Νέα

Γειά σας!!! Anna.cim

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Anna.cim
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 434
  • Εμφανίσεις 60K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

james034

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.490
Κριτικές
21
Like
12.049
Πόντοι
9.195
Τι θέλεις να κάνω;; σε βάλανε στο ίδιο τρυπακι που πήγες να βάλεις κ εσύ εμένα χθες :cheesy:, ότι σπέρνεις θερίζεις :cheesy:
είπα εγώ το πρωί ότι θα φύγω....αλλά περνούσα καλά!
τι σε άκουσα και έκατσα? Ε??? :headbang:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Λοιπόν αλήθεια τώρα χωρίς πλάκα επειδή εδώ είναι όλα καλά κάι κάνουμε χιούμορ και μου αρέσει όλο αυτό αλλά στο ινμποξ έχετε ξεφύγει μερικοί, Ανακοινώνω από μόνη μου ότι την τιμημένη ημέρα σας την Κυριακή το πρωί μετά από το βίντεο cum on boobs που ζητήσατε θα ποσταρω ακριβώς από κάτω και μια φώτο μου ολόγυμνη ξαπλωμένη στο κρεβάτι μου με το κινητό μου ανάμεσα στο στήθος μου να δείχνει το προφίλ μου εδώ. ΟΚ???
αν ρωτάς εμένα....ΔΕΧΟΜΑΙ! :2funny:
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.052
Πόντοι
11.956
Λοιπόν αλήθεια τώρα χωρίς πλάκα επειδή εδώ είναι όλα καλά κάι κάνουμε χιούμορ και μου αρέσει όλο αυτό αλλά στο ινμποξ έχετε ξεφύγει μερικοί, Ανακοινώνω από μόνη μου ότι την τιμημένη ημέρα σας την Κυριακή το πρωί μετά από το βίντεο cum on boobs που ζητήσατε θα ποσταρω ακριβώς από κάτω και μια φώτο μου ολόγυμνη ξαπλωμένη στο κρεβάτι μου με το κινητό μου ανάμεσα στο στήθος μου να δείχνει το προφίλ μου εδώ. ΟΚ???
Και ψηλοτάκουνα πέδιλα !!!!!
 
OP
OP
Anna.cim

Anna.cim

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
126
Like
388
Πόντοι
21
Και ψηλοτάκουνα πέδιλα !!!!!
Αμάν κ εσύ αντε και ψιλοτακουνα πέδιλα,..... Χρώμα;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

είπα εγώ το πρωί ότι θα φύγω....αλλά περνούσα καλά!
τι σε άκουσα και έκατσα? Ε??? :headbang:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


αν ρωτάς εμένα....ΔΕΧΟΜΑΙ! :2funny:
Αλίμονο εσύ.... :cheesy:
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.232
Κριτικές
10
Like
5.623
Πόντοι
2.816
Λοιπόν αλήθεια τώρα χωρίς πλάκα επειδή εδώ είναι όλα καλά κάι κάνουμε χιούμορ και μου αρέσει όλο αυτό αλλά στο ινμποξ έχετε ξεφύγει μερικοί, Ανακοινώνω από μόνη μου ότι την τιμημένη ημέρα σας την Κυριακή το πρωί μετά από το βίντεο cum on boobs που ζητήσατε θα ποσταρω ακριβώς από κάτω και μια φώτο μου ολόγυμνη ξαπλωμένη στο κρεβάτι μου με το κινητό μου ανάμεσα στο στήθος μου να δείχνει το προφίλ μου εδώ. ΟΚ???
Το σημείο του σώματος που θα μπει το κινητό να αποφασιστεί μετά από ψηφοφορία για μεγαλύτερη διαφάνεια..
 
OP
OP
Anna.cim

Anna.cim

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
126
Like
388
Πόντοι
21
Το σημείο του σώματος που θα μπει το κινητό να αποφασιστεί μετά από ψηφοφορία για μεγαλύτερη διαφάνεια..
Είστε ελεύθεροι να αποφασίσετε λοιπόν (στα πλαίσια της λογικής, μέσα μου εγώ κινητά δεν βάζω να ξέρετε, όση δόνηση και αν έχουν) :cheesy:
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.232
Κριτικές
10
Like
5.623
Πόντοι
2.816
Είστε ελεύθεροι να αποφασίσετε λοιπόν (στα πλαίσια της λογικής, μέσα μου εγώ κινητά δεν βάζω να ξέρετε, όση δόνηση και αν έχουν) :cheesy:
Στο μπου.κομ πάντα πρυτανεύει η λογική...

Εγώ λέω να έχεις το κινητό ανάμεσα στο στήθος.. :cheesy::cheesy::cheesy:
 
OP
OP
Anna.cim

Anna.cim

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
126
Like
388
Πόντοι
21
Κίτρινο....η mules....!!!!!!
Διαβασμένο σε βλέπω :cheesy:, αλλά όχι, να με συγχωρείς, είπαμε να κάνω το καλό και να το ρίξω στο γιαλό αλλά όχι κ έτσι, αυτά τα φετίχ πληρώνονται. Αλλά σου υπόσχομαι, θα βάλω ψιλοτακουνα πέδιλα!
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.052
Πόντοι
11.956
Διαβασμένο σε βλέπω :cheesy:, αλλά όχι, να με συγχωρείς, είπαμε να κάνω το καλό και να το ρίξω στο γιαλό αλλά όχι κ έτσι, αυτά τα φετίχ πληρώνονται. Αλλά σου υπόσχομαι, θα βάλω ψιλοτακουνα πέδιλα!
Το ξέρω ότι πληρώνεται....2 παπουτσοθηκες γεμάτες υπάρχουν στο σπίτι με ψηλοτάκουνα πέδιλα ....και mules....όχι γόβες....χαχαχα στις διακοπές ποιο μεγάλη η τσάντα με τα ψηλοτάκουνα παρά με τα ρούχα
 

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.679
Like
8.071
Πόντοι
1.056
Είστε ελεύθεροι να αποφασίσετε λοιπόν (στα πλαίσια της λογικής, μέσα μου εγώ κινητά δεν βάζω να ξέρετε, όση δόνηση και αν έχουν) :cheesy:
Έξαλλου αν το βάλεις εκεί δεν θα φαίνεται το προφίλ σου στην οθόνη :wink:
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.052
Πόντοι
11.956
OP
OP
Anna.cim

Anna.cim

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
126
Like
388
Πόντοι
21

james034

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.490
Κριτικές
21
Like
12.049
Πόντοι
9.195
Καμία παρεξήγηση, ίσα ίσα αντί να γίνουμε εχθροί θα γίνουμε φίλοι, χαίρομαι γι'αυτό....
ΥΓ: φίλε μου στο τσακ το έσωσες το προφίλ σου :smitten:

Στο Τσακ θα ήταν αν έπαιρνα το στοίχημα!
Εσυ στο Τσακ έχασες ετήσια συνδρομή! Δεν θα ηταν κ λίγα!!
:buck2:

ΥΓ: όλοι οι μεγάλοι έρωτες ή δυνατές φιλίες, συχνά ξεκινούν από έντονη αντιπαράθεση! :rockon:

Αλίμονο!
Αντέ γειά σου τώρα...να δουλέψουμε και λίγο γιατί μου έφαγες πολύ χρόνο σήμερα και θα αρχίσω την χρονοχρέωση! :buck2:

ΥΓ: με την άκρη του ματιού μου θα παρακολουθώ τι γίνεται, το νου σου! :buck2::buck2::buck2:

:kiss-mark:
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.232
Κριτικές
10
Like
5.623
Πόντοι
2.816
OP
OP
Anna.cim

Anna.cim

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
126
Like
388
Πόντοι
21
Άννα γιατι κάθεσαι εδώ μ εμάς τους τζαμπατζήδες χασομερηδες και δεν είσαι στο only fans να 'κονόμας?
Αχ και να έκανες έναν κόπο να διάβαζες την αρχή του νήματος :kiss-mark:
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.232
Κριτικές
10
Like
5.623
Πόντοι
2.816
Άννα γιατι κάθεσαι εδώ μ εμάς τους τζαμπατζήδες χασομερηδες και δεν είσαι στο only fans να 'κονόμας?
Μην τους παρεξηγείς, έχουμε κ λογιστές στην παρέας μας...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom