Νέα

Για να μαθαίνουν οι άνδρες!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα opala
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 56
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

analprison

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2008
Μηνύματα
2.221
Κριτικές
15
Like
3
Πόντοι
616
καλα τι ποστ ηταν αυτο ρε συ Tsolia.Psolia?μιλαμε εβαλες γκολ στο 90 με ψαλιδάκι :rockon:.βασικα μετα το ποστ σου δεν νομίζω να ξαναμπεί στο site :grin:
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
πρωτα ... δεν το εγραψα να δοκιμασετε στησ πουτα***ς. σιγα μην καθοσοσαταν τοση ωρα να την ικανοποισισ... εσυ πληρωνεις!!! ετσι
?  ησωσ σε λαθος τομεα το κολλησα...
    Εγω παιδια το εβαλα να καταλαβουν λιγο η ανδρες που εχουν "ΓΥΝΑΙΚΑ" (οχι επι πληρωμησ) πως αρεση και εμας... δηλαδι οταν η γυναικες γυνοντε τα πουτανακια σας και θελετε αλλα δεν σας αρνηθηκαν ετσι? Το καναν γιατι θελουν να σε ολοκληροσουν σε αυτο το τομεα.... σεβαστικαν "τα θελω"  σας και το κανουν.... φισιολογικο
    Λοιπον με πιασατε απο τα μουτρα γιατι νομιζατε οτι τσιμπισα τον εγωισμο σας... Εγω ξερω ο ΑΝΔΡΑΣ σεβετε  την γυναικα στο σεξ... και πιστευω ειναι μεγαλητερη κατκτηση και περιφανεια να την κανει να τελειοση,   παρα το.."γαμαω πολλες και  χυνω... δεν με νοιαζει γιατι ειμαι παρτακιας και νομιζο οτι γαμαο καλα ...
  αλλλαααα... που να ξερατε......(μου θημιζει κατι 15χρωνα)
                  ο ανδρας ειναι κυνιγος και πρεπη να ειναι και εξιπνος...
    ενα πιδιγμα  ειναι σαν μια μαλακια που τραβασ....μπαμ μπαμ τελιοσε!!....
το σεξ ειναι εποικινονια .... με την επικοινονια μαθαινεις ,ηρεμης και και γυνεσε  #1 στην πραξη...
και οσει εχουν γθναικεσ, κοπελεσ, σχεση σεξ ...δεν νομιζο ειναι κακο να ικανοποισ την αλλη
δωκοιμασαι να δοιαβασοις τω παρακατο
1ον αυτοι που πηδάνε για να ικανοποιήσουν τις γκόμενες-γυναίκες τους μένουν με την ψωλή στο χέρι γιατί ένας από  τους γαμιάδες που μόνο γαμάει για να τελειώσει ο ίδιος θα τους την φάει.... και αυτή τόσο βλαμένη θα της καβλώνει το εργαλείο της να πάει με τον άλλον... γιατί τον θεωρεί ποιο άντρα, θέλει να τον κατακτήσει και αυτόν.το έχει δείξει η ιστορία,έχουν κλαφτεί πολλοί εδώ μέσα για κάτι τέτοια
2ον ο κυνηγός ποτέ δεν σταματάει σε ένα θήραμα... σκοτώνει και άλλα... οποτε μόνη σου λες ότι ο άντρας είναι πολυγαμιάς, ενώ όλες οι ελληνίδες ονει-ρεύονται έναν πρίγκιπα που θα είναι πιστός όμορφος και άλλα τέτοια
3ον μην μας λες ότι ένα πήδηΓμα είναι σαν μια μλκία.... δεν ξέρεις πως αισθάνεται ο άντρας.εσύ το καταλαβαίνεις έτσι γιατί θες μια ώρα με το μαρκούτσι.. εμείς είμαστε άλλο πράγμα.δεν είανι επομένως για χόρταση... έχουν πολλές να πάρουν... όλες από λίγο


άντε καλό ξεστράβωμα τώρα....
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
don't worry..
ένας (ανορθόγραφος?) κούκος δεν φέρνει την άνοιξη..

Καλώς ή κακώς ναι μεν οι γυναίκες του site δίνουν άλλο "χρώμα" αλλά χαλάνε την "πιάτσα" (τουλάχιστον οι περισσότερες) και χαλάνε την θεματολογία. Στο φινάλε δεν είμαστε παρακλάδι του Cosmopolitan. Μπορεί να έχουμε δημοκρατία, όμως μην το γαμήσουμε και τελείως. Ισως θα πρεπε να κάνουν κάτι και οι moderators γιατί στο τέλος θα γεμίσουμε από μαλακίες θρεντ.
 

LaMUna

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2008
Μηνύματα
121
Like
0
Πόντοι
1
Καλώς ή κακώς ναι μεν οι γυναίκες του site δίνουν άλλο "χρώμα" αλλά χαλάνε την "πιάτσα" (τουλάχιστον οι περισσότερες) και χαλάνε την θεματολογία. Στο φινάλε δεν είμαστε παρακλάδι του Cosmopolitan. Μπορεί να έχουμε δημοκρατία, όμως μην το γαμήσουμε και τελείως. Ισως θα πρεπε να κάνουν κάτι και οι moderators γιατί στο τέλος θα γεμίσουμε από μαλακίες θρεντ.

ναι παιδία πάνω απο όλα η ενημέρωση του που και πως θα πηδάτε πουτανάκια  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
Τόσο ζόρι τραβάτε μερικές που δεν τα σκορπάμε σε σας?
 

dark_eyes

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
931
Like
2
Πόντοι
6
ναι παιδία πάνω απο όλα η ενημέρωση του που και πως θα πηδάτε πουτανάκια  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ο σκοπός του site αυτός είναι..
τα άλλα υπάρχουν για λόγους ψυχαγωγίας περισσότερο.
περίεργο ποστ πάντως από ...ιερόδουλη.
 

LaMUna

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2008
Μηνύματα
121
Like
0
Πόντοι
1
ο σκοπός του site αυτός είναι..
τα άλλα υπάρχουν για λόγους ψυχαγωγίας περισσότερο.
περίεργο ποστ πάντως από ...ιερόδουλη.

Από ζιγκολό δεν είναι;  :sunglasses: να τον προάγουμε τον σκοπό αυτός είναι ο σκοπός και να τον κάνουμε θεσμό!
 

analprison

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2008
Μηνύματα
2.221
Κριτικές
15
Like
3
Πόντοι
616
καλα παιδια το site εχει γεμισει κλώνους.....η τον καθε μαλακα μου βαζει ενα γυναικείο nick και νομιζει οτι κατι κατάφερε. :birdman:  
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
σε δουλειά να βρισκόμαστε.
μήπως να πάτε στο lesvia.gr να ανοίξετε ένα θέμα για την τέλεια πίπα  :S
Καληνύχτα και Καλή Τύχη...
 
OP
OP
O

opala

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2008
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
νεβριαζετε και εχει πλακα... η Γαμιαδες AKA MACHO MEN...
ΝΑ παι με οσες θελει δεν μιλησα για απιστια..μην τα μπερδευεισ και βαζεισ αλλα λογια
τελος παντον εγω παντως 2 πραγματα πιστευω
ενα οτι εισαι οντος παρτακιας και νομιζεισ οτι γαμας καλα
και 2 οτι σιγουρα εχεις βαλει λιγο απο αυτα πισο στο μυαλο σου να Ε τι να πω... νεβριαζετε και εχει πλακα... η Γαμιαδες....
Μπενω στο σιτε εδω και πολλουσ μηνες για διαφορα αστεια που εχει ενημερωσεισ ...φοτογραφιες... ειναι καλα ολλα τα ποστ.. αλλα εχει πλακα ομοσ με κατι τυπουσ ..... καταλαβενεισ πραγματικα οτι εδω μεσα πολλοι εχουν προβληματα... :( οτι δεν ειναι καλα στο μυαλο...
εγω φιλαρακο προτεινω να μαθεις τι θα πει σεξ..και πωσ να το κανεισ γιατι μου φενετε..ΔΕΝ....
        Και ναι θα ξανα μπω στο σιτε... τι να ντραπω?χαχα  γελειο εχει...με αυτα που γραφουνε... η πονεμενι η νεβριαζμενη η καυβλομενη μικρη μεγαλη...
PEACE OUT...
 

boidopoutsa

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.467
Like
5
Πόντοι
16
νεβριαζετε και εχει πλακα... η Γαμιαδες AKA MACHO MEN...
ΝΑ παι με οσες θελει δεν μιλησα για απιστια..μην τα μπερδευεισ και βαζεισ αλλα λογια
τελος παντον εγω παντως 2 πραγματα πιστευω
ενα οτι εισαι οντος παρτακιας και νομιζεισ οτι γαμας καλα
και 2 οτι σιγουρα εχεις βαλει λιγο απο αυτα πισο στο μυαλο σου να Ε τι να πω... νεβριαζετε και εχει πλακα... η Γαμιαδες....
Μπενω στο σιτε εδω και πολλουσ μηνες για διαφορα αστεια που εχει ενημερωσεισ ...φοτογραφιες... ειναι καλα ολλα τα ποστ.. αλλα εχει πλακα ομοσ με κατι τυπουσ ..... καταλαβενεισ πραγματικα οτι εδω μεσα πολλοι εχουν προβληματα... :( οτι δεν ειναι καλα στο μυαλο...
εγω φιλαρακο προτεινω να μαθεις τι θα πει σεξ..και πωσ να το κανεισ γιατι μου φενετε..ΔΕΝ....
        Και ναι θα ξανα μπω στο σιτε... τι να ντραπω?χαχα  γελειο εχει...με αυτα που γραφουνε... η πονεμενι η νεβριαζμενη η καυβλομενη μικρη μεγαλη...
PEACE OUT...
Βοθρε εσυ εισαι ;
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
κατι τετοια διαβαζεις
κ θες να επιτρεπει το σαιτ τα γκρικλιζ..

αμαν βρε κοπελα μου τα γραφεις κ ανορθογραφα κ τραγικα μπερδεμενα

μου θυμιζεις μια κοπελια απο το κοσμοπολιταν σαιτ, που μας εβαζε ο τοντοκ ενα φεγγαρι τα ποστς εργα τεχνης που ειχε γραψει..
 

Επισκέπτης
Το thread πρέπει να μετανομασθεί σε "ΔΕΝ μπορώ να έρθω σε οργασμό! ΒΟΗΘΗΣΤΕEEE!!!" :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 
OP
OP
O

opala

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2008
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
λογικο 1 χρονακι στην ελλαδα και παλι καλα
 

bullet73

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
428
Like
29
Πόντοι
1
να σε πω ρε opala ξερεις τι ειναι γυναικα  :think:?

το περιτο κρεας γυρο απο το μουνι
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

αντε καληνυχτα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom