Νέα

Γειά σας!!! Anna.cim

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Anna.cim
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 434
  • Εμφανίσεις 60K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)
OP
OP
Anna.cim

Anna.cim

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
126
Like
388
Πόντοι
21
απο ειρωνεια βλεπω μια χαρα πας. δε θα το αναλυσουμε περαιτερω,καλες διαφημισεις και καλες δουλειες οπως ειπα και παραπανω.
Καμία ειρωνία, που είδες την ειρωνία;; είμαι πολύ προσεκτική σε αυτά που γράφω, να λαμβάνεις τα πράγματα με τον τρόπο που τα γράφω και όχι όπως θέλεις να τα εκλάβεις εσύ
 

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
3.002
Κριτικές
1
Like
710
Πόντοι
96
Καμία ειρωνία, που είδες την ειρωνία;; είμαι πολύ προσεκτική σε αυτά που γράφω, να λαμβάνεις τα πράγματα με τον τρόπο που τα γράφω και όχι όπως θέλεις να τα εκλάβεις εσύ
Κοπέλια έχεις καμία φώτο πριν φουσκώσεις το στήθος να δούμε να τον παίξουμε ομαδικα για πάρτι σου να γουστάρουμε ε έχεις;;;
Μετά τιμής,
ΠΟΥΣΤΑΛΕΚΟΣ
 

Hunter16

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2022
Μηνύματα
21
Like
51
Πόντοι
0
Καληνύχτα :kiss-mark:
Only .jpg
Τι σου είναι όμως η δαντέλα ε;
 

Hunter16

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2022
Μηνύματα
21
Like
51
Πόντοι
0

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.679
Like
8.071
Πόντοι
1.056
Εμένα θα πεις!!! Δώσε μου δαντέλα και πάρε μου την ψυχή!!!! Ειδικά για μπορντό ή κυπαρισσί πεθαίνω λέμε!!!
Έτσι μπράβο,μπορντό και κυπαρισσί!!
Επιτέλους κάποιος με ωραίο γούστο!!
 

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
3.002
Κριτικές
1
Like
710
Πόντοι
96
Αντε κοπελια φτιαξε υλικο να παρουμε ματι να βαρεσουμε μαλακια! Ο λαος απαιτει μπορντο κ κυπαρισσι δαντελα!
Ποσα πρεπει να σου σκασω για να δω μια μουνοτριχα?

Μετα τιμης,
ΠΟΥΣΤΑΛΕΚΟΣ
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
7.071
Κριτικές
128
Like
22.344
Πόντοι
28.900

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.232
Κριτικές
10
Like
5.623
Πόντοι
2.816
Τύπισσα εμείς είμαστε έτοιμοι! Φύγαμε τρέχοντας από εκκλησία για να έρθουμε.. προχώρα στο παρασύνθημα..
 

Knoper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2022
Μηνύματα
971
Like
2.749
Πόντοι
446
Τύπισσα εμείς είμαστε έτοιμοι! Φύγαμε τρέχοντας από εκκλησία για να έρθουμε.. προχώρα στο παρασύνθημα..
Δεν τελείωσε ακόμα η εκκλησία αδερφέ... κάτσε να γυρίσουν όλοι κ μετά!!
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.232
Κριτικές
10
Like
5.623
Πόντοι
2.816
Δεν τελείωσε ακόμα η εκκλησία αδερφέ... κάτσε να γυρίσουν όλοι κ μετά!!
Εγώ τους μπριζωσα να τα πούνε γρήγορα.. ας πρόσεχαν οι άλλοι να είναι πιο πρακτικοί..

Άμα έχουν κ κάνα μνημόσυνο να μας πάρει μεσημέρι δλδ...
 

Knoper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2022
Μηνύματα
971
Like
2.749
Πόντοι
446

Ippokratis22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2022
Μηνύματα
551
Κριτικές
1
Like
1.137
Πόντοι
206
20221005_133327_1.jpg
Γειά σας! Είμαι η Άννα, (@Anna.cim) just an amateur next door girl! Με αφορμή κάποιων διαρροών υλικού μου από το Only fans μου εδώ ήρθα μόνο και μόνο να ενημερώσω επίσης ότι το Only fans μου έχει παραβιαστεί και δεν έχω άλλο τρόπο να ενημερώσω όσους ήρθατε κ με βρήκατε από εδώ μέσα μιας και σε συνομιλίες μας από ότι πρόσεξα ήσασταν πολλοί, οι πιο παλιοί έχουν το Skype ή το viber μου και εκεί τα πράγματα ήταν πιο εύκολα, θέλω λοιπόν να σας ενημερώσω ότι ο λογαριασμός μου όπως τον ξέρετε εκεί θα κλείσει εντός των ημερών και μέσα σε δέκα μέρες θα έχει ανοίξει ο καινούριος μου, θα έχω τις ίδιες φώτο προφίλ για να μπορέσετε να με βρείτε και προσπαθώ σε επικοινωνία που έχω να διατηρηθεί έστω το nickname, όπως και να έχει θα αναρτήσω εδώ το νέο προφίλ μου για να με ακολουθήσετε όσοι βέβαια θέλετε, οι ήδη εγγεγραμμένοι δε στο υπάρχον προς διαγραφή προφίλ δεν θα χάσουν τα χρήματα της εγγραφής, έχω εξάγει λίστα και έστω και μια μέρα να είχε κάποιος υπόλοιπο παραμονής στο προφίλ μου θα του σταλεί ελεύθερη είσοδο για 1 ολόκληρο μήνα στο καινούργιο, είναι το λιγότερο που μπορώ να κάνω για όλη την ταλαιπωρία που προκλήθηκε σε αυτούς τους subscribers! Σταματήστε να με ρωτάτε αν είμαι fake ή real, οι περισσότεροι το διαπιστώσατε αφού με είδατε live on camera. Τέλος συμβουλεύω να μείνετε συντονισμένοι διότι την πρώτη μέρα που θα ανοίξει το νέο προφίλ θα τρέξει promotion γιά δωρεάν μιας εβδομάδας ελεύθερης εισόδου για τους πρώτους 100


Στα παπάκια μας , είμαστε της δράσης κ οχι οπτικοί τύποι

Πηγαινε στο site κ πες το ποίημα σου :
Www.matakias.Gr
 
OP
OP
Anna.cim

Anna.cim

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
126
Like
388
Πόντοι
21
Εγώ τους μπριζωσα να τα πούνε γρήγορα.. ας πρόσεχαν οι άλλοι να είναι πιο πρακτικοί..

Άμα έχουν κ κάνα μνημόσυνο να μας πάρει μεσημέρι δλδ...
Έχω λιώσει :cheesy: Χαχαχαχχαχαχα.. Καλημέρα.. Υπολογίστε περί της 11:00-12:00
 
OP
OP
Anna.cim

Anna.cim

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
126
Like
388
Πόντοι
21
OP
OP
Anna.cim

Anna.cim

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
126
Like
388
Πόντοι
21
Οκ, λοιπόν σας βάζω το βίντεο τώρα που υπάρχει ήδη και εκείνη την ώρα θα βάλω φώτο, γιατί θέλω να φαίνονται τα σχόλια σας στις ειδοποιήσεις μου και ώρα στο κινητό μου για τους πολύ άπιστους Θωμάδες :smiling-face-with-heart-eyes:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom