Νέα

Γιατί δεν εκτιμώ τις γυναίκες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troubaman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 706
  • Εμφανίσεις 45K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.464
Πόντοι
3.296
Διάβασα τη θεωρία ενός μέλους που προτρέπει να νην ασχολούμαστε καθόλου με τις γυναίκες εκεί έξω

Μόνο με τις γυναίκες του αγοραίου έρωτα.

Αυτό θα κάνει τις γυναίκες εκτός πορνείων δηλαδή τις "κανονικές" να χάσουν την εξουσία τους που ασκούν στο ανδρικό φύλο με μοναδική τους δύναμη του μουνί τους.

Δυστυχώς δεν αρκεί να το πράξω εγώ και άλλοι 2 με 3 συναγωνιστές

Θα πρέπει να είναι μια μαζική συμμετοχή.

Ειλικρινά όσο και αν προσπαθώ να μην είμαι μισογύνης τις σιχάθηκα τις καριόλες

Με το τουπέ τους

Την έλλειψη μπέσας

Το δικαίωμα να θίγουν την αξιοπρέπειά σου και αν αντιδράσεις να είσαι εσύ ο κακός

Το ότι θυσιάζουν τα πάντα για τη μητρότητα.

Δε σέβονται τίποτα

Σκέψεις εδώ μάγκες

Μπορούμε να τις κλονήσουμε

Να τις αφήσουμε στο ράφι αγάμητες και άκληρες

Αρκεί να το κάνουμε όλοι μαζί
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Δεν υπάρχει όλοι μαζί.
Κάνει ο καθένας αυτά που λες ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΤΗ ΤΟΥ , αλλά , μην περιμένεις να αλλάξει σύντομα η κοινωνία.

Η ΠΛΕΙΟΨΗΦΙΑ ΕΙΝΑΙ ΗΛΙΘΙΟΙ.

Η πλειοψηφία πάει ΓΙΑ 1 ΓΥΝΑΙΚΑ ΓΙΑ ΟΛΗ ΤΟΥΣ ΤΗ ΖΩΗ.

Επίσης πολλοί έχουν έτοιμα λεφτά, από αργομισθία , κλεμμένα , μαυραγορίτικα ...
οπότε τα μοιράζουν σε καριόλες ...........

Πρέπει να αλλάξουν όλα αυτά και θέλει πολλές γενιές !
 
OP
OP
troubaman

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.464
Πόντοι
3.296
Δεν υπάρχει όλοι μαζί.
Κάνει ο καθένας αυτά που λες ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΤΗ ΤΟΥ , αλλά , μην περιμένεις να αλλάξει σύντομα η κοινωνία.

Η ΠΛΕΙΟΨΗΦΙΑ ΕΙΝΑΙ ΗΛΙΘΙΟΙ.

Η πλειοψηφία πάει ΓΙΑ 1 ΓΥΝΑΙΚΑ ΓΙΑ ΟΛΗ ΤΟΥΣ ΤΗ ΖΩΗ.

Επίσης πολλοί έχουν έτοιμα λεφτά, από αργομισθία , κλεμμένα , μαυραγορίτικα ...
οπότε τα μοιράζουν σε καριόλες ...........

Πρέπει να αλλάξουν όλα αυτά και θέλει πολλές γενιές !
Ψάχνουν να δέσουν το γαιδούρι τους δηλαδή fylobios?

Αυτό υποτίθεται είναι γυναικείο χαρακτηριστικό

Οι γυναίκες ψάχνουν το "μαλάκα" της ζωής τους εκείνο που θα τον μαδήσουν υλικά και συναισθηματικά και θα πάρουν το σπέρμα του για να γεννήσουν τα μωρά τους

 
OP
OP
troubaman

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.464
Πόντοι
3.296

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.043
Κριτικές
9
Like
12.992
Πόντοι
3.836
ρε συ τρούμπα πολύ βαριά την πήρες τη χυλόπιτα από την σπονσορέτα ,δεν τελειώνει η ζωή.

Αυτό που ζητάς είναι ουτοπικό και θα σου εξηγήσω γιατί:

-Είναι στα ένστικτα και του άντρα και της γυναίκας να ερωτεύεται άσχετα αν θα υπάρξει καλή ή κακή έκβαση. Έτσι είναι η φύση του ανθρώπου. Όσο βέβαια μεγαλώνεις γίνεσαι λιγότερο συναισθηματικός.
-Οι άνθρωποι κάνουν σταθερές σχέσεις για διάφορους λόγους. Για την προίκα, γιατί τους κρατάει μαζί η συνήθεια, γιατί έχουν μαζί υποχρεώσεις. Στην πορεία πέφτει τρελό κέρατο αλλά δε θα σταματήσουμε και την αναπαραγωγή του ανθρώπινου είδους (δηλαδή θες τώρα να έρθουν εθνικιστές έξω από το σπίτι σου και να στη στήσουνε;)
-Αυτό που περιγράφεις για πολλούς άντρες συμβαίνει ήδη, ακόμη και για νέους. Προτιμάνε την ασφάλεια και τη σταθερότητα από ένα στανταράκι παρά μία σχέση που έχει και αρνητικά και θετικά. Κατά τη γνώμη μου καλό είναι να τα δοκιμάσεις και τα δύο για να μην έχεις απωθημένα σε μεγάλη ηλικία.

Και τέλος μην αποκλείεις το γεγονός στην πορεία σου να γνωρίσεις γυναίκες (όχι μόνο μία) που να περνάτε καλά μαζί, να τα βρίσκετε και αν κάποια στιγμή ξενερώσεις χωρίζεις.

Για τις δε γυναίκες, όσο βρίσκουν, κάνουν. Θα το δεις γραμμένο πολλές φορές στο φόρουμ. Δε φταίνει τα μπουρδέλα, ο άντρας που κάνει υποχωρήσεις φταίει.
 
OP
OP
troubaman

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.464
Πόντοι
3.296
ρε συ τρούμπα πολύ βαριά την πήρες τη χυλόπιτα από την σπονσορέτα ,δεν τελειώνει η ζωή.

Αυτό που ζητάς είναι ουτοπικό και θα σου εξηγήσω γιατί:

-Είναι στα ένστικτα και του άντρα και της γυναίκας να ερωτεύεται άσχετα αν θα υπάρξει καλή ή κακή έκβαση. Έτσι είναι η φύση του ανθρώπου. Όσο βέβαια μεγαλώνεις γίνεσαι λιγότερο συναισθηματικός.
-Οι άνθρωποι κάνουν σταθερές σχέσεις για διάφορους λόγους. Για την προίκα, γιατί τους κρατάει μαζί η συνήθεια, γιατί έχουν μαζί υποχρεώσεις. Στην πορεία πέφτει τρελό κέρατο αλλά δε θα σταματήσουμε και την αναπαραγωγή του ανθρώπινου είδους (δηλαδή θες τώρα να έρθουν εθνικιστές έξω από το σπίτι σου και να στη στήσουνε;)
-Αυτό που περιγράφεις για πολλούς άντρες συμβαίνει ήδη, ακόμη και για νέους. Προτιμάνε την ασφάλεια και τη σταθερότητα από ένα στανταράκι παρά μία σχέση που έχει και αρνητικά και θετικά. Κατά τη γνώμη μου καλό είναι να τα δοκιμάσεις και τα δύο για να μην έχεις απωθημένα σε μεγάλη ηλικία.

Και τέλος μην αποκλείεις το γεγονός στην πορεία σου να γνωρίσεις γυναίκες (όχι μόνο μία) που να περνάτε καλά μαζί, να τα βρίσκετε και αν κάποια στιγμή ξενερώσεις χωρίζεις.

Για τις δε γυναίκες, όσο βρίσκουν, κάνουν. Θα το δεις γραμμένο πολλές φορές στο φόρουμ. Δε φταίνει τα μπουρδέλα, ο άντρας που κάνει υποχωρήσεις φταίει.
Εχω γνωρισει γυναικες και γυναικες φιλε μου

Και πραγματικα δεν υπαρχει κατι καλο

Φταιει η φυση τους

Σε πολλα οσα λες συμφωνω σε αλλα διαφωνω αλλα ξεχωριζω ενα

Οσο μεγαλωνει ο ανθρωπος παυει να ειναι συναισθηματικος.

Αυτο συνεβη σε μενα

Να τον χωσω θελω

Τιποτε αλλο
 

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.436
Κριτικές
14
Like
4.453
Πόντοι
746
Περα απο το sex δεν τις χρειαζομαι ... αυτη ειναι η αληθεια ...


Τουπε ... καριολιες ... πουτανιες ... δεν πληρωνω

Ειναι δικαιωμα τους να μαλακιζονται ... οπως ειμαι και δικο μου δικαιωμα να τις γραφω στα αρχιδια μου...

Αν καταφερουν και σας πιασουν μαλακες ... προβλημα σας ... θα πληρωνεται το μουνι μια ζωη χρυσαφι ...


Φτιαξτε χαρακτηρα εσεις πρωτοι ... απο τα μουνια μην περιμενεται τιποτα ...!
 

irobot

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.373
Like
489
Πόντοι
36
Περα απο το sex δεν τις χρειαζομαι ... αυτη ειναι η αληθεια ...


Τουπε ... καριολιες ... πουτανιες ... δεν πληρωνω

Ειναι δικαιωμα τους να μαλακιζονται ... οπως ειμαι και δικο μου δικαιωμα να τις γραφω στα αρχιδια μου...

Αν καταφερουν και σας πιασουν μαλακες ... προβλημα σας ... θα πληρωνεται το μουνι μια ζωη χρυσαφι ...


Φτιαξτε χαρακτηρα εσεις πρωτοι ... απο τα μουνια μην περιμενεται τιποτα ...!

ανορθόγραφος - μαθητής περιορισμένων ικανοτήτων είσαι ... θαθελα να ρίξω μια ματιά στις εκθέσεις σου η σε λογοτεχνικές προσπάθειες ..... θα απογοητευθώ ?
 

pokahontas

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.157
Κριτικές
16
Like
1.779
Πόντοι
4.655
Μια χαρά είναι οι γυναίκες, θέλει όμως εμπειρία για να τις χειριστείς, όπως πρέπει.

Π
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
10.999
Πόντοι
3.556
Και τα 2 φυλλα κανουν ακριβως το ιδιο λαθος:
Ελκονται απο τα λαθος ατομα.

Οι γκομενες γουσταρουν μπαρμεν με μουσια και τατουαζ, γυμναστηρια, τουπε, κλπ και αν τις την πεσει καποιος φοιτητακος με πουκαμισο-γιλεκο γυαλια, θα ξενερωσουν

Το ιδιο και οι αντρες. Γουσταρουμε τακουνι, μινι, τιγκα μακιγιαζ, αρωματα, κωλαρες, κλπ

Αν περασει διπλα μας μια κοπελα με μακρυα φουστα, πουκαμισο, γυαλακια, και αβαφη, θα ξενερωσουμε

Και ομως, ειναι ακριβως αυτα τα ατομα που μπορουν να σου προσφερουν τη μεγαλυτερη ευτυχια ΜΑΚΡΟΧΡΟΝΙΑ

Οι σωστες γυναικες δε βρισκονται Σαββατοβραδο στο Γκαζι, αλλα Δευτερα στις 07:00 το πρωι στα Everest και στα Starbucks (στην ουρα)
 
OP
OP
troubaman

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.464
Πόντοι
3.296
Οι σωστες γυναικες δε βρισκονται Σαββατοβραδο στο Γκαζι, αλλα Δευτερα στις 07:00 το πρωι στα Everest και στα Starbucks (στην ουρα)
Ακριβως οι ιδιες.δεν ειναι;

Που πανε μετα το.μεθυσι;

Για καφε στα εβερεστ

Εχω δει εκει.κατι ξεκωλια

Ντροπες της κοινωνιας

 
OP
OP
troubaman

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.464
Πόντοι
3.296
Μια χαρά είναι οι γυναίκες, θέλει όμως εμπειρία για να τις χειριστείς, όπως πρέπει.

Π
Φιλε μου αυτο που θελουν οι γυναικες ειναι

Αλητεια ή

Χρήμα

Ή
Δόξα

Κι επειδή εγώ ούτε τατουαζάκιας σφιχτερμαν με σκουλαρικια ειμαι ουτε κανας πλουσιος και διασημος

Τον πουλο

Οι παλιοψωναρες
 

DayStalker

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
3.430
Like
7.006
Πόντοι
1.056
Η πτώση της "αξιας" του μουνιού θα φέρει αύξηση ζήτησης = αύξηση ανταγωνισμού μεταξύ των ανδρών και ταυτόχρονα μείωση του πλεονάσματος= μειωση ανταγωνισμου μεταξυ γυναικων. Οπότε θα κάνεις μια ωραιότατη τρύπα στο νερό. Σε "ελεύθερη αγορά μουνιού" όπως αυτή στις σύγχρονες δυτικές κοινωνίες το σενάριο αυτό δεν λειτουργεί με κανέναν τρόπο. Η καμπύλη προσφοράς-ζήτησης θα αποκαταστήσει την τάξη σε χρόνο dt. Για να κρατηθεί σταθερή η "αξια" του μουνιού χρειάζεται κάποιου είδους κεντρικού παρεμβατισμού που θα αποσυνδέει την αξία από την προσφορά και την ζήτηση , όπως συμβαίνει στις ισλαμικές κοινωνίες. Συνεπώς αυτό που ζητάς είναι εφικτό μόνο μέσω γενικευμένης κοινωνικής αλλαγής που θα καταλήξει σε ολοκληρωτικού τύπου μοντέλο αποκαθιστώντας τις σχέσεις κυριαρχίας/υποταγής ανάμεσα στα δυο φύλα.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.064
Κριτικές
123
Like
50.872
Πόντοι
27.261
Διάβασα τη θεωρία ενός μέλους που προτρέπει να νην ασχολούμαστε καθόλου με τις γυναίκες εκεί έξω

Μόνο με τις γυναίκες του αγοραίου έρωτα.

Αυτό θα κάνει τις γυναίκες εκτός πορνείων δηλαδή τις "κανονικές" να χάσουν την εξουσία τους που ασκούν στο ανδρικό φύλο με μοναδική τους δύναμη του μουνί τους.

Δυστυχώς δεν αρκεί να το πράξω εγώ και άλλοι 2 με 3 συναγωνιστές

Θα πρέπει να είναι μια μαζική συμμετοχή.

Ειλικρινά όσο και αν προσπαθώ να μην είμαι μισογύνης τις σιχάθηκα τις καριόλες

Με το τουπέ τους

Την έλλειψη μπέσας

Το δικαίωμα να θίγουν την αξιοπρέπειά σου και αν αντιδράσεις να είσαι εσύ ο κακός

Το ότι θυσιάζουν τα πάντα για τη μητρότητα.

Δε σέβονται τίποτα

Σκέψεις εδώ μάγκες

Μπορούμε να τις κλονήσουμε

Να τις αφήσουμε στο ράφι αγάμητες και άκληρες

Αρκεί να το κάνουμε όλοι μαζί

Ακομα σκεφτεσαι την προηγουμενη γκομενα που σου πηραν οι φουσκωτοι εεε???
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.825
Κριτικές
21
Like
10.912
Πόντοι
3.346
Διάβασα τη θεωρία ενός μέλους που προτρέπει να νην ασχολούμαστε καθόλου με τις γυναίκες εκεί έξω

Μόνο με τις γυναίκες του αγοραίου έρωτα.

Αυτό θα κάνει τις γυναίκες εκτός πορνείων δηλαδή τις "κανονικές" να χάσουν την εξουσία τους που ασκούν στο ανδρικό φύλο με μοναδική τους δύναμη του μουνί τους.

Δυστυχώς δεν αρκεί να το πράξω εγώ και άλλοι 2 με 3 συναγωνιστές

Θα πρέπει να είναι μια μαζική συμμετοχή.

Ειλικρινά όσο και αν προσπαθώ να μην είμαι μισογύνης τις σιχάθηκα τις καριόλες

Με το τουπέ τους

Την έλλειψη μπέσας

Το δικαίωμα να θίγουν την αξιοπρέπειά σου και αν αντιδράσεις να είσαι εσύ ο κακός

Το ότι θυσιάζουν τα πάντα για τη μητρότητα.

Δε σέβονται τίποτα

Σκέψεις εδώ μάγκες

Μπορούμε να τις κλονήσουμε

Να τις αφήσουμε στο ράφι αγάμητες και άκληρες

Αρκεί να το κάνουμε όλοι μαζί
Ο πίκερ δεν έλεγε κάτι τέτοια κουλά ή κάνω λάθος?
 

tsilibourditsas

Μέγας
Εγγρ.
4 Σεπ 2007
Μηνύματα
836
Κριτικές
17
Like
97
Πόντοι
4.165
"Της γυναίκας ο καημός, πούτσα λούσα και χορός!"

Κοινώς καλοπέραση από ΚΑΘΕ άποψη. Και υπάρχουν κυρίως δύο τάσεις για να το πετύχουν, είτε ζητούν τον ουρανό με τ' άστρα από έναν άντρα είτε λίγα από πολλούς άντρες. Τα κίνητρα ίδια, οι αριθμοί αλλάζουν. Για την κοινωνία οι πρώτες θεωρούνται ηθικές και οι δεύτερες ανήθικες, επί της ουσίας όμως τίποτα από τα δύο δεν είναι ιδιαίτερα "ηθικό" άλλα ούτε και ιδιαίτερα "ανήθικο".

Επιπλέον είναι εξαιρετικά εγωιστικά πλάσματα και αυτό τις κάνει να εμφανίζουν και το ιδιαίτερο ενδιαφέρον στα παιδιά γιατί τα βλέπουν σαν κομμάτι του εγώ τους, του εαυτού τους δηλαδή. Και έλκονται στα κακά αγόρια λόγω εγωισμού επίσης, τις ενδιαφέρει κάποιος που να φέρεται μόνο σε αυτές καλά, αν γίνεται και να καταστρέψει τον υπόλοιπο κόσμο για αυτές ακόμα καλύτερα, ένα καλό παιδί δεν θα το κάνει αυτό.
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Και τα 2 φυλλα κανουν ακριβως το ιδιο λαθος:
Ελκονται απο τα λαθος ατομα.

Οι γκομενες γουσταρουν μπαρμεν με μουσια και τατουαζ, γυμναστηρια, τουπε, κλπ και αν τις την πεσει καποιος φοιτητακος με πουκαμισο-γιλεκο γυαλια, θα ξενερωσουν

Το ιδιο και οι αντρες. Γουσταρουμε τακουνι, μινι, τιγκα μακιγιαζ, αρωματα, κωλαρες, κλπ

Αν περασει διπλα μας μια κοπελα με μακρυα φουστα, πουκαμισο, γυαλακια, και αβαφη, θα ξενερωσουμε

Εμάς γιατί είναι λάθος να μας ελκύουν τα μίνι και τα ξέκωλα;Στο κάτω κάτω,σ'εμας παίζει πρωτεύοντα ρόλο να μας καυλώνει η γυναίκα.Με το πουκάμισο και τη φούστα ως στον αστράγαλο τί να την κάνω;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom