Νέα

Γιατί οι εκδιδόμενες δεν περιποιούνται τον εαυτό τους;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Basilias777
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 108
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

tsigkoleletos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2024
Μηνύματα
1.118
Κριτικές
17
Like
1.996
Πόντοι
506
Το ερώτημα απλό , γιατί πολλές κοπέλες δεν προσέχουν τον εαυτό τους και την υγιεινή όταν κάνουν ραντεβού;
Αυτό είναι ανάλογα την εθνικότητα!!!! Ποτέ δεν έχω πετύχει σλαβα που δεν ηταν καθαρή μέχρι τα νύχια... Οι λατινες από την άλλη είναι αστα να πάνε.
 

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.193
Κριτικές
3
Like
2.802
Πόντοι
456
Το ερώτημα απλό , γιατί πολλές κοπέλες δεν προσέχουν τον εαυτό τους και την υγιεινή όταν κάνουν ραντεβού;
Η απάντηση απλή.
Πολλοί πελάτες επίσης δεν προσέχουν την καθαριότητά τους.
Άρα που καταλήγουμε;
Ότι πολλοί άνθρωποι γενικά, δεν την προσέχουν και σε αυτό το χώρο κάνει μπαμ.
 
OP
OP
Basilias777

Basilias777

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2023
Μηνύματα
153
Like
293
Πόντοι
21
Η απάντηση απλή.
Πολλοί πελάτες επίσης δεν προσέχουν την καθαριότητά τους.
Άρα που καταλήγουμε;
Ότι πολλοί άνθρωποι γενικά, δεν την προσέχουν και σε αυτό το χώρο κάνει μπαμ.
Ο πελάτης πληρώνει όμως φίλε
 

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.193
Κριτικές
3
Like
2.802
Πόντοι
456

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.400
Κριτικές
18
Like
20.461
Πόντοι
4.546
Πέραν από την μαλακία που κουβαλάει καμιά/κανένας στο κεφάλι, όσον αφορά την ατομική υγιεινή, νόμιζω ότι ορισμένες, ειδικά νεαρότερες, το κάνουν λίγο σκόπιμα για να μην θέλει πολλά πολλά ο πελάτης, ώστε να βιαστεί να τελιεώσει μπας και σωθεί από την βρώμα.
 

Sexyjoanna

Call-Girl
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
23.464
Κριτικές
1
Like
163.122
Μια που πήρε το ματι μου ξοσφαλτσα το θρεντ,να γραψω την αποψη μου..
Θεωρω οτι εχει να κάνει με την γυναίκα,η εχει μάθει να ειναι καθαρή και περιποιημένη σ ολη της την ζωη, η όχι(ανεξάρτητα της επαγγελματικής ιδιότητας)κι όχι περιποίηση δεν σημαίνει μονο αισθητικές παρεμβάσεις και λουσα,αλλά ΚΑΘΑΡΙΌΤΗΤΑ και ΑΨΟΓΗ υγιεινή!
Θα χρησιμοποιήσω καποια λόγια του δικού μου ανθρώπου (τον γυναικολόγο,)μου ειχε πει πάνω σε συζήτηση μας"τζοαννακι έρχονται στο ιατρείο κάποιες κυρίες εξωτερικά στην πένα,μ ακριβά αξεσουάρ που κοστίζουν ολόκληρους μισθούς ,κι οι τριχομοναδες στο μουνακι τους κάνουν πάρτι.."

*ότι ισχύει περί καθαριότητας για γυναίκες,ισχύει αντιστοίχως και για τους άνδρες(και δη πελάτες)
 
Τελευταία τροποποίηση:

tsigkoleletos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2024
Μηνύματα
1.118
Κριτικές
17
Like
1.996
Πόντοι
506
Καθαριότητα καθαριότητα αλλά όσο και να ζεχνουν αυτές, μια χαρά σου περνάνε το μωρόμαντηλο στο καβλι σου πριν το βάλουν στο στόμα τους...
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.400
Κριτικές
18
Like
20.461
Πόντοι
4.546
Καθαριότητα καθαριότητα αλλά όσο και να ζεχνουν αυτές, μια χαρά σου περνάνε το μωρόμαντηλο στο καβλι σου πριν το βάλουν στο στόμα τους...
Για αυτό θα ΑΠΑΙΤΗΣΟΥΜΕ να περνάνε και αυτές με μωρομάντηλο το μουνί και κώλο τους. Και τσίχλα ή καραμέλα για την αναπνοή.

***Φυσικά, και αυτές ας απαιτούν οι βρωμύλοι άπλυτοι να παίρνουν πόδι.
 

tsigkoleletos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2024
Μηνύματα
1.118
Κριτικές
17
Like
1.996
Πόντοι
506
Για αυτό θα ΑΠΑΙΤΗΣΟΥΜΕ να περνάνε και αυτές με μωρομάντηλο το μουνί και κώλο τους. Και τσίχλα ή καραμέλα για την αναπνοή.

***Φυσικά, και αυτές ας απαιτούν οι βρωμύλοι άπλυτοι να παίρνουν πόδι.
Κάποιες έχω δει να το κάνουν από μόνες τους... Οι περισσότερες όμως όχι!!! Επίσης κάποιες στο ημίχρονο μπορεί να πάνε δύο λεπτά τουαλέτα για πλυσιμο. Κάποιες δεν πάνε ποτέ! Και κάποιες πάνε για κατούρημα χωρίς να πλυθούν μετά...

Κάνουν και ένα οπτικό έλεγχο τα παπαριά μας λες και έχουν μικροσκόπιο στα μάτια τους που ανιχνεύει το aids ξέρω γω...

Αλλά αυτά τα λέμε σε έμπιστα πρόσωπα γιατί αν τα γράψουμε σε κριτική θα μας βγάλουν πρόμοτορες η σαμποτέρ...
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.945
Κριτικές
5
Like
8.092
Πόντοι
2.306
Βρε δεν πάει να έχει να πλυθεί η άλλη από τη μεταπολίτευση;
Ο αγαπούλης που νομίζει ότι γαμάει τον πρώτο γυμνασιακό του έρωτα, θα της το γλείψει το μουνί!
 

greekarmy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2015
Μηνύματα
1.254
Κριτικές
12
Like
2.687
Πόντοι
746
Μια που πήρε το ματι μου ξοσφαλτσα το θρεντ,να γραψω την αποψη μου..
Θεωρω οτι εχει να κάνει με την γυναίκα,η εχει μάθει να ειναι καθαρή και περιποιημένη σ ολη της την ζωη, η όχι(ανεξάρτητα της επαγγελματικής ιδιότητας)κι όχι περιποίηση δεν σημαίνει μονο αισθητικές παρεμβάσεις και λουσα,αλλά ΚΑΘΑΡΙΌΤΗΤΑ και ΑΨΟΓΗ υγιεινή!
Θα χρησιμοποιήσω καποια λόγια του δικού μου ανθρώπου (τον γυναικολόγο,)μου ειχε πει πάνω σε συζήτηση μας"τζοαννακι έρχονται στο ιατρείο κάποιες κυρίες εξωτερικά στην πένα,μ ακριβά αξεσουάρ που κοστίζουν ολόκληρους μισθούς ,κι οι τριχομοναδες στο μουνακι τους κάνουν πάρτι.."

*ότι ισχύει περί καθαριότητας για γυναίκες,ισχύει αντιστοίχως και για τους άνδρες(και δη πελάτες)
Μπιμπελό μου εσύ.
 

Jack Bing

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
700
Like
1.182
Πόντοι
206
Η περιποίηση συνήθως κοστίζει πολύ σε χρόνο και χρήμα. Αλλά δεν γίνεται αλλιώς. Χωρίς περιποίηση δεν πας πουθενά. Χρειάζεται και καλή εμφάνιση και καλές υπηρεσίες. Χιλιοειπωμένο αλλά ισχύει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom