Νέα

Γιατί οι άντρες πληρώνουν για να γαμήσουν;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sexoula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 318K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.251
Κριτικές
3
Like
1.423
Πόντοι
566
Πολύ απλά είναι επιλογή του κάθε άνδρα να γαμάει γυναίκες επί πληρωμή είτε είναι τανες είτε όχι.


Πάντως σε πρόσφατο ταξίδι μου στον Αγ. Δομίνικο (έχω ανεβάσει και ανταπόκριση), είδα και πολλές γυναίκες που πλήρωναν να γαμηθούν...
 

avatar

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.528
Like
9
Πόντοι
16
Πολύ απλά είναι επιλογή του κάθε άνδρα να γαμάει γυναίκες επί πληρωμή είτε είναι τανες είτε όχι.


Πάντως σε πρόσφατο ταξίδι μου στον Αγ. Δομίνικο (έχω ανεβάσει και ανταπόκριση), είδα και πολλές γυναίκες που πλήρωναν να γαμηθούν...

Η ηταν τοοοοσο χαλια που δεν τις αγγιζε κανεις η ηταν τοοοσο αγαμητες... :think:
Που υπαρχουν τετοιες...
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
Πολύ απλά είναι επιλογή του κάθε άνδρα να γαμάει γυναίκες επί πληρωμή είτε είναι τανες είτε όχι.


Πάντως σε πρόσφατο ταξίδι μου στον Αγ. Δομίνικο (έχω ανεβάσει και ανταπόκριση), είδα και πολλές γυναίκες που πλήρωναν να γαμηθούν...

Αν συνεχίσουν έτσι και οι Ελλεηνίδες έτσι θα καταλήξουν!!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.251
Κριτικές
3
Like
1.423
Πόντοι
566
Η ηταν τοοοοσο χαλια που δεν τις αγγιζε κανεις η ηταν τοοοσο αγαμητες... :think:
Που υπαρχουν τετοιες...

Οι ποιο πολλές όντως ήταν πολύ χάλια και αγάμητες, ήρωες οι αραπάδες  :2funny: :2funny: :2funny:

Αν συνεχίσουν έτσι και οι Ελλεηνίδες έτσι θα καταλήξουν!!  :2funny: :2funny: :2funny:

Ήδη να έχουν ξεκινήσει τον σεξοτουρισμό. Πιστέψτε με όταν μια φίλη σας ελεύθερη πάει διακοπές με κολλητές σε εξωτικά μέρη, μη πιστέψετε ότι πάνε μόνο για τη φύση και τις παραλίες...
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
Οι ποιο πολλές όντως ήταν πολύ χάλια και αγάμητες, ήρωες οι αραπάδες  :2funny: :2funny: :2funny:

Ήδη να έχουν ξεκινήσει τον σεξοτουρισμό. Πιστέψτε με όταν μια φίλη σας ελεύθερη πάει διακοπές με κολλητές σε εξωτικά μέρη, μη πιστέψετε ότι πάνε μόνο για τη φύση και τις παραλίες...

Στ' αρχίδια μου, το λογαριασμό μόνο μη μου στείλουνε!
 

avatar

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.528
Like
9
Πόντοι
16
Οι ποιο πολλές όντως ήταν πολύ χάλια και αγάμητες, ήρωες οι αραπάδες  :2funny: :2funny: :2funny:

Ήδη να έχουν ξεκινήσει τον σεξοτουρισμό. Πιστέψτε με όταν μια φίλη σας ελεύθερη πάει διακοπές με κολλητές σε εξωτικά μέρη, μη πιστέψετε ότι πάνε μόνο για τη φύση και τις παραλίες...

Το ξερουμε αυτο εννοειται.
Οσο ο αντρας δε γνωριζει ειναι ολα καλα, αμα ο μαθει ομως να βρει τρενο να φυγει η ρημαδα ελλεινιδα.
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.251
Κριτικές
3
Like
1.423
Πόντοι
566
Το ξερουμε αυτο εννοειται.
Οσο ο αντρας δε γνωριζει ειναι ολα καλα, αμα ο μαθει ομως να βρει τρενο να φυγει η ρημαδα ελλεινιδα.

...θα πρέπει όμως να είναι υποψιασμένος, η ρημάδα ελλεινιδα θα προσπαθήσει να τον ξεγελάσει  :headbang:

Αλίμονο στους ευκολόπιστους..... :jerking: :jerking: :jerking:
 

avatar

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.528
Like
9
Πόντοι
16
...θα πρέπει όμως να είναι υποψιασμένος, η ρημάδα ελλεινιδα θα προσπαθήσει να τον ξεγελάσει  :headbang:

Αλίμονο στους ευκολόπιστους..... :jerking: :jerking: :jerking:

Και αυτο εννοειται.
Αμα ο αντρας υποψιαστει αρχιζει αλλα πραγματα μετα.  :sunglasses:

Λενε η αγνοια ειναι ευτυχια.
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
Και αυτο εννοειται.
Αμα ο αντρας υποψιαστει αρχιζει αλλα πραγματα μετα.  :sunglasses:

Λενε η αγνοια ειναι ευτυχια.

και βέβαια είναι ευτυχία! Η διαφορά του λυπημένου από τον χαρούμενο είναι η γνώση της κατάστασής τους!
 

NikosShell

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.004
Like
2
Πόντοι
16
δεν είναι όλοι τόσο καμένοι....
πολλοί βρίσκουν να γαμήσουν και εκτός μπουρδέλου, αν είναι δυνατόν!
απλά θέλουν κάτι το διαφορετικό μερικές φορές
Δηλαδή είμαι ο μονος καμμένος? :2funny: :2funny: :2funny:
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
Μπα και το πιο χαμένο κορμί ,μια πούτσα θα το βρει ,εμείς καιγόμαστε για το νίνι :boobies:

και μεις, αργά ή γρήγορα θέλουν να παντρευτούνε!  :headbang: το πορτοφόλι να ναι καλά και ευτυχώς που υπάρχουν πουτάνες...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom