Νέα

Gay πιάτσες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 795K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Guristroulis

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
195
Like
139
Πόντοι
1
Και αν γνωριζετε καποιο μερος που γινεται παιχνιδι με μαυρους?
Και στο Video show έχει κάτω στο υπόγειο αρκετές φορές έγχρωμους εκτός από το Αθηναϊκον
Στην Πλ.Αμερικης είναι επικίνδυνα. Καλύτερα σε φυλασσόμενο χώρο να είσαι
 

Pathitikos46

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2019
Μηνύματα
9
Like
2
Πόντοι
0
Και στο Video show έχει κάτω στο υπόγειο αρκετές φορές έγχρωμους εκτός από το Αθηναϊκον
Στην Πλ.Αμερικης είναι επικίνδυνα. Καλύτερα σε φυλασσόμενο χώρο να είσαι
Σ ευχαριστω πολυ κι εσενα.
 

Scorpionking

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια τον τελευταιο καιρο εχει δειλα δειλα ξεκινησει παιχνιδακι γυρω απο το γηπεδο του beach volley στο σεφ...Βραδακι που και που ενα δυο ατομα τα πετυχαινεις...Καλο σημειο ππεπει σιγα σιγα να αρχιζουμε να το κοινοποιουμε για να γινεται καλο παιχνιδι...
 

Pipis2020

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2020
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Σήμερα παιδιά είχε πολύ κόσμο στο παρκάκι, εκεί στην Αγίου Πολυκάρπου.
Έπεσα πάνω σε 2 καλά κομμάτια και τον παίξαμε παρέα... Και λίγο πίπα...
 

Pipis2020

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2020
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Κανένα καλό τσοντοσινεμά έχετε να προτείνετε? Όχι με γέρους...
 

scork

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2018
Μηνύματα
106
Κριτικές
1
Like
100
Πόντοι
1
Λεωφορος Αθηνων (Καβαλας) πισω απο μεγαλο Σκλαβενιτη (απεναντι απ το χρηματιστηριο) παιζουν καλες φασεις καθε βραδυ μετα τις 10 στο πλαι του παρκου κ στα γυρω στενα πισω απ τις εταιριες... προχθες εγλειψα χοντρη ψωλη Πατρινου παντρεμενου που εσκασε Αθηνα καυλωμενος. Μου την εδωσε απ το τζαμι του αυτοκινητου κ μου τα εδωσε στο προσωπο ολα κ εφυγε κυριος... αξιζει η πιατσα!
 

Pathitikos-27

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2020
Μηνύματα
75
Like
62
Πόντοι
0
Πολυ καλη πιατσα στον Βτανικο..Οδος πευκων,καθετη στην Πολυκαρπου..Στο τελος εχει αλανα-αδιεξοδο που παρκαρουν τα αμαξια και οι φασεις γινονται διπκα στο παρκακι..Πσκ ειναι καλυτερα,μολις σουρουπωσει και μετα και γηια ολη τη νυχτα..Οι περισσοτεροι ειναι ενεργητικοι-ενεργοπαθητικοι
 

DSLinTHESS

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2011
Μηνύματα
9
Like
6
Πόντοι
0
Γνωρίζει κανείς στην Πιερία-Κατερίνη-Λιτόχωρο που μπορεί να βρω κάποιον να με πηδήξει?
 

Pathitikos46

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2019
Μηνύματα
9
Like
2
Πόντοι
0
Καλο μηνα και καλη σαρακοστη σε ολους!
 

oddis

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2019
Μηνύματα
56
Like
68
Πόντοι
0
Καλησπέρα μήπως ξέρει κανείς που μπορώ να πάω να γλύφω μια ψηλή ενός ώριμου σε κανένα αμάξι αλλά μεσημέρι απόγευμα;
 

Pathitikos-27

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2020
Μηνύματα
75
Like
62
Πόντοι
0
Σημερα το βραδυ μετα τις 9,στην οδο Πευκων,καθετη στην Πολυκαρπου στον Βοτανικο..Στο τερμα της Πευκων εχει μια αλανα αδιεξοδο..Διπλα εχει χωραφι με δεντρα και χορτα..Εκει θα σας περιμενω στημενος..Ο δρομος ειναι δεξια,αμεσως μετα το εκκλησακι...
 

apalo666

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2019
Μηνύματα
18
Like
6
Πόντοι
0
Κάποιος ώριμος να με γλυκανει
 

apalo666

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2019
Μηνύματα
18
Like
6
Πόντοι
0
Κάποιο φιλαράκι να πάμε μαζί πυκαρπου
 

Xxchampagne

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2019
Μηνύματα
16
Like
16
Πόντοι
0
Οι Πειραιώτες μπορουμε να βρουμε κανα χώρο τυπου στο παρκάκι απέναντι απο Αγια Τριάδα. Εχω δει 1-2 φάσεις
 

Guristroulis

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
195
Like
139
Πόντοι
1
Οι Πειραιώτες μπορουμε να βρουμε κανα χώρο τυπου στο παρκάκι απέναντι απο Αγια Τριάδα. Εχω δει 1-2 φάσεις

Νομίζω το είχαμε ξανααναφερει τυπε. Εσείς στον Πειραιά έχετε αυτό το παρκακι που είναι μόνο για βράδυ γιατι είναι όλο μαγαζιά και γραφεία τριγύρω κι έχετε και την πεζογέφυρα εκει στην Αλιπεδου που λογικά θα έχει κάποιον ακόμα. Δεν ξέρω τώρα με την καραντίνα αν είναι εφικτό να κάθεσαι στο παρκάκι βεβαια γιατι έχω καιρό να κατέβω προς τα κάτω

Πάντως να ξέρετε πως Βάρκιζα προχθές είχε αρκετή αστυνομία κι έλεγχο και λιμανάκια  κλπ προς Λαγονήσι μεριά είναι empty!
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.836
Like
1.289
Πόντοι
216
Ένας δικός μου, (συνάδελφος παλιός που μου τα λέει) μου έλεγε ότι ψαχνόταν ακόμα και στα φανάρια αφού το Κοσμοπολίτ έκλεισε αλλά και από εκεί εξαφανίστηκαν τα Ινδοπάκια.
Δεν επιτρέπεται να κυκλοφορεί Ομόνοια και πέριξ γιατί φοβάται ότι θα φάει και πρόστιμο.
:shit: :zombie: :shit: :zombie:
 

Guristroulis

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
195
Like
139
Πόντοι
1
Στις αρχές που έκλεισαν όλα τα σινεμά Σαπάκια, πέριξ της Ομόνοιας, τα έβλεπες όλα τα Ινδοπακια σαν φαντασματάκια έξω από τα σινεμα και περίμεναν μπας κι έρθει κανείς κι αντί για εισιτήριο να πληρώσουν κατευθείαν αυτά! Τώρα με το φόβο της αστυνομίας κυριως που είναι παντού κι οχι του ιού, έχουν εξαφανιστεί.
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.836
Like
1.289
Πόντοι
216
Ωραία cult σκηνικά!
:zombie: :zombie:
 

Guristroulis

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
195
Like
139
Πόντοι
1
Γνωστός μου που κατέβηκε εχθες Πειραιά, μου ανέφερε ότι στην πεζογέφυρα στην Αλιπεδου είχε 2 άτομα γύρω στις 9 το βράδυ
Άρα συνεχίζει να λειτουργεί η πιάτσα ακόμα και τώρα.
Πολυκαρπου και γύρω, δεν ξέρω τι παίζει τώρα με τον ιό.
 

Arqes

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2020
Μηνύματα
60
Like
90
Πόντοι
0
Για να δούμε το καλοκαίρι τι θα γίνεται από Ζάππειο μεριά, τώρα με τις καινούργιες συνθήκες. Θα πέσει η κίνηση;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom