Νέα

Gay πιάτσες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 795K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Nearosbtm

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2019
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα στην παρεα . Είμαι νεαρός 26 με καλό σώμα παθητικός από Αθήνα και γουστάρω γαμήσια με τυπους που δεν τους φαίνεται. Παντρεμενους, νταλικέρηδες, ταξιτζήδες. Εχω χώρο
Στείλτε μέηλ να τα πουμε youngman_93@yahoo.com
 

Guristroulis

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
195
Like
139
Πόντοι
1
Ρε τύποι gay πιάτσες είναι Εδώ, Όχι gay γνωριμίες! Έλεος δηλαδή

Και για να είμαστε στο θέμα μας, σήμερα κατέβηκα λιμάνι Πειραιά για μια δουλειά και είδα ότι στο παρκάκι δίπλα από τον Άγιο Σπυρίδωνα  είχε 2 άτομα κι έκαναν παιχνίδι! Κανένας ντόπιος να μας πει περισσότερα;
 

ntipap

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
52
Like
4
Πόντοι
0
Έρχομαι συχνά πυκνά Αθήνα για ξεκαυλωμα.  Είμαι TOP 50/185/90. Οποιος θέλει καρφωμα να στείλει pm.  Αν φοράει και γυναικεία ακόμη καλυτερα
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.796
Κριτικές
126
Like
7.890
Πόντοι
7.885
Ρε τύποι gay πιάτσες είναι Εδώ, Όχι gay γνωριμίες! Έλεος δηλαδή

Και για να είμαστε στο θέμα μας, σήμερα κατέβηκα λιμάνι Πειραιά για μια δουλειά και είδα ότι στο παρκάκι δίπλα από τον Άγιο Σπυρίδωνα  είχε 2 άτομα κι έκαναν παιχνίδι! Κανένας ντόπιος να μας πει περισσότερα;

Τύπε έτσι είναι οι ολυμπιακοί,σκληροί γκέουλες που δεν κρατιούνται να γαμιούνται και σε πάρκα,ίσως τους θύμισε το μπουρδέλο-γήπεδό τους.
 

boiwtos

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2011
Μηνύματα
18
Like
10
Πόντοι
0
Σταμάτησα εθνική στο πάρκινγκ Σείριο κ ένα αγοράκι έψαχνε να πάρει πίπα. Ήταν 9 περίπου βράδυ
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.796
Κριτικές
126
Like
7.890
Πόντοι
7.885

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.836
Like
1.289
Πόντοι
216
Στο παλιό σανατόριο ξενοδοχείο με τα φαντάσματα στην Πάρνηθα  περισσότερη τύχη θα έχουν οι λούγκρες από τον Σείριο
 

Alex-fetish

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2019
Μηνύματα
24
Like
16
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Εχει πάει κανείς στο Αλεξάντερ σάουνα ? Ώστε να μπορεί να Μ πει γνώμη για το πώς είναι ο χώρος? Σας ευχαριστώ πολύ
 

scork

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2018
Μηνύματα
106
Κριτικές
1
Like
100
Πόντοι
1
Καλησπέρα. Εχει πάει κανείς στο Αλεξάντερ σάουνα ? Ώστε να μπορεί να Μ πει γνώμη για το πώς είναι ο χώρος? Σας ευχαριστώ πολύ
Καλησπέρα. Έχω πάει, προτιμώ την flex. Εξαρτάται τι ψάχνεις...
 

Guristroulis

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
195
Like
139
Πόντοι
1
Καλησπέρα. Εχει πάει κανείς στο Αλεξάντερ σάουνα ? Ώστε να μπορεί να Μ πει γνώμη για το πώς είναι ο χώρος? Σας ευχαριστώ πολύ

Ανάλογα με το τι ψάχνεις.  Είναι καλά όμως.  Μπες στο ανάλογο θέμα της σάουνας να δεις.  Εκεί μαζεύει πιο  νεαρό κόσμο.  Ενώ flex πιο μεγάλες ηλικίες και Ήρα για πολύ μεγάλες ηλικίες.

Γενικά παίδες να προσέχετε τώρα τον χειμώνα στα outdoor Αθηνας και Θεσσαλονίκης, Γιατί έχει γυφταριο και αλλοδαπούς που έχουν σκοπό να σε κλέψουν! Έχετε το νου σας
 

Alex-fetish

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2019
Μηνύματα
24
Like
16
Πόντοι
0
Ευχαριστώ φίλε
Ειμαι για Αλεξάντερ λογικά
Και κάνα ανταλτ θιατερ
 

Anto1986

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2020
Μηνύματα
9
Like
2
Πόντοι
0
Στην Αθήνα με λίγα λόγια από εξωτερικες πιάτσες κόσμο έχει το Ζάππειο και τα ουρητήρια στο Σύνταγμα..Τώρα όμως στο Ζάππειο δεν παίζει πολύ κίνηση λόγω κουρέματος του πάρκου..Προσοχή Ζάππειο όμως κυκλοφορεί ένας γύρω στα 28 με 30 που βαράει και βρίζει οποίος δεν του κάθεται..Επιτίθεται μόνο σε ωραίους νεαρής ηλικίας δεν ξερω το όνομα του όμως..
 

Anto1986

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2020
Μηνύματα
9
Like
2
Πόντοι
0
Α και στην Αγία Φωτεινή αρχές Βουλιαγμένης παίζει παιχνίδι κυρίως με ώριμους και σπάνια νέους πλέον...Τη λεγόμενη Σάντα Φώτων όπως την έλεγαν στα καλιαρντά..
 

Guristroulis

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
195
Like
139
Πόντοι
1
Εχθές είχε παιχνίδι και στην Πολυκαρπου στον Βοτανικό! Οι αλλοδαποί ελάχιστοι σε σύγκριση με τις άλλες φορές που πήγαινες και φοβοσουν με την κατάσταση που επικρατούσε, αλλά έχει γυφτους σε κάποια σημεία. Πάντως είχε καμία 10αρια αμάξια, πράγμα σπάνιο για το σημείο.
 

Pathitikos46

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2019
Μηνύματα
9
Like
2
Πόντοι
0
Καλημερα.Γνωριζει κανενας καποιο μερος για περιοχες Ν.κοσμο-Δαφνη-λ.βουλιαγμενης και περιξ? Και αν γνωριζετε καποιο μερος που γινεται παιχνιδι με μαυρους?
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.836
Like
1.289
Πόντοι
216
Μαύρους ίσως βρεις στο σινέ Αθηναϊκό και Πατησίων προς πλατεία Αμερικής. Είναι επικίνδυνα.
Εκεί απέναντι στην Καλλιρρόης στο κολυμβητήριο παλιά είχε παιχνίδι. Δεν ξέρω περισσότερα. Είμαι απλός παρατηρητής.
:zombie: :zombie: :zombie:

 

Pathitikos46

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2019
Μηνύματα
9
Like
2
Πόντοι
0
Μαύρους ίσως βρεις στο σινέ Αθηναϊκό και Πατησίων προς πλατεία Αμερικής. Είναι επικίνδυνα.
Εκεί απέναντι στην Καλλιρρόης στο κολυμβητήριο παλιά είχε παιχνίδι. Δεν ξέρω περισσότερα. Είμαι απλός παρατηρητής.
:zombie: :zombie: :zombie:
Σ ευχαριστω πολυ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom