Νέα

Γιατί οι άντρες πληρώνουν για να γαμήσουν;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sexoula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 322K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.965
Κριτικές
63
Like
45.879
Πόντοι
9.297
Να μην ξεχάσεις ψωμί ολικής αλέσεως :confused:
Θέλω και κάτι άλλο εκτός από ψωμί...για αυτό δεν διστάζω να δώσω κάτι παραπάνω.
Τα ίδια και πάνω...ποτέ δεν πήρα απλό πρόγραμμα.Επενδυση στην ποιοτητα.Δεν το μετάνιωσα ποτέ...
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.965
Κριτικές
63
Like
45.879
Πόντοι
9.297
Όπως έρχεσαι περνα μια και από τα τσουρέκια που έχει εκεί στη Σαλονίκη.
Πως λεγεται αυτος έχω ξεχάσει το όνομα
Τερκενλης....σημείο συνάντησης έξω και κέντρο γλυκού οργίου μέσα.
 

tony1

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2021
Μηνύματα
763
Like
943
Πόντοι
86
Προτιμώ χώρους πιο ασφαλείς και με κάποιο επίπεδο και όχι τον Μάρκο βούρκο του βρωμοΜεταξου με τα δεκαρικα.Επενδυω στην ποιότητα και όχι στην ποσότητα...είναι σαν να τρως σκέτο ψωμι για να χορτάσεις ενώ με λίγα λεφτά παραπάνω τρως και λίγο τυρί και μερικές ελιές.
Kατσε. Πλήρωσε τριάντα ευρώ παραπάνω τις ελιές τι να σου πω
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.643
Κριτικές
57
Like
6.874
Πόντοι
5.406
εγω προτιμω να πηγαινω μεταξι και να δινω 3 δεκαρικα και να τρωω και ψωμι σιτου, και ψωμι σικαλεως και ψωμι ζεας, σε μια γυρα. εσυ με τα ιδια λεφτα βαζεις σε 1 ψωμι μια ελια και μια φετα τυρι, ποιος ειναι πιο χορτατος στο τελος;
Εγω γουσταρω να τρωω με τα χερια, εσυ με μαχαιροπιρουνο (οσων αφορα την καθαριοτητα).

Απλα και ομορφα :)
Εγω φιλε γουσταρω πιτογυρο με μπολικο τζατζικι να σου πω την αμαρτια μου.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.965
Κριτικές
63
Like
45.879
Πόντοι
9.297
Εγω φιλε γουσταρω πιτογυρο με μπολικο τζατζικι να σου πω την αμαρτια μου.
Πάνω το τζατζίκι το παραγγέλνεις χωριστά....και αν γουστάρεις έχει και ρωσική σαλάτα και μπούκοβο.
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.643
Κριτικές
57
Like
6.874
Πόντοι
5.406
Καλημερα παιδες. Κυριακη σημερα, οτι πρεπει για Σουβλακια και μπριζολιτσες. Κυριολεκτικα και μεταφορικα.
Εχει αλλη ομορφια και χρειαζεται που και που ,Ειτε το βρωμικο, ειτε το σε κυριλε εστιατοριο και πληρωνεται ξεχωριστα απο το σπιτικο.
 

panagos7

Πορνοστάρ
Εγγρ.
5 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.543
Κριτικές
53
Like
7.678
Πόντοι
8.816
Γαμας επί πληρωμη επειδη δε μπρορεις να βρεις κάποια κοπελα για σχέση η μπορει και να βρίσκεις και να θες μόνο να γαμας και μα φευγεις. Αμα δεν εχεις κοινωνικο κυκλο και ειναι και ενας σοβαρος λογος να μην έχεις γκόμενα ειδικά από ηλικια 30 συν ποιο συχνό φαινομενο.επισης απο κάποια στιγμη και μετα κει λειτουργεί και το αισθημα της συνηθειας. Πχ εγώ οταν ειμαι κέντρο πχ βικτωρια Πατησίων κτλ πάντα σχεδον θα πάω μια τσάρκα φυλης να βολταρω και θα ρίξω και εναν να ξεμπουκωσω με ενα 20 ρικο. Αυτα πιστεύω
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.484
Κριτικές
42
Like
7.998
Πόντοι
4.666
Γαμας επί πληρωμη επειδη δε μπρορεις να βρεις κάποια κοπελα για σχέση η μπορει και να βρίσκεις και να θες μόνο να γαμας και μα φευγεις. Αμα δεν εχεις κοινωνικο κυκλο και ειναι και ενας σοβαρος λογος να μην έχεις γκόμενα ειδικά από ηλικια 30 συν ποιο συχνό φαινομενο.επισης απο κάποια στιγμη και μετα κει λειτουργεί και το αισθημα της συνηθειας. Πχ εγώ οταν ειμαι κέντρο πχ βικτωρια Πατησίων κτλ πάντα σχεδον θα πάω μια τσάρκα φυλης να βολταρω και θα ρίξω και εναν να ξεμπουκωσω με ενα 20 ρικο. Αυτα πιστεύω
το γιατί κάποιος πληρώνει για να γαμήσει έχει πολλαπλές πλευρές ανάλυσης, αλλά θεωρώ πως έχει να κάνει και με την συχνότητα....εγώ ας πούμε είμαι εθισμένος στο σέξ με πουτάνα....δεν μπορώ με κανονική γυναίκα τέλος!!!! ούτε σχέσεις θέλω ούτε τίποτα....το χω προσπαθήσει μερικές φορές και δεν μου βγήκε....θέλω να γαμάω πολλές διαφορετικές επι πληρωμή....δεν γουστάρω ούτε νταραβέρια με κανονικές γυναίκες ούτε τίποτα.....άλλος δεν είναι εθισμένος , απλά το κάνει γιατι βαρέθηκε το σέξ με την σύντροφο-σύζυγό του κλπ..., άλλος γιατί "ερωτέυτηκε" πουτάνα και βρήκε συναισθηματικό δέσιμο, κάτι που δεν το βρήκε μέχρι τη στιγμή εκείνη σε κάποια σχέση κλπ...άλλος γιατί έχει χαμηλή αυτοεκτίμηση και είναι υπερβολικά ντροπαλός με συνέπεια να μην μιλάει με γυναίκες κλπ κλπ...
 

matzafasoula

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2012
Μηνύματα
1.247
Like
875
Πόντοι
96
Ερωτήσεις κι αυτές.

Γιατί οι άντρες πληρώνουν για να γαμήσουν;​

Γιατί δεν πληρώνονται.
Αν τους πληρώνανε θάταν αλλιώς.

Θέμα πωλήσεων και marketing.


Οι γριές πληρώνουν.
Τα πιπίνια πληρώνονται.

Υπάρχουν κι εξαιρέσεις.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
7.210
Κριτικές
2
Like
22.551
Πόντοι
6.236

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.400
Κριτικές
18
Like
20.461
Πόντοι
4.546
Και Αθήνα έχουμε Τερκενλή. Καμία σχέση σε ποιότητα με τα καταστήματα του βορρά, κατά τη γνώμη μου.
Εδώ και κάποια χρόνια νομίζω, αν και δεν έτυχε να πάρω κάτι να συγκρίνω (ίσως με βολεψει καμια φορά να περάσω).
 

αμαμητος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.453
Like
1.451
Πόντοι
216
οι αντρες πληρωνουν γιατι εχουν πολλες γενετησιες ορμες που πρεπει να τις ικανοποιουν χωρις να δημιουργουνται κοινωνικα προβληματα.
για αυτο υπαρχουν πορνες αλλα οχι και πορνοι.
αντιθετα οι γυναικες μπορουν να μεινουν χωρις σεξ πολυ περισσοτερο χρονο περιμενοντας τον καταλληλο αντρα αν βεβαια τους τυχει....
οι γυναικες τρελαινονται εαν περασουν μια ηλικια χωρις να κανουν παιδια. οι αντρες εαν περασει καποιος χρονος χωρις επαφες με γυναικες
 

OMSA20

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2021
Μηνύματα
211
Like
3.210
Πόντοι
441
οι αντρες πληρωνουν γιατι εχουν πολλες γενετησιες ορμες που πρεπει να τις ικανοποιουν χωρις να δημιουργουνται κοινωνικα προβληματα.
για αυτο υπαρχουν πορνες αλλα οχι και πορνοι.
αντιθετα οι γυναικες μπορουν να μεινουν χωρις σεξ πολυ περισσοτερο χρονο περιμενοντας τον καταλληλο αντρα αν βεβαια τους τυχει....
οι γυναικες τρελαινονται εαν περασουν μια ηλικια χωρις να κανουν παιδια. οι αντρες εαν περασει καποιος χρονος χωρις επαφες με γυναικες
υπάρχει και η μαλακια, τι να κάνουμε
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.344
Κριτικές
114
Like
18.825
Πόντοι
20.686
Γαμας επί πληρωμη επειδη δε μπρορεις να βρεις κάποια κοπελα για σχέση η μπορει και να βρίσκεις και να θες μόνο να γαμας και μα φευγεις. Αμα δεν εχεις κοινωνικο κυκλο και ειναι και ενας σοβαρος λογος να μην έχεις γκόμενα ειδικά από ηλικια 30 συν ποιο συχνό φαινομενο.επισης απο κάποια στιγμη και μετα κει λειτουργεί και το αισθημα της συνηθειας. Πχ εγώ οταν ειμαι κέντρο πχ βικτωρια Πατησίων κτλ πάντα σχεδον θα πάω μια τσάρκα φυλης να βολταρω και θα ρίξω και εναν να ξεμπουκωσω με ενα 20 ρικο. Αυτα πιστεύω
Μια φορά μπουρδελιαρης,
πάντα μπουρδελιαρης.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom