Νέα

Γειά σας!!! Anna.cim

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Anna.cim
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 434
  • Εμφανίσεις 60K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
3.002
Κριτικές
1
Like
710
Πόντοι
96
Να πληρώσεις ρε λιγουρι
Ρε καυλεα της φάγανε το λογαριασμό στο OF δεν είπε; ήθελα πολύ να πληρώσω αλλά τώρα που δεν έχω πρόσβαση τι να κάνω δηλαδή; το έχω πελώρια ανάγκη!!
 

sisax87

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1.452
Κριτικές
40
Like
2.170
Πόντοι
1.206
Διαβασμένο σε βλέπω :cheesy:, αλλά όχι, να με συγχωρείς, είπαμε να κάνω το καλό και να το ρίξω στο γιαλό αλλά όχι κ έτσι, αυτά τα φετίχ πληρώνονται. Αλλά σου υπόσχομαι, θα βάλω ψιλοτακουνα πέδιλα!
έλα από κοντά να βγάλουμε φετίχ κ θα πληρωθείς.
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.836
Κριτικές
30
Like
20.831
Πόντοι
8.815
Δηλαδη ηρθε να διαφημισει το OF της. Να πληρωσει καποιος για να την παιξει με φωτογραφιες και λιγα βιντεο,λες και παμε γυμνασιο και μολις ανακαλυψαμε τη μαλακια. Το μπουρδελα εχει ξεπεσει πολυ ασχημα. Οντως θα επρεπε να το κοιταξουν για μπαν.
 
OP
OP
Anna.cim

Anna.cim

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
126
Like
388
Πόντοι
21
Δηλαδη ηρθε να διαφημισει το OF της. Να πληρωσει καποιος για να την παιξει με φωτογραφιες και λιγα βιντεο,λες και παμε γυμνασιο και μολις ανακαλυψαμε τη μαλακια. Το μπουρδελα εχει ξεπεσει πολυ ασχημα. Οντως θα επρεπε να το κοιταξουν για μπαν.
Δεν είσαι καλά ενημερωμένος για τις δυνατότητες στο OF, όπως και να έχει πάντως αν νομίζετε ότι με τέτοιου είδους θρεντ πέφτει στα τάρταρα η σελίδα σας τότε εννοείται ότι πρέπει να μας διαγράψετε
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.232
Κριτικές
10
Like
5.623
Πόντοι
2.816
Δηλαδη ηρθε να διαφημισει το OF της. Να πληρωσει καποιος για να την παιξει με φωτογραφιες και λιγα βιντεο,λες και παμε γυμνασιο και μολις ανακαλυψαμε τη μαλακια. Το μπουρδελα εχει ξεπεσει πολυ ασχημα. Οντως θα επρεπε να το κοιταξουν για μπαν.
Πίσσα και πούπουλα τύπε..
Αλλά δεν ξέρει που έμπλεξε, εδώ την παίζουμε κ χωρίς φωτογραφίες. Αρκεί να εμφανιστεί ένα προφίλ με γυναικείο όνομα...
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.836
Κριτικές
30
Like
20.831
Πόντοι
8.815
Δεν είσαι καλά ενημερωμένος για τις δυνατότητες στο OF, όπως και να έχει πάντως αν νομίζετε ότι με τέτοιου είδους θρεντ πέφτει στα τάρταρα η σελίδα σας τότε εννοείται ότι πρέπει να μας διαγράψετε
Το site ή φορουμ αν θες(και οχι σελιδα) λεγεται ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ και αφορα κατα 98% την ενημερωση μεσω κριτικων για μπουρδελα,στουντιο,βιζιτες και μασατζιδικα. Δε με ενδιαφερει να ενημερωθω για τις δυνατοτητες του OF. Δεν ειναι δικο μου το φορουμ να αποφασισω ποιος μενει ποιος φευγει,αυτα...καλες δουλειες.
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.232
Κριτικές
10
Like
5.623
Πόντοι
2.816
Το site ή φορουμ αν θες(και οχι σελιδα) λεγεται ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ και αφορα κατα 98% την ενημερωση μεσω κριτικων για μπουρδελα,στουντιο,βιζιτες και μασατζιδικα. Δε με ενδιαφερει να ενημερωθω για τις δυνατοτητες του OF. Δεν ειναι δικο μου το φορουμ να αποφασισω ποιος μενει ποιος φευγει,αυτα...καλες δουλειες.
Τύπε ο κόσμος εξελίσεται.. έτσι κ το μπου.κομ πάει μπροστά!!

Άμα δεις υπάρχει συγκεκριμένη υποκατηγορία που έχει δημιουργηθεί με αυτό το θέμα...

Βέβαια άμα επιμένεις μπορούμε να μαζέψουμε υπογραφές να τη διώξουμε..
 
OP
OP
Anna.cim

Anna.cim

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
126
Like
388
Πόντοι
21
Το site ή φορουμ αν θες(και οχι σελιδα) λεγεται ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ και αφορα κατα 98% την ενημερωση μεσω κριτικων για μπουρδελα,στουντιο,βιζιτες και μασατζιδικα. Δε με ενδιαφερει να ενημερωθω για τις δυνατοτητες του OF. Δεν ειναι δικο μου το φορουμ να αποφασισω ποιος μενει ποιος φευγει,αυτα...καλες δουλειες.
Έχεις επίσης και λανθασμένη αντίληψη για το σαιτ που βρίσκεσαι τόσα χρόνια και λυπάμαι για αυτό, ή ήρθες απλά να τρολαρεις ή κάτι δεν πάει καλά μαζί σου γιατί δεν γίνετε να είσαι τόσα χρόνια εδώ μέσα και να μην έχεις διαβάσει όρους και προϋποθέσεις του σαιτ, υποχρεώσεις και δικαιώματα κτλ κτλ,, απλά δεν γίνετε..... Δεν γίνετε εγώ που είμαι μια βδομάδα εδώ να έχω κάτσει και διαβάσει όλα αυτά που εσύ πάτησες απλά αποδοχή και να μην το έχει κάνει ένα τόσο παλιό μέλος... Σου παραθέτω ενδεικτικά απόσπασματα και στα έχω και υπογεγραμμένα όπως έκανα στο δημοτικό για να μην ψάχνομαι...
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20230527_121633_Chrome.jpg
    Screenshot_20230527_121633_Chrome.jpg
    165,9 KB · Εμφανίσεις: 60
  • Screenshot_20230527_121624_Chrome.jpg
    Screenshot_20230527_121624_Chrome.jpg
    262,1 KB · Εμφανίσεις: 62
  • Screenshot_20230527_121603_Chrome.jpg
    Screenshot_20230527_121603_Chrome.jpg
    205 KB · Εμφανίσεις: 58
Τελευταία τροποποίηση:

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.679
Like
8.071
Πόντοι
1.056
Το site ή φορουμ αν θες(και οχι σελιδα) λεγεται ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ και αφορα κατα 98% την ενημερωση μεσω κριτικων για μπουρδελα,στουντιο,βιζιτες και μασατζιδικα. Δε με ενδιαφερει να ενημερωθω για τις δυνατοτητες του OF. Δεν ειναι δικο μου το φορουμ να αποφασισω ποιος μενει ποιος φευγει,αυτα...καλες δουλειες.
Το 98% από πού προκύπτει;
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.232
Κριτικές
10
Like
5.623
Πόντοι
2.816
Έχεις επίσης και λανθασμένη αντίληψη για το σαιτ που βρίσκεσαι τόσα χρόνια και λυπάμαι για αυτό, ή ήρθες απλά να τρολαρεις ή κάτι δεν πάει καλά μαζί γιατί δεν γίνετε να είσαι τόσα χρόνια εδώ μέσα και να μην έχεις διάβαση όρους και προϋποθέσεις του σαιτ, υποχρεώσεις και δικαιώματα κτλ κτλ,, απλά δεν γίνετε..... Δεν γίνετε εγώ που είμαι μια βδομάδα εδώ να έχω κάτσει και διαβάσει όλα αυτά που εσύ πάτησες απλά αποδοχή και να μην το έχει κάνει ένα τόσο παλιό μέλος... Σου παραθέτω ενδεικτικά απόσπασματα και στα έχω και υπογεγραμμένα όπως έκανα στο δημοτικό για να μην ψάχνομαι...
Πρέπει να του δώσεις το ελαφρυντικό ότι δεν ήρθε για να διαφημίσει το OF του ο τύπος..
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.232
Κριτικές
10
Like
5.623
Πόντοι
2.816

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.836
Κριτικές
30
Like
20.831
Πόντοι
8.815
Τύπε ο κόσμος εξελίσεται.. έτσι κ το μπου.κομ πάει μπροστά!!

Άμα δεις υπάρχει συγκεκριμένη υποκατηγορία που έχει δημιουργηθεί με αυτό το θέμα...

Βέβαια άμα επιμένεις μπορούμε να μαζέψουμε υπογραφές να τη διώξουμε..
Εσυ που πεταγεσαι σα τη μπουτσα σε καθε σχολιο,θα παρεις μια δωρεαν συνδρομη.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Πρέπει να του δώσεις το ελαφρυντικό ότι δεν ήρθε για να διαφημίσει το OF του ο τύπος..
υπαρχει ζωη και εξω απ'το μπουρδελα ρε ναυαγιο που βαρας μεροκαματο 'δω μεσα.
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.232
Κριτικές
10
Like
5.623
Πόντοι
2.816
Εσυ που πεταγεσαι σα τη μπουτσα σε καθε σχολιο,θα παρεις μια δωρεαν συνδρομη.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


υπαρχει ζωη και εξω απ'το μπουρδελα ρε ναυαγιο που βαρας μεροκαματο 'δω μεσα.
Κρίμα τύπε και θα υπέγραφα να τη διώξουμε.. τώρα το σκέφτομαι

Δεν με ενδιαφέρει το αντικείμενο... Προτιμώ τα χειροπιαστά πράγματα..
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

θα στα πει ο καραγκιοζης που πεταγεται σα το καυλι,κατσε περιμενε ετοιμαζει την επομενη μαλακια δηθεν εξυπναδα
Τύπε με internet explorer τρέχεις; Έχω απαντήσεις ήδη...
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.836
Κριτικές
30
Like
20.831
Πόντοι
8.815
Έχεις επίσης και λανθασμένη αντίληψη για το σαιτ που βρίσκεσαι τόσα χρόνια και λυπάμαι για αυτό, ή ήρθες απλά να τρολαρεις ή κάτι δεν πάει καλά μαζί σου γιατί δεν γίνετε να είσαι τόσα χρόνια εδώ μέσα και να μην έχεις διαβάσει όρους και προϋποθέσεις του σαιτ, υποχρεώσεις και δικαιώματα κτλ κτλ,, απλά δεν γίνετε..... Δεν γίνετε εγώ που είμαι μια βδομάδα εδώ να έχω κάτσει και διαβάσει όλα αυτά που εσύ πάτησες απλά αποδοχή και να μην το έχει κάνει ένα τόσο παλιό μέλος... Σου παραθέτω ενδεικτικά απόσπασματα και στα έχω και υπογεγραμμένα όπως έκανα στο δημοτικό για να μην ψάχνομαι...
απο ειρωνεια βλεπω μια χαρα πας. δε θα το αναλυσουμε περαιτερω,καλες διαφημισεις και καλες δουλειες οπως ειπα και παραπανω.
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.232
Κριτικές
10
Like
5.623
Πόντοι
2.816
υπαρχει ζωη και εξω απ'το μπουρδελα ρε ναυαγιο που βαρας μεροκαματο 'δω μεσα.
Τι να σου πω τύπε.. όταν αποφασίσεις τι θες πες μου να το συζητήσουμε. Άμα λες ότι σου κατέβει δεν γίνεται διάλογος
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.836
Κριτικές
30
Like
20.831
Πόντοι
8.815
Τι να σου πω τύπε.. όταν αποφασίσεις τι θες πες μου να το συζητήσουμε. Άμα λες ότι σου κατέβει δεν γίνεται διάλογος
αστο ρε αδερφε να παει στο διαολο,μια χαρα ολα. ετσι και αλλιως σπανια μπαινω εγω εδω μεσα πλεον. μια χαρα ειμαστε,παμε παρακατω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom