Νέα

Gay πιάτσες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 795K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

BATSOS STAMATIS

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2018
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
kaλησπερα ξερει κανενασ να μου πει ακριβως που ειναι το συγκεκριμενο αλσοσ(Χαϊδάρι .λεοφωρος Αθηνών στην έξοδο .1 χιλιομετρα απο την απέναντι πλευρά έχει ενα παραδρομο κ μια παλια καντίνα. Στο άλσος μέσα.επεισης πιο παρκο ή αλσοσ εχει περρισσοτερο gay κοσμο meta dedomena prin thn karantina
 

Nikolas_37

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2020
Μηνύματα
19
Like
6
Πόντοι
0
Έχει κάνει φάση κάνεις με ταξιτζή?
 

Nikolas_37

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2020
Μηνύματα
19
Like
6
Πόντοι
0
Δεν μπορώ να σ στείλω pm δεν ξέρω πώς γίνεται ☹️
 

Pathitikos-27

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2020
Μηνύματα
75
Like
62
Πόντοι
0
Σημερα το βραδυ μετα τις 9,στην οδο Πευκων,καθετη στην Πολυκαρπου στον Βοτανικο..Στο τερμα της Πευκων εχει μια αλανα αδιεξοδο..Διπλα εχει χωραφι με δεντρα και χορτα..Εκει θα σας περιμενω στημενος..Ο δρομος ειναι δεξια,αμεσως μετα το εκκλησακι...
 

Nikolas_37

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2020
Μηνύματα
19
Like
6
Πόντοι
0
Τώρα με το ιό υπάρχει κόσμος έξω για φάσεις?έχει βγει κανείς?
 

Harhar1990

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2019
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας παίδες
Ξέρει κανείς "αυτόπτης" να μας πει τι παίζει αυτές τις μέρες με την άρση της απαγορεύσης, Πολυκαρπου, Σκλαβενίτη, λιμανάκια κτλ; επανήλθε τίποτε?
 

scork

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2018
Μηνύματα
106
Κριτικές
1
Like
100
Πόντοι
1
Γεια σας παίδες
Ξέρει κανείς "αυτόπτης" να μας πει τι παίζει αυτές τις μέρες με την άρση της απαγορεύσης, Πολυκαρπου, Σκλαβενίτη, λιμανάκια κτλ; επανήλθε τίποτε?
ελα ντε... αραγε πηγε κανεις; Επισης ξερουμε αν ο ιος κολλαει με τσιμπουκι κλπ.;
 

Nikolas_37

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2020
Μηνύματα
19
Like
6
Πόντοι
0
Χαχα ας μας απαντήσει κάποιος υπεύθυνα
 

Arqes

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2020
Μηνύματα
60
Like
90
Πόντοι
0
Έχω ακούσει ότι δεν κολλάει. Βέβαια, αυτό προϋποθέτει καθαρά χέρια, καθαρό πουλί, και να μην πέφτουν σταγονίδια από το στόμα του καυλιάρη που δίνει το τσιμπούκι στον γονατιστό που του παίρνει. Όπως επίσης, μετά το τσιμπούκι, να καθαρίσει καλά τον πούτσο του με σαπούνι (στοιχειώδη πράγματα), γιατί αν τον πιάσει και μετά ακουμπήσει το πρόσωπο...
 

cdBIANCA

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2019
Μηνύματα
17
Like
84
Πόντοι
0
ΤΟΥΑΛΕΤΕΣ ΠΑΡΚΟΥ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

Εκεί γίνεται αρκετό παιχνίδι κάθε μέρα όλη μέρα, κλείνει νομίζω το πάρκο στις 10, όπως και οι τουαλέτες.

Υπάρχει σταθερά ένας παππούς μεγάλης ηλικίας που όταν μπεις σκάει και σου κάνει νόημα να σε γλύψει. Άλλος ένας που είναι σαν να φυλάει τσίλιες, δεν μπαίνει, απλά παρατηρεί. Κατά καιρούς έχει διερχόμενους αλλά κυρίως μπαίνουν όλοι στα ουρητήρια (2). Μια φορά είχα πετύχει και χύσια στο πάτωμα.

Υποσημείωση: Λόγω κορωνοϊου το πάρκο είναι κλειστό. ΑΛΛΑ υπάρχουν δευτερες τουαλέτες στο πάρκο με είσοδο από τον τροχονόμο (Λεωφ. Κηφισίας), όπου δεν ξέρω αν γίνεται παιχνίδι.
 

Arqes

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2020
Μηνύματα
60
Like
90
Πόντοι
0
Παρασκευή βράδυ, 11.30, πέρασα από Αγ. Πολυκάρπου και είχε 3 αμάξια και έναν περιπλανώμενο μετά το αμαξοστάσιο. Το ένα αμάξι είχε ένα καλό κομμάτι μέσα, ελπίζω να πέρασε καλά.
 

Nikolas_37

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2020
Μηνύματα
19
Like
6
Πόντοι
0
Είναι επικίνδυνα αν πάει κάποιος με τα πόδια?
 

Arqes

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2020
Μηνύματα
60
Like
90
Πόντοι
0
Φαίνεται επικίνδυνα και σίγουρα το σκοτάδι που επικρατεί είναι αποτρεπτικό. Όμως, έχει μια σχετική κίνηση ο δρόμος, και από πεζούς, γιατί πιο πάνω είναι ο καταυλισμός των προσφύγων και μεταναστών, οπότε "υπάρχει ζωή". Αυτή την εντύπωση αποκόμισα. Δεν είμαι θαμώνας της περιοχής, όμως, οπότε μιλώ για αυτό που είδα εγώ απόψε.
 

sexfasdim1

Νέο Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2019
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Απο Πατρα, ξερει κανενας πιατσες;;;
 

Pathitikos-27

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2020
Μηνύματα
75
Like
62
Πόντοι
0
Σημερα το βραδυ μετα τις 9,στην οδο Πευκων,καθετη στην Πολυκαρπου στον Βοτανικο..Στο τερμα της Πευκων εχει μια αλανα αδιεξοδο..Διπλα εχει χωραφι με δεντρα και χορτα..Εκει θα σας περιμενω στημενος..Ο δρομος ειναι δεξια,αμεσως μετα το εκκλησακι...
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.836
Like
1.289
Πόντοι
216
Φαίνεται επικίνδυνα και σίγουρα το σκοτάδι που επικρατεί είναι αποτρεπτικό. Όμως, έχει μια σχετική κίνηση ο δρόμος, και από πεζούς, γιατί πιο πάνω είναι ο καταυλισμός των προσφύγων και μεταναστών, οπότε "υπάρχει ζωή".

Ωραίες φάσεις για τρελά και δροσερά αγόρια
:zombie: :shit: :zombie: :shit: :zombie:
 

cdBIANCA

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2019
Μηνύματα
17
Like
84
Πόντοι
0
Πήγα σήμερα το πρωί στην έξοδο της Λεωφ. Αθηνών, είχε 7-8 αυτοκίνητα που έκαναν πάνω κάτω. Προς το τέλος της εξόδου είχαν συγκεντρωθεί τα περισσότερα και κατέβαιναν και πήγαιναν στο αλσύλιο εκεί δίπλα. Δεν κατέβηκα γιατί δεν είμαι μαθημένος, αλλά απ' ό,τι φάνηκε, γίνεται καλό παιχνίδι εκεί. Όταν με ξαναβγάλει ο δρόμος, θα πάω.
 

ggg777

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2008
Μηνύματα
644
Κριτικές
2
Like
294
Πόντοι
26
Πήγα σήμερα το πρωί στην έξοδο της Λεωφ. Αθηνών, είχε 7-8 αυτοκίνητα που έκαναν πάνω κάτω. Προς το τέλος της εξόδου είχαν συγκεντρωθεί τα περισσότερα και κατέβαιναν και πήγαιναν στο αλσύλιο εκεί δίπλα. Δεν κατέβηκα γιατί δεν είμαι μαθημένος, αλλά απ' ό,τι φάνηκε, γίνεται καλό παιχνίδι εκεί. Όταν με ξαναβγάλει ο δρόμος, θα πάω.
την άλλη φορά κατέβα να φας καλά
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom