Νέα

Gay πιάτσες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 789K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (2 μέλη και 3 επισκέπτες)

TransloverGreek

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2021
Μηνύματα
69
Like
206
Πόντοι
20
Αύριο το πρωί κατά της 5.30 θα είμαι εκεί οποίος θέλει να αδειάσει το φορτίο του σε ένα πρόθυμο πουτανακι ας έχει αναμμένα αλαρμ και θ
Υπάρχουν 2 Σκλαβενίτης. Ένας στο Χαϊδάρι κι ένας ακομη απέναντι απο το χρηματιστήριο. Το δεύτερο εννοεί
Ναι αυτός απέναντι από το χρηματιστήριο
 

TransloverGreek

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2021
Μηνύματα
69
Like
206
Πόντοι
20
Αύριο στις 5.30 θα είμαι πάλι πίσω από το Σκλαβενίτη να με πάρει όποιος έχει αναμμένα αλαρμ με πρόθυμες της τρύπες μου ελεύθερα γιατί έτσι μου αρέσει να τα νιώθω μέσα μου όλα Όσοι πιο πολύ τόσο καλύτερα....
 

TransloverGreek

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2021
Μηνύματα
69
Like
206
Πόντοι
20
Αύριο το πρωί στις 5.30 όποιος περάσει από πίσω από τον Σκλαβενίτη και έχει αναμμένα αλαρμ θα περάσει από το στόμα μου για αρχή σίγουρα και μετά έχει και συνέχεια αν δεν τελειώσει στο στόμα μου ..... Θα σας πάρω όλους και θα αδειάσετε όλοι μέσα μου.... ΘΑ ΠΕΡΙΜΈΝΩ ΠΟΛΛΟΎΣ ΝΑ ΣΑΣ ΑΔΕΙΑΣΩ
 
Εγγρ.
23 Νοε 2021
Μηνύματα
64
Like
68
Πόντοι
0
Υπάρχουν 2 Σκλαβενίτης. Ένας στο Χαϊδάρι κι ένας ακομη απέναντι απο το χρηματιστήριο. Το δεύτερο εννοεί
Σ’ευχαριστω πολύ
Ακριβώς μόλις περάσουμε την εθνική και συνεχίζει η Λ. Αθηνων. Σωστά;
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.835
Πόντοι
4.496

Συνημμένα

  • Screenshot_20220104_204230_com.google.android.apps.maps.jpg
    Screenshot_20220104_204230_com.google.android.apps.maps.jpg
    980,1 KB · Εμφανίσεις: 123

VasilhsCm

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2021
Μηνύματα
220
Like
334
Πόντοι
21
Εγγρ.
23 Νοε 2021
Μηνύματα
64
Like
68
Πόντοι
0

VasilhsCm

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2021
Μηνύματα
220
Like
334
Πόντοι
21
Εγγρ.
23 Νοε 2021
Μηνύματα
64
Like
68
Πόντοι
0
Κάποιος ενεργητικός σήμερα στην πιάτσα Σκλαβενίτη η Πολύκαρπου
Πολυκάρπου τελευταιες μέρες πολύ νεκρα. Και αν έχει κάτι ορμάνε όλοι και δεν σ’αφήνουν σε ησυχία.
 

Apodimitikos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2020
Μηνύματα
1
Like
4
Πόντοι
0
Το Χαϊδάρι έχει χαλάσει, με αμάξια να πηγαίνουν πάνω κάτω στον παράδρομο όλο το βράδυ. Παλιότερα ήταν πολύ πιο διακριτικά και έτσι πετυχαίναμε ταξιτζήδες, παντρεμένους και νταλικέρηδες. Τώρα τζίφος.
 

TransloverGreek

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2021
Μηνύματα
69
Like
206
Πόντοι
20
Σήμερα Τζιφός όπου και να πήγα δεν πήρα ούτε μυρωδιά το πρωί πίσω από το Σκλαβενίτη τίποτα το μεσημέρι πέρασα από Χαϊδάρι και είχε κόσμο τουλάχιστον 6 αυτοκίνητα και 2 ταξί ωραία γλέντια κατεβάζω το κολάν που φόραγα για να φανεί το κωλαρακι μου με το κορδόνι που φόραγα τόσο για να προκαλέσω και βλέπω στο ένα ταξί ένα παλαμάρι που μόνο σε τσόντα τέτοιο μόλις με βλέπει βάζει μπροστά και φεύγει ανέβηκα τα σκαλιά και πίσω από κάτι θάμνους ακούω θόρυβο και βλέπω ένα να τον παίζει πλησιάζω του κάνω νόημα και σκιβω να τον πάρω στο στόμα μου να αρχίσει το παιχνίδι με έσπρωξε και έφυγε ο άλλος μου είπε ότι δεν θέλει να είμαι ξυρισμένος παντού . Ότι μπορείς να φανταστείς άκουσα σήμερα και καύλα μου στα ύψη . Μάλλον την βρίσκουν να παίρνουν ματι ...
 

xlarg

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2005
Μηνύματα
259
Like
498
Πόντοι
21
Καλά έχουμε τρελαθεί τελείως.σημηρα το απόγευμα στο Χαϊδάρι.κατεβηκα μετά από καιρό μην τυχόν έχει τίποτα.πραγματι είχε καμία 10 αρια αυτοκίνητα.ανεβαινω στο βουνό στα σπιτάκια και βλέπω ένα τύπο γύρω στα 40 και περιμένει.κανω δύο τρεις βόλτες τριγύρω του και τον βγάζω έξω.τον παίζω και με κοιτάει.του κάνω νόημα να έρθει και τον γονατίζω να τον πιπωσω.
Και ενώ τον χώνω όλον στο στόμα του σηκώνεται να φύγει.τι έπαθες του λέω? Μου λέει χαλαστηκα γιατί είσαι φρεσκολουσμενος.γουστσρω να μυρίζει το καυλι.
Τρελάθηκα τελείως.μαζευτηκα και έφυγα από την τσατιλα μου.
 

TransloverGreek

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2021
Μηνύματα
69
Like
206
Πόντοι
20
Καλά έχουμε τρελαθεί τελείως.σημηρα το απόγευμα στο Χαϊδάρι.κατεβηκα μετά από καιρό μην τυχόν έχει τίποτα.πραγματι είχε καμία 10 αρια αυτοκίνητα.ανεβαινω στο βουνό στα σπιτάκια και βλέπω ένα τύπο γύρω στα 40 και περιμένει.κανω δύο τρεις βόλτες τριγύρω του και τον βγάζω έξω.τον παίζω και με κοιτάει.του κάνω νόημα να έρθει και τον γονατίζω να τον πιπωσω.
Και ενώ τον χώνω όλον στο στόμα του σηκώνεται να φύγει.τι έπαθες του λέω? Μου λέει χαλαστηκα γιατί είσαι φρεσκολουσμενος.γουστσρω να μυρίζει το καυλι.
Τρελάθηκα τελείως.μαζευτηκα και έφυγα από την τσατιλα μου.
Εγω πάντως όπως και να είναι την ρουφάω ακαπωτα και τα πίνω όλα αρκεί να είναι πουτσα και να αξίζει και όχι πουλάκι
 

prothymos

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2013
Μηνύματα
47
Κριτικές
1
Like
54
Πόντοι
0
Tα σπιτακια στο Χαϊδαρι νομιζω ειναι το πιο καλτ μερος για ψωνιστηρι
 

Συνημμένα

  • 11.jpg
    11.jpg
    1,2 MB · Εμφανίσεις: 196

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom