Νέα

Γεώργιος Τράγκας - Γνώμες, απόψεις

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bestman69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 995
  • Εμφανίσεις 62K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Billdabill

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
94
Like
275
Πόντοι
20
αυτό είναι το επιχείρημα σου? που έκανα ένα λάθος επειδή έγραφα γρήγορα? δε μπεστ.
Τι να σου απαντήσει σοβαρά ρε τυπε? Δες τις δηλώσεις του ιατρού του Τράγκα και θα καταλάβεις. Ειχε ζαχαρο ο άνθρωπος. Έπρεπε να προσέχει 10 φορες πιο πολύ απο το κανονικό
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
μπορείς σε παρακαλώ να βρεις από τι πεθανε και να με ενημερώσεις? δεν εννοώ να μου πεις απλά από κορωνειο γιατί δεν μου λέει τίποτα αυτό. θέλω αν μπορείς να βρεις λόγου ποιάς ανεπάρκειας πέθανε.
Γιατί τύπε; Κρατάς ιατρικά στατιστικά αρχεία;
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.974
Like
4.987
Πόντοι
506
ξεμπροστιασε τους τυπε, ο τυπος νικος πίτας 2008 πάει να μας ριξει σταχτη στα ματια
Τυπε ξέρει ο "γιατρός" και δεν ξέρει ο Ζουπας;Θα μας τρελάνεις ; :confused: :confused:
Όλες οι αλήθειες που μας κρυβουν εδώ
Δε μπορω να επιτρέψω αυτό που γίνεται. Είμαι τερματοφυλακας
 

Συνημμένα

  • IMG_20211214_145417.jpg
    IMG_20211214_145417.jpg
    265,6 KB · Εμφανίσεις: 33

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.974
Like
4.987
Πόντοι
506
Ο Χρήστος Ζούπας, διαβητολόγος και γιατρός του Γιώργου Τράγκα, μίλησε στο «Πρωινό» και τόνισε ότι τον εκλιπαρούσε να κάνει το εμβόλιο για τον κορωνοϊό.

«Για τόσο δυσάρεστα γεγονότα δεν είναι εύκολο να πει κανείς πολλά πράγματα. Όχι μόνο παρακαλούσα τον Γιώργο Τράγκα να εμβολιαστεί, τον εκλιπαρούσα. Και είναι αδιανόητο πώς ένας τέτοιος έξυπνος άνθρωπος δεν αποφάσιζε να κάνει έγκαιρα το μόνο όπλο που έχουμε ενάντια σε αυτή την πανδημία.

»Καθημερινά έβρισκε δικαιολογίες. Όλο προσπαθούσε να μου ζητήσει έναν τρόπο να καθυστερήσει το εμβόλιο. Του έλεγα ''γιατί βρε αγόρι μου;''. Ήταν επισήμως άνθρωπος με σακχαρώδη διαβήτη... Μορφώνοντας και διδάσκοντας τον κόσμο για το πρόβλημά σου, φτάνεις σε ένα σημείο να αρνείσαι αυτό που σου προσφέρει η επιστήμη», είπε ο κ. Ζούπας στο «Πρωινό».

Όπως σημείωσε ο διαβητολόγος, ο Γιώργος Τράγκας τού έλεγε ότι έπρεπε να διορθώσει το σάκχαρό του για να κάνει το εμβόλιο... «Δικαιολογίες, αδικαιολόγητες. Όσο το σκέφτομαι, μου έρχεται να τρελαθώ. Τριάντα πέντε χρόνια με άκουγε, κι αυτή τη στιγμή… Τι να πω, Θεέ μου... Δεν μπορώ να φανταστώ ότι ο Γιώργος Τράγκας την πάτησε τόσο πολύ», συμπλήρωσε ο Χρήστος Ζούπας.

Αν είναι δυνατόν να επιτρέψουμε αυτά που λέει ο Ζουπας
Αν υπάρχει κάποιος κεντρικός αμυντικός να ενημερώσει. Έστω δεξί εξτρέμ.
 

spider333

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
135
Like
57
Πόντοι
1
...παιχτη ,τι ειναι αυτο παλι????? φτιαχτηκε κανα καινουργιο χωριο διπλα απο την κορωνεια?
Ο ιός δημιουργεί κατά βάση πνευμόνια κι άλλα....όταν η πνευμόνια επεκταθεί αχρηστεύει τον πνεύμονα και γι'αυτό πέφτει το οξυγόνο,όταν τα υπόλοιπα όργανα δεν λαμβάνουν την ποσότητα οξυγόνου που χρειάζονται δημιουργείται η λεγόμενη ανεπάρκεια ενός οργάνου ή περισσότερα.Η ΚΥΡΙΑ
Αιτία είναι ο κοβιτ,δεν μπορώ ποιο απλά να το πω.
 

Great Awakening

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2021
Μηνύματα
2.133
Like
2.086
Πόντοι
396
Κριμα ναι καλος τύπος ήταν
Και καλός δημοσιογράφος
Ο πιο συστημικος δημοσιογραφος ever!!!!

Ξαφνικα θυμηθηκε στα βαθια γεραματα να κανει πολεμο το μιτσοτακεικο για να παρει καμμια ψηφο και να τραβηξει τον πατριωτικο χωρο προς το μερος του.Γραφικοτερος και απο παρθενωνα.. :confused:
 
  • Like
Αντιδράσεις: 6Y44

6Y44

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Οκτ 2018
Μηνύματα
1.764
Κριτικές
56
Like
6.153
Πόντοι
11.836
Ο πιο συστημικος δημοσιογραφος ever!!!!

Ξαφνικα θυμηθηκε στα βαθια γεραματα να κανει πολεμο το μιτσοτακεικο για να παρει καμμια ψηφο και να τραβηξει τον πατριωτικο χωρο προς το μερος του.Γραφικοτερος και απο παρθενωνα.. :confused:
Εντάξει οκ ας θυμόμαστε τα παλιά που ήταν οκ και ενημερωτικός
 

Great Awakening

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2021
Μηνύματα
2.133
Like
2.086
Πόντοι
396
Εντάξει οκ ας θυμόμαστε τα παλιά που ήταν οκ και ενημερωτικός
Kαι πιο παλαια τα ιδια εκανε τυπε.Κυνηγουσε τον ανδρεα και τους πασοκους για να το παιξει πατριωτης και λιγδωνε το αντερακι του με τους καραμανληδες και τους νουδουληδες.Καμμια διαφορα απο Σταη,Τρεμη,Χατζηνικολαου,Πρετεντερη και σια δεν ειχε.Απλα τα τελευταια χρονια το γυρισε στον πατριωτικο χωρο(αφου εφαγε με δεκα μασελες πρωτα και εβγαλε τα φραγκα εξωτερικο) και αργοτερα τον εκαναν περα απο ολα τα μεσα και τα μμε εμεινε μονος του.Τον εστειλε ο πρεζεμπορας αδιαβαστο επειδη εκραζε την νουδουλα και τον κουλη.Επισης ηταν και στα ονοματα με την λιστα λαγκαρντ αν θυμαμαι καλα...
 
  • Like
Αντιδράσεις: 6Y44

6Y44

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Οκτ 2018
Μηνύματα
1.764
Κριτικές
56
Like
6.153
Πόντοι
11.836
Kαι πιο παλαια τα ιδια εκανε τυπε.Κυνηγουσε τον ανδρεα και τους πασοκους για να το παιξει πατριωτης και λιγδωνε το αντερακι του με τους καραμανληδες και τους νουδουληδες.Καμμια διαφορα απο Σταη,Τρεμη,Χατζηνικολαου,Πρετεντερη και σια δεν ειχε.Απλα τα τελευταια χρονια το γυρισε στον πατριωτικο χωρο(αφου εφαγε με δεκα μασελες πρωτα και εβγαλε τα φραγκα εξωτερικο) και αργοτερα τον εκαναν περα απο ολα τα μεσα και τα μμε εμεινε μονος του.Τον εστειλε ο πρεζεμπορας αδιαβαστο επειδη εκραζε την νουδουλα και τον κουλη.Επισης ηταν και στα ονοματα με την λιστα λαγκαρντ αν θυμαμαι καλα...
Για το τελευταίο το είχα ακούσει...Ναι οκ
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.895
Κριτικές
16
Like
14.723
Πόντοι
6.515
Ο ζουπας ζηλεψε την παγωνη? Θελει μερίδιο τηλεθέασης?

Κάθε άνθρωπος
Kαι πιο παλαια τα ιδια εκανε τυπε.Κυνηγουσε τον ανδρεα και τους πασοκους για να το παιξει πατριωτης και λιγδωνε το αντερακι του με τους καραμανληδες και τους νουδουληδες.Καμμια διαφορα απο Σταη,Τρεμη,Χατζηνικολαου,Πρετεντερη και σια δεν ειχε.Απλα τα τελευταια χρονια το γυρισε στον πατριωτικο χωρο(αφου εφαγε με δεκα μασελες πρωτα και εβγαλε τα φραγκα εξωτερικο) και αργοτερα τον εκαναν περα απο ολα τα μεσα και τα μμε εμεινε μονος του.Τον εστειλε ο πρεζεμπορας αδιαβαστο επειδη εκραζε την νουδουλα και τον κουλη.Επισης ηταν και στα ονοματα με την λιστα λαγκαρντ αν θυμαμαι καλα...
Κάπως έτσι είναι

Πάντως ακουγοντας τις εκπομπές του περα απο τους λαρυγγισμους μάθαινες πραγματα, αφου είχε γνωρίσει απο κοντα όλους τους πρωθυπουργους και πολιτικους παραγοντες της χώρας των τελευταίων 50 χρονών
 

Great Awakening

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2021
Μηνύματα
2.133
Like
2.086
Πόντοι
396
Ο ζουπας ζηλεψε την παγωνη? Θελει μερίδιο τηλεθέασης?

Κάθε άνθρωπος
Κάπως έτσι είναι

Πάντως ακουγοντας τις εκπομπές του περα απο τους λαρυγγισμους μάθαινες πραγματα, αφου είχε γνωρίσει απο κοντα όλους τους πρωθυπουργους και πολιτικους παραγοντες της χώρας των τελευταίων 50 χρονών
Εγω τον ακουγα γιατι ειχε χαβαλε και πλακα τα πρωινα.Απο κει και περα μεγαλες διαφορες με τους αλλους δημοσιογραφους του ελλαδισταν δεν ειχε.Απλα οπως προεγραψα το γυρισε τα τελευταια χρονια στον πατριωτικο χωρο.Το καλο γι'αυτον ηταν που δεν προσκυνησε την μασονοδεξια και το μιτσοτακεικο.Αν και αργα κατα την γνωμη μου.Επισης αλλαξε πολιτικη και κοινωνικη σταση οταν τον εστειλε στο διαολο ο πρεζεμπορας...
 
  • Like
Αντιδράσεις: geoMan

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.690
Κριτικές
6
Like
11.086
Πόντοι
3.936

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.895
Κριτικές
16
Like
14.723
Πόντοι
6.515
ηταν φανατικος φιλοζωος, να τα λεμε κι αυτα
 
  • Like
Αντιδράσεις: Νίο

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.895
Κριτικές
16
Like
14.723
Πόντοι
6.515
Λες και δεν εχουν φυγει ταξιδακι για τον Αγ. Πετρο και αλλοι ηλικιωμενοι που ηταν "τσιμπημενοι' και με υποκειμενα νοσηματα
απαγορευεται να το λες αυτο στο ελλαδισταν χαλας το αφηγημα του κουλη :confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom