Νέα

Γαμήσια... χωρίς χρήματα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SMARTBOY
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 595
  • Εμφανίσεις 60K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ασωτος40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
666
Κριτικές
12
Like
1.246
Πόντοι
376
Γνώμη μου
 

Συνημμένα

  • 559187CB-5543-4704-82E3-D9F72C342F3E.jpeg
    559187CB-5543-4704-82E3-D9F72C342F3E.jpeg
    223,7 KB · Εμφανίσεις: 59

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
Διαλογος
-Πώς σου φαινεται η μπλε τουφα που εχω κανει στα μαλλια? (ειχε κανει και μπλε τουφα να πεφτει στο προσωπο)
-Δεν μου αρεσει, πώς το σκεφτηκες αυτο?
-...
-Κανονικα αν ηθελες να κανεις κατι εξτριμ επρεπε να τα βαψεις ολα μπλε
-Α...την αλλη φορα που θα βρεθουμε να τα εχω ολα μπλε?
-...........θελεις να πιεις κατι???

Μπλε τα έβαψε.Όχι πράσινα,μήτε ροζ

Δεν το πιασες,αλλά τελοσπάντων
 
Εγγρ.
16 Νοε 2021
Μηνύματα
948
Like
2.719
Πόντοι
446
Μπορεί να είναι νεαροί για Αυτο

Πάνω από τριάντα δυστυχώς είναι δομημένη η φύση των δύο φύλων,να πληρώνει ο αντρας
Εγω τυπε μου δε θα το πω σωστο ή λαθος αλλα δεν υπαρχει στο μυαλο μου να πληρωσει γυναικα και να βγουμε ειτε 1ο ειτε 100ο ραντεβου . Βεβαια τα ιδια κανω και με τους φιλους μου αλλα αλλη κουβεντα . Αν με ρωτησει καποιος αν ειναι σωστο δε μπορω να του το αιτιολογησω και θα του πω πραξε οτι νομιζεις . Υπαρχουν κοπελες ομως που δε το δεχονται , η γυναικα μ μετα το 1ο ραντεβου ειχε παρεξηγηθει και μου λεει με προσβαλλεις ειμαι ανεξαρτητη, δουλευω και μια μια θα πηγαινει . Τελικα επειδη πηρα κατι φθηνο οταν πληρωσε κανα 2 φορες κ ειδε οτι ημουν χαλασμενος το σταματησε κ πηρα τα ηνια αλλα να ξερεις υπαρχουν και κοπελες που ενοχλουνται κιολας γτ αισθανονται οτι τις υποτιμας ετσι
Εγώ πάλι συμφωνώ με Άλεξ.. Εντάξει μετράει η εξωτερική ομορφιά αλλά αν βλέπω πως η προσωπικότητα της άλλης είναι κενή με ξενερώνει.
Αν δεν μπορείς να κάνεις μία ουσιαστική συζήτηση, να υπάρχει μία σύμπνοια στην αντίληψη των πραγμάτων, συμβατό χιούμορ να ξέρεις πως μαζί θα περνάτε καλά τί να το κάνεις;
Ειδικα αν θες τυπε μου σοβαρη σχεση και δεν εισαι κενος και συ τοτε το χασμα σε ενοχλει οσο μουναρα και να ναι η αλλη και πρεπει να δεις κι αλλα πραγματα , μια χαρα τα λες . Αν μιλαμε για περιπετεια για να πηδηξουμε καποια εκει δε με ενοιαζε κ ουτε με νοιαζει προσωπικα , μονο εμφανιση θα κοιταξω αλλα στο σπιτι μου και οικογενεια δε θα εκανα με τπτ με μονο κριτηριο ποσο μετραει εμφανισιακα καποια
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
Αν δεν μπορείς να κάνεις μία ουσιαστική συζήτηση, να υπάρχει μία σύμπνοια στην αντίληψη των πραγμάτων, συμβατό χιούμορ να ξέρεις πως μαζί θα περνάτε καλά τί να το κάνεις;

Τί συζήτηση να κάνεις με ελλεεινίδα ρε τύπε;Τί να πείτε;

Αν αρχίσετε τις συζητήσεις,σ'έχει βάλει friendzone πριν το καταλάβεις.
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.266
Κριτικές
4
Like
7.284
Πόντοι
2.586
Εγω τυπε μου δε θα το πω σωστο ή λαθος αλλα δεν υπαρχει στο μυαλο μου να πληρωσει γυναικα και να βγουμε ειτε 1ο ειτε 100ο ραντεβου . Βεβαια τα ιδια κανω και με τους φιλους μου αλλα αλλη κουβεντα . Αν με ρωτησει καποιος αν ειναι σωστο δε μπορω να του το αιτιολογησω και θα του πω πραξε οτι νομιζεις . Υπαρχουν κοπελες ομως που δε το δεχονται , η γυναικα μ μετα το 1ο ραντεβου ειχε παρεξηγηθει και μου λεει με προσβαλλεις ειμαι ανεξαρτητη, δουλευω και μια μια θα πηγαινει . Τελικα επειδη πηρα κατι φθηνο οταν πληρωσε κανα 2 φορες κ ειδε οτι ημουν χαλασμενος το σταματησε κ πηρα τα ηνια αλλα να ξερεις υπαρχουν και κοπελες που ενοχλουνται κιολας γτ αισθανονται οτι τις υποτιμας ετσι

Ειδικα αν θες τυπε μου σοβαρη σχεση και δεν εισαι κενος και συ τοτε το χασμα σε ενοχλει οσο μουναρα και να ναι η αλλη και πρεπει να δεις κι αλλα πραγματα , μια χαρα τα λες . Αν μιλαμε για περιπετεια για να πηδηξουμε καποια εκει δε με ενοιαζε κ ουτε με νοιαζει προσωπικα , μονο εμφανιση θα κοιταξω αλλα στο σπιτι μου και οικογενεια δε θα εκανα με τπτ με μονο κριτηριο ποσο μετραει εμφανισιακα καποια
Όπως τα λες είναι και στα δύο μέρη.
Πλέον υπάρχουν όντως κοπέλες που δεν γουστάρουν να τις πληρώνεις.
Σε μία της είχα πάρει κανά δυό δωράκια (μιας κ δεν με άφηνε να την κερνάω) και μου αρέσει να προσφέρω και τσακωθήκαμε γιατί δεν ήθελε να ξοδεύω λεφτά για εκείνη αφού ήταν οικ. ανεξάρτητη.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τί συζήτηση να κάνεις με ελλεεινίδα ρε τύπε;Τί να πείτε;

Αν αρχίσετε τις συζητήσεις,σ'έχει βάλει friendzone πριν το καταλάβεις.
Δηλαδή αν την πηδήξεις και μετά της πιάσεις κουβέντα μπαίνεις friendzone;
 

Stelios_el_Conquistador

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2016
Μηνύματα
68
Κριτικές
16
Like
580
Πόντοι
310
Αγαπητοί μύστες,
θα ήθελα λακωνικά να εκφράσω μια πανανθρώπινη αλήθεια:

ΠΑΝΤΑ πληρώνεις είτε σε χρόνο είτε σε χρήμα είτε σε ψυχική ηρεμία.

Η ΜΟΝΗ διαφορά είναι ότι με τις πουτάνες ξέρεις από την αρχή την τιμή.

Καλή χρονιά και να προσέχετε εκεί έξω
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
Μα αυτό λέμε, το μετά σκεφτόμαστε.

Κοίτα,άμα σου κάτσει μετά δε χρειάζονται και πολλά.Σημαίνει ότι της αρέσεις.Και άμα ξέρεις ότι της αρέσεις,σου φεύγει και το άγχος τί να πω και τί να κάνω
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.967
Πόντοι
456
επειδη ειμαστε στην φαση ποιος πληρωνει και τι πληρωνει ,
μαγκες ενα θα σας πω .
πριν κανα 2μηνο οπως μπηκα μεσα στο crystal blue στην Γλυφαδα ,
πετυχα πολυ γνωστο μπαρμαν (και Γλυφαδα , και Κολωνακι δουλευει ο συγκεκριμενος , εχει αλλαξει πολλα μαγαζια) ,
περιπου 37 ειναι τωρα , και ητανε με ενα θεομουνο ουτε 23 χρονων το οποιο τι εκανε ??

του πληρωνε το ξενοδοχειο !!!!
ο τυπος ητανε απο πισω και περιμενε , η τυπισσα εδωσε τα λεφτα ,
και πηγε μετα πανω και το ξεκωλιασε .
Επαθα πλακα .

Δεν εχω ξαναδει γκομενα να πληρωνει το ξενοδοχειο
εκτος απο μια φορα παλιοτερα που ξεχασα εγω να το πληρωσω
και εφυγα νωριτερα και στην ρεσεψιον την βαλανε την αλλη να τα πληρωσει
και μου εριχνε γαμωσταυριδια στο κινητο χαχαχα


σε μπαρμανηδες τυχαινουν τετοια σκηνικα, εχω φιλαρακο μπαρμαν.
ειχε σκασει μια κουγκαρ για ποτο,τα επινε ωρα και του εγραψε σε χαρτοπετσετα "σε περιμενω στην τουαλετα"
αυτος ανεβηκε σε 4-5 λεπτα ημι-πιωμενος, την πηδηξε για 3 λεπτα(κατα δηλωση του) και αυτο ηταν :tooth:

ετυχε να ειμαι παρων εκεινη τη νυχτα,οταν κατεβηκε στο μπαρ δεν τον θυμαμαι και πολυ κεφατο.
η ολη φαση μου φανηκε οτι κρατησε λιγο παραπανω ,αλλα ποιος ξερει:jerking:

μεχρι να δουλεψει ως μπαρμαν ηταν χεστης ,σαν τον Sub Zero. σπανια την επεφτε χυμα.
βεβαια,οταν εγινε μπαρμαν το αρχιδακι ,πολυ σπανια με καλουσε τις ημερες που..δουλευε!

κατι που σημειωσα στα "πρακτικα" για τα επομενα χρονια:hi::hi::hi:
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
σε μπαρμανηδες τυχαινουν τετοια σκηνικα, εχω φιλαρακο μπαρμαν.
ειχε σκασει μια κουγκαρ για ποτο,τα επινε ωρα και του εγραψε σε χαρτοπετσετα "σε περιμενω στην τουαλετα"
αυτος ανεβηκε σε 4-5 λεπτα ημι-πιωμενος, την πηδηξε για 3 λεπτα(κατα δηλωση του) και αυτο ηταν :tooth:

ετυχε να ειμαι παρων εκεινη τη νυχτα,οταν κατεβηκε στο μπαρ δεν τον θυμαμαι και πολυ κεφατο.
η ολη φαση μου φανηκε οτι κρατησε λιγο παραπανω ,αλλα ποιος ξερει:jerking:

μεχρι να δουλεψει ως μπαρμαν ηταν χεστης ,σαν τον Sub Zero. σπανια την επεφτε χυμα.
βεβαια,οταν εγινε μπαρμαν το αρχιδακι ,πολυ σπανια με καλουσε τις ημερες που..δουλευε!

κατι που σημειωσα στα "πρακτικα" για τα επομενα χρονια:hi::hi::hi:

Όσο δεν ήταν μπαρμαν,του την έπεφτε καμία;
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.967
Πόντοι
456
Όσο δεν ήταν μπαρμαν,του την έπεφτε καμία;

οχι ! ηταν (και ειναι) σχετικα ωραιος ,αλλα χεστης. προσπαθουσε μεσω κυκλου ο χαλβας :jerking2:

ισως επειδη ηταν παρθενος μεχρι τα 24-25. αλλα αυτο στο χαρακτηρα ειναι πιστευω!

οταν εγινε μπαρμαν, ξεπαρθενιαστηκε πρωτα με μια "συναδελφισσα" του:rockon:

(σερβιτορα απο το ιδιο μπαρ)
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.967
Πόντοι
456
σιγα μη γινομουν μπαρμαν για να γαμησω !

ΕΙΝΑΙ ΓΕΓΟΝΟΣ ομως οτι στην Ελλαδα οι πιο πολλοι μπαρμαν ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΚΕΠΤΙΚΟ εγιναν μπαρμαν :tooth:

ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΔΕΣ διχως αυριο:jerking2: ακομα και σε αυτον τον τομεα ο ΕΛΛΗΝΑΣ κατεχει τα πρωτεια μαλακιας!

ποσες φορες σας εχει τυχει να εχετε ΑΝΤΙΠΑΛΟ καποιον μαλακοκαβλη μπαρμαν ,ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ που ψηνετε γκομενακι???

και αντε εγω εχω υπομονη,μια φορα ομως πετυχα σκηνικο που ενας μαλακας κερνουσε συνεχεια σφηνακια ΣΕ ΣΥΝΟΔΕΥΟΜΕΝΗ(!) ΚΟΠΕΛΑ

...και μετα εγινε το ελα να δεις....ο δικος της βουτηξε απο το λαιμο τον μπαρμαν και πηδηξε μεσα στο μπαρ:confused::confused::confused:
 

Lancelot69

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
302
Like
840
Πόντοι
81
ο τυπος ειναι μπαρμαν πολλα χρονια
παιζει να ειναι απο τα 25 και ειναι 37 τωρα
πριν δεν θυμαμαι
αλλα μετα τα 25 εχει γαμησει οντως την μιση Αθηνα
ειναι πολυ γνωστος , λογικα και εδω μεσα θα τον ξερουνε αν πω το ονομα του
Γενικά οι μπαρμαν τραβανε πολύ και εγώ ξέρω εναν 27 χρονων και είναι από τα 18 του δεν φανταζεστε τι μουνια έχει γαμησει γιατί αυτοί είναι στοκ κύκλο της νύχτας λόγο δουλειάς και έχουν πολλές γνωριμίες...
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
Εντάξει,μπαρμαν είναι απ'τα πιο ποθητά επαγγέλματα για να πηδηχτεί μια γυναίκα

Όπως κι εμεις θέλουμε να γαμήσουμε πχ τραγουδίστρια,το ίδιο είναι κι αυτοί
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.967
Πόντοι
456
ουτε καν ! με μια μεταχειρισμενη "σκυλοτραγουδιαρα" τι γουστα να βγαλεις ρε Sub Zero?

με μια που εχει ανοσια στις μεγαλες και πολλες πουτσες και ψαχνει αποκλειστικα ..χορηγια?

...εσυ σε τετοιες στοχευεις και εχεις ξενερωσει?? :confused: :confused: :confused: :jerking2:
 
Τελευταία τροποποίηση:

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.916
Κριτικές
3
Like
1.613
Πόντοι
216
Εντάξει,μπαρμαν είναι απ'τα πιο ποθητά επαγγέλματα για να πηδηχτεί μια γυναίκα
και μετά πολλοί ακόμα απορούν 'τι πάει στραβά'.....
Εδώ ο Τιτανικός με πενήντα μέτρα ρήγμα έμπαζε, κι οι άλλοι πάνω έπιναν κονιάκ....
 
Εγγρ.
29 Αυγ 2021
Μηνύματα
45
Like
94
Πόντοι
0
προφανώς όλοι ξέρουμε ότι ένας από τους μεγαλύτερους γαμιάδες είναι ο Νίκος Δήμου. Πόσες χιλιάδες γυναίκες δεν φαντασιώνονται διαβάζοντας βιβλία του Κορνήλιου Καστοριάδη; Πόσες δεν βάζουν δάχτυλο με τη φωνή του Αντώνη Πανούτσο; Ενώ κάτι Κωνσταντίνοι Αργυροί και κάτι Ρουβάδες μένουν αγάμητοι.

Παίκτη ίσως έχεις μυθοποιήσει τις γυναίκες και για αυτό δε θες να σου χαλάνε τη φαντασίωση. Όλα θέμα καύλας και ορμονών είναι (εκτός βέβαια αν αποσκοπεί αποκλειστικά και μόνο στα λεφτά η γυναίκα). Μου έχει τύχει στο tinder γυναίκα να μου λέει "μα πόσο φοβερά τα λες, τι χιούμορ έχεις ,να συναντηθούμε οπωσδήποτε" και μετά τον πρώτο καφέ να την ψάχνω στο αμπελαλέ που λέει και ο Τσουκαλάς.

Ακριβώς όπως και ο άντρας η γυναίκα θέλει κάποιον να την καυλώνει. Ε και αν γίνεται να την πληρώνει ακόμη καλύτερα. Η διαφορά είναι ότι η γυναίκα δεν υποκύπτει το ίδιο εύκολα όπως εμείς που μόνο λίγο τιράντα του σουτιέν να δούμε γινόμαστε ταύροι.
Πάντως παίκτες αλλάζουν τα πράγματα. Η γυναίκα ακόμη και στην Ελλάδα σιγα σιγα γίνεται όλο και πιο ανεξάρτητη. Μέσα στα επόμενα χρόνια θα μαθαίνουμε πιο συχνά για ελεύθερες που πάνε ταξιδάκι μόνες ή με την κολλητή τους σε καμιά Ανδαλουσία ή Νότια Αμερική για να "ανανεωθούν".
Δεν το κατακρίνω γιατί εγώ έχω ευνοηθεί πολύ από τέτοιες περιπτώσεις από το εξωτερικό. Αν γίνει αυτό όμως κάτι 40ρηδες που είναι στο 5-7/10 ...ζόρικα τα πράγματα.
Έπεσες στην περίπτωση τώρα φίλε Nubic, διότι ο Νίκος Δήμου πράγματι υπήρξε όντως μεγάλος γαμιάς (αν ποτέ πέσει στα χέρια σου το βιβλίο "Από την οδό Ρήνου στην Ες Στράσε" θα καταλάβεις τι εννοώ). Το ίδιο ισχύει και για συγγραφείς με απίστευτα σπινθηροβόλο πνεύμα και προσωπικότητα, σαν το Διονύση Χαριτόπουλο ("Έρωτες στα χρόνια της μεταπολίτευσης", "Ο άνεμος κουβάρι") που θα χάσεις πάσα ιδέα αν δεις τη φάτσα του αλλά θα λυθεί το αίνιγμα με τη μια αν διαβάσεις οποιαδήποτε συνέντευξή του.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom