη μαιου, και την πηδηξα τον Ιουνιο, μια βδομαδα μετα.

Ο τυπος γυρισε, τελη ιουνιου, για 3 μερες, εχοντας παρει ενα ακριβο δαχτυλιδι στο ντουμπαι να της κανει προταση γαμου

Ντραπηκα απιστευτα οταν ακουσα την ιστορια. Ακουσα οτι τον παντρευτηκε (μιας και εφαγα μπλοκ σχεδον αμεσως) και οτι εχουν και παιδι.

Απο τους χορους μπηκε στο χαρεμι αυτη. Ποσταρω λεπτομερειες με την ελπιδα ο τυπος να το διαβασει αυτο, αν και δε το πιστευω
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
κανενα προβλημα να συζηταμε ανθρωπινα με ολον τον κοσμο πραγματικα.οταν μπαινει ο οποιος
μπολικος και απλας γαμαω σκοτωνω δερνω κλαστε μου τον πουτσο ελεος ρε γαμωτο.
πισω απο τα πληκτρολογια ολοι πια κανουν εκτροπα.
Εδώ βλέπουμε τον σοκολά να κάνει το λιονταράκι...το αλβανικό... :confused: :confused: :confused:
sokola-liontaraki-gia-poutsa.png
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom