Νέα

Gay πιάτσες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 795K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

BtmBoy27

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2017
Μηνύματα
23
Like
12
Πόντοι
0
Εγώ πάντως που πήγα χθες μεσημεράκι με τακτοποίησαν καλά στο πάρκινγκ στο δαφνί.. Πίπα κώλο εμπλοκή στο σπιτάκι για όσους ξέρουν  :fuck2:  :2on1:
 

BATSOS STAMATIS

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2018
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Εγώ πάντως που πήγα χθες μεσημεράκι με τακτοποίησαν καλά στο πάρκινγκ στο δαφνί.. Πίπα κώλο εμπλοκή στο σπιτάκι για όσους ξέρουν  :fuck2:  :2on1:
που ειναι αυτο,μπορεις να μου το δειξεισ στο google map?ginontai syxna fashs?
 

Xxchampagne

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2019
Μηνύματα
16
Like
16
Πόντοι
0
Χθες βραδυ στην Αλιπέδου στον Πειραια με άδειασε ενας μάγκας ωραιος που γνωριστηκαμε στο παρκάκι στην Αγια τριάδα! Εχει ακομα κοσμο εδω και λογω καιρού μαζεύει !
 

aiolosbill

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
καλησπέρα γράφω πρώτη φορά. είμαι στην Ημαθία λόγο καραντίνας και δεν μπορώ να πάω στα αγαπημένα μου πάρκινγκ μετά τα Μαλάγρα έχει δυο μέρες και βρήκα την χαρά... στην Εγνατία οδο στο ύψος της Αλεξάνδρειας στον κόμβο για Αλεξάνδρεια και Αιγίνιο σταματάνε Νταλικέρηδες για γούστα πήγα δυο βράδια και τα δυο έφαγα... 
 

alexberg

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2014
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
στην αλανα της πολυκαρπου εφαγα ωραια πουτσα πριν απο χρονια . τωρα με τους μεταναστες υπαρχει παλι κινηση?
 

alexberg

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2014
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
παιζει στο πεδιο του αρεως καμια φαση?
 

alexberg

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2014
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
λατρευω να με γαμανε μαυροι  σε outdoor.
 

alexberg

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2014
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
στην χαμολια παει κανεις για παρτουζα?
 

Guristroulis

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
195
Like
139
Πόντοι
1
Χθες βραδυ στην Αλιπέδου στον Πειραια με άδειασε ενας μάγκας ωραιος που γνωριστηκαμε στο παρκάκι στην Αγια τριάδα! Εχει ακομα κοσμο εδω και λογω καιρού μαζεύει !

Σήμερα πάντως που έτυχε να κατέβω Πειραιά με φίλους, το πάρκο είναι ολοφωτιστο και είχε straight ζευγαρια μέσα που απολάμβαναν την βραδιά.
Αλιπεδου στον ηλεκτρικό κοντά, είχε 3 αλλοδαπούς σήμερα. Δεν ξέρω αν είχε και κανέναν πάνω στην Γέφυρα γιατι με το αμάξι πέρασα
 

Xxchampagne

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2019
Μηνύματα
16
Like
16
Πόντοι
0
Αγορινα ισως ετυχε και βρηκα εγω ατομα! Δεν εχει καθε μερα νομιζω
 

scork

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2018
Μηνύματα
106
Κριτικές
1
Like
100
Πόντοι
1
Εγώ πάντως που πήγα χθες μεσημεράκι με τακτοποίησαν καλά στο πάρκινγκ στο δαφνί.. Πίπα κώλο εμπλοκή στο σπιτάκι για όσους ξέρουν  :fuck2:  :2on1:
φιλος στειλε λεπτομερειες που ειναι το σημειο να παω αυριο...
 

scork

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2018
Μηνύματα
106
Κριτικές
1
Like
100
Πόντοι
1
Εγω παντως πηγα Αγ. Φωτεινη την Τριτη μεσημερι κ ειχε φασεις, στο παρκακι μεσα, επαιζε πολυ ματι, μαλακια κλπ. Ειχα οανω απο δεκα χρονια να παω εκει δεν ηξερα οτι παιζει ακομα σαν πιατσα... εκανα ενα τσιμπουκι σε τυπο παντρεμενο που εσκασε με στολη συνεργειου η κατι τετοιο μου τον ακουμπησε κ λιγο πισω απο ενα δεντρο κ ηθελε να με γαμησει αλλα φοβηθηκα μη μας δουν μερα μεσημερι. Οποτε το κοψα αφου μου τα δωσε στο προσωπο κ εξαφανιστηκε. Αξιζε αν κ ειχε πολυ ζεστη!
 

Pathitikos-27

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2020
Μηνύματα
75
Like
62
Πόντοι
0
Η πιατσα στην Πευκων,καθετη στην Πολυκαρπου καλα κρατει.Παρασκευη βραδυ,κατα τις 23:30 ημουν εκει.Καμια 15αρια αμαξια παρκαρισμενα και ερχοντουσαν και αλλα.Μεχρι τις 1:30 που εκατσα,πηρα πολυ κοσμο,πιπα κωλο,παρτουζες, bukkake. Οποιος ενδιαφετεται να βρεθουμε για outdoor ή σε σπιτι,να μου στειλει με πμ τον αριθμο του.Εγω δεν μπορω να στειλω ακομη.
 

Pathitikos-27

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2020
Μηνύματα
75
Like
62
Πόντοι
0
Αποψε θα παω παλι στο γνωστο parking στην Πολυκαρπου.Απο τις 21:30 και μετα θα μαι εκει.
 

Neosparthenos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2020
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καμοια πιάτσα δημόσια στην γλυφαδα για νέους..
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.836
Like
1.289
Πόντοι
216
Δύσκολα στην Γλυφάδα. Ψάξου λίγο προς το golf εκεί που έχει κάτι επισκευαστήρια σκαφών σε ένα αμαξοστάσιο κοντά στα  πεύκα. από πάνω από το ξενοδοχείο Όαση. Έχει και ένα γήπεδο.
'Ίσως σε φτιάξει κάνας μπάρμπας.
 

xlarg

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2005
Μηνύματα
260
Like
504
Πόντοι
81
Πάντως στην περιοχή εκεί στο αμαξοστάσιο έχει γεμίσει με τσιγγάνους και χαλάει η πιάτσα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom