Νέα

Γιατί δεν έχω πρωινές στύσεις;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Vascoda25
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 214
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Ιζνογκουντ

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
4.029
Κριτικές
5
Like
9.062
Πόντοι
2.586
Παιδια με ολο το σεβασμο
σταματηστε να κανετε τους γιατρους και κυριως σταματηστε τη "συνταγογραφηση"
Εαν ενα φαρμακο ειναι ιδανικο / καλο για μενα, δεν σημαινει οτι ειναι και για το διπλανο μου
οπως ελεγε ενας φιλος γιατρος , οτι το φάρμακο απ το φαρμάκι διαφερουν μονο στη θεση που μπαινει ο τόνος
 

TheeDoctor

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2023
Μηνύματα
89
Like
192
Πόντοι
0
Παιδια με ολο το σεβασμο
σταματηστε να κανετε τους γιατρους και κυριως σταματηστε τη "συνταγογραφηση"
Εαν ενα φαρμακο ειναι ιδανικο / καλο για μενα, δεν σημαινει οτι ειναι και για το διπλανο μου
οπως ελεγε ενας φιλος γιατρος , οτι το φάρμακο απ το φαρμάκι διαφερουν μονο στη θεση που μπαινει ο τόνος
Γι'αυτό να πάρει γανοδερμα σε σκόνη που είναι φυσικό και έχει αποδειχθεί από μελέτες ότι έχει πολλαπλά οφέλη γενικά στην υγεία αφού σου λέει έχει ΑΓΧΟΣΣΣΣ εσυ γιατί του προτείνεις φαρμακια;
 

mafia79

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2023
Μηνύματα
400
Κριτικές
2
Like
924
Πόντοι
81
Χωρίς να θέλω να το παίξω γιατρός, αλλά μιας και εκείνος έκανε την αρχή να μας πει το πρόβλημα του, να σου πω φίλε μου οτι και όταν έχεις θέματα με τον προστάτη σου, όπως μια χρόνια προστατίδα χωρίς να το γνωρίζεις μπορεί να επιφέρει μη πρωινές σηκωμάρες.
 
OP
OP
V

Vascoda25

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2022
Μηνύματα
390
Κριτικές
1
Like
996
Πόντοι
81
Χωρίς να θέλω να το παίξω γιατρός, αλλά μιας και εκείνος έκανε την αρχή να μας πει το πρόβλημα του, να σου πω φίλε μου οτι και όταν έχεις θέματα με τον προστάτη σου, όπως μια χρόνια προστατίδα χωρίς να το γνωρίζεις μπορεί να επιφέρει μη πρωινές σηκωμάρες.
Για να έχεις προστατίτιδα πρέπει να υπάρχουν και κάποια συγκεκριμένα συμπτώματα τα οποία δεν τα έχω
 

mafia79

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2023
Μηνύματα
400
Κριτικές
2
Like
924
Πόντοι
81
Για να έχεις προστατίτιδα πρέπει να υπάρχουν και κάποια συγκεκριμένα συμπτώματα τα οποία δεν τα έχω
στην χρόνια προστατίτιδα τα συμπτώματα βγαίνουν ξαφνικά και ένα σύμπτωμα μπορεί να είναι και αυτό.
Μια απλή εξέταση PSA θα μας το έβγαζε απο το κάδρο αυτό.
Ασε που δεν είναι και κακό να κάνεις μια τέτοια εξέταση, καλό είναι για εμάς τους άνδρες να ψαχνόμαστε.
 

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.152
Κριτικές
1
Like
2.603
Πόντοι
456
Παιδια με ολο το σεβασμο
σταματηστε να κανετε τους γιατρους και κυριως σταματηστε τη "συνταγογραφηση"
Εαν ενα φαρμακο ειναι ιδανικο / καλο για μενα, δεν σημαινει οτι ειναι και για το διπλανο μου
οπως ελεγε ενας φιλος γιατρος , οτι το φάρμακο απ το φαρμάκι διαφερουν μονο στη θεση που μπαινει ο τόνος
Μπορεί να είναι διακεκριμένοι ψυχίατροι τα μέλη
Που ξέρεις εσύ; :think:
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.124
Like
50.822
Πόντοι
12.756
Γι'αυτό να πάρει γανοδερμα σε σκόνη που είναι φυσικό και έχει αποδειχθεί από μελέτες ότι έχει πολλαπλά οφέλη γενικά στην υγεία αφού σου λέει έχει ΑΓΧΟΣΣΣΣ εσυ γιατί του προτείνεις φαρμακια;
φιλε εμπαινες εδω σαν Ερωτιαρης με τον ΜΥΘΙΚΟ καφε με γανοδερμα;
 

Ιζνογκουντ

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
4.029
Κριτικές
5
Like
9.062
Πόντοι
2.586
OP
OP
V

Vascoda25

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2022
Μηνύματα
390
Κριτικές
1
Like
996
Πόντοι
81
στην χρόνια προστατίτιδα τα συμπτώματα βγαίνουν ξαφνικά και ένα σύμπτωμα μπορεί να είναι και αυτό.
Μια απλή εξέταση PSA θα μας το έβγαζε απο το κάδρο αυτό.
Ασε που δεν είναι και κακό να κάνεις μια τέτοια εξέταση, καλό είναι για εμάς τους άνδρες να ψαχνόμαστε.
Αυτή η εξέταση είναι για άνω των 50
 

mafia79

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2023
Μηνύματα
400
Κριτικές
2
Like
924
Πόντοι
81
Αυτή η εξέταση είναι για άνω των 50
Λυπάμαι φίλε μου, αλλά κατηγορηματικά όχι!

Μπορείς να ρωτήσεις και ουρολόγο.

Αλλά ειλικρινά δεν είναι κάτι, πάς το πρωί δίνεις αίμα ένα 20€ αν δεν στο γράψει κάποιος γιατρός και το μεσημέρι έχεις τα αποτελέσματα.

Εκτός αν είσαι και κάτω των 40, τότε πάσο. Αλλά αν έχεις καβατζώσει τα 40, τότε κάντο!
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.489
Like
11.458
Πόντοι
2.256
Ως ειδικός ιατρός πουτσολογος, σου λέω αγαπητέ νηματοθετη, ό,τι ο χρόνος που η ψωλή σου θα καυλώνει είναι πλέον μετρημενος. Ετοιμάσου σιγά-σιγά να καταταχθείς στην μεγάλη στρατιά των ανικάνων.
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
22.985
Κριτικές
8
Like
32.015
Πόντοι
6.536
Κάποιοι μπαρμπάδες έχουν ανακαλύψει το φυτό Μάκα σε σκόνη....
Κάνει δουλειά λένε....
:coffee:
 

vladgr

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
635
Like
229
Πόντοι
26

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.124
Like
50.822
Πόντοι
12.756
θελει λιγο προσοχη η μακα σε μακροχρονια χρηση...ετσι εχω διαβασει:coffee:
 
OP
OP
V

Vascoda25

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2022
Μηνύματα
390
Κριτικές
1
Like
996
Πόντοι
81
Λυπάμαι φίλε μου, αλλά κατηγορηματικά όχι!

Μπορείς να ρωτήσεις και ουρολόγο.

Αλλά ειλικρινά δεν είναι κάτι, πάς το πρωί δίνεις αίμα ένα 20€ αν δεν στο γράψει κάποιος γιατρός και το μεσημέρι έχεις τα αποτελέσματα.

Εκτός αν είσαι και κάτω των 40, τότε πάσο. Αλλά αν έχεις καβατζώσει τα 40, τότε κάντο!
28
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ως ειδικός ιατρός πουτσολογος, σου λέω αγαπητέ νηματοθετη, ό,τι ο χρόνος που η ψωλή σου θα καυλώνει είναι πλέον μετρημενος. Ετοιμάσου σιγά-σιγά να καταταχθείς στην μεγάλη στρατιά των ανικάνων.
Ειδικέ πουτσολογε έχω ακόμη πολλά χρόνια μπροστά
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom