Νέα

Gay πιάτσες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 789K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.716
Κριτικές
126
Like
7.731
Πόντοι
7.885
Παιδιά προσοχή γιατί σήμερα εθεάθησαν κάτι γυφτοπουλα.προσοχη γιατί είναι λίγο περίεργα τα πράγματα με αυτούς εκεί
Τυπε ισως τους προσκαλεσαν τιποτα γεροντια η κατι τελειωμενοι εδω μεσα που ζητιανευουν ψωλες.
 

xlarg

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2005
Μηνύματα
259
Like
498
Πόντοι
21
Τυπε ισως τους προσκαλεσαν τιποτα γεροντια η κατι τελειωμενοι εδω μεσα που ζητιανευουν ψωλες.
Μπορεί ρε φίλε δεν το ξέρω απλά ενημερώνω γιατί και εμείς πάμε εκεί .και μαλακια κάνουμε εδώ που τα λέμε μέσα στο δάσος νυχτιατικα.ουτε το κόκαλο μας δεν θα βρουν αν γίνει κάτι εκεί
 

Pathitikos-27

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2020
Μηνύματα
75
Like
62
Πόντοι
0
Αυριο το μεσημερι,κατα τις 12 με 12:30 θα ειμαι Τριτση,στο γνωστο μερος στην εισοδο του παρκου απο την οδο Μπιμπιζα.
 
Εγγρ.
23 Νοε 2021
Μηνύματα
64
Like
68
Πόντοι
0
Αυριο το μεσημερι,κατα τις 12 με 12:30 θα ειμαι Τριτση,στο γνωστο μερος στην εισοδο του παρκου απο την οδο Μπιμπιζα.
Που είναι συγκεκριμένα και που γίνεται το παιχνιδι;
Σ'ευχαριστω για την απάντηση και τον χρόνο σου
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.716
Κριτικές
126
Like
7.731
Πόντοι
7.885
Σημερα τσεκαρα γυφταριο πρωινες ωρες πισω απο τον Σκλαβενιτη, με 3 σαραβαλα αμαξια. Μου φανηκε οτι εκοβαν κινηση περιοχης. Γενικα σιχαινομαι το πρωι, κυκλοφορησα αναγκαστικα λογω δουλειας και μου φανηκε πολυ πιο επικινδυνο μιας και στο δρομο παντου εβλεπα γεροντια σε αμαξια ετοιμοι να τους στειλεις η να σε στειλουν στον αλλο κοσμο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: xxxnnn
Εγγρ.
23 Νοε 2021
Μηνύματα
64
Like
68
Πόντοι
0
Σημερα τσεκαρα γυφταριο πρωινες ωρες πισω απο τον Σκλαβενιτη, με 3 σαραβαλα αμαξια. Μου φανηκε οτι εκοβαν κινηση περιοχης. Γενικα σιχαινομαι το πρωι, κυκλοφορησα αναγκαστικα λογω δουλειας και μου φανηκε πολυ πιο επικινδυνο μιας και στο δρομο παντου εβλεπα γεροντια σε αμαξια ετοιμοι να τους στειλεις η να σε στειλουν στον αλλο κοσμο.
Σκλαβενίτης που;
 

xlarg

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2005
Μηνύματα
259
Like
498
Πόντοι
21
Σάββατο βράδυ 012 και κάτι είχε μπλόκο στην άπω.πολυκαπρπου. προσοχή παιδιά μην γίνει καμία κέντα και γίνουμε πρωτοσέλιδα.
Ακόμα και στο εκκλησάκι δεξιά είχε ομάδα Δίας μπήκαν είδαν και έφυγαν
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Σάββατο βράδυ 012 και κάτι είχε μπλόκο στην άπω.πολυκαπρπου. προσοχή παιδιά μην γίνει καμία κέντα και γίνουμε πρωτοσέλιδα.
Ακόμα και στο εκκλησάκι δεξιά είχε ομάδα Δίας μπήκαν είδαν και έφυγαν
 
Εγγρ.
23 Νοε 2021
Μηνύματα
64
Like
68
Πόντοι
0
Σάββατο βράδυ 012 και κάτι είχε μπλόκο στην άπω.πολυκαπρπου. προσοχή παιδιά μην γίνει καμία κέντα και γίνουμε πρωτοσέλιδα.
Ακόμα και στο εκκλησάκι δεξιά είχε ομάδα Δίας μπήκαν είδαν και έφυγαν
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Σάββατο βράδυ 012 και κάτι είχε μπλόκο στην άπω.πολυκαπρπου. προσοχή παιδιά μην γίνει καμία κέντα και γίνουμε πρωτοσέλιδα.
Ακόμα και στο εκκλησάκι δεξιά είχε ομάδα Δίας μπήκαν είδαν και έφυγαν
Ευχαριστούμε για την ενημέρωση.
Να’σαι καλά!

Ήταν με συμβατικά αυτοκίνητα ή με τις μηχανές;
 

xlarg

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2005
Μηνύματα
259
Like
498
Πόντοι
21
Σάββατο βράδυ 012 και κάτι είχε μπλόκο στην άπω.πολυκαπρπου. προσοχή παιδιά μην γίνει καμία κέντα και γίνουμε πρωτοσέλιδα.
Ακόμα και στο εκκλησάκι δεξιά είχε ομάδα Δίας μπήκαν είδαν και έφυγαν
Ευχαριστούμε για την ενημέρωση.
Να’σαι καλά!

Ήταν με συμβατικά αυτοκίνητα ή με τις μηχανές;
Όχι κανονικά αστυνομία αυτοκινητα
 

trixy

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2015
Μηνύματα
40
Like
20
Πόντοι
0
παιδια τιποτα φαση σε δημοσιες τουαλετες ξερει κανενας που και αν γινονται?
 

takhs6969

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2021
Μηνύματα
86
Like
183
Πόντοι
0
Παιδιά δεν βλέπω κινητικότητα.κλειστηκατε όλοι μέσα??έλειπα για λίγο.υπαρχει τίποτα στις πιάτσες???η να μην κάνω κίνηση????
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 180011

Επισκέπτης
Πολυ πρωινες καβλες και επαιξα 1...σας αφηνω αυτην την φωτο εδω για παρτυ σας να την βρειτε οπως γουσταρετε! Μπορειτε να παιξετε με strap on,να ντυθειτε γυναικες, να βαλετε περουκα γυναικεια,και οτι τραβαει η ορεξη σας...
20211217_034514.jpg
20211217_034514.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν mod:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom