Νέα

Γιατί δεν εκτιμώ τις γυναίκες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troubaman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 706
  • Εμφανίσεις 46K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Vienezos1_

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2022
Μηνύματα
314
Like
287
Πόντοι
21
δύσκολο θέμα.Η εξίσωση έχει νέες παραμέτρους τα τελευταία χρόνια....Πέραν της προαιρετικής εκτίμησης ....επιβάλλεται σεβασμός υποχρεωτικά (και βάση νόμου)
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.797
Κριτικές
6
Like
11.271
Πόντοι
3.936
Δεν τις εκτιμώ η αλήθεια είναι.
Όσο πιο πολύ τις γνώριζα τόσο γκρέμιζα την αρχική άποψή μου γι αυτές.
Ποιά είναι τα χαρακτηριστικά τους
1.Δεν έχουν μπέσα.Άλλα λένε άλλα πράττουν κι άλλα σκέφτονται.
Τα λόγια μιας γυναίκας έχουν αξία όσο ένα τρύπιο σεντ.
Πάρε στα σοβαρά τα λόγια μιας γυναίκας και να σαι σίγουρος για άσχημες εξελίξεις.
2.Είναι απίστευτα εγωκεντρικές και ματαιόδοξες.
Δείγμα αυτού είναι πόσο περιποιημένες θέλουν να είναι με μακιγιάζ,αρώματα,προκλητικά με το γάντι ντυσίματα.
Εντάξει δε λέω αυτό είναι καβλωτικό,αλλά είναι λόγος για να τις ΠΗΔΗΞΟΥΜΕ και όχι για να τις εκτιμήσουμε.
3.Είναι έστω και με το γάντι ευνουχιστικές για τον άνδρα που έχιυν δίπλα τους.
"Εκτίμησα το χαρακτήρα σου" θα σου πουν και όχι ότι είσαι ωραίος γκόμενος ή ψωλαράς
Κι αν αντιδράσεις γίνεσαι "ρηχός"
Μάλιστα μπορεί να σου πουν "τί χάλια πέρναγα με τον πρώην...απαίσιος χαρακτήρας...δε με καταλάβαινε...
Και με.πόναγε και στο σεξ...δεν είχα τελειώσει ούτε μια φορά μαζί του...πόναγα...την είχε τεράστια..."χα χαχα
4.Είναι απίστευτα σκληρές από μικρές.Ότι δε συμφωνεί με τα θέλω τους είναι σκάρτο,ανάξιο και προσπαθούν να το ταπεινώσουν.
Καταλήγουν στο τέλος να παντρεύοντα ι κάτι...κωμικό και να το...κερατώνουν έστω και στη σκέψη.
5.Σύστημα δικαιοσύνης για το πέος.
Μου χει τύχει αρραβωνιασμένη γκόμενα να μου στέλνει τον κώλο της φωτό αλλά να αποφεύγει συνάντηση μαζί μου γιατί "δεν κερατώνει"
Στην πραγματικότητα,με "επαιζε" για να ανεβαινει η αυτοεκτιμηση της και να λεει μεσα της "αρεσω" αλλα απο την αλλη δεν ηθελε να νοιωθει και τυψεις απεναντι στο θυμα που την ειχε αρραβωνιαστει
6.Η γυναικα μονο το παιδι της αγαπαει.
Αυτο καποτε στα ματια μου την εκανε αγια.Πλεον κατανοω πως ειναι τοσο εμετικο ον η γυναικα που μονο η φυση μπορει να την υποταξει και μονο το σπλαχνο της μπορει να.αγαπησει.
Τιποτε αλλο.
Ακομη και τον.πατερα του παιδιου της μπορει να προδωσει.
7.Αρκετες γυναικες χρησιμοποιουν τη γοητεια τους για να ανεβουν κοινωνικα και οικονομικα.Να πουλησουν τη σαρκα τους σε καποιο ισχυρο με οικονομικη δυναμη και κοινωνικη εξια αρσενικο.
Μου κανει εντυπωση πως ολες νιαουριζουν σα πεινασμενες γατες γυρω απο ψαραγορα οταν εντοπισουν τετοια περιπτωση.
Για ολους τους παραπανω λογους καταληγω τελικα να εκτιμω περισσοτερο απ ολες την πουτανα της οδου Φυλης.
Μαλιστα.
Γιατι ειναι η πιο ξεκαθαρη.
Δε θα σου πουλησει υπερβολες.
20 ευρω Κυριος για 10 λεπτα παραδεισο μαζι μου.Και μετα γεια σας.
Οτι λεει το εννοει.
Το τι σκεφτεται βεβαια αβυσσος...
Δε λεω πως κι αυτες ειναι αγγελουδια.
Απλα ειναι η πιο ξεκαθαρη συναλλαγη.
Σοφα λογια:hi:
 

Ex-Loverman

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2022
Μηνύματα
72
Like
172
Πόντοι
0
Καλημέρα σε όλους και όλες.

Ωραίο το θέμα.Διαβασα όλες τις απόψεις .Κάποιες με έβρισκαν σύμφωνο,κάποιες όχι .Εγώ,που έχω περάσει αρραβώνες,γάμους,παιδιά,γκόμενες,διαζύγια κτλ θα ήθελα να δώσω τη δική μου άποψη.

Αν μια γυναίκα είναι στην πλατεια Ομόνοιας και φωνάξει "Ποιος θέλει να πηδήξει τζάμπα;;""πόσοι πιστεύετε θα εμφανιζόντουσαν;

Αν ένας άντρας είναι στην πλατεία Ομονοίας και φωνάξει "Ποια θέλει να την πηδήξω;" πόσες λέτε θα εμφανιστούν;

Οι απαντήσεις που θα δωθούν,θα σας κάνουν να δείτε καθαρά κάποιες αλήθειες τσιμεντένιες..

Το αιδοίο έχει μπέσα,
μόνο όσο είσαι μέσα...

Θα τα ξαναπούμε .
 

Dear Slim

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2021
Μηνύματα
6
Like
2
Πόντοι
0
"Γιατί δεν εκτιμώ τις γυναίκες"
Μου δίνεται η ευκαιρία να γράψω κάποια πράγματα σε αυτό το ζήτημα που όποιος καταλάβει θα εκτιμήσει τις γυναίκες.

Κατ αρχάς για να εκτιμήσουμε η να αγαπήσουμε η ακόμα και να μισήσουμε κάτι, θα πρέπει πρώτα να το γνωρίζουμε. Η πλειοψηφία των ανδρών δεν γνωρίζει ούτε στο ελάχιστο την γυναικεία φύση και είναι πολύ φυσικό. Όπως φυσικά συμβαίνει και το αντίθετο, οι γυναίκες δεν γνωρίζουν την αντρική φύση.

Αυτά τα οποία θα γράψω, συμφωνείτε η διαφωνείτε, κανέναν ρόλο δεν παίζει, απλά είναι η πραγματικότητα, η τα λαμβάνεται ως δεδομένα και πορεύεστε με αυτά η απλά χτυπάτε το κεφάλι σας στον τοίχο.
Οι γυναίκες "υποτάσσονται στον δυνατό και ασκούν εξουσία στον αδύναμο" όταν λέμε δυνατό δεν εννοούμε να έχει μπράτσα, εννοούμε τον δυνατό χαρακτήρα του άντρα, δηλαδή να ξέρουν πάντα ότι είτε σας αφήσει είτε δεν σας αφήσει δεν σας καίγεται καρφί. Επομένως, όποιος δείξει στην γυναίκα ότι την έχει ανάγκη, κλαίει δεν μπορεί χωρίς αυτή, πολύ απλά την γάμησε.

Οι γυναίκες δεν θέλουν έναν γελοίο δίπλα τους. Οπότε, γελοιοποιήστε τους αντιπάλους σας. Αυτόν το κανόνα τον επιβεβαίωσα από την ίδια μου την μάνα, μου είχε πει ότι κάποτε κάποιος την ήθελε και αυτή δεν τον ήθελε διότι τα άλλα αγόρια τον πείραζαν συνέχεια και τον θεωρούσε γελοίο.

Στις γυναίκες δεν αρέσει η αλήθεια, θέλουν να ακούνε μόνο τα ευχάριστα, μπορείτε να τις φλομώσετε στο παραμύθι; Παλιά αν θυμάστε για να γαμήσουν έταζαν γάμους και μετά μην είδατε τον Παναγή, σήμερα για να γαμήσετε μπορείτε να υποδυθείτε κάποιον άλλον, ότι έχετε λεφτά, βρείτε ένα καλό επάγγελμα όπως δικηγόρος η γιατρός πχ, εν ανάγκη νοικιάστε και κανα καλό αμάξι, γαμήστε μέχρι να βαρεθείτε και μην είδατε τον Παναγή. Δυστυχώς, εγώ αυτό δεν μπορώ να το κάνω, αλλά όποιος μπορεί να το κάνει και δεν κάνει κάτι κακό, αφού άμα της πει την αλήθεια δεν θα του κάτσει με το παραμύθι όμως θα κάνει την δουλειά του.

Οι γυναίκες έλκονται από την δύναμη, πάλι δεν εννοούμε τα μπράτσα, τις ελκύει αυτός που ασκεί εξουσία, πχ κάποιος επιχειρηματία που έχει υπό την εξουσία του ανθρώπους, για να καταλάβετε τι εννοούμε δύναμη.

Τέλος, οι γυναίκες θέλουν να εξασφαλίσουν ένα καλό μέλλον στα παιδιά τους, με αυτό το κριτήριο επιλέγουν τον άντρα που θα τεκνοποιήσουν, εννοείτε ότι αυτό το κάνουν όσες μπορούν, διότι δεν έχουν όλες την πολυτέλεια να επιλέξουν.

Αυτά φίλοι μου είναι μερικά χαρακτηριστικά της γυναικείας φύσης, αυτά τα χαρακτηριστικά τα έχουν όλες οι γυναίκες εκ φύσεως χωρίς να μπορούν να απαλλαγούν από αυτά, είναι στο χέρι μας το πως θα τις εκμεταλλευτούμε. Προσωπικά, αν φανταστώ έναν κόσμο χωρίς γυναίκες, αυτό θα είναι η κόλαση, περνάω τόσο ωραία μαζί τους που δεν υπάρχει κάποια άλλη όμοια ευχαρίστηση η κάποια άλλη όμοια ηδονή. Αααα να μην ξεχνιόμαστε και οι ιερόδουλες γυναίκες είναι :wink:
Ο καφές μέτριος και η αλήθεια σκέτη (και πικρή μέχρι να ανοίξει το μάτι)
 

Bratan2022

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2022
Μηνύματα
278
Like
883
Πόντοι
81
Πίσω από κάθε μισογύνη άντρα κρύβεται μια πουτανα γυναίκα που του έχει φερθεί σκάρτα. Κανένας άντρας δεν έγινε μισογύνης εκ πεποιθήσεως αλλά μόνο μετά από μια τραυματική εμπειρία από γυναίκα που τον κερατωσε. Και επειδή το κέρατο έχει στάδια (άλλο να σε κρατήσει η δύο χρόνια σχεση στα 25 άλλο η γυναίκα σου που έχετε παιδιά ) όσο πιο πολύ έχεις δεθεί τόσο πιο πολύ θα πληγωθείς και τόσο πιο μισογύνης θα γίνεις. Για μένα αφού θα το φας το κέρατο καλύτερα να το φας μικρός που θα κολυμπήσεις κ θα το ξεπεράσεις πολύ πιο γρήγορα απτό να το φας μεγάλος. Θα το φας μικρός και θα ωριμάσεις τόσο ώστε να ξέρεις ότι δεν υπάρχουν έρωτες και παπαριές και να συμπεριφέρεσαι ανάλογα. Όχι άσχημα αλλά ανάλογα. Να φυλάς τον κώλο σου κοινώς και να μη τα δίνεις ολα
 

Bratan2022

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2022
Μηνύματα
278
Like
883
Πόντοι
81
Καλημέρα σε όλους και όλες.

Ωραίο το θέμα.Διαβασα όλες τις απόψεις .Κάποιες με έβρισκαν σύμφωνο,κάποιες όχι .Εγώ,που έχω περάσει αρραβώνες,γάμους,παιδιά,γκόμενες,διαζύγια κτλ θα ήθελα να δώσω τη δική μου άποψη.

Αν μια γυναίκα είναι στην πλατεια Ομόνοιας και φωνάξει "Ποιος θέλει να πηδήξει τζάμπα;;""πόσοι πιστεύετε θα εμφανιζόντουσαν;

Αν ένας άντρας είναι στην πλατεία Ομονοίας και φωνάξει "Ποια θέλει να την πηδήξω;" πόσες λέτε θα εμφανιστούν;

Οι απαντήσεις που θα δωθούν,θα σας κάνουν να δείτε καθαρά κάποιες αλήθειες τσιμεντένιες..

Το αιδοίο έχει μπέσα,
μόνο όσο είσαι μέσα...

Θα τα ξαναπούμε .
Σοφά αποφθεγματα
 

Dear Slim

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2021
Μηνύματα
6
Like
2
Πόντοι
0
Πίσω από κάθε μισογύνη άντρα κρύβεται μια πουτανα γυναίκα που του έχει φερθεί σκάρτα. Κανένας άντρας δεν έγινε μισογύνης εκ πεποιθήσεως αλλά μόνο μετά από μια τραυματική εμπειρία από γυναίκα που τον κερατωσε. Και επειδή το κέρατο έχει στάδια (άλλο να σε κρατήσει η δύο χρόνια σχεση στα 25 άλλο η γυναίκα σου που έχετε παιδιά ) όσο πιο πολύ έχεις δεθεί τόσο πιο πολύ θα πληγωθείς και τόσο πιο μισογύνης θα γίνεις. Για μένα αφού θα το φας το κέρατο καλύτερα να το φας μικρός που θα κολυμπήσεις κ θα το ξεπεράσεις πολύ πιο γρήγορα απτό να το φας μεγάλος. Θα το φας μικρός και θα ωριμάσεις τόσο ώστε να ξέρεις ότι δεν υπάρχουν έρωτες και παπαριές και να συμπεριφέρεσαι ανάλογα. Όχι άσχημα αλλά ανάλογα. Να φυλάς τον κώλο σου κοινώς και να μη τα δίνεις ολα
Και το κέρατο πονάει (το οποίο και έχω φάει), αλλά και η αδιαφορία. Ειδικά η δεύτερη. Προσωπικά μου έχει τύχει να στείλω σε κοπέλα μήνυμα, με την οποία και είχαμε μιλήσει αρκετές φορές από κοντά, αλλά από μηνύματα να το παίζει κάπως και παράλληλα έστελνε σε γνωστό μου. Και μόνο που το σκέφτομαι αυτό, φυτιλιάζω...
 

Dear Slim

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2021
Μηνύματα
6
Like
2
Πόντοι
0
Όταν περπατάς στο δρόμο και βλέπεις κάποια να προκαλεί με το ντυσιμο ή με το οτιδήποτε συμπεριφέρεσαι σαν να μην υπάρχει. Εγω αυτό κάνω γιατί γνωρίζω οτι μπορεί να κρύβεται σοβαρή παγίδα. Ναι ίσως φαίνεταια αστείο αλλά είναι τραγική αλήθεια. Και ας έρθει όποιος μαλάκας θέλει να βάλει γελάκι στο σχόλιο αυτό. Θα μένει η αλήθεια. Μην κοιτάς καν. Μπροστά το βλέμμα.
Το κάνω κι εγώ. Η διαφορά είναι ότι πλέον το κάνω με την οποιαδήποτε :cheesy:
 

Bratan2022

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2022
Μηνύματα
278
Like
883
Πόντοι
81
Όταν περπατάς στο δρόμο και βλέπεις κάποια να προκαλεί με το ντυσιμο ή με το οτιδήποτε συμπεριφέρεσαι σαν να μην υπάρχει. Εγω αυτό κάνω γιατί γνωρίζω οτι μπορεί να κρύβεται σοβαρή παγίδα. Ναι ίσως φαίνεταια αστείο αλλά είναι τραγική αλήθεια. Και ας έρθει όποιος μαλάκας θέλει να βάλει γελάκι στο σχόλιο αυτό. Θα μένει η αλήθεια. Μην κοιτάς καν. Μπροστά το βλέμμα.
Συμφωνώ μαζί σου το βλέμμα πρέπει να είναι μπροστά και να μη της δώσεις σημασία. Για το λόγο όμως ότι αν το κάνουν όλοι αυτό τότε οι γυναίκες θα καταλάβουν ότι δεν έχουν χρυσάφι ανάμεσα στα πόδια αλλά απλά μια τρύπα, που τη βρίσκεις εδώ, άλλου και παραπέρα. Κοινώς πρέπει οι άντρες να μην κάνουν την κάθε πατσαβούρα να νιώθει θεογκομενα επειδή πατάνε όλες στο ότι κάπου θέλουμε να τον χώσουμε. Δείξτε χαρακτήρα για να αποκτήσει ο άντρας την πάλαι ποτέ χαμένη του αιγλη
 

Bratan2022

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2022
Μηνύματα
278
Like
883
Πόντοι
81
Αντιλαμβάνομαι από τις τελευταίες αναρτήσεις ότι μπαίνετε στο τρυπακι σύγκρισης του άντρα με τη γυναίκα. Κακως. Στη σημερινή εποχή δεν τίθεται θέμα σύγκρισης. Ο άντρας είναι υπό και κυβερνάει το μουνι. Τελος
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.197
Like
18.285
Πόντοι
3.656
Συμφωνώ μαζί σου το βλέμμα πρέπει να είναι μπροστά και να μη της δώσεις σημασία. Για το λόγο όμως ότι αν το κάνουν όλοι αυτό τότε οι γυναίκες θα καταλάβουν ότι δεν έχουν χρυσάφι ανάμεσα στα πόδια αλλά απλά μια τρύπα, που τη βρίσκεις εδώ, άλλου και παραπέρα. Κοινώς πρέπει οι άντρες να μην κάνουν την κάθε πατσαβούρα να νιώθει θεογκομενα επειδή πατάνε όλες στο ότι κάπου θέλουμε να τον χώσουμε. Δείξτε χαρακτήρα για να αποκτήσει ο άντρας την πάλαι ποτέ χαμένη του αιγλη

Εμεις δεν είμαστε γυναίκες.Όταν δούμε κάτι που μας αρέσει,το κοιτάμε.

Παράδειγμα,αν περάσει μια μουνάρα μόνη της μπροστά απο τις καφετέριες στην παραλια Θεσ/νικης,θα την κοιτάξουν όλοι οι άντρες.

Αν περάσει μόνος του ένας ψηλός,εμφανίσιμος άντρας,θα τον κοιτάξουν ελάχιστες,μπορεί και καμία

Δυστυχώς το μουνί πουλάει κι όχι η πούτσα
 

kronos

Μέγας
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
4.459
Κριτικές
3
Like
12.400
Πόντοι
3.506
Ενας Βασικός λόγος να μην τις εκτιμάς, ειναι οτι δεν πιστεύουν ουσιαστικά σε καμιά ηθική αξία ακόμη και στις πιο απλές,τις καθημερινές...
Για αυτές δεν υπάρχει το "δεν ειναι σωστό" η "δεν πρέπει".Το μόνο κριτήριο τους, ειναι αν μπορούν και αν τις συμφέρει να κάνουν κάτι.
Άπαξ και το τυπώσουν στον εγκέφαλο τους προχωρούν άμεσα χωρίς δεύτερη σκέψη. Γι'αυτό πολλές εμφανίζονται αδίστακτες που βέβαια κατά κανόνα στο τέλος συνήθως την πατάνε..
Υπάρχουν σίγουρα και οι εξαιρέσεις που όμως είναι τόσο ελάχιστες που χάνονται στην έρημο της Ελλεηνιδίασης...
 

Bratan2022

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2022
Μηνύματα
278
Like
883
Πόντοι
81
Εμεις δεν είμαστε γυναίκες.Όταν δούμε κάτι που μας αρέσει,το κοιτάμε.

Παράδειγμα,αν περάσει μια μουνάρα μόνη της μπροστά απο τις καφετέριες στην παραλια Θεσ/νικης,θα την κοιτάξουν όλοι οι άντρες.

Αν περάσει μόνος του ένας ψηλός,εμφανίσιμος άντρας,θα τον κοιτάξουν ελάχιστες,μπορεί και καμία

Δυστυχώς το μουνί πουλάει κι όχι η πούτσα
Ναι φίλε μου αντιλαμβάνομαι τι λες. Είμαστε άντρες και ένα ωραίο μουνι θα το κοιτάξεις κ θα σχολιάσεις. Εδώ η κατάσταση έχει ξεφύγει όμως και κοιτάνε όλοι ακόμα και τις κάτω του μετρίου. Ακόμα και τα μπάζα που θα έχουν ένα μέτριο έως άσχημο κώλο με που φοράνε ενα κωλοστριγκο και διαχωρίζουν τα κωλομερια. Η έννοια της ανάρτησης μου είναι ότι οι άντρες θα πρέπει να είμαστε πιο επιλεκτικοί, πιο δύσκολοι και όχι με τη γλώσσα να κρέμεται έξω όταν περνάει ένα μουνι. Οι γυναίκες έχουν πάρει τη δύναμη που έχουν επειδή τους την έχουμε δώσει οι άντρες. Τους έχουμε δώσει υπεραξία γι'αυτό μοιράζουν υπεροψια και χυλοπίτες παντού. Νομίζει ακόμα και η πιο φόλα ότι θα την κοιτάξει ένας ωραίος άντρας με λεφτά μαγκακος κλπ. Και εύλογα το νομίζει γιατί τους έχουμε δώσει το δικαιωμα
 

Dear Slim

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2021
Μηνύματα
6
Like
2
Πόντοι
0
Ενας Βασικός λόγος να μην τις εκτιμάς, ειναι οτι δεν πιστεύουν ουσιαστικά σε καμιά ηθική αξία ακόμη και στις πιο απλές,τις καθημερινές...
Για αυτές δεν υπάρχει το "δεν ειναι σωστό" η "δεν πρέπει".Το μόνο κριτήριο τους, ειναι αν μπορούν και αν τις συμφέρει να κάνουν κάτι.
Άπαξ και το τυπώσουν στον εγκέφαλο τους προχωρούν άμεσα χωρίς δεύτερη σκέψη. Γι'αυτό πολλές εμφανίζονται αδίστακτες που βέβαια κατά κανόνα στο τέλος συνήθως την πατάνε..
Υπάρχουν σίγουρα και οι εξαιρέσεις που όμως είναι τόσο ελάχιστες που χάνονται στην έρημο της Ελλεηνιδίασης...
Αυτό είναι μαύρη αλήθεια, δυστυχώς. Έχει χαθεί οποιοδήποτε ίχνος αξίας και σεβασμού πλέον
 

Bratan2022

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2022
Μηνύματα
278
Like
883
Πόντοι
81
Μεγάλο κακό πιστεύω έχουν κάνει το ίντερνετ και τα social. Βλέπουν όλες τις μουναρες που ποζάρουν με duckface και κώλους στημένους και από κάτω βροχή τα like από ληγουρια και σου λένε θα το κάνω και γω. Και πιάνει. Και η τελευταία χαμουρα κάνει post το κάτουρο της στο ποτήρι και παίρνει αμέτρητα like. Εσύ και γω αν το κάνουμε αυτό, το λιγότερο θα μας καταργήσουν το λογαριασμό. Είναι η εποχή της λατρείας του μουνιού σε όλα τα επίπεδα και όλες τις εκφάνσεις. Λατρείας ακόμα και από τις ιδιες. Δεν είναι τυχαίο ότι όλες οι γυναίκες έχουν λεσβιακές τασεις. Ο μεγάλος φιλόσοφος της εποχής μας 12ος πίθηκος το εχει τραγουδήσει "Εχει γεμίσει ο τόπος γκόμενες που είναι ερωτευμένες με τον κώλο τους και μαλακές που τρέχουν να βγάλουν γούστα για για ένα μουνι και το άλλο πρωί δεν έχουν να πάρουν ούτε ψωμί"
 

Bratan2022

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2022
Μηνύματα
278
Like
883
Πόντοι
81
Μεγάλο κακό πιστεύω έχουν κάνει το ίντερνετ και τα social. Βλέπουν όλες τις μουναρες που ποζάρουν με duckface και κώλους στημένους και από κάτω βροχή τα like από ληγουρια και σου λένε θα το κάνω και γω. Και πιάνει. Και η τελευταία χαμουρα κάνει post το κάτουρο της στο ποτήρι και παίρνει αμέτρητα like. Εσύ και γω αν το κάνουμε αυτό, το λιγότερο θα μας καταργήσουν το λογαριασμό. Είναι η εποχή της λατρείας του μουνιού σε όλα τα επίπεδα και όλες τις εκφάνσεις. Λατρείας ακόμα και από τις ιδιες. Δεν είναι τυχαίο ότι όλες οι γυναίκες έχουν λεσβιακές τασεις. Ο μεγάλος φιλόσοφος της εποχής μας 12ος πίθηκος το εχει τραγουδήσει "Εχει γεμίσει ο τόπος γκόμενες που είναι ερωτευμένες με τον κώλο τους και μαλακές που τρέχουν να βγάλουν γούστα για για ένα μουνι και το άλλο πρωί δεν έχουν να πάρουν ούτε ψωμί"
Το τραγούδι λέγεται Ψεύτικα είδωλα -12ος πίθηκος . Ακούστε το όσοι δεν το ξερετε. Τα λέει ολα
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.197
Like
18.285
Πόντοι
3.656
Ναι φίλε μου αντιλαμβάνομαι τι λες. Είμαστε άντρες και ένα ωραίο μουνι θα το κοιτάξεις κ θα σχολιάσεις. Εδώ η κατάσταση έχει ξεφύγει όμως και κοιτάνε όλοι ακόμα και τις κάτω του μετρίου. Ακόμα και τα μπάζα που θα έχουν ένα μέτριο έως άσχημο κώλο με που φοράνε ενα κωλοστριγκο και διαχωρίζουν τα κωλομερια. Η έννοια της ανάρτησης μου είναι ότι οι άντρες θα πρέπει να είμαστε πιο επιλεκτικοί, πιο δύσκολοι και όχι με τη γλώσσα να κρέμεται έξω όταν περνάει ένα μουνι. Οι γυναίκες έχουν πάρει τη δύναμη που έχουν επειδή τους την έχουμε δώσει οι άντρες. Τους έχουμε δώσει υπεραξία γι'αυτό μοιράζουν υπεροψια και χυλοπίτες παντού. Νομίζει ακόμα και η πιο φόλα ότι θα την κοιτάξει ένας ωραίος άντρας με λεφτά μαγκακος κλπ. Και εύλογα το νομίζει γιατί τους έχουμε δώσει το δικαιωμα

Όταν η αγαμία πάει σύννεφο,λογικό είναι.Βέβαια,οι πιο πολλοί που τις κοιτάνε είναι οι 40-50 και βάλε,οι πιτσιρικάδες έχουν γίνει σαν τις γκόμενες κι αυτοί με το κινητό στο χέρι όλη την ώρα
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.918
Κριτικές
8
Like
33.903
Πόντοι
6.536
Εμεις δεν είμαστε γυναίκες.Όταν δούμε κάτι που μας αρέσει,το κοιτάμε.

Παράδειγμα,αν περάσει μια μουνάρα μόνη της μπροστά απο τις καφετέριες στην παραλια Θεσ/νικης,θα την κοιτάξουν όλοι οι άντρες.

Αν περάσει μόνος του ένας ψηλός,εμφανίσιμος άντρας,θα τον κοιτάξουν ελάχιστες,μπορεί και καμία

Δυστυχώς το μουνί πουλάει κι όχι η πούτσα
Όχι ρε σάμπ.
Να είσαι σίγουρος ότι κοιτάνε αλλά διακριτικά και όχι σαν εμάς που τρέχουν σάλια....

:confused:
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.918
Κριτικές
8
Like
33.903
Πόντοι
6.536
Ενας Βασικός λόγος να μην τις εκτιμάς, ειναι οτι δεν πιστεύουν ουσιαστικά σε καμιά ηθική αξία ακόμη και στις πιο απλές,τις καθημερινές...
Για αυτές δεν υπάρχει το "δεν ειναι σωστό" η "δεν πρέπει".Το μόνο κριτήριο τους, ειναι αν μπορούν και αν τις συμφέρει να κάνουν κάτι.
Άπαξ και το τυπώσουν στον εγκέφαλο τους προχωρούν άμεσα χωρίς δεύτερη σκέψη. Γι'αυτό πολλές εμφανίζονται αδίστακτες που βέβαια κατά κανόνα στο τέλος συνήθως την πατάνε..
Υπάρχουν σίγουρα και οι εξαιρέσεις που όμως είναι τόσο ελάχιστες που χάνονται στην έρημο της Ελλεηνιδίασης...
Και που διαφέρει η πλειοψηφία των αντρών?
Σαφώς και υπάρχουν αρκετοί μαλακοκαύληδες.
Για κάθε μία καριόλα έχω να σου παραθέσω έναν άντρα μουνόπανο.

Όποιος είναι μισογύνης απορώ τι κάνει σε αυτό το φόρουμ....
 

dertilis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2008
Μηνύματα
70
Like
130
Πόντοι
0
Το συγκεκριμένο νήμα ανοίχτηκε πριν 2+ χρόνια. Χωρίς να κάτσω να διαβάσω τι έχει γραφτεί έκτοτε, αν ήμουν ο πρώτος που θα απαντούσα στο δημιουργό, η απάντησή μου θα ήταν "Μάλλον επειδή δεν σου κάθεται καμία και τη βγάζεις μόνο με ιερόδουλες"...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom