Νέα

Gay πιάτσες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 789K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

Kons(2)

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2021
Μηνύματα
28
Like
42
Πόντοι
0
Καυλιάρηδες δεν είναι για Αθήνα, αλλά ξέρει κανείς τι παίζει σε ιαματικές πηγές δαμάστας και θερμοπυλών;
Μου είπαν για τρελές παρτουζες και είπα να ρωτήσω εδώ.
 

prothymos

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2013
Μηνύματα
47
Κριτικές
1
Like
54
Πόντοι
0
Στις Θερμοπυλες εξαρταται την ωρα και τον ασχετο κοσμο που μαζευει, απογευματακι συνηθως ειναι καλυτερα
 

Theotherside

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2019
Μηνύματα
37
Like
468
Πόντοι
20
Καλημέρα... Καμιά πιάτσα στην Νίκαια ξέρουμε ?
 

Georgeant34

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2021
Μηνύματα
10
Like
4
Πόντοι
0
Μην γράφετε κάτι απελπισμένες για να προσελκύσετε κόσμο στις πιάτσες δεν ισχύει τίποτα ειδικά για Ζαππείο που διάβασα ότι έχει καλή και πολύ ποιότητα κόσμου...Τα πράγματα έχουν ως εξής γιατί τα γυρνάω όλα τα μέρη με το αμάξι μου
Ζάππειο: Όλα κουρεμένα μόνο από την μεριά του Φωκιανού πλέον γίνεται παιχνιδι...Από θαμώνες οι ίδιες καλιαρντες που γυρνάνε και κάθονται στα παγκάκια 15 χρόνια, παππούδες άλλων εποχών, 2 γραφικοί βαρεμενοι που κάνουν κουλα και βρίζουν οποίος δεν τους κάθεται, ένας Αλβανός της κακιάς ωρας βίζιτα με ένα ποδήλατο που γυρνάει.... Μόνο το καλοκαίρι πλέον τυχαίνουν καλές περιπτώσεις για χειμώνα πλέον δεν λέει...Στο Ζαππείο ειδικά τα ωραία κομμάτια είναι κακόγουστοι συνήθως με τα χάλια καταλήγουν η φεύγουν αγαμητες μετά από τόση ώρα πέρα δώθε...

Λιμανάκια το χειμώνα: Ώριμοι μπάζοφατσες παππούδες ματακηδες σπανιότατα κανένας καλός και νέος...Καλοκαίρι κάτι γίνεται αλλά οι περισσότεροι για κους κους πάνε κάτω στα βράχια με παρειτσες..

Πολυκάρπου: Γέροι ξελιγωμενοι και ολα κουρεμένα στο γνωστό στενό που είναι η εκκλησία που στριβαμε μέσα στη καβατζα μάπα δηλαδή πλέον η Αγίας Άννης...

Στα μονά μέρη για χειμώνα αλλά και καλοκαίρι είναι το Σινεμά Αdult Μεταξουργείο και ειδικά στην Αλεξάντερ Σάουνα σκάνε τα ΠΣΚ μονο αρκετοί ωραίοι και νέοι..Το μόνο πρόβλημα ότι στην Σάουνα είναι οι ψυλομητες οι Γκαζιωτισσες που πρέπει να έχεις μουσκουλα για να σου κάτσουν η προδιαγραφές πορνοστάρ....

Ομόνοια: Νεκρά ειδικά από τότε λόγω κορονοιου που έκλεισε οριστικά το σινεμά Κοσμοπολιτ στην Κοτοπουλη στον πεζόδρομο και πλέον έχει αλλοδαπα της κακιάς ώρας βίζιτες...Παλιά είχε ωραία κομμάτια και εξηγημενους εσκορτ ...

Πεδίον Άρεως: Κουρεμένα βίζιτες της κακιάς ώρας οι ίδιες φάτσες από γκέι και φυσικά παππουδια....Βράδυ λένε ότι πηδάνε τα κάγκελα και έχει κάτι καλό αλλά προσωπικά βράδυ εκει φοβάμαι οποίος ξέρει αν όντως πηδάνε κάγκελα οι γκέι και πάνε ας το πει....

Για Χαϊδάρι Πάρκο Αντώνη Τρίτση και Σκαραμαγκά δεν ξέρω γιατί δεν έχω πάει ποτέ...Για το πάρκο Αιγάλεω Μπαρουταδικο μόνο ότι πάνε πλέον Πακιστανοί με λεφτά και παππούδες...

Με λίγα λόγια ξενερα η γκέι Αθήνα πλέον μέχρι πριν 3 χρονια καλά ήταν...

Επίσης με πολύ διακριτικό τρόπο και όποιος είναι μπασμενος έχω ακούσει ότι μπορείς να βρεις με λεφτά Αφρικανούς στην Φωκίωνος Νέγρη στα στενά της Κυψελης και πλατεία Αμερικής....
 

Georgeant34

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2021
Μηνύματα
10
Like
4
Πόντοι
0
Μην γράφετε κάτι απελπισμένες για να προσελκύσετε κόσμο στις πιάτσες δεν ισχύει τίποτα ειδικά για Ζαππείο που διάβασα ότι έχει καλή και πολύ ποιότητα κόσμου...Τα πράγματα έχουν ως εξής γιατί τα γυρνάω όλα τα μέρη με το αμάξι μου
Ζάππειο: Όλα κουρεμένα μόνο από την μεριά του Φωκιανού πλέον γίνεται παιχνιδι...Από θαμώνες οι ίδιες καλιαρντες που γυρνάνε και κάθονται στα παγκάκια 15 χρόνια, παππούδες άλλων εποχών, 2 γραφικοί βαρεμενοι που κάνουν κουλα και βρίζουν οποίος δεν τους κάθεται, ένας Αλβανός της κακιάς ωρας βίζιτα που πλέον για μάτι παει με ένα ποδήλατο που γυρνάει.... Μόνο το καλοκαίρι πλέον τυχαίνουν καλές περιπτώσεις για χειμώνα πλέον δεν λέει...Στο Ζαππείο ειδικά τα ωραία κομμάτια είναι κακόγουστοι συνήθως με τα χάλια καταλήγουν η φεύγουν αγαμητες μετά από τόση ώρα πέρα δώθε...

Λιμανάκια το χειμώνα: Ώριμοι μπάζοφατσες παππούδες ματακηδες σπανιότατα κανένας καλός και νέος...Καλοκαίρι κάτι γίνεται αλλά οι περισσότεροι για κους κους πάνε κάτω στα βράχια με παρειτσες..

Πολυκάρπου: Γέροι ξελιγωμενοι και ολα κουρεμένα στο γνωστό στενό που είναι η εκκλησία που στριβαμε μέσα στη καβατζα μάπα δηλαδή πλέον η Αγίας Άννης...

Στα μονά μέρη για χειμώνα αλλά και καλοκαίρι είναι το Σινεμά Αdult Μεταξουργείο και ειδικά στην Αλεξάντερ Σάουνα σκάνε τα ΠΣΚ μονο αρκετοί ωραίοι και νέοι..Το μόνο πρόβλημα ότι στην Σάουνα είναι οι ψυλομητες οι Γκαζιωτισσες που πρέπει να έχεις μουσκουλα για να σου κάτσουν η προδιαγραφές πορνοστάρ....

Ομόνοια: Νεκρά ειδικά από τότε λόγω κορονοιου που έκλεισε οριστικά το σινεμά Κοσμοπολιτ στην Κοτοπουλη στον πεζόδρομο και πλέον έχει αλλοδαπα της κακιάς ώρας βίζιτες...Παλιά είχε ωραία κομμάτια και εξηγημενους εσκορτ ...

Πεδίον Άρεως: Κουρεμένα βίζιτες της κακιάς ώρας οι ίδιες φάτσες από γκέι και φυσικά παππουδια....Βράδυ λένε ότι πηδάνε τα κάγκελα και έχει κάτι καλό αλλά προσωπικά βράδυ εκει φοβάμαι οποίος ξέρει αν όντως πηδάνε κάγκελα οι γκέι και πάνε ας το πει....

Για Χαϊδάρι Πάρκο Αντώνη Τρίτση και Σκαραμαγκά δεν ξέρω γιατί δεν έχω πάει ποτέ...Για το πάρκο Αιγάλεω Μπαρουταδικο μόνο ότι πάνε πλέον Πακιστανοί με λεφτά και παππούδες...

Με λίγα λόγια ξενερα η γκέι Αθήνα πλέον μέχρι πριν 3 χρονια καλά ήταν...

Επίσης με πολύ διακριτικό τρόπο και όποιος είναι μπασμενος έχω ακούσει ότι μπορείς να βρεις με λεφτά Αφρικανούς στην Φωκίωνος Νέγρη στα στενά της και πλατεία Αμερικής....
 

starzone

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2015
Μηνύματα
63
Like
94
Πόντοι
0
Μην γράφετε κάτι απελπισμένες για να προσελκύσετε κόσμο στις πιάτσες δεν ισχύει τίποτα ειδικά για Ζαππείο που διάβασα ότι έχει καλή και πολύ ποιότητα κόσμου...Τα πράγματα έχουν ως εξής γιατί τα γυρνάω όλα τα μέρη με το αμάξι μου
Ζάππειο: Όλα κουρεμένα μόνο από την μεριά του Φωκιανού πλέον γίνεται παιχνιδι...
Έχεις απόλυτο δίκιο. Πλέον δεν υπάρχει μέρος που να γίνεται συγκεντρωτικά παιχνίδι, αυτό πλέον γίνεται τυχαία, μεμονωμένα και κυρίως μέσα από εφαρμογές...όλα τα άλλα είναι μπαρούφες!
 

Georgeant34

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2021
Μηνύματα
10
Like
4
Πόντοι
0
Έχεις απόλυτο δίκιο. Πλέον δεν υπάρχει μέρος που να γίνεται συγκεντρωτικά παιχνίδι, αυτό πλέον γίνεται τυχαία, μεμονωμένα και κυρίως μέσα από εφαρμογές...όλα τα άλλα είναι μπαρούφες!
Ακόμα και παλιά στο Ζάππειο αν πήγαινες και πάλι δύσκολα να γινόταν κάτι με ωραίους...Οι ωραίοι πήγαιναν για πέρα δώθε πασαρέλα και στο τέλος μόλις πήγαινε αργά τύπου 4 με 5 τα ξημερώματα τους έβλεπες τσιμπουκωμενους από παππούδες και μπάζα...Σε αυτά τα μέρη γενικα ισχύει η γνωστή φράση Τα ετερώνυμα έλκονται τα ομονυμα απωθούνται!!!!
 

prothymos

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2013
Μηνύματα
47
Κριτικές
1
Like
54
Πόντοι
0
Ρε Georgeant34 πες μας ποτε πας εσυ ο ποιοτικος να ξερουμε :cheesy:
 
  • Like
Αντιδράσεις: OMSA20

Married21

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
65
Like
82
Πόντοι
0
Παντως Παρκο Τριτση που πω σχεδον καθημερινα κατα τις 1-2 εχει διαφορου ειδους κοσμο: νεοι, γεροι, μεσηλικες, πακιστανοι και γινεται παιχνιδι σε συγκεκριμενα σημεια του παρκου. Προσωπικα με εχουν τσιμπουκωσει καμποσες φορες
 

Georgeant34

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2021
Μηνύματα
10
Like
4
Πόντοι
0
Παντως Παρκο Τριτση που πω σχεδον καθημερινα κατα τις 1-2 εχει διαφορου ειδους κοσμο: νεοι, γεροι, μεσηλικες, πακιστανοι και γινεται παιχνιδι σε συγκεκριμενα σημεια του παρκου. Προσωπικα με εχουν τσιμπουκωσει καμποσες φορες
1 με 2 το βράδυ η το μεσημέρι? Πάει κανένα μέτρο εκεί με τι συγκοινωνία πάει κάποιος εκεί? Σε ποια σημεία του πάρκου γίνεται εκει περιγραψε
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ρε Georgeant34 πες μας ποτε πας εσυ ο ποιοτικος να ξερουμε :cheesy:
Δεν είπα ότι είμαι ο ποιοτικός απλά την αλήθεια έγραψα για το τι γίνετε στα μέρη...Δεν συμφέρει η αλήθεια ε?
 

xxxnnn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2021
Μηνύματα
263
Like
1.131
Πόντοι
201
Στην σάουνα Αλεξαντερ ξέρει κανείς τι παίζει; Με κορωνοϊό;
Γίνεται παιχνίδι ή μόνο σοσιαλ;
 

prothymos

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2013
Μηνύματα
47
Κριτικές
1
Like
54
Πόντοι
0
Δεν είπα ότι είμαι ο ποιοτικός απλά την αλήθεια έγραψα για το τι γίνετε στα μέρη...Δεν συμφέρει η αλήθεια ε?
Ποια αληθεια, χεστηκα. Απλα παρουσιαζεις την κατασταση τραγικη και αυτο καθρεφτιζει το πώς περνας ο ιδιος εκει και οχι καποια αντικειμενικη πραγματικοτητα. Φιλικα παντα
Παντως αυτο που λες με το ποδηλατο... ειναι τελειως γελοιο θεαμα να βλεπεις να ψαχνεται στις πρασιες καποιος με ποδηλατο :cheesy:
 

Married21

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
65
Like
82
Πόντοι
0
1 με 2 το βράδυ η το μεσημέρι? Πάει κανένα μέτρο εκεί με τι συγκοινωνία πάει κάποιος εκεί? Σε ποια σημεία του πάρκου γίνεται εκει περιγραψε
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Δεν είπα ότι είμαι ο ποιοτικός απλά την αλήθεια έγραψα για το τι γίνετε στα μέρη...Δεν συμφέρει η αλήθεια ε?
Μιλάω για μεσημέρι και μετά. Το σημείο είναι επι της οδού μιμοζα (είσοδος πάρκου) και τέρμα αριστερά παράλληλα με το δρόμο
 

Arqes

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2020
Μηνύματα
60
Like
90
Πόντοι
0
Πάντως κι εγώ πού πήγα δυο φορές τον προηγούμενο μήνα Ζάππειο, την μία πήρα πίπα σε έναν, την άλλη τίποτα. Και είχε κόσμο, δεν ήταν νέκρα. Αλλά όντως πολλοί δεν κάνουν κίνηση
 
  • Like
Αντιδράσεις: OMSA20

Georgeant34

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2021
Μηνύματα
10
Like
4
Πόντοι
0
Πάντως κι εγώ πού πήγα δυο φορές τον προηγούμενο μήνα Ζάππειο, την μία πήρα πίπα σε έναν, την άλλη τίποτα. Και είχε κόσμο, δεν ήταν νέκρα. Αλλά όντως πολλοί δεν κάνουν κ

Πάντως κι εγώ πού πήγα δυο φορές τον προηγούμενο μήνα Ζάππειο, την μία πήρα πίπα σε έναν, την άλλη τίποτα. Και είχε κόσμο, δεν ήταν νέκρα. Αλλά όντως πολλοί δεν κάνουν κίνηση
Καλά Ζαππείο σαν τις άδικες κατάρες μια ζωή γυρναγαν...Ποιο ντίβα πεθαίνεις εκεί!!!?
 

prothymos

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2013
Μηνύματα
47
Κριτικές
1
Like
54
Πόντοι
0
Το Ζαππειο ειναι απο τις τοποθεσιες cruising που εχουν κινηση μονο τη νυχτα πια, προσωπικα δεν το προτιμω. Δεν ξερω για εσας, αλλα θελω να βλεπω λιγο τον αλλον και στο μισοσκοταδο δε βλεπεις τι παιρνεις!
 

Pathitikos-27

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2020
Μηνύματα
75
Like
62
Πόντοι
0
Το απογευμα κατα τις 18:00,θα ειμαι στο γνωστο σημειο στο παρκο Τριτση...
 

Pathitikos-27

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2020
Μηνύματα
75
Like
62
Πόντοι
0
Αποψε κατα τις 22:00,θα ειμαι στο Τριτση στη γνωστη πιατσα της Μπιμπιζα....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom