Νέα

Gay πιάτσες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 789K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Pathitikos-27

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2020
Μηνύματα
75
Like
62
Πόντοι
0
Στην Πολυκαρπου αποψε,μετα τις 20:00 ειχε αρκετη κινηση.Δεν εβγαιναν ολοι απο τα αμαξια.
Στα μοναδικα δεντρα που εχουν μεινει στο γνωστο στενο,κυκλοφορησαν 5-6 ατομα.
Εκανα με 3 φαση:fuck2::pipa1:
 

cocos30

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
898
Κριτικές
15
Like
2.009
Πόντοι
2.477
ΠΑΡΆΚΛΗΣΗ. αν δεν έχετε το θάρρος να κάνετε πράξεις μην μολύνεται τις πιάτσες με την άθλια και γελοία παρουσία σας εκεί.να ξέρουμε οι υπόλοιποι ότι πάνε μόνο αποφασισμένοι
Εσενα σε εχει βαλει καποιος δικηγορο ή αστυφυλακα της πιατσας?Ηρεμα ρωταω για να ξερω.Η πιατσα και οι πιατσες ειναι για ολους!Απο τους ηδονοβλεψιες μεχρι και αυτους τους ανυποψιαστους που σταματανε για κατουρημα!Αρα παρε το αθλιο και γελοιο σκεπτικο σου και κανε μια βολτα παραπερα για να αδειασει και η πιατσα απο το σκουπιδαριο σου!
 

Man29_Athens

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2022
Μηνύματα
76
Like
103
Πόντοι
0
Θα σας πω εγω τι παιζει με τους "δεν κανω τιποτα" , οτι παιζει και με τους "γαμαω μονο κρος οποτε ειμαι straight ΕΣΩΤΕΡΙΚΕΥΜΕΝΗ ΟΜΟΦΟΒΙΑ
 

takhs6969

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2021
Μηνύματα
86
Like
183
Πόντοι
0
Εσενα σε εχει βαλει καποιος δικηγορο ή αστυφυλακα της πιατσας?Ηρεμα ρωταω για να ξερω.Η πιατσα και οι πιατσες ειναι για ολους!Απο τους ηδονοβλεψιες μεχρι και αυτους τους ανυποψιαστους που σταματανε για κατουρημα!Αρα παρε το αθλιο και γελοιο σκεπτικο σου και κανε μια βολτα παραπερα για να αδειασει και η πιατσα απο το σκουπιδαριο σου!
Ωωωω μου έκανες την μούρη κρέας τώρα.χαχαχαχα.εισαι και εσύ από αυτούς που γουστάρουν πουτσα όμως φοβάσαι μην σου αρέσει και δεν θα σταματάς να τον παίρνεις???οπότε πας στην πιάτσα και τον παίζεις όσο ονειρεύεσαι μια χοντρή πουτσα μέσα σου.και όσο δεν σου μπαίνει όλα καλά?????και εγώ ήρεμα ρωτάω
 

Pathitikos-27

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2020
Μηνύματα
75
Like
62
Πόντοι
0
Τριτση σημερα το μεσημερι,ειχε λιγο κινηση παρολο το κρυο.
Αυριο το μεσημερι θα ειμαι στο γνωστο σημειο,μετα τις 14:00....
 

Tzeni cross

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2021
Μηνύματα
60
Like
122
Πόντοι
0
Το βραδάκι σεχακι στο αυτοκίνητο σε καβαντζα υπάρχει κάποιος ενεργητικός γαμιας
 

TransloverGreek

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2021
Μηνύματα
69
Like
206
Πόντοι
20
Καλημέρα σας χαίρομαι που πολύ με αναζήτησαν αλλά είχα κόσμο στο σπίτι και έπρεπε να τον εξ-υπηρετώ και να τον περιποιούμαι όσο καλύτερα γίνοταν.... με αντάλλαγμα φυσικά!!!!!
0b2ca9cc0ac26bc6402dffdddaf99251.jpg
 

TransloverGreek

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2021
Μηνύματα
69
Like
206
Πόντοι
20
Σήμερα πέρασα το πρωί από πίσω από τον Σκλαβενίτη και είναι καμιά 10 αυτοκίνητα με γύφτους μεγάλη προσοχή γιατί είναι επικίνδυνο το σημείο πλέον μέχρι να φύγουν....και είχα προετοιμαστεί κατάλληλα μέσα από τα ρούχα μου
v1391485600.jpg
 

Jannman

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2021
Μηνύματα
182
Like
227
Πόντοι
21
Τριτση σημερα το μεσημερι,ειχε λιγο κινηση παρολο το κρυο.
Αυριο το μεσημερι θα ειμαι στο γνωστο σημειο,μετα τις 14:00....
ποιο ειναι το σημειο εκει? εχω παει αρκετες φορες για βολτα. αλλα δεν εχω δει κατι περιεργο. βεβαια ηταν απογευμα ακομα με φως και κοσμο
 

TransloverGreek

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2021
Μηνύματα
69
Like
206
Πόντοι
20
Τζένη πριν καιρό μου έτυχε ακριβώς το ίδιο.ειναι γελοίοι και άχρηστοι τελικά
Δικιο έχετε όλοι πριν τα Χριστούγεννα ήμουνα στο Χαϊδάρι και βλέπω ένα τύπο μέσα στο αμάξι του με υπέροχο εργαλείο το το παίζει του κάνω νόημα να μπω να του περιποίηθω όπως ξέρει η γλώσσα μου και μου ζητάει να του δείξω το κωλαρακι μου του το δείχνω και τον άκουσα να φωνάζει ότι χύνει ντύθηκα και γύρισα να δω και έβαλε μπροστά το αμάξι και έφυγε...
Έμεινα και τον κοίταζα να φεύγει....
 

Clown:

Νέο Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2022
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά! Ήθελα να ρωτήσω στο Σκλαβενίτη απο πίσω τι ώρες παίζουν φάσεις και μέχρι τι ώρα έχει κίνηση, επειδή δεν οδηγάω ακόμα μπορώ απλά να πάω πεζός και να βρω κάτι ή μπα;
 

isaak_ll

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2021
Μηνύματα
79
Like
1.654
Πόντοι
200
Ρε μαγκες μου, γιατι συζητατε τοσο για Χαϊδάρι και τριτση και δεν λετε τιποτα για λιμανακια? Καλως ή κακως εχει φουλ παιχνιδι.
 

takhs6969

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2021
Μηνύματα
86
Like
183
Πόντοι
0
Ρε μαγκες μου, γιατι συζητατε τοσο για Χαϊδάρι και τριτση και δεν λετε τιποτα για λιμανακια? Καλως ή κακως εχει φουλ παιχνιδι.
Γιατί δεν ξέρουμε τι παίζει εκεί.εγω τουλάχιστον.δωσε πληροφορίες για τοποθεσία που γίνεται παιχνίδι και τι ώρες
 

Alexandros2021

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2022
Μηνύματα
14
Like
8
Πόντοι
0
Που ειναι αυτο το μερος στο σκλαβενιτη και χαιδαρι? Στα σπιτακια?
 

ggg777

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2008
Μηνύματα
643
Κριτικές
2
Like
292
Πόντοι
26
Χαϊδάρι αρκετός κόσμος αλλά δεν βλέπω να γίνεται καμία καλή παρτουζα όλοι ντρέπονται
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom