Νέα

Γεώργιος Τράγκας - Γνώμες, απόψεις

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bestman69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 995
  • Εμφανίσεις 62K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.690
Κριτικές
6
Like
11.086
Πόντοι
3.936

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.974
Like
4.991
Πόντοι
506
Πετράκος έκανε ανάρτηση και συνεχίζει τις μπουρδολογίες
?????
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.505
Like
21.867
Πόντοι
5.006
Όπως είπε ο γιατρός του, ο Γιώργος Τράγκας :
«Ήταν μία παρέα δημοσιογράφων που κόλλησαν. Και μετά γελάγανε. Το πήραν αστεία! Την ημέρα που νόσησε, με πήρε τηλέφωνο και με ρώτησε εάν πρέπει να πάρουμε μονοκλωνικά. Επιπολαιότητες ανθρώπων που δεν είχαν συνειδητοποιήσει τη σοβαρότητα. Το περιβάλλον φταίει που δεν πίστευε στον κορωνοϊό»
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.833
Κριτικές
30
Like
20.801
Πόντοι
8.815
ο Τραγκας ηταν αρνητης του κορωνοϊου,υπαρχει βιντεο που το δηλωνει. Η μαλακια ειναι οτι υπαρχουν πολλοι πανηλιθιοι στη χωρα μας που ακουνε και συμβουλευονται τους Τραγκες. Ας παρουν ενα μαθημα με τον θανατο του,μπας και συνελθουν.
Εχουνε κανει κατι παππουδια 80 χρονων αστρα ζενεκα και ο Μακης ο Κουτσοσταματης 40 χρονων διαβασε στο fb απο αρθρο του κουρεα του Βαγγελη για παρενεργειες και φοβαται μην του βαλουν και
κανα τσιπακι.
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.974
Like
4.991
Πόντοι
506
Όπως είπε ο γιατρός του, ο Γιώργος Τράγκας :
«Ήταν μία παρέα δημοσιογράφων που κόλλησαν. Και μετά γελάγανε. Το πήραν αστεία! Την ημέρα που νόσησε, με πήρε τηλέφωνο και με ρώτησε εάν πρέπει να πάρουμε μονοκλωνικά. Επιπολαιότητες ανθρώπων που δεν είχαν συνειδητοποιήσει τη σοβαρότητα. Το περιβάλλον φταίει που δεν πίστευε στον κορωνοϊό»
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Τυπε ήσουν στην παρεα;??
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ο Τραγκας ηταν αρνητης του κορωνοϊου,υπαρχει βιντεο που το δηλωνει. Η μαλακια ειναι οτι υπαρχουν πολλοι πανηλιθιοι στη χωρα μας που ακουνε και συμβουλευονται τους Τραγκες. Ας παρουν ενα μαθημα με τον θανατο του,μπας και συνελθουν.
Εχουνε κανει κατι παππουδια 80 χρονων αστρα ζενεκα και ο Μακης ο Κουτσοσταματης 40 χρονων διαβασε στο fb απο αρθρο του κουρεα του Βαγγελη για παρενεργειες και φοβαται μην του βαλουν και
κανα τσιπακι.
Δυστυχώς φίλε κανένα μάθημα δεν θα παρουν.
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.316
Like
16.769
Πόντοι
3.556
επιτελους αδειασε κρεβατι!!!!!!
ενας ακομα ψεκας που στα δυσκολα ετρεξε στο νοσοκομειο για να αντιμετωπισει μια απλη γριπουλα και κατασπαταλησε δημοσιους πορους!!!!

υγ : εψες πεθανε και ο ψεκας ο συγγενης μου....εγινε συννεφακι....πλεον καθε φορα που βρεχει θα τους θυμαμαι...δεν θα ειναι βροχη, απλα θα μας ψεκαζουν απο εκει ψηλα...
τύπε πρεπει να τον αγαπούσες πολυ τον μπαρμπα. κληρονομιά παιζεις καθολου η’ στην απεξω; :undecided: :undecided: :undecided:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.341
Κριτικές
62
Like
45.007
Πόντοι
9.297
Καλον Παράδεισο ,θείο....
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.505
Like
21.867
Πόντοι
5.006
Τυπε ήσουν στην παρεα;??
θεος σχωρεστον τυπε....επελεξε να πεθανει ως ανθρωπος των σπηλαιων, παρολο που εχουν περασει χιλιαδες χρονια απο τοτε...μονο και μονο για αυτο, αξιζει τον απεριοριστο σεβασμο μας...

ειχε υποκειμενα νοσηματα, αλλα γελουσε με τους φιλους τους...τελικα πεθανε με ενα μηχανημα στην καρδια (στεντ), με ενα στα πνευμονια (σωληνας) και ενα στα νεφρα (τεχνητο νεφρο)...
τελικα καλα πηγε αυτο...
:confused: :confused: :confused: :confused:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

τύπε πρεπει να τον αγαπούσες πολυ τον μπαρμπα. κληρονομιά παιζεις καθολου η’ στην απεξω; :undecided: :undecided: :undecided:
τι μπαρμπας...50κατι χρονων ηταν...σαν τον αθηναιο...
πηγε να βρει τον δημιουργο του....
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.505
Like
21.867
Πόντοι
5.006
για τη ροζιτα σωκου γιατι κανενα μμε δεν λεει αν ηταν εμβολιασμενη? :think:
η ροζιτα ηταν 150 ετων τυπε...τι να την κανει το εμβολιο σε αυτη την ηλικια????
μονο με υγρο ταριχευσης, στεκονται ορθιοι σε τετοιες ηλικιες...
:confused: :confused: :confused: :confused:
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
ο Τραγκας ηταν αρνητης του κορωνοϊου,υπαρχει βιντεο που το δηλωνει. Η μαλακια ειναι οτι υπαρχουν πολλοι πανηλιθιοι στη χωρα μας που ακουνε και συμβουλευονται τους Τραγκες. Ας παρουν ενα μαθημα με τον θανατο του,μπας και συνελθουν.
Εχουνε κανει κατι παππουδια 80 χρονων αστρα ζενεκα και ο Μακης ο Κουτσοσταματης 40 χρονων διαβασε στο fb απο αρθρο του κουρεα του Βαγγελη για παρενεργειες και φοβαται μην του βαλουν και
κανα τσιπακι.

Τί μάθημα να πάρουν,εδώ πάνω σήμερα κάποιοι βγαίναν και λέγαν στα ραδιόφωνα ότι τον φάγανε επειδή ήταν κατά του Κούλη.
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.833
Κριτικές
30
Like
20.801
Πόντοι
8.815
Τί μάθημα να πάρουν,εδώ πάνω σήμερα κάποιοι βγαίναν και λέγαν στα ραδιόφωνα ότι τον φάγανε επειδή ήταν κατά του Κούλη.
τον φαγανε λεει επειδη ηξερε πολλα,επισης διαβασα το εξης ''ευτυχως εφυγε υγιης και ανεμβολιαστος''
αρχιδια μαθημα θα παρουν,δεν εχεις αδικο.
 

Sexyjoanna

Call-Girl
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
23.257
Κριτικές
1
Like
160.570
ο Τραγκας ηταν αρνητης του κορωνοϊου,υπαρχει βιντεο που το δηλωνει. Η μαλακια ειναι οτι υπαρχουν πολλοι πανηλιθιοι στη χωρα μας που ακουνε και συμβουλευονται τους Τραγκες. Ας παρουν ενα μαθημα με τον θανατο του,μπας και συνελθουν.
Εχουνε κανει κατι παππουδια 80 χρονων αστρα ζενεκα και ο Μακης ο Κουτσοσταματης 40 χρονων διαβασε στο fb απο αρθρο του κουρεα του Βαγγελη για παρενεργειες και φοβαται μην του βαλουν και
κανα τσιπακι.
Να δεις που δεν θα συνέλθουν δυστυχώς.."επικίνδυνα κολλημένα"μυαλά.. για τον εαυτό τους πάνω απ όλα και μετά για τους άλλους
 

desperado21

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
715
Κριτικές
31
Like
1.832
Πόντοι
1.590
Να δεις που δεν θα συνέλθουν δυστυχώς.."επικίνδυνα κολλημένα"μυαλά.. για τον εαυτό τους πάνω απ όλα και μετά για τους άλλους
Για τον δικο τους ιο δεν υπαρχει εμβολιο.
 

Sexyjoanna

Call-Girl
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
23.257
Κριτικές
1
Like
160.570
Να σου πω κάτι...τραγικό..?πελάτης μου 2χρόνια σταθερός, αρνητής άρρωστα κολλημένος,μου είπε πριν καιρό ,επειδή είμαι εμβολιασμένη, δεν θέλει να έρχεται πλέον Γιατι είμαι πιόνι του συστήματος ...!Μιλάμε για πρόβλημα στο μυαλό, έτσι?!!!
Φυσικά του είχα πει και εγώ ότι όσο παραμένει ανεμβολιαστος μονο με ραπιντ τον δέχομαι ,μου είχαν ανάψει τα λαμπάκια
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
16 Νοε 2021
Μηνύματα
948
Like
2.719
Πόντοι
446
Τί μάθημα να πάρουν,εδώ πάνω σήμερα κάποιοι βγαίναν και λέγαν στα ραδιόφωνα ότι τον φάγανε επειδή ήταν κατά του Κούλη.
Συγνωμη αλλα θεωρω οτι ολοι οσοι μας κοβει δε τρωμε τα ψεμματα της σιωνιστικης κυβερνησης και της νεας ταξης οτι πεθανε απο κοβιντ . Βεβαια υπαρχει και η δικη σας αποψη , σεβαστη και αυτη τι να πω
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.594
Πόντοι
4.765
ποιοι ηταν αυτοι που πεισαν τον τραγκα να μη κανει εμβολιο?ο ζουπας κατι πηγε να πει,ακουγονται πολλα για συγκεκριμενο ατομο που τον επηρεαζε πολυ και ταυτοχρονα ειχε και επαφες με την οικογενεια μητσοτακη
 
  • Ουάου
Αντιδράσεις: Νίο

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.833
Κριτικές
30
Like
20.801
Πόντοι
8.815
Να σου πω κάτι...τραγικό..?πελάτης μου 2χρόνια σταθερός, αρνητής άρρωστα κολλημένος,μου είπε πριν καιρό ,επειδή είμαι εμβολιασμένη, δεν θέλει να έρχεται πλέον Γιατι είμαι πιόνι του συστήματος ...!Μιλάμε για πρόβλημα στο μυαλό, έτσι?!!!
Φυσικά του είχα πει και εγώ ότι όσο παραμένει ανεμβολιαστος ούτε με ραπιντ τον δέχομαι έτσι από αντίδραση μου άναψαν τα λαμπάκια!!
στο διαολο και ακομα παραπερα πες του. ενας μαλακας λιγοτερος,μη μασας!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom