Νέα

Γαμήσια... χωρίς χρήματα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SMARTBOY
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 595
  • Εμφανίσεις 60K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

koukos19

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.690
Κριτικές
38
Like
4.807
Πόντοι
2.846
OP
OP
SMARTBOY

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
835
Πόντοι
96
Κατα βαθος κανενας Αντρας δεν θελει να πληρωνει Γυναικα Αυτο σημβαινει για πολλους και διαφορους λογους οπως
Ειμαι Ασχημος (Δεν μετραω) Αρα δεν με θελει καμμια Ειμαι φτωχος δεν με θελει καμμια κτλ... Μην λεμε μαλακιες
Ok το καταλαβαινω για να τα εχουμε καλα με την παρτυ μας βρισκουμε... χιλιες δικαιολογιες χαχα
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.000
Πόντοι
3.556
Τι τσάμπα γαμισει λέτε ...λοιπόν γνωρίζεις μια ...δεν θα βγείτε για καφέ ....μετά φαγητό ....η ποτό ...σίγουρα ...τα πρώτα λεφτά και ίσως δεν γαμισεις αμέσως ... επόμενη έξοδο....εάν σου αρέσει πολύ σίγουρα θα πάτε σε καλό κλαμπ η μπουζούκια ...σε τραπέζι φυσικά ...αλλά λεφτά εκεί ...οκ μετά θα γαμισεις ...και μην συνεχίσω...τα δώρα τον πρώτο καιρό...για να την εντυπωσιάσεις....καλύτερα πουτανα ....μια ώρα 100 ευρώ και οποία θες ...χωρίς πολλά πολλά....χαχαχα
Με κανονικη γκομενα πας οταν θελεις μια γυναικα ΔΙΠΛΑ σου.
Με πουτανα πας οταν θελεις μια γυναικα ΑΠΕΝΑΝΤΙ σου.

Ταδε εφη Γιωργης71 30-12-2021
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.000
Πόντοι
3.556
Παρατηρω οτι ολοι λενε το ποσα λεφτα εδωσαν για να γαμησουν !! (Στα περισσοτερα Threads χαχα)
Υπαρχουν αλλοι που με τον ενα η αλλο τροπο γαμουν δωρεαν ? Γιατι αν δεν υπαρχουν να το ξερουμε να αλλαξουμε... φιλοσοφια ζωης χαχα
Τυπε εσυ με τα ποσα που ελεγες πως χαλουσες στα πουτανονα και λοιπα παρομοια σαιτ, θα επρεπε να εχεις βγαλει γκομενες επιπεδου Μακρυπουλια εως τωρα. Τι πηγε στραβα;
 

Klima

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2021
Μηνύματα
658
Like
4.516
Πόντοι
446
Με κανονικη γκομενα πας οταν θελεις μια γυναικα ΔΙΠΛΑ σου.
Με πουτανα πας οταν θελεις μια γυναικα ΑΠΕΝΑΝΤΙ σου.

Ταδε εφη Γιωργης71 30-12-2021
Πολύ καλό φίλε αυτό ....αν και πολλές φορές έχω βγει με κάποιες γυναίκες που ήταν και δίπλα μου και απέναντι μου ...τώρα ποια από τις δύο ήταν θ πουτανα δύσκολα θα πω
 
OP
OP
SMARTBOY

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
835
Πόντοι
96
Τυπε εσυ με τα ποσα που ελεγες πως χαλουσες στα πουτανονα και λοιπα παρομοια σαιτ, θα επρεπε να εχεις βγαλει γκομενες επιπεδου Μακρυπουλια εως τωρα. Τι πηγε στραβα;
Στραβα ? Τιποτα απολυτως Οχι χαλαγα και χαλαω Οσο για την Φιλη Μακρυπουλια καποιες τις εχει δει... και παραλιγο να κλειστει σε Μοναστηρι
 
OP
OP
SMARTBOY

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
835
Πόντοι
96
Στραβα ? Τιποτα απολυτως Οχι χαλαγα και χαλαω Οσο για την Φιλη Μακρυπουλια καποιες τις εχει δει... και παραλιγο να κλειστει σε Μοναστηρι
Με την διαφορα οτι οπως εχω εξηγησει και σε αλλα Threads (Παντα σε σχεση με το Sugaring) Οτι εγω δεν ειμαι Sugar και οτι "Παιζει" ειναι
Εντελως ανιδιοτελης Αν δεν ειναι δεν παω ποτε! (Δεν πληρωνω ποτε Γυναικα με την εννοια παρε 200 Euro για να γαμηθουμε) οσο αφορα τα Dating Sites
Ασχετα με το ποσα εχω πληρωσει στα Sites ( Ακομα και αυτο στα Sugar Sites ειναι... τρομερα δυσκολο θα ελεγα χαχα)
Απο εκει και περα οι εξω Γκομενες απο Dating τις παιζω...κανονικα και στα ισια
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.219
Like
3.492
Πόντοι
1.706
Παρατηρω οτι ολοι λενε το ποσα λεφτα εδωσαν για να γαμησουν !! (Στα περισσοτερα Threads χαχα)
Υπαρχουν αλλοι που με τον ενα η αλλο τροπο γαμουν δωρεαν ? Γιατι αν δεν υπαρχουν να το ξερουμε να αλλαξουμε... φιλοσοφια ζωης χαχα
Εκτός από δύο φορές ως φαντάρος, δεν έχω δώσει ποτέ λεφτά κι ούτε πρόκειται.
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.139
Κριτικές
5
Like
12.606
Πόντοι
3.786
Εκτός από δύο φορές ως φαντάρος, δεν έχω δώσει ποτέ λεφτά κι ούτε πρόκειται.
Δηλαδή από όλα τα forum που υπάρχουν,μπαίνεις σε αυτό για ποιο λόγο;Σεξολόγος που κάνει έρευνα είσαι;Μην κοροϊδευόμαστε μεταξύ μας
 
OP
OP
SMARTBOY

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
835
Πόντοι
96
Δηλαδή από όλα τα forum που υπάρχουν,μπαίνεις σε αυτό για ποιο λόγο;Σεξολόγος που κάνει έρευνα είσαι;Μην κοροϊδευόμαστε μεταξύ μας
Μα δεν ριχνουμε ευθυνη σε κατι απλα λεμε αν καποιοι γαμουν... χωρις χρηματα Κακο ειναι ?
Θα πρεπει δηλαδη να λεμε μονο με χρηματα ? Αυτο το εχω... απορια
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.139
Κριτικές
5
Like
12.606
Πόντοι
3.786
Μα δεν ριχνουμε ευθυνη σε κατι απλα λεμε αν καποιοι γαμουν... χωρις χρηματα Κακο ειναι ?
Καθόλου κακό,άλλο αυτό.Ο φίλος όμως @Kalogero δεν πείθει.Για να πάρουμε και δώσουμε πληροφορίες για κοπέλες επί πληρωμή κάναμε εγγραφή.Για να γλιτώσουμε από φόλες και να μην κλάψουμε τα λεφτά μας,βρίσκοντας αξιόλογες περιπτώσεις.Τα υπόλοιπα θέματα του thread καλοδεχούμενα,ειδικά σαν αυτό,αλλά είναι παράπλευρα
 
OP
OP
SMARTBOY

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
835
Πόντοι
96
φιλε χαλαρωσε
το λες σαν να ειναι εγκλημα οτι καποιος θα δωσει 200 ευρω για να γαμησει
μπορεις καλλιστα να κανεις και τα δυο
μου θυμιζεις κατι γκομενες που λενε δεν πηδιομαστε για το χρημα γιατι θελουμε να νιωθουμε καποιο συναισθημα για τον αλλον
με χρηματα η χωρις πας για πουτσα και ξυλο
Καμμια σχεση Εγκλημα ? Ποιος ειπε κατι τετοιο ? Ποτε δεν κατηγορησα κανενα Το αντιθετο... θα ελεγα χαχα
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
Τύπε τελικά ισχύει πως οι άσχημοι και οι μέτριοι γαμάνε αβέρτα μουνάρες,ενώ οι ωραίοι μένουν με το πουλί στο χέρι?
Πολύ χαμηλή αυτοπεποίθηση έχεις για τον εαυτό σου, για να βλέπεις ότι όσοι έχουν γκομενα στο ελλαντα είναι τίποτα μπραντ Πιτ.. Εγώ απλά μια γυμναστικουλα κάνω 4φορες την εβδομάδα και πατάω άνετα 9 από τους 10 πυρφορους που έχουνε γκομενοτσα από κοινή παρέα κύκλο γνωστούς κτλ.. Αν εσύ τους βλέπεις για θεούς άποψη σου?
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.145
Like
50.878
Πόντοι
12.756
ρε ποσες φορες θα το γραψουμε οτι πολλοι δεν εχουμε κυκλο να μας πασαρουν γκομενες και βρισκουμε μονοι μας...τι διαολο εξωγηινοι ειμαστε;
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.090
Like
72.157
Πόντοι
12.756
OP
OP
SMARTBOY

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
835
Πόντοι
96
ρε ποσες φορες θα το γραψουμε οτι πολλοι δεν εχουμε κυκλο να μας πασαρουν γκομενες και βρισκουμε μονοι μας...τι διαολο εξωγηινοι ειμαστε;
Εγω παλι Φιλε athinaios44 εχω αλλη αποψη στο θεμα αυτο δεν μιλαω προσωπικα φυσικα αλλα γενικα Τι θελω να πω ?
Οτι στον "Μεσο Αντρα" αν του κανεις πασα Γυναικα εκλασε δεν θα κανει τιποτα... στο Υπογραφω χαχα
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Πολύ χαμηλή αυτοπεποίθηση έχεις για τον εαυτό σου, για να βλέπεις ότι όσοι έχουν γκομενα στο ελλαντα είναι τίποτα μπραντ Πιτ..
Άλλα λέω,άλλα καταλαβαίνεις...

Εγώ απλά μια γυμναστικουλα κάνω 4φορες την εβδομάδα και πατάω άνετα 9 από τους 10 πυρφορους που έχουνε γκομενοτσα από κοινή παρέα κύκλο γνωστούς κτλ.. Αν εσύ τους βλέπεις για θεούς άποψη σου?
Σου φταίει η έλλειψη κύκλου δηλαδή?
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
Εγω παλι Φιλε athinaios44 εχω αλλη αποψη στο θεμα αυτο δεν μιλαω προσωπικα φυσικα αλλα γενικα Τι θελω να πω ?
Οτι στον "Μεσο Αντρα" αν του κανεις πασα Γυναικα εκλασε δεν θα κανει τιποτα... στο Υπογραφω χαχα
Τι εκλασε ρε τύπε στο ελλαντα όλοι από κοινή παρέα κύκλο και γνωστούς βρίσκουν γκόμενά και τις παντρευονται κιόλας..
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Άλλα λέω,άλλα καταλαβαίνεις...


Σου φταίει η έλλειψη κύκλου δηλαδή?
Σου απάντησα δε μπορώ κουράζεις γιατί θες να πας τη κουβέντα όπου σε βολευει
 
OP
OP
SMARTBOY

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
835
Πόντοι
96
Τι εκλασε ρε τύπε στο ελλαντα όλοι από κοινή παρέα κύκλο και γνωστούς βρίσκουν γκόμενά και τις παντρευονται κιόλας..
Ναι εχεις δικιο το βλεπω ολοι ...με Γκομενες και με Γυναικες ειναι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom