Νέα

Γειά σας!!! Anna.cim

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Anna.cim
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 434
  • Εμφανίσεις 60K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

james034

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.490
Κριτικές
21
Like
12.067
Πόντοι
9.195
OP
OP
Anna.cim

Anna.cim

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
126
Like
388
Πόντοι
21
Μιλα με τον τυπο στο θρεντ "πληρωνω για να τον παιζω"
Έχει και ωραίο Nick name
Το διάβασα το θρεντ και είδα είναι ήδη απασχολημένο πολύ το παλικάρι,, εξάλλου δεν είναι ωραίο να τον πάρω από μια σελίδα που είναι ήδη γραμμένος και περνάει καλά, με πλάγιο τρόπο,, αν κουραστεί εκεί και φύγει τότε θα με βρει μπροστά του :angel:
 

james034

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.490
Κριτικές
21
Like
12.067
Πόντοι
9.195
Έλα ρε τύπε.. δεν το περίμενα και από σένα . Νταξει ο Τζέιμς είναι Χ
χαϊβάνι κ το πίστεψε, αλλά κ συ..
(ελπίζω να μην πίστεψες ότι σε ξέχασα)

ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια, δεν ξέρω βέβαια αν με τιμά που ένας....νεροχύτης ασχολήθηκε μαζί μου!
Ξέρεις, έχει υπόψη σου την χρησιμότητα του νεροχύτη???

Ρωτώ γιατί μάλλον γεννήθηκες σε στάνη!
Δεν θα ασχοληθώ άλλο μαζί σου...πρώτον γιατί δεν έχω όρεξη και δεύτερον γιατί έχω φάει μεσημεριανό....και εσένα σε έχω για πρωινό!!

:birdman:
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Έλα ρε τύπε.. δεν το περίμενα και από σένα . Νταξει ο Τζέιμς είναι Χ
χαϊβάνι κ το πίστεψε, αλλά κ συ..
Έλα ρε τύπε.. δεν το περίμενα και από σένα . Νταξει ο Τζέιμς είναι Χ
χαϊβάνι κ το πίστεψε, αλλά κ συ..

Πιθανώς έως ότου ανοίξει το νέο προφίλ της Αννας να βάλει κάποια νέα φωτογραφία … όσοι από το bou θα είναι οι τυχεροί που θα πάρουν ένα μήνα δωρεάν συνδρομή ( όπως δήλωσε η Άννα ) φαντάζομαι ότι θα επιβεβαιώσουν ή θα διαψεύσουν την εγκυρότητα του
 

dimigoall

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
4.039
Κριτικές
60
Like
25.061
Πόντοι
22.886
Μιλα με τον τυπο στο θρεντ "πληρωνω για να τον παιζω"
Έχει και ωραίο Nick name
Καλά ο τύπος την :bigdick:την έχει πάει σε άλλο επίπεδο . Καταστρώνει και ολόκληρα σχέδια για να :zfuck: την χούφτα του
:jerking2::jerking2::jerking2:
:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
2.045
Like
6.595
Πόντοι
1.056
Κ τώρα έχει. Να ναι καλα οι μαλακες που πληρώνουν για να τν παίζουν με φωτογραφίες κ βίντεο. Αν δν ηταν αυτοι τώρα θα εκανε.

Με το μπαρδον Άννα.
Εσυ καλα κανεις κ τους τα μαδας,αφου ειναι θύματα
Πολυ σωστος!

Κανονικα θα πρεπει να τρωνε ban αυτες!

Μηπως θα πρεπει να αρχισουμε ψηφοφορια;
 

james034

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.490
Κριτικές
21
Like
12.067
Πόντοι
9.195
Πιθανώς έως ότου ανοίξει το νέο προφίλ της Αννας να βάλει κάποια νέα φωτογραφία … όσοι από το bou θα είναι οι τυχεροί που θα πάρουν ένα μήνα δωρεάν συνδρομή ( όπως δήλωσε η Άννα ) φαντάζομαι ότι θα επιβεβαιώσουν ή θα διαψεύσουν την εγκυρότητα του
α να γεια σου! δεν πιστεψα τπτ, υπηρξα αγενής και επιθετικός και η κυρία ευγενική και ανθρώπινη !
Γι'αυτό άλλαξα συμπεριφορά! Με έκανε χαλί να με πατήσει...

Όταν δω ΟΦ θα τοποθετηθώ ...
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.416
Κριτικές
62
Like
45.133
Πόντοι
9.297
Κ τώρα έχει. Να ναι καλα οι μαλακες που πληρώνουν για να τν παίζουν με φωτογραφίες κ βίντεο. Αν δν ηταν αυτοι τώρα θα εκανε.

Με το μπαρδον Άννα.
Εσυ καλα κανεις κ τους τα μαδας,αφου ειναι θύματα
Αφού βρίσκει τέτοιους αυνανες ....
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.232
Κριτικές
10
Like
5.623
Πόντοι
2.816
(ελπίζω να μην πίστεψες ότι σε ξέχασα)

ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια, δεν ξέρω βέβαια αν με τιμά που ένας....νεροχύτης ασχολήθηκε μαζί μου!
Ξέρεις, έχει υπόψη σου την χρησιμότητα του νεροχύτη???

Ρωτώ γιατί μάλλον γεννήθηκες σε στάνη!
Δεν θα ασχοληθώ άλλο μαζί σου...πρώτον γιατί δεν έχω όρεξη και δεύτερον γιατί έχω φάει μεσημεριανό....και εσένα σε έχω για πρωινό!!

:birdman:
Τύπε δεν έχω τόσο μεγάλη ιδέα για τον εαυτό μου να θέλω να ασχοληθείς μαζί μου..
Το προσπερνας κ προχωράς ή προχωράς κ το προσπερνας, ότι διαλέξεις εσύ.. δεν ήταν ανάγκη να κάνεις τέτοιο μανιφέστο άλλωστε την γκόμενα την έχεις ρίξει.. κόβει φλέβα για πάρτη σου.
 

james034

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.490
Κριτικές
21
Like
12.067
Πόντοι
9.195
Τύπε δεν έχω τόσο μεγάλη ιδέα για τον εαυτό μου να θέλω να ασχοληθείς μαζί μου..
Το προσπερνας κ προχωράς ή προχωράς κ το προσπερνας, ότι διαλέξεις εσύ.. δεν ήταν ανάγκη να κάνεις τέτοιο μανιφέστο άλλωστε την γκόμενα την έχεις ρίξει.. κόβει φλέβα για πάρτη σου.
ΧΑΧΑ...ΧΑ!
Σιγά το μανιφέστο ρε! 2 γραμμές έριξα...
Απλά δεν κατάλαβα γιατί μου την "έπεσες" ενώ δεν με ξέρεις και δεν έχουμε μιλήσει ποτέ μα ποτέ...
Ακόμα και δίκιο να έχεις και να πάτησα την μπανανόφλουδα, χαρακτηρίζοντας με... με βάζεις σε θέση άμυνας! Ενώ θα μπορούσες να με τρολάρεις (χιούμορ έχεις απ'ότι βλέπω) και θα γελάγαμε τώρα!

Αν μου πατήσεις τον κάλο....αντιδρώ, οπως όλοι μάλλον!

Αυτά και καλή συνέχεια....και πρόσεχε πως εκφράζεσαι!:hi:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.416
Κριτικές
62
Like
45.133
Πόντοι
9.297
Βαθύ πηλινγκ έχουν κάνει στο εργαλείο τους για σένα Αννααααααα!!!!!
Όλο το δέρμα έχουν βγάλει....
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.232
Κριτικές
10
Like
5.623
Πόντοι
2.816
ΧΑΧΑ...ΧΑ!
Σιγά το μανιφέστο ρε! 2 γραμμές έριξα...
Απλά δεν κατάλαβα γιατί μου την "έπεσες" ενώ δεν με ξέρεις και δεν έχουμε μιλήσει ποτέ μα ποτέ...
Ακόμα και δίκιο να έχεις και να πάτησα την μπανανόφλουδα, χαρακτηρίζοντας με... με βάζεις σε θέση άμυνας! Ενώ θα μπορούσες να με τρολάρεις (χιούμορ έχεις απ'ότι βλέπω) και θα γελάγαμε τώρα!

Αν μου πατήσεις τον κάλο....αντιδρώ, οπως όλοι μάλλον!

Αυτά και καλή συνέχεια....και πρόσεχε πως εκφράζεσαι!:hi:
Τυχαίο ήταν.. όλα καλά!
Γι αυτό το γύρισα στο χιούμορ να ηρεμήσει η κατάσταση..

* Όχι στο πολύ χιούμορ βέβαια, μη μας γράψουν στο " Σας την έχουν πέσει άντρες; - bourdela.com forum "
 
OP
OP
Anna.cim

Anna.cim

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
126
Like
388
Πόντοι
21
OP
OP
Anna.cim

Anna.cim

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
126
Like
388
Πόντοι
21
Λοιπόν αλήθεια τώρα χωρίς πλάκα επειδή εδώ είναι όλα καλά κάι κάνουμε χιούμορ και μου αρέσει όλο αυτό αλλά στο ινμποξ έχετε ξεφύγει μερικοί, Ανακοινώνω από μόνη μου ότι την τιμημένη ημέρα σας την Κυριακή το πρωί μετά από το βίντεο cum on boobs που ζητήσατε θα ποσταρω ακριβώς από κάτω και μια φώτο μου ολόγυμνη ξαπλωμένη στο κρεβάτι μου με το κινητό μου ανάμεσα στο στήθος μου να δείχνει το προφίλ μου εδώ. ΟΚ???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom