Νέα

Γαμήσια... χωρίς χρήματα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SMARTBOY
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 595
  • Εμφανίσεις 60K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
SMARTBOY

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
835
Πόντοι
96
Ε να όλοι αυτοί που έχουν. Γκομενα στο ελλαντα από κοινή παρέα κύκλο και γνωστούς τυπε, δε βλέπεις
Η προσωπικοτητα δεν εχει να κανει με το αν εχεις ...Γκομενα η οχι
 

Lancelot69

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
302
Like
840
Πόντοι
81
Αν δεν ήταν γνωστός,σιγα μην του την έπεφτε το μισο κλαμπ.Η διασημότητα τραβάει περισσότερο.
Ναι γιατί άλλοι που δεν είναι γνωστοι δεν τους την πέφτει το μισο κλαμπ... εσείς μαλακες νομιζετε ότι ότι περαση εχετε εσείς έχουν και όλοι οι άλλοι αντρες... Την επόμενη φορά που θα γνωρισω και θα αραξω με εναν τετοιο λογο δουλειας ( ειμαι φωτογραφος ) θα ανεβάσω τα screenshot από το inbox του ( αν με αφησει ) να δειτε με τα μάτια σας γιατί δεν μπορειτε να παραδεχτειτε την αλήθεια...
 
Εγγρ.
16 Νοε 2021
Μηνύματα
948
Like
2.719
Πόντοι
446
Ολλανδία Γερμανία δεν θα έπιανε μια Σα γκομενος, θα λέγαν όλες αυτός είναι ο Τούρκαλας ο ντιλιβερασ φάση που απλά γυμνάζεται λίγο, στο ελλαντα βέβαια ο τύπος είναι; 10 αρι για τα ψόφια αντρικά δεδομένα του αγαμισταν?
Εχω παει και Ολλανδια και Γερμανια αρκετες φορες , μια χαρα θα επιανε και πολυ περαση θα ειχε . Μη λεμε πραγματα αν δε ξερουμε
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Ολλανδία Γερμανία δεν θα έπιανε μια Σα γκομενος, θα λέγαν όλες αυτός είναι ο Τούρκαλας ο ντιλιβερασ φάση που απλά γυμνάζεται λίγο, στο ελλαντα βέβαια ο τύπος είναι; 10 αρι για τα ψόφια αντρικά δεδομένα του αγαμισταν?
Eισαι τραγικος
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Φιλε alex71 θιγεις ενα πολυ σημαντικο θεμα Το θεμα της προσωπικοτητας (Το λεω για ολους μας γενικα οχι για τον φιλο Sub-Zero)
Ειναι πολυ ευφλεκτο και θα πρεπει να το δουμε... πολυ βαθια καλο θα μας κανει
Εννοειται.
Βλεπεις τον καθε αγαμίδη να εχει θεοποιησει το μουνι, να μιλαει για "εννιαρια και δεκαρια" οπως οταν ημασταν στο λυκειο, λιγούρηδες και αγαμητοι.
Και καλα να εισαι στα 20-25, αλλά στα 35 να λες τετοιες μαλακιες?
Δηλαδη σε ποια ηλικια πρεπει να φτασεις για να καταλαβεις οτι το σημαντικο ειναι να μπορεις να εχεις διπλα σου καποια που θα μπορει να σου προσφερει κατι ουσιαστικο και οχι απλως "ενα εννιαρι για να το γαμας ολη μερα"?
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Ωραία γκόμενα βρήκε κι αυτός...Σε λίγο παίζει να του τη φάει και ο Άλεξ

1423_EVRIDIKI_VALAVANI_KONSTANTINOS_VASALOS_862020.jpg
Ενα νεφρο θα εδινες για να της τον ακουμπαγες.
Που σου πεφτει και λιγη η συγκεκριμενη.
Σαχλαμαράκια.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Και προφανώς, απαιτώ να δω να κάνει κίνηση πως πάει να πληρώσει τα δικά της, αλλιώς δεν την ξανακυκλοφορώ.
Αντε παλι τα ιδια
Ειπαμε η γυναικα δεν πληρωνει τα δικα της, πότε θα μαθετε τα βασικα
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.266
Κριτικές
4
Like
7.284
Πόντοι
2.586
Αντε παλι τα ιδια
Ειπαμε η γυναικα δεν πληρωνει τα δικα της, πότε θα μαθετε τα βασικα
Αναλόγως που ζεις. Αν μιλάμε για Ελλάδα μόνο (που αυτό νομίζω πως κάνεις) τότε ισχύει.
 

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.916
Κριτικές
3
Like
1.613
Πόντοι
216
Αντε παλι τα ιδια
Ειπαμε η γυναικα δεν πληρωνει τα δικα της, πότε θα μαθετε τα βασικα
μίλησα συγκεκριμένα για την κίνηση...εάν δεν έχει την αξιοπρέπεια να το κάνει, τότε απλά το καίω, all in κι αν κάτσει, μετα ξαφανιζόλ!
 
Εγγρ.
16 Νοε 2021
Μηνύματα
948
Like
2.719
Πόντοι
446
Προσωπικά, εγώ δίνω μια ευκαιρία για χώσιμο στην πρώτη έξοδο, μαξ δύο ποτά. Αν δέσει το γλυκό αλλά δεν μπω, θα δώσω μια ακόμη ευκαιρία σε δεύτερη έξοδο.

Αν δεν μπω ούτε τη δεύτερη φορά (παρόλο που παίζουμε φασώματα κλπ), συνήθως το καίω προς αποφυγή σπατάλης χρόνου. Σύνολο διατίθεμαι να κάψω μεταξύ 40-50 Ευρώ σύνολο, δεδομένου ότι δεν βαριέμαι και περνάω καλά βγαίνοντας μαζί της.

Τυπε θελει υπομονη δε συμφωνω με αυτο το σκεπτικο . Δλδ αν ψηνεται δε θα βγειτε 3ο ραντεβου ή αν εχεις ξεπερασει σε εξοδα τα 40 ευρω ? εγω με τη γυναικα μου στο 5ο ραντεβου φιληθηκαμε
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
μίλησα συγκεκριμένα για την κίνηση...εάν δεν έχει την αξιοπρέπεια να το κάνει, τότε απλά το καίω, all in κι αν κάτσει, μετα ξαφανιζόλ!
Δεν την αφηνεις να κανει καν κινηση
Δεν εχεις βγει με τον κολλητο σου, με γκομενα εχεις βγει, νισαφι με τους νεωτερισμους σας, τα εχετε κανει σκατα ολα
 

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.916
Κριτικές
3
Like
1.613
Πόντοι
216
Τυπε θελει υπομονη δε συμφωνω με αυτο το σκεπτικο . Δλδ αν ψηνεται δε θα βγειτε 3ο ραντεβου ή αν εχεις ξεπερασει σε εξοδα τα 40 ευρω ? εγω με τη γυναικα μου στο 5ο ραντεβου φιληθηκαμε
Ούτε εγώ διαφωνώ με το δικό σου σκεπτικό....Αλλά όπως ο ίδιος είπες, ήταν αυτή που έκανες γυναίκα σου!
Εγώ με όσες έχω βγει, ζήτημα 2-3 να μπορούσα να δω έτσι. Όχι ότι έφταιγαν σε κάτι αυτές ή οτί κυκλοφορώ σαβούρες, απλά δεν με ενέπνευσαν!
 

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.916
Κριτικές
3
Like
1.613
Πόντοι
216
Δεν την αφηνεις να κανει καν κινηση
Δεν εχεις βγει με τον κολλητο σου, με γκομενα εχεις βγει, νισαφι με τους νεωτερισμους σας, τα εχετε κανει σκατα ολα
συγνώμη, εγώ απαιτώ να δω κάποια κίνηση ότι κόπτεται ας πούμε που πληρώνει κάποιος άλλος τα δικά της. Ώστε να της το κόψω ξεκάθαρα-ούτε εγώ γουστάρω τη μιζέρια να 'πληρώνει ο καθένας τα δικά του' σε έξοδο, αλλά τη γυφτιά/κακή ανατροφή δε τη γουστάρω.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Τυπε θελει υπομονη δε συμφωνω με αυτο το σκεπτικο . Δλδ αν ψηνεται δε θα βγειτε 3ο ραντεβου ή αν εχεις ξεπερασει σε εξοδα τα 40 ευρω ? εγω με τη γυναικα μου στο 5ο ραντεβου φιληθηκαμε
Ρε πουστη μου, σας διαβαζω που μιλατε για δευτερο και τριτο ραντεβου και τρελαινομαι. Πώς γινεται?
Δεν εχει υπαρξει φορα που να χρειαστηκα δευτερο ραντεβου με καποια για να δεσει το γλυκο. Ειτε θα δεσει με το πρωτο ειτε καθολου. Και αν καποιο δεν εδεσε με το πρωτο ηταν γιατι στραβωσα για κατι εγω.
Και δεν νομιζω οτι ολες που συναντησα ηταν ευκολες ή πουτανιτσες. Τι στο καλο?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Δεν μπορώ να συζητάω με κάποιον που του αρέσει η Δανάη Μπάρκα.Απλώς δεν μπορώ
Ενω εγω ας πουμε, πρεπει να συζηταω με καποιον που δεν του αρεσει η Ευρυδικη Βαλαβανη
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.266
Κριτικές
4
Like
7.284
Πόντοι
2.586
Πώς δεν γίνεται;Εννοώ να του μιλάνε άγνωστες.Δεν λέμε να'ναι Μπέκαμ αλλά πες ότι είναι πχ ψηλός,λεπτός με συμπαθητικό πρόσωπο,ένα 7αρι.Νομίζεις θα του μιλάει καμία αν δεν τον ξέρει;
Εμένα πάντως μου μιλούσαν πολλές, ειδικά γύρω στα 18-25 μου. Και εδώ αλλά κυρίως εξωτερικό που ήμουν. Και ωραίες κοπέλες, όχι "μπάζα".
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
συγνώμη, εγώ απαιτώ να δω κάποια κίνηση ότι κόπτεται ας πούμε που πληρώνει κάποιος άλλος τα δικά της. Ώστε να της το κόψω ξεκάθαρα-ούτε εγώ γουστάρω τη μιζέρια να 'πληρώνει ο καθένας τα δικά του' σε έξοδο, αλλά τη γυφτιά/κακή ανατροφή δε τη γουστάρω.
Θυμαμαι ειχα βγει με την προ-πρωην μου για ποτό, ερχεται ο λογαριασμος 16 ευρω. Της λεω "μην διανοηθεις να βγαλεις λεφτα" και δινω ενα 20ευρο στην κοπελα και της λεω "ενταξει".
Επι δύο ωρες με εψελνε που αφησα 4 ευρω πουρμπουαρ, μου λεει εγω με 4 ευρω περναω ολοκληρη μερα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ψηλός,λεπτός με συμπαθητικό πρόσωπο,ένα 7αρι.
Αντε παλι η μαλακια με τα νουμερα
 

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.916
Κριτικές
3
Like
1.613
Πόντοι
216
Ρε πουστη μου, σας διαβαζω που μιλατε για δευτερο και τριτο ραντεβου και τρελαινομαι. Πώς γινεται?
Δεν εχει υπαρξει φορα που να χρειαστηκα δευτερο ραντεβου με καποια για να δεσει το γλυκο. Ειτε θα δεσει με το πρωτο ειτε καθολου. Και αν καποιο δεν εδεσε με το πρωτο ηταν γιατι στραβωσα για κατι εγω.
Και δεν νομιζω οτι ολες που συναντησα ηταν ευκολες ή πουτανιτσες. Τι στο καλο?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Ενω εγω ας πουμε, πρεπει να συζηταω με καποιον που δεν του αρεσει η Ευρυδικη Βαλαβανη
δικηγόρος είσαι, έχεις την πειθώ σου τυπε!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom