Νέα

Gay πιάτσες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 789K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

Johnnybtm94

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2021
Μηνύματα
8
Like
4
Πόντοι
0
Ξερετε μερος που να εχει μαυρους που να γινεται φαση; που συχναζουν;
 

tkis

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2021
Μηνύματα
67
Κριτικές
1
Like
103
Πόντοι
0
Ξέρει κανείς που μαζεύονται πακιστανοί, ινδοί, μαύροι και γενικά άτομα σκούρου χρώματος;
Στην πλατεια της Ομονοιας (κυριως γυρω απο τα Hondo's) θα βρεις αρκετους σκουροχρωμους αλλοδαπους... ειναι γνωστη πιτσα και εχει κινηση σχεδον ολες τις ωρες της ημερας

 

maxacal

Νέο Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2022
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Στην πλατεια της Ομονοιας (κυριως γυρω απο τα Hondo's) θα βρεις αρκετους σκουροχρωμους αλλοδαπους... ειναι γνωστη πιτσα και εχει κινηση σχεδον ολες τις ωρες της ημερας

Οκ, thanx. Zητούν λεφτά ή υπάρχουν άτομα που το κάνουν και τσάμπα;
 

tkis

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2021
Μηνύματα
67
Κριτικές
1
Like
103
Πόντοι
0
Οκ, thanx. Zητούν λεφτά ή υπάρχουν άτομα που το κάνουν και τσάμπα;
Σχεδον ολοι οι αλλοδαποι (ειδικα οι νεαροι) το εχουν σαν επαγγελμα και ζητουν χρηματα - και απ' οσο εχω ακουσει, μπορει να γινουν επικινδυνοι αν καποιος προσπαθησει να τους κοροϊδεψει στο οικονομικο κομματι (πχ να τους δωσει λιγοτερα χρηματα απο τα συμφωνηθεντα). Δες το ρεπορταζ για τους εκδιδομενους αντρες στην Ομονοια. Γενικα χρειαζεται ιδιαιτερα μεγαλη προσοχη στις σεξουαλικες συναναστροφες με αλλοδαπους
 

bjlover

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2022
Μηνύματα
12
Like
24
Πόντοι
0
Έκανα μία βόλτα χθες από πάρκο Τρίτση που διαβάζω διάφορα. Εμεινα 1-1,5 ώρα και στο μπροστά πάρκινγκ και στο πίσω(Μπιμπιζα) και το μόνο που είδα ήταν στρέιτ ζευγάρια να κάνουν φάσεις στα αυτοκίνητα τους. Γύρισα άπραγος...
 

Georxxx7

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2021
Μηνύματα
38
Like
50
Πόντοι
0
Έκανα μία βόλτα χθες από πάρκο Τρίτση που διαβάζω διάφορα. Εμεινα 1-1,5 ώρα και στο μπροστά πάρκινγκ και στο πίσω(Μπιμπιζα) και το μόνο που είδα ήταν στρέιτ ζευγάρια να κάνουν φάσεις στα αυτοκίνητα τους. Γύρισα άπραγος...
Κάτσε στα παγκάκια μέσα στην είσοδο...
 

Georxxx7

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2021
Μηνύματα
38
Like
50
Πόντοι
0
Καλησπέρα σας. Λάθος νήμα αλλά δεν έχω βρει το κατάλληλο. Θέλω ένα αγοράκι για μασάζ σε ζευγάρι που να είναι δικός μας .(αν ξέρετε το σωστό πείτε μου ) Ευχαριστώ πολύ
Θες μασάζ σε ζευγάρι ( γυναίκα - άντρα) που να είναι gay ??
Η σε 2 άντρες για παρτουζα??
 
  • Like
Αντιδράσεις: Sp1985

bjlover

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2022
Μηνύματα
12
Like
24
Πόντοι
0
Παιδιά μεγάλη προσοχή όσοι πηγαίνετε Πεδίο Άρεως. Έκλεψαν φίλο ενώ έκανε φάση με κάποιον. Του πήρε τα χρήματα μέσα από το πορτοφόλι. Μιλάμε για επαγγελματίες.
 

bjlover

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2022
Μηνύματα
12
Like
24
Πόντοι
0
Ρε παιδιά 2η φορα ερχομαι Τριτση και δεν υπάρχει ψυχή… στην Μπιμπιζα απ οτι έχω διαβάσει γίνονται φασεις κ εδω εχει μονο στρειτ ζευγάρια μεσα στα αυτοκίνητα τους. Εκανα και ενα γύρω μεσα στα σκοτάδια και τιποτα
 

sex0manis

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2013
Μηνύματα
4
Κριτικές
2
Like
53
Πόντοι
0
Έχω κοπέλα πολύ open mind , ξέρει ότι είμαι bi, οπότε κάποιον που να είναι bi και αυτός . Έχω δει ένα μασάζ στο kane sex που λέει man to man και σε ζευγάρι ( γράφει ότι απευθύνεται σε gay κοινό , αλλά έχω στείλει μήνυμα κ δεν το έχουν δει- απαντήσει. Σε πιάτσες δύσκολο να βρεις κάποιον που να είναι κ για γυναίκα , συν ότι για πιάτσα δεν θα ψυθεί η δικιά μου. Κάτι αλλά γραφεία που βλέπω λένε μόνο για γυναίκα οι άντρες.
Θέλεις να σας καρφώσει και τους δύο ή γενικα να αλληλοκαρφωθείτε;;; ;)
 
  • Like
Αντιδράσεις: ggg777
Εγγρ.
19 Μαρ 2022
Μηνύματα
94
Κριτικές
1
Like
184
Πόντοι
0
Υπάρχουν άλλες περιοχές κρουαζιέρας στα νότια εκτός από τους παραθαλάσσιους χώρους στάθμευσης στα ανοιχτά της Βάρκιζας;
 

Pathitikos-27

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2020
Μηνύματα
75
Like
62
Πόντοι
0
Ανταποκριση απο Τριτση.2 ατομα βρηκα το μεσημερι και παιξαμε λιγο :pipa1:

Αντιθετα στο παρκινγκ στο Χαϊδαρι,16:00-18:30,ειχε πολυ κοσμο.
Στα γνωστα σπιτακια εκανα πολλες και ομαδικες φασεις.
:pipa1::fuck2::2on1:.

18:30 που εφυγα,ειχε περισσοτερα αμαξια,αλλα δεν μπορουσα να κατσω και αλλο...
 

Married21

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
65
Like
82
Πόντοι
0
Σήμερα πρωί 9:30 στο Τρίτση καλή πίπα από μικρό και έναν τρίτο που έβλεπε !!! Θα ξαναπάω !!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom