Νέα

Γιατί είμαστε μαλάκες και πληρώνουμε για να γαμήσουμε

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Διαγραμμένο μέλος 201520
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 47K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
Η μάχη που έδωσα δν αφορά να μν πηγαίνω με πουτανες αλλά προσωπικά με τν σεξομανια μ. Ευχαριστώ όλες τις γυναίκες που πήγα μαζί τους και δν θυμαμαι λόγω σκοτεινής πλευράς και τους φέρθηκα όχι όπως τους αξιζαν ευχαριστώ και, τις ταναπου που μου άνοιξαν την καρδιά τους τις γνώρισα καλύτερα και με άφησαν να μπω στν ζωή τους. Επίσης ευχαριστώ και μια σε studio π μ έριξε άκυρο 3 φορές και κάπως συνηλθα. Τν σεβάστηκα μόνο και μόνο επειδή το επέλεξε. Δν ένιωσα άσχημα προχώρησα.
 

thelastpm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.879
Κριτικές
1
Like
3.336
Πόντοι
456
Την καλύτερη απάντηση στο προαιώνιο ερώτημα την έχει δώσει ο Τζιμάκος πριν πολλά χρόνια:

"Από τότε που οι σερβιέτες έβγαλαν φτερά το μ...ί έγινε άπιαστο όνειρο.."​

 

Arrokan

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2019
Μηνύματα
183
Like
223
Πόντοι
21
Αν και έχω αρκετό καιρό να πάω σε μπου θα πω αυτό.

Πολλοί από σας στα σχόλια ξεχνάτε ότι αυτό είναι ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ. Όπως εγώ και εσείς είμαστε σερβιτόροι, υδραυλικοί η δικηγόροι, έτσι και αυτές είναι πόρνες. Το αν τους αρέσει αυτό που κάνουν η οχι είναι μεγάλη κουβέντα. Κάποιες το απεχθάνονται απ' την πρώτη μέρα και κάποιες το γουστάρουν. Μην έχετε όμως την ιδέα το επειδή πληρώσατε (είτε το ποσό είναι 20 είτε 2000) η κοπέλα θα γουστάρει. Κάποιες κοπέλες ίσως να κοιτάνε τα λεφτά, κάποιες την εμφάνιση του πελάτη και κάποιες απ' τον χαρακτήρα. Αυτό είναι υποκειμενικό. Χωρίς να προσβάλλω κανένα αλλά δεν χρειάζεται να το παίζετε ειδικοί πάνω στο θέμα γιατί η πικρή αλήθεια είναι ότι και όλες τις γυναίκες του κόσμου να γαμησεις, σίγουρα δεν θα γουστάρουν όλες όσο καλός γαμιας έχεις γίνε

Επίσης όποιος πάει σε μπου για να βγάλει το άχτι του (με την κακή έννοια) και να ποτίζει τις κοπέλες σκόνες και χόρτα τότε ας κάτσει σπίτι καλύτερα να βλέπει τσόντες
 
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
Αν και έχω αρκετό καιρό να πάω σε μπου θα πω αυτό.

Πολλοί από σας στα σχόλια ξεχνάτε ότι αυτό είναι ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ. Όπως εγώ και εσείς είμαστε σερβιτόροι, υδραυλικοί η δικηγόροι, έτσι και αυτές είναι πόρνες. Το αν τους αρέσει αυτό που κάνουν η οχι είναι μεγάλη κουβέντα. Κάποιες το απεχθάνονται απ' την πρώτη μέρα και κάποιες το γουστάρουν. Μην έχετε όμως την ιδέα το επειδή πληρώσατε (είτε το ποσό είναι 20 είτε 2000) η κοπέλα θα γουστάρει. Κάποιες κοπέλες ίσως να κοιτάνε τα λεφτά, κάποιες την εμφάνιση του πελάτη και κάποιες απ' τον χαρακτήρα. Αυτό είναι υποκειμενικό. Χωρίς να προσβάλλω κανένα αλλά δεν χρειάζεται να το παίζετε ειδικοί πάνω στο θέμα γιατί η πικρή αλήθεια είναι ότι και όλες τις γυναίκες του κόσμου να γαμησεις, σίγουρα δεν θα γουστάρουν όλες όσο καλός γαμιας έχεις γίνε

Επίσης όποιος πάει σε μπου για να βγάλει το άχτι του (με την κακή έννοια) και να ποτίζει τις κοπέλες σκόνες και χόρτα τότε ας κάτσει σπίτι καλύτερα να βλέπει τσόντες
Με ενδιαφέρει η άποψη σου τυπε σοβαρα.
 

Arrokan

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2019
Μηνύματα
183
Like
223
Πόντοι
21
Με ενδιαφέρει η άποψη σου τυπε σοβαρα.
Εγώ τα πράγματα τα βλέπω ως εξής. Με κάποιους ανθρώπους έχουμε χημεία και με άλλους όχι. Αυτό ισχύει και εντός αλλά και εκτός κρεβατιού. Έχω πάει σε γυναίκα όπου απ' την πρώτη της μάτια είδα πως δεν με ήθελε καθόλου. Κάναμε ότι κάναμε. Δεν την ζορισα παρά πάνω και μετά έφυγα και δεν ξανά πήγα. Μου χει τύχει όμως και με κοπέλα να περάσουμε και οι 2 φοβερα χωρίς ψυστηρι και βλακείες.

Σε γουστάρει η κοπέλα; Την κάνεις να χύνει κουβάδες

Δεν σε γουστάρει; Κάνεις ότι κανείς μαζί της πάνω απ' όλα με ΣΕΒΑΣΜΟ. Την ευχαριστείς για την υπηρεσία της και πας παρακάτω. Δεν χάθηκε και ο κόσμος..
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.312
Κριτικές
2
Like
4.183
Πόντοι
456
αυτο που εχουν οι γυναικες αναμεσα στα ποδια τους ειναι μια περιουσια. μην αυταπατασαι οτι δεν το ξερουν. εαν δεν υπηρχε η κατακραυγη του κοσμου , η οποια μαλιστα στις μερες μας ολοενα και μειωνεται , πολλες περισσοτερες θα το κανανε και για τα λεφτα. κοιτα το και ιστορικα . "πουτανες" υπηρχαν ανεκαθεν ακομη και σε κοινωνιες πολυ κλειστες και πιο συντηρητικες.το γεγονος οτι οι αντρες πληρωνουμε ειναι ενας τροπος ανταμοιβης τους κι ενας τροπος να καθησυχαζονται οι συνειδησεις. και των ανδρων και των γυναικων. ειδικος δεν ειμαι αλλά αν δεν υπηρχε το χρημα η πραξη θα ονομαζοταν βιασμος. ο νομοθετης κατι παραπανω ξερει. δεν σου προξενει εντυπωση οτι η πορνεια απαγορευεται -εστω και ηθικα - παντου αλλά οι επιχειρησεις που προσφερουν ερωτικες υπηρεσιες ολο και αυξανονται ? το σεξ ειναι μια ανθρωπινη αναγκη η οποια οχι μονον δεν καταστελλεται αλλά αντιθετως αποτελει ενα απο τα βασικοτερα κινητρα να ζησεις, να δουλεψεις , να παλεψεις , να πλουτισεις. κυνικο αυτο ,δεν λεω, αλλά κι εμεις κανουμε τη δουλεια μας κι αυτες . αν ειναι μαλακια να πληρωσω να παω με μια γυναικα ,τοτε το να ψηφιζω δωρεαν συνεχεια καποιους που ξερω οτι δεν με εκφραζει τί ειναι ? η "πουτανια" ειναι λειτουργημα κι ετσι πρεπει να αντιμετωπιζεται .το αν το εχει δει η άλλη επαγγελμα ,ακομη καλυτερα για μενα. το αγοραιο σεξ εχει παρομοια αποτελεσματα με τη μαλακια αλλά σιγουρα δεν ειναι το ιδιο . μην νιωθεις τυψεις .απλα προσπαθησε να εισαι ανθρωπινος. δεν εχουν ολοι την ευκαίρεια να ικανοποιουν τις ορεξεις τους και τις αναγκες τους οποτε θελουν .κι οι "πουτανες" αυτο πληρωνονται .
 

thelastpm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.879
Κριτικές
1
Like
3.336
Πόντοι
456
Δεν υπάρχει μία απάντηση στο συγκεκριμένο ερώτημα. Για μένα το πρόβλημα ξεκινάει από τις κοινωνικές συνθήκες και την έλλειψη χρόνου που έχει ο μέσος άνδρας (και η μέση γυναίκα). Στο βαθμό που γίνεται μία έντιμη συναλλαγή γιατί κάποια δέχεται να πάει με κάποιον (συναινετικά) με αμοιβή και ο κάποιος έχει την οικονομική άνεση (μαζί με περιορισμένο χρόνο και πιθανόν άλλες υποχρεώσεις) δεν βλέπω κάποιο πρόβλημα. Εννοείται ότι αν διαπίστωνα οποιονδήποτε εξαναγκασμό θα έφευγα τρέχοντας.
 

k1k2k3k4

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2014
Μηνύματα
170
Κριτικές
3
Like
200
Πόντοι
1
Δεν υπάρχει μία απάντηση στο συγκεκριμένο ερώτημα. Για μένα το πρόβλημα ξεκινάει από τις κοινωνικές συνθήκες και την έλλειψη χρόνου που έχει ο μέσος άνδρας (και η μέση γυναίκα). Στο βαθμό που γίνεται μία έντιμη συναλλαγή γιατί κάποια δέχεται να πάει με κάποιον (συναινετικά) με αμοιβή και ο κάποιος έχει την οικονομική άνεση (μαζί με περιορισμένο χρόνο και πιθανόν άλλες υποχρεώσεις) δεν βλέπω κάποιο πρόβλημα. Εννοείται ότι αν διαπίστωνα οποιονδήποτε εξαναγκασμό θα έφευγα τρέχοντας.
Ενα εντιμο δουναι και λαβειν με λιγα λογια.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.805
Like
14.587
Πόντοι
3.656
Ανοίγω το θέμα αυτό για την σύντομη μου καριέρα ως μπουρδελιάρης. Λόγω προσωπικής κατάστασης πήδηξα όσες γκόμενες δεν πήγαινε το διάστημα από τον Ιούνιο του 2020 έως και Γενάρη του 21. Αυτό που βίωσα είναι γκόμενες ανικανοποίητες απο τις σχέσεις τους ή κοπέλες που γουστάρουν το σεξ και ντρέπονται να το δηλώσουν. Σε αυτό το κομμάτι ανακάλυψα ότι δεν υπάρχει κατανόηση και σεβασμός απο την μεριά μας.

Έπειτα οδηγήθηκα στον αγοραίο έρωτα. Ίσως μετά από πολύ έντονη ψυχολογική κατάσταση μπορώ να τον δικαιολογήσω για εφήμερη εκτόνωση και να νιώσουμε καλύτερα. Αλλά αυτό που αντιμετώπισα και είδα απο την μεριά μας είναι τραγικά. Άντρες κατεστραμμένους απο τον γάμο τους. Να ψάχνουν στανταράκια ώστε να κοροϊδέψουν τον εαυτό τους, ότι φταίει η γυναίκα τους και μόνο για τις κατεστραμμένες τους οικογένειες. Σούπερ γαμήκουλες του 5 λεπτου όπου φεύγουν τρέχοντας να μν τους δει κανείς ωστε να κοκορεύονται ότι την γκόμενα την κάνανε και έχυσε και γούσταρε τρελά. Φάτσες που βλέπουν γυναίκα λες και δημιουργήθηκε χτες.

Όσον αφορά την εμπειρία στον πληρωμένο έρωτα είδα κοπέλες να κλείνουν τα μάτια, να κάνουν υπομονή ενώ πονάνε απίστευτα, φόβο στα μάτια τους για το τι θα αντιμετωπίσουν, ναρκωτικά σκληρά και πολύ ποτό ώστε να αντέξουν.Πολύ ψέμα προς τον πελάτη ώστε να καλύψει τον εγωισμό του. Προσωπικές ιστορίες δραματικές. Κοπέλες εκτός οίκων κατεστραμμένες ψυχολογικά και σωματικά. Σημάδια παντού απο την συνεχή σεξουαλική επαφή. Γυναικεία πρόσωπα χτυπημένα άγρια απο την ζωή της νύχτας. Κοπέλες με όνειρα και ικανότητες που θέλουν να ζήσουν έντονα και να προσφέρουν να της καβαλάει ο καθένας χωρίς να ντρεπόμαστε για αυτό. Οι γυναίκες που γεννήθηκαν για να ομορφαίνουν την ζωή μας σε κατάσταση για λύπηση.

Κάτι που πρέπει να είναι δωρεάν και να προσφέρει ευχαρίστηση και στα δύο φύλα, κατάντησε γραμμή παραγωγής; Γιατί να αισθανόμαστε ωραία χωρίς να νοιαζόμαστε και να ζούμε με τις ενοχές μας; Γιατί να μην διεκδικούμε το καλύτερο σε αυτήν την ζωή και να το έχουμε δίπλα μας;

Έχουμε ξεχάσει τον ρόλο μας ως κυνηγούς σε αυτήν την ζωή. Πρέπει να γουστάρουμε να κάνουμε πρώτα έρωτα και μετά πάρτα να στρώσεις στην γυναίκα, γκόμενα, σύντροφο μας. Να τις κοιτάμε στα μάτια και να γουστάρουμε τρελά στον έρωτα και στο σεξ όπως και αυτές. Να περνάμε χρόνο μαζί τους γιατί η ζωή είναι μικρή και ωραία.

Θέλω την άποψή σας σχετικά.
Γιατί οι γυναίκες εδώ και αιώνες, από την αρχή του Πολιτισμού δηλαδή, χρησιμοποιούν το μουνί τους σαν νόμισμα για να κερδίσουν οτιδήποτε
 

k1k2k3k4

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2014
Μηνύματα
170
Κριτικές
3
Like
200
Πόντοι
1

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Αν και έχω αρκετό καιρό να πάω σε μπου θα πω αυτό.

Πολλοί από σας στα σχόλια ξεχνάτε ότι αυτό είναι ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ. Όπως εγώ και εσείς είμαστε σερβιτόροι, υδραυλικοί η δικηγόροι, έτσι και αυτές είναι πόρνες. Το αν τους αρέσει αυτό που κάνουν η οχι είναι μεγάλη κουβέντα. Κάποιες το απεχθάνονται απ' την πρώτη μέρα και κάποιες το γουστάρουν. Μην έχετε όμως την ιδέα το επειδή πληρώσατε (είτε το ποσό είναι 20 είτε 2000) η κοπέλα θα γουστάρει. Κάποιες κοπέλες ίσως να κοιτάνε τα λεφτά, κάποιες την εμφάνιση του πελάτη και κάποιες απ' τον χαρακτήρα. Αυτό είναι υποκειμενικό. Χωρίς να προσβάλλω κανένα αλλά δεν χρειάζεται να το παίζετε ειδικοί πάνω στο θέμα γιατί η πικρή αλήθεια είναι ότι και όλες τις γυναίκες του κόσμου να γαμησεις, σίγουρα δεν θα γουστάρουν όλες όσο καλός γαμιας έχεις γίνε

Επίσης όποιος πάει σε μπου για να βγάλει το άχτι του (με την κακή έννοια) και να ποτίζει τις κοπέλες σκόνες και χόρτα τότε ας κάτσει σπίτι καλύτερα να βλέπει τσόντες
Φιλε το θεμα ειναι οτι εμας τπυς μπουρδελιαριδες δεν μας ενδιαφερει αν μας γουστάρουν,δεν επιδιώκουμε τετοιο νταραβερι.
Εμας μας ενδιαφερει σε χρονο ντε τε να πηγαίνουμε με γυναικα χωρις να σπαταλαμε χρονο και ενεργεια.
Θα μας ενδιεφερε να μας γουσταρουν μονο οταν θα το πηγαιναμε σε σχεση φαση και θα περιμεναμε απο εκει να πηδησουμε αποκλειστικα.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.805
Like
14.587
Πόντοι
3.656
Όσον αφορά την εμπειρία στον πληρωμένο έρωτα είδα κοπέλες να κλείνουν τα μάτια, να κάνουν υπομονή ενώ πονάνε απίστευτα, φόβο στα μάτια τους για το τι θα αντιμετωπίσουν, ναρκωτικά σκληρά και πολύ ποτό ώστε να αντέξουν.
μου δημιουργήθηκε μια απορία όμως. Που είδες αυτές τις σκηνές που περιγράφεις, εννοώ σχετικά με την υπομονή ενώ πονάνε και το φόβο στα μάτια τους;
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Μν κοροϊδεύετε τν εαυτό σας. Έχω δει γκομεναρες σε studio να παίρνουν κόκα ακόμα και, με άντρες π αντικειμενικά είναι πολύ ωραίοι. Καμμιά δν μας θέλει. Αυτό π προτιμάνε είναι εύκολοι και γρηγορογαμηκουλοι. Αλλιώς δν θα είχαν την πιπα στο πρόγραμμα. Αυτό π αντιμετώπισα είναι πως η γυναίκα ειναι γυναικα. Δν δέχεται να μν τελειώσεις όταν τους φέρεσαι ωραία. Προσωπικά εκτός από την αρχή της καριέρας μ που μ βγήκαν πολύ ζωωδη ένστικτα πάντα φερομουν σαν να είχα μια την κοπέλα π πάντα ήθελα.
καποιες παιρνουν κοκα, οχι ολες.
επισης οπως σου εγραψε και ο αλλος πιο πανω οταν βγαινετε και εξω μαζι μετα και την πηδας και τζαμπα τοτε τι συμβαινει??
σε εσενα μπορει να μην εχει τυχει, σε καποιου μας εχει τυχει και οχι μονο μια φορα. και αυτες ανθρωποι ειναι και μπορει να γουσταρουν εναν κεραυνοβολα. 1 στους 100, 1 σοτυς 1.000 οτι ποσοστο θες βαλε αλλα γινεται. ξερω πουτανες που ερωτευτηκαν πελατη, σταματησαν την δουλεια για να ειναι μαζι του.
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Όσον αφορά την εμπειρία στον πληρωμένο έρωτα είδα κοπέλες να κλείνουν τα μάτια, να κάνουν υπομονή ενώ πονάνε απίστευτα, φόβο στα μάτια τους για το τι θα αντιμετωπίσουν, ναρκωτικά σκληρά και πολύ ποτό ώστε να αντέξουν.Πολύ ψέμα προς τον πελάτη ώστε να καλύψει τον εγωισμό του. Προσωπικές ιστορίες δραματικές. Κοπέλες εκτός οίκων κατεστραμμένες ψυχολογικά και σωματικά. Σημάδια παντού απο την συνεχή σεξουαλική επαφή. Γυναικεία πρόσωπα χτυπημένα άγρια απο την ζωή της νύχτας. Κοπέλες με όνειρα και ικανότητες που θέλουν να ζήσουν έντονα και να προσφέρουν να της καβαλάει ο καθένας χωρίς να ντρεπόμαστε για αυτό. Οι γυναίκες που γεννήθηκαν για να ομορφαίνουν την ζωή μας .
Ρε φιλε που τα ειδες ολα αυτα τα μελό που μας λες??
Μια χαρα ειναι οι κοπελες χαμογελαστες και χαρουμενες.
Απλα συνειδητα επελεξαν αυτη την οδό για να βγαλουν πιο ευκολα και γρηγορα χρημα.
Απο εκει και περα στο χερι τους ειναι για το τι θα κανουν.
Παντως περισσοτερη ποιητικη συγγραφη εχει ολο αυτο που λες.
Φιλε απλα εγω διαφωνω
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
καποιες παιρνουν κοκα, οχι ολες.
επισης οπως σου εγραψε και ο αλλος πιο πανω οταν βγαινετε και εξω μαζι μετα και την πηδας και τζαμπα τοτε τι συμβαινει??
σε εσενα μπορει να μην εχει τυχει, σε καποιου μας εχει τυχει και οχι μονο μια φορα. και αυτες ανθρωποι ειναι και μπορει να γουσταρουν εναν κεραυνοβολα. 1 στους 100, 1 σοτυς 1.000 οτι ποσοστο θες βαλε αλλα γινεται. ξερω πουτανες που ερωτευτηκαν πελατη, σταματησαν την δουλεια για να ειναι μαζι του.
Φιλε εγω ειχα φαση εξωτερικη με ιεροδουλη και αν θεςα να με πιστεψεις μετα απο λιγο ξενερωσα.
Αισθανθηκα οτι ειχα σχεση και δεν αντεξα μετα αν και η κοπελα ηταν οπενμαιντ σε 2 μερες εβγαινε με αλλον.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
εγω δεν ξενερωσα , το χαρηκα, και για την επιβεβαιωση και για την επιπλεον απολαυση που ειχα δωρεαν
 

makis254

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2010
Μηνύματα
168
Κριτικές
8
Like
472
Πόντοι
301
Δεν είμαστε μαλακες όσοι πληρωνουμε για σεξακι...Επιλογή είναι...Μια σίγουρη επιλογή για να περάσεις μισή ,μια ώρα μες στη ζάχαρη, απ ότι να γυρίζεις από δω κι από εκεί να ρίξεις μια γκομενα...Όπως επιλογή είναι απ την πλευρά των περισσότερων κοριτσιών να γαμιουνται επι πληρωμή...Απ την εμπειρία μου ήταν σπάνιες οι φορές που έπεσα πάνω σε δυστηχησμενη ψυχαναγκαστική περίπτωση εκδιδομενεις γυναίκας...Όλες φράπα τις είδα περισσότερο η λιγότερο επαγγελματίες,να γουστάρουν το σεξ,παντα υπό προηποθεσεις,και έχοντας συγγεκριμενους οικονομικούς στόχους...Όσο για το καμάκι...ναι ο άντρας πρεπη να το επιδιώκει ,και αυτό είναι αυτονόητο ..Και ας πέφτουν και χυλόπιτες...Έτσι για να ξυπνάνε τα αίματα...Το θέμα πάλι και εδώ είναι η χημεία και ο οίστρος του θυληκου..η προσωπική της καυβλα δηλαδή για ένα γρήγορο και δυνατό σεξ...και αυτό είναι που δυσκολεύει τα πράγματα όποτε...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom