Νέα

Γιατί είμαστε μαλάκες και πληρώνουμε για να γαμήσουμε

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Διαγραμμένο μέλος 201520
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 47K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
Ρε φιλε που τα ειδες ολα αυτα τα μελό που μας λες??
Μια χαρα ειναι οι κοπελες χαμογελαστες και χαρουμενες.
Απλα συνειδητα επελεξαν αυτη την οδό για να βγαλουν πιο ευκολα και γρηγορα χρημα.
Απο εκει και περα στο χερι τους ειναι για το τι θα κανουν.
Παντως περισσοτερη ποιητικη συγγραφη εχει ολο αυτο που λες.
Φιλε απλα εγω διαφωνω
Ελπίζω να μν το πιστεύεις αυτό π λες. Αν το είδα εγώ το έχουν δει όλοι οι μπουρδελιαρηδες.
 

The1

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.464
Κριτικές
15
Like
4.663
Πόντοι
1.446
Το ένα δεν αναιρεί το άλλο. Άσχετα με το ποιο θέλεις να προβάλλεις :)
Εδω ασχολουμαστε με sex και κοριτσια του χωρου ...

τι εχεις να προσφερεις ... εκτος απο αναλησεις του κωλου ...?

Κλασικη Ελληνιδα ... waste of time ...!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 202461

Επισκέπτης
Εδω ασχολουμαστε με sex και κοριτσια του χωρου ...

τι εχεις να προσφερεις ... εκτος απο αναλησεις του κωλου ...?

Κλασικη Ελληνιδα ... waste of time ...!
Μπορώ να σου διορθώνω τα ορθογραφικά για αρχή.
*αναλύσεις
*Ελληνίδα
Επίσης, το bou μιλάει για «σεξ και μπουρδελοκαταστάσεις». Δε μιλάει μόνο για κορίτσια του χώρου. Για να μη μιλήσω για τη θεματολογία των νημάτων..
Άρα καλά θα κάνεις να συνηθίσεις την παρουσία μου.
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.429
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Βλέπετε τί γίνεται.Αν είσαι ένας μέσος τύπος άνω των 30,όχι ο φουλ κοινωνικός,χωρίς μια δουλειά να σου δίνει στάτους,πρέπει να φτύσεις αίμα για να γνωρίζεις γκόμενες (τουλάχιστον 6αρια).Όχι να κάνεις σχέση,αλλά έστω και να γνωρίσεις,να βγεις κανα ραντεβού κλπ.Όσοι λένε ότι κάνουν εύκολα σχέσεις,λένε μαλακίες.Πώς τις γνωρίζετε ρε μάγκες;Ή είστε τόσο κωλόφαρδοι και κάθονται μόνο σε σας από τίντερ ξερω γω ή κάνετε σχέσεις με σκατόμπαζα 1-4.

Κι εγώ νιώθω μαλάκας που πληρώνω για να γαμήσω,όταν βλέπω έξω γκομενάκια που μ'αρέσουν να είναι με τον κάθε κάγκουρα.Που όμως τον γνώρισαν από παρέα,φίλους κλπ.Τί να κάνουμε,ζούμε στην κωλοχώρα που τρως εύκολα μόνο αν είσαι 15-23 και σε κύκλους.Βλέπετε τι αγαμία παίζει σε 30ρηδες-35ρηδες-40ρηδες που δεν είναι παντρεμένοι ή δεν έχουν σχέσεις.
Εσύ που με το ζόρι να είσαι 2-3 στην χειρότερη εμφανισιακά,τι να πεις?

Οι καγκουρες μάλλον βλέπονται σε σχέση με εσένα.
Απλά εσύ μας έχεις ζαλίσει τα μεζεα με την Κλαψα σου και θεωρείς ότι όλοι οι 30+ είναι μπακουρια και ότι μόνο οι 20χρονοι γαμανε........
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
Μπορώ να σου διορθώνω τα ορθογραφικά για αρχή.
*αναλύσεις
*Ελληνίδα
Επίσης, το bou μιλάει για «σεξ και μπουρδελοκαταστάσεις». Δε μιλάει μόνο για κορίτσια του χώρου. Για να μη μιλήσω για τη θεματολογία των νημάτων..
Άρα καλά θα κάνεις να συνηθίσεις την παρουσία μου.
καλα κανεις και εισαι εδω σε εχω υποστηριξει και το ξερεις

στο θεμα μας ττωρα

προσωπικα πληρωνω για να γαμαω ωραιες γκομενες πουτανακια ελληνιδες που δεν θα μου καθοντουσαν εξω

παλιοτερα γαμαγα και απο επιλογη λογω μην έχοντας σχεση κλπ

πλεον αν και εθισμενος στο αγοραιο τι βρισκω με μικροτερες μου βιζιτες ελληνιδες η ξενες

φυσικα τα στριπ κωλομπαρα και ολα τα συναφη ειναι συνηφασμενα με τη διασκεδαση μου και τον τροπο ζωης μου

γενικα με ελκυει πολυ η νυχτα οι γυναικες

το πιο ευκολο αν σου αρεσουν οι γυναικες ειναι να τις γαμας με λεφτα και δωρα
 

The1

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.464
Κριτικές
15
Like
4.663
Πόντοι
1.446
Μπορώ να σου διορθώνω τα ορθογραφικά για αρχή.
*αναλύσεις
*Ελληνίδα
Επίσης, το bou μιλάει για «σεξ και μπουρδελοκαταστάσεις». Δε μιλάει μόνο για κορίτσια του χώρου. Για να μη μιλήσω για τη θεματολογία των νημάτων..
Άρα καλά θα κάνεις να συνηθίσεις την παρουσία μου.

Να σου διορθωσω και εγω την ορθογραφια ....

ΕΛΛΕ -Ι-ΝΙΔΑ ...!

Ετσι γραφεται ... το κερδισες...!
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.429
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Ευχαριστώ, σίγουρα δεν κρύβεται γυναίκα πίσω από το προφίλ;
Nope.

Όσο για το ερώτημα που έθεσες σε προηγούμενη σελίδα,μια μικρή και ουσιαστική συμπλήρωση:πολλοί θα επιθυμούσαν να γαμανε κι άλλες όμως η σύντροφός/σύζυγος κλπ να τους είναι αιώνια πίστη.Εν έτει 2021 κιόλας....
 
Τελευταία τροποποίηση:

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.194
Κριτικές
62
Like
20.277
Πόντοι
14.936
Εδω ασχολουμαστε με sex και κοριτσια του χωρου ...

τι εχεις να προσφερεις ... εκτος απο αναλησεις του κωλου ...?

Κλασικη Ελληνιδα ... waste of time ...!
μην την αποπερνεις τσακαλι.χρειαζομαστε και τις γυναικες να γινεται απλα ομως διαλογος μπας και βγει καμια ακρη.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 202461

Επισκέπτης
Nope.

Όσο για το ερώτημα που έθεσες σε προηγούμενη σελίδα,μια μικρή και ουσιαστική συμπλήρωση:πολλοί θα επιθυμούσαν να γαμανε κι άλλες όμως η σύντροφός/σύζυγος κλπ να τους είναι αιώνια πίστη.Εν έτσι 2021 κιόλας....
Προφανώς αυτή η ερώτηση δε θα απαντηθεί ποτέ με ειλικρίνεια. Θα έλεγα ότι είναι ρητορική. Η απάντηση βέβαια δεν εξυπηρετεί σε κάτι εμένα, εγώ είμαι γυναίκα και την ξέρω την απάντηση. Τροφή για σκέψη σε εσάς, κυρίως.
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
μια μπούρδα. που διαβάζω συχνά εδώ μέσα.
αν ήταν έτσι - και μόνο αυτός ο λόγος - βρίσκεις γκόμενα έξω, πηδάς (χωρίς να πληρώσεις) και μην τον είδατε...
κανείς δεν σε υποχρεώνει να την ξαναδείς. ούτε ζούμε στα χωριά του 50.
όσα δεν φτάνει η αλεπού....
ισχυει αυτο που λες

και προσωπικα ενας αντρας που περναει καλα με μια δεν θα την αφησει καθολου

θα την κρατησει για σχεση

ετσι λειτουργουν οι αντρες ειδικα σε χωρες που δεν ειναι τοσο ευκολο το σεξ οσο εξω
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Δεν πας να παιξεις με τις φιλες σου ... αγαμητη!
τι ανωριμος π εισαι ρε φιλε

να την βριζεις σε φαση χαβαλε εχει ενα ποιντ

αλλα γιατι χαλιεσαι αμα στην λεει

αυτο δειχνει χαμηλο επιπεδο
 

Ntarntalover

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2021
Μηνύματα
158
Κριτικές
7
Like
283
Πόντοι
21
Βλέπετε τί γίνεται.Αν είσαι ένας μέσος τύπος άνω των 30,όχι ο φουλ κοινωνικός,χωρίς μια δουλειά να σου δίνει στάτους,πρέπει να φτύσεις αίμα για να γνωρίζεις γκόμενες (τουλάχιστον 6αρια).Όχι να κάνεις σχέση,αλλά έστω και να γνωρίσεις,να βγεις κανα ραντεβού κλπ.Όσοι λένε ότι κάνουν εύκολα σχέσεις,λένε μαλακίες.Πώς τις γνωρίζετε ρε μάγκες;Ή είστε τόσο κωλόφαρδοι και κάθονται μόνο σε σας από τίντερ ξερω γω ή κάνετε σχέσεις με σκατόμπαζα 1-4.

Κι εγώ νιώθω μαλάκας που πληρώνω για να γαμήσω,όταν βλέπω έξω γκομενάκια που μ'αρέσουν να είναι με τον κάθε κάγκουρα.Που όμως τον γνώρισαν από παρέα,φίλους κλπ.Τί να κάνουμε,ζούμε στην κωλοχώρα που τρως εύκολα μόνο αν είσαι 15-23 και σε κύκλους.Βλέπετε τι αγαμία παίζει σε 30ρηδες-35ρηδες-40ρηδες που δεν είναι παντρεμένοι ή δεν έχουν σχέσεις.


Δεν είναι θέμα χώρας αδερφε. Παντού τα ίδια είναι. Τα κριτήρια που επιλέγουμε είναι υλικά κριτήρια και κριτήρια αρετών, το θέμα είναι εσύ τι κομίζεις μέσα σε μια σχέση;

Εσυ θέλεις να γνωρίσεις 6 και πανω, εσυ ποσο βαθμολογεις τον εαυτό σου(οχι μόνο εμφάνιση);



μια μπούρδα. που διαβάζω συχνά εδώ μέσα.
αν ήταν έτσι - και μόνο αυτός ο λόγος - βρίσκεις γκόμενα έξω, πηδάς (χωρίς να πληρώσεις) και μην τον είδατε...
κανείς δεν σε υποχρεώνει να την ξαναδείς. ούτε ζούμε στα χωριά του 50.
όσα δεν φτάνει η αλεπού....
οντως μεγάλη μπουρδα.
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.429
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Προφανώς αυτή η ερώτηση δε θα απαντηθεί ποτέ με ειλικρίνεια. Θα έλεγα ότι είναι ρητορική. Η απάντηση βέβαια δεν εξυπηρετεί σε κάτι εμένα, εγώ είμαι γυναίκα και την ξέρω την απάντηση. Τροφή για σκέψη σε εσάς, κυρίως.
Δεν θα απαντηθεί με ειλικρίνεια γιατί αρκετούς τους πονάει η αλήθεια και θέλουν την πίτα ολόκληρη και τον σκύλο χορτάτο.
Θα απαντήσω για εμένα όμως:Εγώ προσωπικά δεν θα δεχόμουν να ξενοπηδαω 24/7 και να το ανέχεται η δικιά μου,καθισμένη καρτερικά στο σπίτι να με περιμένει σαν τον κύρη του σπιτιού.Ουτε όμως και την αντίστροφη περίπτωση.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 202461

Επισκέπτης
Δεν θα απαντηθεί με ειλικρίνεια γιατί αρκετούς τους πονάει η αλήθεια και θέλουν την πίτα ολόκληρη και τον σκύλο χορτάτο.
Θα απαντήσω για εμένα όμως:Εγώ προσωπικά δεν θα δεχόμουν να ξενοπηδαω 24/7 και να το ανέχεται η δικιά μου,καθισμένη καρτερικά στο σπίτι να με περιμένει σαν τον κύρη του σπιτιού.Ουτε όμως και την αντίστροφη περίπτωση.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Θες να σου απαντήσω πόσο τον βαθμολογεί ή πόσο είναι?
Ήμουν αρραβωνιασμένη με έναν μεγαλύτερο άνδρα για περίπου 3 χρόνια - εγώ είμαι 28 σήμερα, αυτός 42-43. Δε ζήτησα ποτέ ΜΑ ΠΟΤΕ δέσμευση, γιατί μεγάλωσα σε οικογένεια που μου αποδόμησε την έννοιά της από πολύ μικρή. Μεγάλωσα με 0 προσδοκίες ως προς τις σχέσεις, την αποκλειστικότητα, το γάμο κλπ.
Η σχέση λοιπόν δημιουργήθηκε από μόνη της με τον τύπο να ζητάει κυρίως την αποκλειστικότητα. Ο τύπος έδωσε το δαχτυλίδι, ο τύπος έκανε που και που ζήλιες, μικρή εγώ, εμφανίσιμη, το σεξ άψογο, ανοιχτή σεξουαλικά εκ φύσεως και φυσικά μαζί του, δεν τον περιόρισα ποτέ.
Ο τύπος λοιπόν ήταν αυτός που ξέκανε εντελώς την κατάσταση - για την ακρίβεια οι κακές συνήθειές του δεν είχαν σταματήσει ποτέ. Ο τύπος που ζητούσε την αποκλειστικότητα, ο τύπος που έβαλε τη λέξη «δέσμευση» πρώτος στο τραπέζι. Αυτός ο τύπος ζήλευε και εκνευριζόταν που ήμουν ποθητή και όταν του είπα πολύ όμορφα και πολιτισμένα «αφού θες να παίζεις, θα παίζω κι εγώ, σύμφωνοι;» ήθελε να χωρίσει.
ΕΞΗΓΗΣΤΕ ΤΟ.
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.429
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Ήμουν αρραβωνιασμένη με έναν μεγαλύτερο άνδρα για περίπου 3 χρόνια - εγώ είμαι 28 σήμερα, αυτός 42-43. Δε ζήτησα ποτέ ΜΑ ΠΟΤΕ δέσμευση, γιατί μεγάλωσα σε οικογένεια που μου αποδόμησε την έννοιά της από πολύ μικρή. Μεγάλωσα με 0 προσδοκίες ως προς τις σχέσεις, την αποκλειστικότητα, το γάμο κλπ.
Η σχέση λοιπόν δημιουργήθηκε από μόνη της με τον τύπο να ζητάει κυρίως την αποκλειστικότητα. Ο τύπος έβγαλε το δαχτυλίδι, ο τύπος έκανε που και που ζήλιες, μικρή εγώ, εμφανίσιμη, το σεξ άψογο, ανοιχτή σεξουαλικά εκ φύσεως και φυσικά μαζί του, δεν τον περιόρισα ποτέ.
Ο τύπος λοιπόν ήταν αυτός που ξέκανε εντελώς την κατάσταση - για την ακρίβεια οι κακές συνήθειές του δεν είχαν σταματήσει ποτέ. Ο τύπος που ζητούσε την αποκλειστικότητα, ο τύπος που έβαλε τη λέξη «δέσμευση» πρώτος στο τραπέζι. Αυτός ο τύπος ζήλευε και εκνευριζόταν που ήμουν ποθητή και όταν του είπα πολύ όμορφα και πολιτισμένα «αφού θες να παίζεις, θα παίζω κι εγώ, σύμφωνοι;» ήθελε να χωρίσει.
ΕΞΗΓΗΣΤΕ ΤΟ.
Πολύ απλό.
Κλασσικός μαλακας που θαρρεί πως η γυναίκα είναι υποτελής του,αυτός μπορεί να κάνει ότι γουστάρει ιδίως σεξουαλικά ενώ η γυναίκα απαγορεύεται να έχει καυλες,φετίχ και όλα τα συναφή.
Συγχρόνως είναι πιεστικός και χειριστικος όσο δεν φαντάζεται ο ανθρώπινος νους.
Ήθελε να χωρίσει γιατί κατάλαβε πως δεν έχει να κάνει με άβουλο κοριτσάκι,αλλά γυναίκα.
Αυτό που έχω καταλάβει είναι πως η δημιουργία σχέσης θέλει αμοιβαίες υποχωρήσεις,ισότητα και αλληλοσεβασμό.
Το κυριοτερο:Ευτυχώς που Γλύτωσες από τέτοιον μαλακα.
 

Ntarntalover

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2021
Μηνύματα
158
Κριτικές
7
Like
283
Πόντοι
21
Ήμουν αρραβωνιασμένη με έναν μεγαλύτερο άνδρα για περίπου 3 χρόνια - εγώ είμαι 28 σήμερα, αυτός 42-43. Δε ζήτησα ποτέ ΜΑ ΠΟΤΕ δέσμευση, γιατί μεγάλωσα σε οικογένεια που μου αποδόμησε την έννοιά της από πολύ μικρή. Μεγάλωσα με 0 προσδοκίες ως προς τις σχέσεις, την αποκλειστικότητα, το γάμο κλπ.
Η σχέση λοιπόν δημιουργήθηκε από μόνη της με τον τύπο να ζητάει κυρίως την αποκλειστικότητα. Ο τύπος έδωσε το δαχτυλίδι, ο τύπος έκανε που και που ζήλιες, μικρή εγώ, εμφανίσιμη, το σεξ άψογο, ανοιχτή σεξουαλικά εκ φύσεως και φυσικά μαζί του, δεν τον περιόρισα ποτέ.
Ο τύπος λοιπόν ήταν αυτός που ξέκανε εντελώς την κατάσταση - για την ακρίβεια οι κακές συνήθειές του δεν είχαν σταματήσει ποτέ. Ο τύπος που ζητούσε την αποκλειστικότητα, ο τύπος που έβαλε τη λέξη «δέσμευση» πρώτος στο τραπέζι. Αυτός ο τύπος ζήλευε και εκνευριζόταν που ήμουν ποθητή και όταν του είπα πολύ όμορφα και πολιτισμένα «αφού θες να παίζεις, θα παίζω κι εγώ, σύμφωνοι;» ήθελε να χωρίσει.
ΕΞΗΓΗΣΤΕ ΤΟ.
Τι κακές συνήθειες είχε;
 

The1

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.464
Κριτικές
15
Like
4.663
Πόντοι
1.446
να την βριζεις σε φαση χαβαλε εχει ενα ποιντ

αλλα γιατι χαλιεσαι αμα στην λεει

αυτο δειχνει χαμηλο επιπεδο
Μπορει να γραφει οτι θελει pwaggon ... ειναι ελευθερη ...

Της επεστρεψα την αναλυση σε προσωπικο επιπεδο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom