Νέα

Γαμήσια... χωρίς χρήματα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SMARTBOY
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 595
  • Εμφανίσεις 60K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
SMARTBOY

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
835
Πόντοι
96
Τυπε σμαρτ, δεν μας λείπει το σεξ!!! Εμένα τουλάχιστον!!! Γουστάρω τις πουτάνες!!!! Σο σιμπλ!!!!
Εγω παλι πιστευω οτι απο τον Ελληνα οχι μονο του λειπει αλλα Τουμπες κανει... για να Γαμησει χαχα
 
OP
OP
SMARTBOY

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
835
Πόντοι
96
Ούτε να το σκέφτεσαι...σενάρια του τύπου "την βλέπω και μετά από λίγη ώρα βγάζουμε τα μάτια μας" έχουν ποσοστό εκπλήρωσης όση και η νικοτίνη στα τσιγάρα.
Αρα εκ των προτερων ειμαστε Off Τι θελω να πω ? Οτι αν συμβαινει αυτο δεν υπαρχει... γυρισμος
Εχουμε χασει πριν ξεκινησει... ο Αγωνας χαχα
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.967
Πόντοι
456
ανοιξτε κι ενα θρεντ : ΓΑΜΗΣΙΑ ΜΕ ΧΡΗΜΑΤA !

ηρθε η ωρα για την πιατσα των απανταχου γυπαετων ? ? ? ?

να γραφουν κριτικες μιλφοκουγκαρακια???

:tooth::tooth::tooth::tooth::tooth:
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.139
Κριτικές
5
Like
12.606
Πόντοι
3.786
"Οτι στον "Μεσο Αντρα" αν του κανεις πασα Γυναικα εκλασε δεν θα κανει τιποτα... στο Υπογραφω".
Εγώ το παραδέχομαι πρώτος!!! Μου έχουν προτείνει πάσα για γαμήσι μόνο αλλά κώλωσα. Δε γουστάρω μπλεξίματα με μη επαγγελματίες!!!
Όσοι όμως δεν είναι δεσμευμένοι,συνήθως αξιοποιούν τις πάσες.Πολλές φορές αυτές οι πάσες εξελίσσονται και σε κάτι παραπάνω.Ο @Elvis91 έχει δίκιο εν μέρει,γιατί οι περισσότεροι μέσω παρεών βρίσκουν γκόμενα·όχι όλοι βέβαια
 

Paliotsarkadoros

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2006
Μηνύματα
647
Κριτικές
28
Like
3.831
Πόντοι
7.185
ΡΕ, ποιό καθίκι πήγε να μου φάει τη Σούλα ;
 
OP
OP
SMARTBOY

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
835
Πόντοι
96
ανοιξτε κι ενα θρεντ : ΓΑΜΗΣΙΑ ΜΕ ΧΡΗΜΑΤA !

ηρθε η ωρα για την πιατσα των απανταχου γυπαετων ? ? ? ?

να γραφουν κριτικες μιλφοκουγκαρακια???

:tooth::tooth::tooth::tooth::tooth:
Μα νομιζω οτι αυτο ηδη παιζει Σχεδον ολα τα Threads (Σε σχεση με το Sex) μιλανε για... χρημα (Με τον Α η Β τροπο)
Αρα καπου θα υπαρχει... και αυτο που λες χαχα
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
Δεν ξέρω ρε παιδιά, χωρίς να είμαι ιδιαίτερα όμορφος ή να είμαι σέντερ σε ομάδα μπάσκετ, ανέκαθεν είχα επιτυχία στις γυναίκες!!! Δεν έχω παράπονο!!! Δεν ήταν όλες 8άρια ή 9άρια αλλά στα νιάτα μου χτύπησα κι ένα δύο 10άρια!!!

'Ελα ρε φίλε,εχεις γαμήσει Σκλεναρικοβα και Κλοντια Σιφερ;Πώς ήταν;
 

Target 600

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
883
Like
1.496
Πόντοι
206
Τι τσάμπα γαμισει λέτε ...λοιπόν γνωρίζεις μια ...δεν θα βγείτε για καφέ ....μετά φαγητό ....η ποτό ...σίγουρα ...τα πρώτα λεφτά και ίσως δεν γαμισεις αμέσως ... επόμενη έξοδο....εάν σου αρέσει πολύ σίγουρα θα πάτε σε καλό κλαμπ η μπουζούκια ...σε τραπέζι φυσικά ...αλλά λεφτά εκεί ...οκ μετά θα γαμισεις ...και μην συνεχίσω...τα δώρα τον πρώτο καιρό...για να την εντυπωσιάσεις....καλύτερα πουτανα ....μια ώρα 100 ευρώ και οποία θες ...χωρίς πολλά πολλά....χαχαχα
Πάντα οι ελεύθερης βοσκής έχουν περισσότερο κόστος από τις πληρωμένες. Απλά η γλύκα είναι άλλη.
 
Τελευταία τροποποίηση:

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.823
Κριτικές
20
Like
12.683
Πόντοι
4.546
Ας μας πει κάποιος πως βρίσκεις να γαμαει ελλεινιδες χωρίς κύκλο γνωστούς παρέες όμως.. Να πει είδα μια στο δρόμο και της την έπεσα.. Αλήθειες όμως όχι ιστορίες..

Στο νεκροταφείο τύπε ΔΕΝ αστεΐζομαι!
Έχω φιλαράκι που έχει γαμήσει πολύ μουνί απ'εκεί μέσα..
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.967
Πόντοι
456
???????
Μα νομιζω οτι αυτο ηδη παιζει Σχεδον ολα τα Threads (Σε σχεση με το Sex) μιλανε για... χρημα (Με τον Α η Β τροπο)
Αρα καπου θα υπαρχει... και αυτο που λες χαχα

Εννοω εμεις να ειμαστε οι παροχοι υπηρεσιων -εργατες του ερωτα:rockon:

ΖΙΓΚΟΛΟ :tooth:
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.835
Πόντοι
4.496
'Ελα ρε φίλε,εχεις γαμήσει Σκλεναρικοβα και Κλοντια Σιφερ;Πώς ήταν;
Η Κλόντια ήταν καλούτσικη αλλά έβαζε αρκετό δόντι στην πίπα. Το Αντριαννάκι, μουνάρα μεν αλλά κομοδίνο!!! Γι αυτό την κεράτωνε κι ο Κριστιάν!!!
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.066
Κριτικές
10
Like
13.059
Πόντοι
3.846
Εγω παλι πιστευω οτι απο τον Ελληνα οχι μονο του λειπει αλλα Τουμπες κανει... για να Γαμησει χαχα
Αλήθεια είναι αυτό. Το θέμα σου εσένα ποιο είναι;
Προσπαθώ να καταλάβω αν προσπαθείς να μάθεις κάτι καινούριο από αυτή την κουβέντα.
Υπάρχει πολύ μοναξιά, αγαμησιά και μέσα στα ζευγάρια για αυτό και ο αγοραίος έρωτας ευδοκιμεί στην Ελλάδα. Το ίδιο συμβαίνει και σε πολλές άλλες χώρες (μην πω σχεδόν σε όλες). Έτσι ήταν από την εποχή των αρχαίων πολιτισμών, έτσι είναι και σήμερα.
 

xlm

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Σεπ 2018
Μηνύματα
1.634
Κριτικές
78
Like
7.476
Πόντοι
17.436
Αλήθεια είναι αυτό. Το θέμα σου εσένα ποιο είναι;
Προσπαθώ να καταλάβω αν προσπαθείς να μάθεις κάτι καινούριο από αυτή την κουβέντα.
Υπάρχει πολύ μοναξιά, αγαμησιά και μέσα στα ζευγάρια για αυτό και ο αγοραίος έρωτας ευδοκιμεί στην Ελλάδα. Το ίδιο συμβαίνει και σε πολλές άλλες χώρες (μην πω σχεδόν σε όλες). Έτσι ήταν από την εποχή των αρχαίων πολιτισμών, έτσι είναι και σήμερα.

Όποιος παντρεύεται ωθείται στην αγαμία. Γεγονός
 
OP
OP
SMARTBOY

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
835
Πόντοι
96
Αλήθεια είναι αυτό. Το θέμα σου εσένα ποιο είναι;
Προσπαθώ να καταλάβω αν προσπαθείς να μάθεις κάτι καινούριο από αυτή την κουβέντα.
Υπάρχει πολύ μοναξιά, αγαμησιά και μέσα στα ζευγάρια για αυτό και ο αγοραίος έρωτας ευδοκιμεί στην Ελλάδα. Το ίδιο συμβαίνει και σε πολλές άλλες χώρες (μην πω σχεδόν σε όλες). Έτσι ήταν από την εποχή των αρχαίων πολιτισμών, έτσι είναι και σήμερα.
Απο ολες τις συζητησεις ο Ανθρωπος ολο και κατι μαθαινει
Εκτος...αν δεν τον ενδιαφερει και τα ξερει ολα
 
OP
OP
SMARTBOY

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
835
Πόντοι
96
Λογο που οι Γυναικες εντυπωσιαζονται με πραγματα που εμεις ουτε καν τα φανταζομαστε ενα απο αυτα ειναι η Εργασια
Γνωστοι δικοι μου (Γιατροι οχι φτασμενοι του κωλου Γιατρουδακια χαχα Δικηγοροι Μηχανικοι κτλ) βαζουν την ιδιοτητα εμπρος
Και γαμουν αβερτα κουβερτα (Ετσι λενε) Εντωμεταξυ ουτε πλουσιοι ειναι ουτε καν ωραιοι Πολλοι απο αυτους δεν βλεπονται
Ειναι γνωστο αυτο βεβαια... απλα το αναφερω χαχα
Και κατι αλλο εφοσον ψιλοπαραδεχομαστε οτι λιγο πολυ υπαρχει Αγαμια για τους Αντρες αυτοματως αυτο σημβαινει και με τις Γυναικες
Που ειναι πολυ περισσοτερες απο εμας Καποιοι που λενε οτι οι λιγοι τις Γαμουν ολες... αυτο δεν ισχυει (Εκ των πραγματων)
Ας το παρουμε χαμπαρι οι Γυναικες ειναι... Αγαμητες και εμεις πεταμε Αετο χαχα
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.066
Κριτικές
10
Like
13.059
Πόντοι
3.846
Λογο που οι Γυναικες εντυπωσιαζονται με πραγματα που εμεις ουτε καν τα φανταζομαστε ενα απο αυτα ειναι η Εργασια
Γνωστοι δικοι μου (Γιατροι οχι φτασμενοι του κωλου Γιατρουδακια χαχα Δικηγοροι Μηχανικοι κτλ) βαζουν την ιδιοτητα εμπρος
Και γαμουν αβερτα κουβερτα (Ετσι λενε) Εντωμεταξυ ουτε πλουσιοι ειναι ουτε καν ωραιοι Πολλοι απο αυτους δεν βλεπονται
Ειναι γνωστο αυτο βεβαια... απλα το αναφερω χαχα
Και κατι αλλο εφοσον ψιλοπαραδεχομαστε οτι λιγο πολυ υπαρχει Αγαμια για τους Αντρες αυτοματως αυτο σημβαινει και με τις Γυναικες
Που ειναι πολυ περισσοτερες απο εμας Καποιοι που λενε οτι οι λιγοι τις Γαμουν ολες... αυτο δεν ισχυει (Εκ των πραγματων)
Ας το παρουμε χαμπαρι οι Γυναικες ειναι... Αγαμητες και εμεις πεταμε Αετο χαχα
Κάνεις ένα μεγάλο λάθος στο συλλογισμο σου: Εσύ λες 4 γυναίκες ελεύθερες + 4 άντρες ελεύθεροι = 8 ζευγάρια. Η σωστή απάντηση είναι 0-4 ζευγάρια. Ο λόγος είναι προφανής: Ο Α θέλει τη Β ,η Β θέλει τον Γ, ο Γ θέλει τη Δ κτλ.

Θα σου αναφέρω παραδείγματα από τη δική μου ζωή.

Γίνεται match στο tinder με μία που μου αρέσει. Μιλάμε 2-3 μέρες και λέμε να βρεθούμε. Μου δίνει ραντεβού σε μια καφετέρια στο δρόμο από τη δουλειά της για το σπίτι (άρα δεν υπάρχει περίπτωση σεξ) , κερνάω ένα καφέ τα λέμε 2 ώρες , το διαλύουμε ,ούτε χειραψία ,εγώ της στέλνω 5-6 μηνύματα να ξαναβρεθούμε ,εκείνη δε μου απαντά και ΤΕΛΟΣ.

Αποτέλεσμα: Δύο ανθρώπου που εξακολουθούν να είναι μόνοι.
Ο λόγος: Εκείνη προφανώς είχε μια λίστα στο tinder ,με τις πρώτες επιλογές φροντίζει το πρώτο ραντεβού να είναι πιο χλίδα , τους υπόλοιπους απλά τους συναντά μήπως και βγάλει λαβράκι (κανένα γιατρό, δικηγόρο, πλούσιο που λες και εσύ).
Θα μπορούσε να γίνει και ανάποδα και να την απορρίψω εγώ.

Υπάρχει μία βασική διαφορά ανάμεσα σε άντρα και γυναίκα:
Η γυναίκα κάνει σεξ όποτε θέλει. Απλά στέλνει ένα μήνυμα και ο άντρας έρχεται και μάλιστα νιώθει ότι του κάνουν χάρη.
Ο άντρας ,όσο σαβουρογάμης και να είναι, πρέπει να προσπαθήσει για να γαμήσει. Για αυτό και προτιμά να πληρώνει για να γλιτώνει τη φασαρία.
 
OP
OP
SMARTBOY

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
835
Πόντοι
96
Κάνεις ένα μεγάλο λάθος στο συλλογισμο σου: Εσύ λες 4 γυναίκες ελεύθερες + 4 άντρες ελεύθεροι = 8 ζευγάρια. Η σωστή απάντηση είναι 0-4 ζευγάρια. Ο λόγος είναι προφανής: Ο Α θέλει τη Β ,η Β θέλει τον Γ, ο Γ θέλει τη Δ κτλ.

Θα σου αναφέρω παραδείγματα από τη δική μου ζωή.

Γίνεται match στο tinder με μία που μου αρέσει. Μιλάμε 2-3 μέρες και λέμε να βρεθούμε. Μου δίνει ραντεβού σε μια καφετέρια στο δρόμο από τη δουλειά της για το σπίτι (άρα δεν υπάρχει περίπτωση σεξ) , κερνάω ένα καφέ τα λέμε 2 ώρες , το διαλύουμε ,ούτε χειραψία ,εγώ της στέλνω 5-6 μηνύματα να ξαναβρεθούμε ,εκείνη δε μου απαντά και ΤΕΛΟΣ.

Αποτέλεσμα: Δύο ανθρώπου που εξακολουθούν να είναι μόνοι.
Ο λόγος: Εκείνη προφανώς είχε μια λίστα στο tinder ,με τις πρώτες επιλογές φροντίζει το πρώτο ραντεβού να είναι πιο χλίδα , τους υπόλοιπους απλά τους συναντά μήπως και βγάλει λαβράκι (κανένα γιατρό, δικηγόρο, πλούσιο που λες και εσύ).
Θα μπορούσε να γίνει και ανάποδα και να την απορρίψω εγώ.

Υπάρχει μία βασική διαφορά ανάμεσα σε άντρα και γυναίκα:
Η γυναίκα κάνει σεξ όποτε θέλει. Απλά στέλνει ένα μήνυμα και ο άντρας έρχεται και μάλιστα νιώθει ότι του κάνουν χάρη.
Ο άντρας ,όσο σαβουρογάμης και να είναι, πρέπει να προσπαθήσει για να γαμήσει. Για αυτό και προτιμά να πληρώνει για να γλιτώνει τη φασαρία.
Και μονο που λες για Tinder η απαντηση ειναι προφανης Ενα Dating Site... με χαμηλου επιπεδου Γκομενες (Για Ελλαδα χαλια)
Στο Sex δεν υπαρχει ειναι ζευγαρι η αλλη η ειναι παντρεμενη οταν σε γουσταρει την γαμας απο ολες τις τρυπες... οτι και να ειναι
Οι Ανθρωποι ειναι μοναδικοι ειναι αυτονομοι (Στις περισσοτερες περιπτωσεις ας πουμε στην Χωρα μας)
Αυτο εχει ως συνεπεια οτι στο παραδειγμα σου δεν ειναι 4 ζευγαρια αλλα... 8 διαφορετικοι Ανθρωποι
 
OP
OP
SMARTBOY

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
835
Πόντοι
96
Ξεχαστε τα Dating Sites ειναι Επιχειρησεις (Και το λεω εγω που ασχοληθηκα... αρκετα)
Οι πιθανοτητες για Γκομενα ειναι ελαχιστες... εως καθολου
Αν μπορεις μεσω Dating Sites να την εντυπωσιασεις τοτε... μπορεις παντου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom